KOR MP 2019-regijske kvalifikacije za DP

Datum: 20.01.2019 - 20.01.2019

Organizator: ŠK Slovenj Gradec

Sistem: berger 7

Igralni čas: 20 min + 10s


KOR regijske kvalifikacije za mladino, 20.1.2019

D8

Kelaidis Eva  ŠK SG letnik 2011 1. mesto

F8 Vaupot Kajetan ŠK SG, letnik 2011, 1. mesto

F10  Prvo mesto, 2009, ŠK SG: Žan Karner

F12  Prvo mesto, 2008, ŠK SG: Kai Jan Radoševič

D12 Prvo mesto, 2008,ŠK SG: Eliza Vaupot



F8/F10

 Koroške regijske kvalifikacije 2019 za mladino
                           Slovenj Gradec, 20.1.2020

Končno stanje
                      Tit  ELO LRat FED                     Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Vaupot Kajetan    IV      1616 SLO ŠK Slovenj Gradec        6   3.0  17.5   0.0  0.58
         (2011)         +*8  1W7  =B5  1W3  1B6  1W4  =B2 
  2. Karner Žan                1037 SLO ŠK Slovenj Gradec      5.5   3.5  17.5   0.0  3.78
         (2009)         0B7  1B5  1W3  1B6  1W4  +*8  =W1 
  3. Smolčnik Matija           1559 SLO ŠK Slovenj Gradec        4   2.0   9.5   0.0 -1.02
         (2009)         0B6  1W4  0B2  0W1  1B7  1B5  +*8 
  4. Plevnik Andraž    IV      1479 SLO ŠK Slovenj Gradec        4   1.0   8.5   0.0 -0.43
         (2009)         1B5  0W3  1B6  +*8  0W2  0B1  1W7 
  5. Mlinar Klemen             1500 SLO ŠD Fužinar ŠK Hapro    3.5   0.5   8.0   0.0 -1.08
         (2010)         0W4  0B2  =W1  1W7  +*8  0W3  1B6 
  6. Ivartnik Erik             1173 SLO ŠK Slovenj Gradec        3   1.0   6.0   0.0  0.75
         (2010)         1W3  +*8  0W4  0B2  0W1  1W7  0B5 
  7. Kresnik Lovro             1500 SLO ŠK Slovenj Gradec        2   1.0   5.5   0.0 -2.58
         (2010)         1W2  0B1  +*8  0B5  0W3  0B6  0W4 


Arbiter: Špalir Jernej
Monarch, verzija 4.01.00 Lastnik: SK  Slovenj Gradec
Slovenj Gradec, SLO, 20.1.2019, 7 kol berger
Igralni cas: 20min+10s 
Datoteka: C:/turnir/sgmla019/kormlad019


U20:

 Koroško mladinsko prvenstvo 2019 U20
                           Slovenj Gradec, 20.1.2019

Končno stanje

  Mesto       Igralec            FED Kat.ELO  LRat p/m  Točke   RPZ Soneb W-We
    1    (10) Vaupot,Luka        SLO  II 1586 1973  U15   9.0   3.0  36.0  0.99  
    2     (9) Stražišnik,Enej    SLO  II 1242 1807  U15   8.0   2.0  28.0  1.32  
  3-4     (7) Radoševič,Kai Jan  SLO III      1644  U15   6.5   0.5  18.3  1.73  
  3-4     (8) Vaupot,Eliza       SLO  WI 1004 1625  U15   6.5   0.5  18.3  1.97  
    5     (6) Pikl,Aljaž         SLO  IV      1573  U15   4.5   0.0   9.0  0.62  
    6     (5) Srebotnjak,Birko   SLO  IV      1570  U20   3.0   0.0   5.8 -0.86  
    7     (1) Trost,David        SLO  IV      1500  U20   3.0   0.0   5.5 -0.02  
    8     (3) Širnik,Gal         SLO          1501  U20   2.0   0.0   4.8 -1.02  
    9     (2) Veler,Jakob-Urh    SLO  IV      1579  U20   2.0   0.0   2.5 -1.96  
   10     (4) Cigale,Lenart      SLO  IV      1521  U20   0.5   0.0   1.0 -2.77  

Slovenj Gradec, SLO, 20.1.2019, 9 kol berger, 15 min
                                              
Arbiter: Špalir Jernej

Monarch, verzija 4.01.00 Lastnik: SK  Slovenj Gradec