Obalne kvalifikacije za mladinski DP

Datum: 19.01.2019 - 19.01.2019

Organizator: ŠD Piran

Sistem: berger 6

Igralni čas: 20 min + 10s


Obalne kvalifikacije za DP 2019 - F-14
Lucija, 18.1.2019


Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                           Točke   RPZ Zmage Soneb W-We
  1. Bradač Simon      III 1331 1676 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5   1.0   0.0  10.0  1.49
         (2006)         1B2  1W6  1B4  1W3  1B5 
  2. Cencič Rafael              1610 SLO ŠD Izola                     3.5   0.0   0.0   5.3  0.49
         (2005)         0W1  1W4  1B5  1W6  =B3 
  3. Balajič Lovro              1500 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    2.5   0.5   0.0   3.8  0.38
         (2006)         1B4  0W5  1B6  0B1  =W2 
  4. Skenderovič Ilan           1500     ŠD Izola                       2   0.0   1.0   2.0 -0.12
         (2005)         0W3  0B2  0W1  1W5  1B6 
  5. Velenik Peter              1500 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      2   0.0   0.0   2.5 -0.12
         (2006)         1W6  1B3  0W2  0B4  0W1 
  6. Sanda Arni                 1501 SLO ŠD Piran                       0   0.0   0.0   0.0 -2.12
         (2006)         0B5  0B1  0W3  0B2  0W4 


Obalne kvalifikacije za DP 2019 - F-12

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                           Točke   RPZ Zmage Soneb W-We
  1. Smolej Žiga        II 1387 1857 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    5.5   0.0   0.0  11.5  0.38
         (2007)         1W4  1B3  1W2  1B4  1W3  =B2 
  2. Averyanov Nikita      1243 1637 OBA ŠK Val - Koper                 3   0.5   0.0   7.0 -0.16
         (2007)         0B3  =W4  0B1  1W3  1B4  =W1 
  3. Lončar Rok                 1500 SLO ŠD Piran                       2   0.0   0.0   4.5  0.14
         (2008)         1W2  0W1  0B4  0B2  0B1  1W4 
  4. Kozlovič Filip             1500 SLO ŠK Val - Koper               1.5   0.0   0.0   3.5 -0.36
         (2007)         0B1  =B2  1W3  0W1  0W2  0B3 


Obalne kvalifikacije za DP 2019 - Fantje-10

Končno stanje
                      Tit  ELO LRat FED                Točke   RPZ Zmage Soneb W-We
  1. Kozlovič Jernej   II 1214 1826 SLO ŠK Val - Koper      4   0.0   0.0   4.0  0.52
         (2009)         -*4  1W3  1B2  -*4  1B3  1W2 
  2. Ludvik Vid                1500 SLO ŠD Izola            2   0.0   0.0   0.0  0.74
         (2009)         1B3  -*4  0W1  1W3  -*4  0B1 
  3. Cenčič Jan                1500     ŠD Izola            0   0.0   0.0   0.0 -1.26
         (2010)         0W2  0B1  -*4  0B2  0W1  -*4 



Arbiter: Andrej Žnidarčič
WinSvicar verzija 3.00.01 Lastnik: SD Piran
Lucija, SLO, 18.1.2019, 6 kol berger
Igralni cas: 10+5 
Datoteka: C:/turnir/OK-F-10/OK-F-10