Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 1/2019

Datum: 11.01.2019 - 11.01.2019

Organizator: SD Radovljica

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sec


                Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 1/2019
                             Radovljica, 11.1.2019

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                        Točke  Buch MBuch Zmage W-We
  1. Šimnic Franci        MK 1699 1962 SLO ŠD Radovljica             5.5  29.0  22.0   0.0  1.41
              (1968)         1W17 1B2  1W3  =B7  1W6  1B4  0W5 
  2. Radič Vladimir       II      1823 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    5.5  28.0  21.0   0.0  3.32
              (1983)         1B10 0W1  =B4  1W17 1B9  1W3  1B7 
  3. Pavlin Ivan          MK      2017 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      5  31.0  22.0   0.0  0.59
              (1947)         1B8  1W5  0B1  1W10 1W7  0B2  1W6 
  4. Ključanin Fahrudin    I      1986 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    4.5  27.5  19.0   0.0 -0.37
              (1959)         0W6  1B14 =W2  1B11 1W12 0W1  1B10
  5. Lužnik Marjan         I      1920 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    4.5  23.5  16.5   0.0 -0.01
              (1949)         1W14 0B3  =W11 0B12 1W17 1W16 1B1 
  6. Kokalj Janez         II      1800 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      4  30.0  21.5   0.0  1.38
              (1956)         1B4  1B9  0W7  1W8  0B1  1W12 0B3 
  7. Torkar Boris         II 1909 1971 SLO ŠD Radovljica               4  29.5  21.0   0.0 -0.08
              (1979)         1B11 1W13 1B6  =W1  0B3  =W10 0W2 
  8. Halilov Esad        III 1724 1801 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      4  22.5  17.5   0.0  0.74
              (1957)         0W3  1B18 1W9  0B6  0B10 1W14 1B11
  9. Ravnik Franc         MK      1946 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      4  20.5  15.0   0.0 -1.17
              (1942)         1B15 0W6  0B8  1B13 0W2  1B17 1W18
 10. Buha Drago           MK 1952 2139 SLO ŠD Radovljica             3.5  28.5  20.5   0.0 -2.02
              (1949)         0W2  1B16 1W13 0B3  1W8  =B7  0W4 
 11. Piskar Rihard        II 1666 1780 SLO ŠD Radovljica               3  22.5  18.0   0.0 -0.16
              (1943)         0W7  1B15 =B5  0W4  =B13 1B18 0W8 
 12. Ivelja Vojislav       I 1488 1584 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      3  22.5  16.5   0.0  1.60
              (1934)         =W16 =B17 =W15 1W5  0B4  0B6  =W13
 13. Rabič Drago           I      1848 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         3  20.0  16.0   0.0 -0.87
              (1949)         1W18 0B7  0B10 0W9  =W11 1B15 =B12
 14. Čelebič Sead                 1627 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      3  19.5  15.0   0.0  0.86
              (1956)         0B5  0W4  1B18 1W15 0B16 0B8  1W17
 15. Černe Anton         III      1678 SLO ŠD Radovljica             2.5  18.5  14.5   0.0 -0.50
              (1945)         0W9  0W11 =B12 0B14 1W18 0W13 1B16
 16. Blaznik Vojko        II      1862 SLO ŠD Radovljica             2.5  18.0  13.5   0.0 -1.98
              (1953)         =B12 0W10 0B17 1W18 1W14 0B5  0W15
 17. Ažman Jaka           IV 1643 1769 SLO ŠK Ljubljana              1.5  28.0  20.0   0.0 -1.54
              (1980)         0B1  =W12 1W16 0B2  0B5  0W9  0B14
 18. Sadiku Zeni                  1500 SLO brez kluba                  0  22.0  15.5   0.0 -1.20
              (----)         0B13 0W8  0W14 0B16 0B15 0W11 0B9 

Arbiter: Boris Torkar
WinSvicar verzija 3.00.03 
Lastnik: SD Radovljica
Radovljica, Slovenija, 11.1.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\POS012019\POS012019