Prvenstvo mladih MB regije 2019 F10

Datum: 19.01.2019 - 19.01.2019

Organizator: SD Fram

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 20 min + 10 sek/pot


                      Prvenstvo mladih MB regije 2019 F10
                                Fram, 19.1.2019

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Veber Kolja Tito      II 1073 1874 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      7  24.5  27.5  0.78
              (2009)         1B13 1W15 1B6  1W8  1B10 1W7  1W2 
  2. Kovačec Tilen                 1650 SLO ŠD Ptuj                        5  29.5  32.0  0.06
              (2010)         1W18 1B5  0W8  1B4  1W3  1W6  0B1 
  3. Bricelj Čelan Oskar           1628 SLO ŠD Ptuj                        5  25.0  28.0 -0.88
              (2009)         1B11 0W7  1B13 1W15 0B2  1W9  1B6 
  4. Levanič Anej                  1554 SLO ŠD Ptuj                        5  24.5  27.0 -0.87
              (2010)         1B21 1W9  1B7  0W2  0B6  1W11 1W8 
  5. Pavletič Tin                  1411 SLO ŽŠK Maribor                    5  23.5  24.5 -0.02
              (2010)         1B25 0W2  1B9  0W6  1B8  1W16 1B7 
  6. Golob Jan                     1183 SLO ŠD Ptuj                        4  31.0  32.5  2.63
              (2010)         1B23 1W10 0W1  1B5  1W4  0B2  0W3 
  7. Nikl Rene                     1122 SLO ŽŠK Maribor                    4  28.5  30.0  1.59
              (2010)         1W22 1B3  0W4  1B18 1W12 0B1  0W5 
  8. Pokrivač Tadej                1000     OŠ Fram                        4  28.0  31.0  2.51
              (2009)         +*26 1W16 1B2  0B1  0W5  1W15 0B4 
  9. Vodnik Jakob                  1000     OŠ Selnica                     4  25.5  27.5  1.76
              (2009)         1W14 0B4  0W5  1B24 1W21 0B3  1W12
 10. Cojzer Filip          IV      1590 SLO ŽŠK Maribor                    4  24.5  26.5 -1.68
              (2010)         1W24 0B6  1W18 1B14 0W1  0B12 1W19
 11. Kovačič Jakob                 1000 SLO ŽŠK Maribor                    4  23.0  25.5  1.34
              (2009)         0W3  0B12 1W20 1B17 1W14 0B4  1W21
 12. Lobnik Jan                    1000     OŠ Slivnica                    4  22.0  25.0  1.92
              (2010)         0B15 1W11 1B19 1W16 0B7  1W10 0B9 
 13. Kit Aljoša                    1000 SLO ŽŠK Maribor                    4  22.0  23.5  2.17
              (2010)         0W1  1B17 0W3  1B22 0B16 1W23 1B15
 14. Božič Jure                    1000     ŠD Fram                        4  20.0  21.5  1.34
              (2009)         0B9  1W21 1B22 0W10 0B11 1W17 1B16
 15. Kukovec Mihael                1376 SLO ŠD Ptuj                        3  26.5  28.0 -1.82
              (2010)         1W12 0B1  1W17 0B3  1W23 0B8  0W13
 16. Lihteneger Luka               1464 SLO ŽŠK Maribor                    3  23.5  25.5 -3.09
              (2009)         1W20 0B8  1W24 0B12 1W13 0B5  0W14
 17. Šteharnik Mark                1000     OŠ Fram                        3  21.0  23.0 -0.59
              (2009)         1B19 0W13 0B15 0W11 1W18 0B14 +*26
 18. Kosec Nik                     1000 SLO ŽŠK Maribor                    3  19.0  20.0  0.01
              (2010)         0B2  1W25 0B10 0W7  0B17 +*26 1B23
 19. Glavan Čander Lev             1000 SLO ŽŠK Maribor                    3  17.5  19.0 -0.08
              (2010)         0W17 1B20 0W12 0B23 1W22 1B24 0B10
 20. Kristl Tian                   1000 SLO ŽŠK Maribor                    3  15.5  16.5 -0.58
              (2010)         0B16 0W19 0B11 0W21 +*26 1B25 1W24
 21. Krečič Lenart                 1000 SLO ŽŠK Maribor                  2.5  21.0  22.0 -0.58
              (2009)         0W4  0B14 =W25 1B20 0B9  1W22 0B11
 22. Todorovič Miloš               1000 SLO ŠK Slovenec Poljčane           2  20.0  21.0 -1.83
              (2010)         0B7  +*26 0W14 0W13 0B19 0B21 1W25
 23. Lobnik Nik                    1000     OŠ Slivnica                    2  18.5  20.5 -1.35
              (2010)         0W6  0B24 +*26 1W19 0B15 0B13 0W18
 24. Kovačič Urban                 1000     OŠ Slivnica                    2  18.5  19.5 -0.66
              (2010)         0B10 1W23 0B16 0W9  1B25 0W19 0B20
 25. Krope Filip                   1000     ŠD Fram                      1.5  16.5  18.0 -2.08
              (2009)         0W5  0B18 =B21 +*26 0W24 0W20 0B22

Arbiter: IA Boris Perkovič
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Fram
Fram, Slovenija, 19.1.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 20 min + 10 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\mb19f10\mb19f10