Regijsko prvenstvo Notranjske 2019

Datum: 19.01.2019 - 19.01.2019

Organizator: ŠK Postojna

Sponzor: OŠ M. Vilharja Postojna, ŠZ Postojna

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 20 min + 10s


Regijsko prvenstvo Notranjske F 10
                              Postojna, 19.1.2019

Končno stanje
                     Tit  ELO LRat FED                 Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Vodnik Val       II 1287 1849 SLO ŠD Vrhnika         6.5  19.0  27.0   0.0  0.87
         (2009)         1W9  1B8  1W6  1W4  1B3  =W2  1B7 
  2. Hočevar Nick    III 1122 1606 SLO ŠK Postojna        5.5  20.0  28.0   0.0  1.94
         (2010)         1W13 0B3  1W11 1B6  1W4  =B1  1W5 
  3. Štembal David            1741 SLO ŠD Vrhnika           5  20.0  29.0   0.0  0.23
         (2009)         1B5  1W2  0B4  1W7  0W1  1B10 1B8 
  4. Čepeljnik Žiga           1519 SLO                      5  20.0  28.0   0.0  2.03
         (2010)         1B7  1W5  1W3  0B1  0B2  1W12 1B9 
  5. Širaj Brin               1522 SLO ŠD Vrhnika           4  19.5  27.5   0.0  1.20
         (2010)         0W3  0B4  1W9  1B8  1W6  1W7  0B2 
  6. Šraj Jernej         1058 1612 SLO ŠK Loška dolina      4  16.5  24.5   0.0  0.00
         (2009)         1B10 1W12 0B1  0W2  0B5  1B13 +*14
  7. Sever Gašper             1636 SLO                      3  20.0  28.0   0.0  0.00
         (2009)         0W4  1B13 1W10 0B3  1W8  0B5  0W1 
  8. Bavec Jakob      IV      1537 SLO ŠK Loška dolina      3  17.5  25.5   0.0  0.00
         (2010)         1B11 0W1  1B12 0W5  0B7  +*14 0W3 
  9. Marinšek Mitja   IV      1523 SLO ŠK Postojna          3  16.5  24.5   0.0  0.00
         (2010)         0B1  0W10 0B5  +*14 1W12 1B11 0W4 
 10. Jenček Gašper    IV 1183 1518 SLO ŠK Postojna          3  15.5  22.0   0.0  0.00
         (2010)         0W6  1B9  0B7  1W11 +*14 0W3  0B13
 11. Mavsar Jon               1481 SLO                      3  13.0  20.0   0.0  0.00
         (2010)         0W8  +*14 0B2  0B10 1W13 0W9  1B12
 12. Korošec Andraž           1013 SLO                      2  14.0  21.0   0.0  0.52
         (2010)         +*14 0B6  0W8  1W13 0B9  0B4  0W11
 13. Levec Matevž             1500 SLO                      2  13.5  21.0   0.0  0.00
         (2010)         0B2  0W7  +*14 0B12 0B11 0W6  1W10

                       Regijsko prvenstvo Notranjske F 12
                              Postojna, 19.1.2019

Končno stanje
                   Tit  ELO LRat FED             Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Hočevar Tim    II 1229 1853 SLO ŠK Postojna    3.5   1.5   3.8   0.0  0.22
         (2008)         1B3  0B4  =W2  1W3  0W4  1B2 
  2. Jelen Luka    III 1013 1587 SLO ŠK Ig          2.5   0.5   1.8   0.0  1.14
         (2008)         0W4  1W3  =B1  0B4  1B3  0W1 
  3. Pregl Gašper           1589 SLO ŠD Vrhnika       0   0.0   0.0   0.0 -1.36
         (2008)         0W1  0B2  0W4  0B1  0W2  0B4 

                        Regijsko prvenstvo Notranjske D
                              Postojna, 19.1.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED             Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Beber Anja                 1488 SLO ŠK Postojna      6   0.0  12.0   0.0  2.68
         (2011)         1B2  1W4  1B3  1W2  1B4  1W3 
  2. Širaj Tisa                 1500 SLO ŠD Vrhnika       2   0.0   4.0   2.0 -1.48
         (2008)         0W1  1W3  0B4  0B1  1B3  0W4 
  3. Strnad Kaja                1335 SLO ŠK Postojna      2   0.0   4.0   2.0  0.28
         (2011)         1W4  0B2  0W1  1B4  0W2  0B1 
  4. Žnidaršič Helena           1500 SLO ŠK Postojna      2   0.0   4.0   2.0 -1.48
         (2003)         0B3  0B1  1W2  0W3  0W1  1B2