Regijsko prvenstvo Pomurja 2019

Datum: 19.01.2019 - 19.01.2019

Organizator: ŠD Radenska Pomgrad

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Posamično regijsko prvenstvo Pomurja F8
                            Murska Sobota, 19.1.2019

Končno stanje
                   Tit  ELO LRat FED                           Točke   RPZ Soneb Soneb W-We
  1. Kolar Miloš            1000 SLO ŠD Gornja Radgona              4   2.0   8.0   8.0  1.00
         (2011)         +*6  1W5  =B3  =W4  1B2 
  2. Špur Timotej           1000 SLO ŠD Gornja Radgona              4   2.0   7.0   7.0  1.00
         (2011)         1B5  1W3  1B4  +*6  0W1 
  3. Rugole Kai             1000 SLO ŠD G.Radgona                 3.5   1.5   5.5   5.5  0.50
         (2011)         1W4  0B2  =W1  1B5  +*6 
  4. Slavič Jurij           1000 SLO Osnovna šola I Murska Sob    2.5   0.5   3.0   3.0 -0.50
         (2011)         0B3  +*6  0W2  =B1  1W5 
  5. Konatar Luka           1000 SLO Osnovna šola I Murska Sob      1   0.0   0.0   0.0 -2.00
         (2011)         0W2  0B1  +*6  0W3  0B4 


Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 5 kol berger
Igralni cas: 20min+10sec 
Datoteka: C:/turnir/pppp-F8

                Področno posamezno prvenstvo Pomurja - F10
                            Murska Sobota, 19.1.2019

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                       Točke Zmage Buch1  attr W-We
  1. Mohar Tian                   1047 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      9   XXX  42.5        4.84
         (2009)         1W6  1B4  1W2  1B7  1W3  1B8  1B11 1W9  1B5 
  2. Škof Samo            IV      1428 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7   XXX  44.5       -0.75
         (2009)         1B10 1W9  0B1  0W3  1B6  1W5  1B4  1W11 1B7 
  3. Štrakl Gašper                1497 SLO ŠD Gornja Radgona        6.5   XXX  43.5       -1.46
         (2009)         1W12 =B7  1W5  1B2  0B1  =W4  1B13 =W8  1B11
  4. Vesel Aljoša                 1000 SLO ŠD Gornja Radgona        5.5   XXX  42.0        1.91
         (2010)         1B11 0W1  1B14 1B8  1W7  =B3  0W2  0B5  1W16
  5. Čeh Damijan                  1000 SLO ŠD Gornja Radgona          5   XXX  42.5        1.41
         (2009)         1W15 1W14 0B3  1B13 0W8  0B2  1B7  1W4  0W1 
  6. Prajndl Tjaš                 1000 SLO ŠD Gornja Radgona          5   XXX  36.0        0.99
         (2010)         0B1  0W11 1B12 1W14 0W2  0B9  1W16 1W15 1B8 
  7. Rogan Aljaž                  1000 SLO OŠ Bakovci               4.5   XXX  45.5        0.91
         (2010)         1W8  =W3  1B11 0W1  0B4  1B12 0W5  1B16 0W2 
  8. Balažic Jaka                 1000 SLO OŠ I Murska Sobota       4.5   0.0  44.5        0.49
         (2010)         0B7  1W12 1B9  0W4  1B5  0W1  1B10 =B3  0W6 
  9. Šikar Julien                 1000 SLO ŠD Gornja Radgona        4.5   XXX  37.0        0.49
         (2009)         1W13 0B2  0W8  0B10 =W16 1W6  1B15 0B1  1W14
 10. Nagy Nick                    1000 SLO OŠ I Murska Sobota       4.5   XXX  31.0        0.42
         (2010)         0W2  0B13 =B16 1W9  1B14 0W11 0W8  1B12 1B15
 11. Brenčič Aleksander           1000 SLO ŠD Gornja Radgona          4   XXX  46.0        0.41
         (2010)         0W4  1B6  0W7  1W15 1B13 1B10 0W1  0B2  0W3 
 12. Kuzmič Enej                  1000 SLO OŠ Sveti Jurij             4   XXX  32.0       -0.08
         (2010)         0B3  0B8  0W6  1B16 1W15 0W7  1B14 0W10 1B13
 13. Brumec  Niko                 1000 SLO ŠD Gornja Radgona          4   0.0  31.5       -0.08
         (2010)         0B9  1W10 1B15 0W5  0W11 1B16 0W3  1B14 0W12
 14. Kolarič  Matic               1000 SLO ŠD Gornja Radgona        1.5   0.0  34.0       -3.00
         (2010)         1W16 0B5  0W4  0B6  0W10 =B15 0W12 0W13 0B9 
 15. Kurbus Jelen Teo             1000 SLO ŠD Gornja Radgona        1.5   0.0  32.5       -3.00
         (2010)         0B5  1W16 0W13 0B11 0B12 =W14 0W9  0B6  0W10
 16. Štrakl  Žiga                 1000 SLO ŠD Gornja Radgona          1   XXX  33.5       -3.50
         (2010)         0B14 0B15 =W10 0W12 =B9  0W13 0B6  0W7  0B4 


Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 20min+10sec 
Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F10

              Področno posamično prvenstvo Pomurja-F12
                            Murska Sobota, 19.1.2019

Končno stanje
                     Tit  ELO LRat FED                       Točke   RPZ Soneb Soneb W-We
  1. Kovač Mak        II 1137 1758 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6   3.0  15.0  15.0  1.15
         (2007)         -*8  1W2  1B3  1W4  1B5  1W7  1B6 
  2. Ivanec Janoš    III 1399 1593 SLO ŠD Rokada Lendava          5   2.0  10.0  10.0  1.21
         (2008)         1W6  0B1  -*8  1W3  1B4  1W5  1B7
  3. Hozjan Tian             1543 SLO                          3.5   0.5   4.8   4.8  0.04
         (2007)         1W5  1B7  1W6  0B1  0W2  =B3  -*8 
  4. Grof Aleks               1583 SLO ŠD Rokada Lendava        3.5   0.5   4.8   4.8 -0.23
         (2008)         1W7  1B6  0W1  0B2  -*8  =W4  1B5 
  5. Červek Kio               1530 SLO                            2   0.0   1.0   1.0 -1.37
         (2008)         0B4  -*8  1W7  1B6  0W1  0B2  0W3 
  6. Madjar Tai               1000 SLO OŠ Sveti Jurij             1   0.0   0.0   0.0  0.10
         (2008)         0B2  0W3  0B4  0W5  1B7  -*8  0W1 
  7. Erniša Dominik           1000 SLO OŠ Bogojina                0   0.0   0.0   0.0 -0.90
         (2008)         0B3  0W4  0B5  -*8  0W6  0B1  0W2 



Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 7 kol berger
Igralni cas: 20min+10sec 
Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F12

Področno posamično prvenstvo Pomurja-F14
                            Murska Sobota, 19.1.2019

Končno stanje
                   Tit  ELO LRat FED                       Točke   RPZ Soneb Soneb W-We
  1. Pintarič Maj  III 1124 1710 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6   2.0  12.0  12.0  1.10
         (2005)         +*4  1W2  1B3  +*4  1B2  1W3 
  2. Cigut Matjaž      1231 1561 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4   0.0   4.0   4.0  0.28
         (2005)         1W3  0B1  +*4  1B3  0W1  +*4 
  3. Kuzma Neno             1517 SLO                            2   0.0   0.0   0.0 -1.38
         (2005)         0B2  +*4  0W1  0W2  +*4  0B1 


Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 6 kol berger
Igralni cas: 20min+10sec 
Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F14

 Področno posamično prvenstvo Pomurja 2019-F20
                            Murska Sobota, 19.1.2019

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke   RPZ Soneb Soneb W-We
  1. Keglevič Andre         I 1842 2045 SLO ŠD Gornja Radgona          5   2.0  10.0  10.0  1.01
         (1999)         1W6  1W2  1B3  1W4  1B5 
  2. Hanc Nejc             II 1470 1874 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5   0.5   4.8   4.8  0.40
         (2003)         1W4  1B5  0W1  =B2  1W6   
  3. Mohar Martin          II 1595 1956 SLO ŠD Gornja Radgona        3.5   0.5   4.8   4.8 -0.03
         (2003)         1W5  0B1  1W6  =W3  1B4 
  4. Lenček Kranjec Dani  III 1376 1804 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      2   0.0   1.0   1.0 -0.74
         (2004)         0B3  1B6  1W5  0B1  0W2 
  5. Krpič Blaž                    1000 SLO OŠ Bogojina                1   0.0   0.0   0.0  0.18
         (2004)         0B2  0W3  0B4  1B6  0W1 
  6. Slavič Maj                    1000 SLO Ekonomska šola MS          0   0.0   0.0   0.0 -0.82
         (2002)         0B1  0W4  0B2  0W5  0B3 


Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 5 kol berger
Igralni cas: 20min+10sec 
Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-F20

               Posamično področno prvenstvo Pomurja-D
                            Murska Sobota, 19.1.2019

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                       Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Kološa Kušej Vita  III 1015 1671 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    8.5   3.5  33.3   0.0  2.14 D14 1. mesto
         (2005)         1W5  =B4  1W8  1W2  1B7  1W3  1B9  1W6  1B10
  2. Lukač Ema          III 1024 1665 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7   2.0  23.0   0.0  0.69 D12 1.mesto
         (2007)         1W10 1B5  1W4  0B1  1W8  1W7  0B3  1W9  1B6 
  3. Hovnik Husar Maša           1508 SLO ŠD Gornja Radgona        6.5   2.0  22.8   0.0  1.89 D14 2.mesto
         (2005)         1W9  1B6  1W10 1B5  0W4  0B1  1W2  1B7  =W8 
  4. Lukač Alina        WII 1400 1771 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5   1.5  21.8   0.0 -0.77 D14 3.mesto
         (2005)         1W8  =W1  0B2  1W7  1B3  1W9  1B6  1W10 0B5 
  5. Žlebič Eva                  1198 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5   1.0  15.8   0.0  3.75 D10 1.mesto
         (2009)         0B1  0W2  =B7  0W3  1B9  1W6  1B10 1B8  1W4 
  6. Hovnik Husar Miša   IV      1466 SLO ŠD Gornja Radgona          4   0.0   7.0   0.0 -0.17 D10 2.mesto
         (2009)         1B7  0W3  1B9  1B8  1W10 0B5  0W4  0B1  0W2 
  7. Slana Hana          IV      1557 SLO ŠD Gornja Radgona        3.5   0.5   6.3   0.0 -1.66 D10 3.mesto
         (2009)         0W6  1B10 =W5  0B4  0W1  0B2  1W8  0W3  1B9 
  8. Mihoković Neva              1000 SLO OŠ Murska Sobota II      1.5   0.5   4.3   0.0  0.62 D08 1.mesto
         (2011)         0B4  0W9  0B1  0W6  0B2  1W10 0B7  0W5  =B3 
  9. Mihoković Lilit             1500 SLO OŠ MurskaSobota II         1   0.0   1.5   0.0 -3.52 D08 2.mesto
         (2011)         0B3  1B8  0W6  0B10 0W5  0B4  0W1  0B2  0W7 
 10. Narat Gabriela     III      1447 SLO ŠD Gornja Radgona          1   0.0   1.0   0.0 -2.97 D08 3.mesto
         (2011)         0B2  0W7  0B3  1W9  0B6  0B8  0W5  0B4  0W1 


Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 19.1.2019, 9 kol berger
Igralni cas: 20min+10sec 
Datoteka: C:/turnir/T190118-PPPP-D