POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019 – DEČKI DO 10 LET

Datum: 19.01.2019 - 20.01.2019

Organizator: ŠK Komenda

Sponzor: Zavarovalnica Grawe, Založba Ataja, Suma projekt,

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 20 minut + 10 sek/pot


                       REGIJSKO PRVENSTVO DEČKI DO 10 LET
                             Komenda, 19.-20.1.2019

Končno stanje
Mesto Priimek in ime    Tit   ELO LRat FED       klub            Točke  RPZ Soneb  W-We
  1. Tisaj Tilen          II 1110 1871 SLO ŠD Mengeš-Trzin          7  18.0  27.0  1.31
         (2009)         1W3  1B6  1W2  1B4  1W9  1B8  1W7 
  2. Markus David        III 1120 1573 SLO ŠK En Passant            6  18.5  28.5  3.10
         (2010)         1B8  1W4  0B1  1W6  1B5  1W3  1B9 
  3. Intihar Dolina Gal           1519 SLO oš Prežihov Voranc       4  18.0  25.0  0.40
         (2010)         0B1  1W10 0B5  1W11 1W4  0B2  1W12
  4. Prevc Urban                  1643 SLO ŠK Komenda               4  17.0  24.0 -0.65
         (2010)         1W11 0B2  1W8  0W1  0B3  1B12 1W10
  5. Glavač Leo                   1607 SLO oš Riharda Jakopiča      4  14.5  20.5 -0.42
         (2009)         1W12 0B7  1W3  0B9  0W2  1B11 1W8 
  6. Despotovič Pavle    III      1809 SLO ŠK Ljubljana           3.5  18.5  26.5 -1.90
         (2010)         1B9  0W1  1W7  0B2  0W8  =B10 1W11
  7. Perme Stanko         IV      1622 SLO ŠK Komenda             3.5  16.5  23.5 -0.56
         (2009)         =B10 1W5  0B6  0B8  1W12 1W9  0B1 
  8. Šolmajer Vito                1543 SLO oš Kolezija              3  21.0  29.0  0.52
         (2010)         0W2  1B11 0B4  1W7  1B6  0W1  0B5 
  9. Starčič Jernej               1517 SLO oš Miška Kranjca         3  20.0  27.0 -0.26
         (2009)         0W6  1B12 1W10 1W5  0B1  0B7  0W2 
 10. Keber Aljoša                 1000 SLO oš Frana Albrehta        3  15.0  19.0  2.02
         (2009)         =W7  0B3  0B9  1W12 1B11 =W6  0B4 
 11. Zalokar Gal                  1505 SLO oš Riharda Jakopiča      1  17.5  21.5 -2.58
         (2009)         0B4  0W8  1B12 0B3  0W10 0W5  0B6 
 12. Zamuda Jan                   1000 LJU oš Savsko Naselje        0  17.5  22.5 -0.98
         (2009)         0B5  0W9  0W11 0B10 0B7  0W4  0B3 


Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Komenda, Slovenija, 19.1.2020, 7 kol svicar
Igralni cas: 20 minut + 10 sek/pot 
Datoteka: C:/ko19pf10