Posamično prvenstvo upokojencev 2019 jan

Datum: 10.01.2019 - 10.01.2019

Organizator: DU Tabor

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min


                    Posamično prvenstvo upokojencev 2019 jan
                               Maribor, 10.1.2019

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch W-We
  1. Zvekič Hajrudin     III 1700 1783 SLO ŠK Branik Maribor            7.5  39.5  49.5  3.62
              (1954)         1B24 1W3  1W10 0B2  =W5  1B7  1B4  1W9  1B6 
  2. Milinkovič Nebojša   MK 1934 1921 SLO ŠD Pragersko-Gaj               7  38.5  49.5  1.58
              (1937)         1B22 1W12 0B8  1W1  1B3  0W4  1W6  1B5  1B9 
  3. Slana Mirko          II      1988 SLO ŠK Malečnik                    7  37.5  49.0  0.07
              (1947)         1W7  0B1  1W13 1B19 0W2  1B5  1W18 1B4  1W8 
  4. Burič Nikola          I 2035 1877 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      6  36.5  47.5  0.57
              (1932)         1W18 0B19 1W22 1W6  1B12 1B2  0W1  0W3  1B14
  5. Petre Janko           I      1827 SLO ŠK Malečnik                  5.5  38.0  50.0 -0.06
              (1943)         1W15 =B13 1W17 =W8  =B1  0W3  1B7  0W2  1B12
  6. Vizovišek Slavko     II 1968 1946 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  35.5  47.0 -1.24
              (1949)         =B16 1W20 1W19 0B4  1W17 1W8  0B2  1B15 0W1 
  7. Šenveter Jože        II      1731 SLO ŠK Malečnik                  5.5  35.5  46.0  0.81
              (1954)         0B3  1W24 1B11 1W14 =B8  0W1  0W5  1B18 1W15
  8. Kobale Jože                  1799 SLO ŠD Fram                        5  35.5  45.0  0.83
              (1948)         1B25 1W23 1W2  =B5  =W7  0B6  0W9  1B21 0B3 
  9. Zajšek Franc          I 1806 1923 SLO ŽŠK Maribor                    5  32.0  41.5 -1.79
              (1949)         0W19 0B18 1W28 1B24 1B16 1W12 1B8  0B1  0W2 
 10. Vekič Vojko          II 1718 1828 SLO ŠD Laporje                     5  30.0  40.5 -1.02
              (1952)         1B11 1W14 0B1  0W12 0B18 0W23 1B22 1W13 1W21
 11. Pleič Jure            I 1777 1647 SLO ŠK Malečnik                    5  28.0  36.0  1.16
              (1939)         0W10 1B21 0W7  =B20 0W13 =B25 1W27 1B19 1W18
 12. Jurišič Vladimir      I      1787 SLO ŠK Malečnik                  4.5  34.0  43.0 -0.49
              (1950)         1W28 0B2  1W18 1B10 0W4  0B9  =W20 1B17 0W5 
 13. Hlade Zdenko                 1000                                  4.5  33.0  42.5  3.36
              (----)         1B27 =W5  0B3  0W16 1B11 1W17 0W15 0B10 1W20
 14. Lipovšek Anton      III 1773 1738 SLO ŠD Laporje                   4.5  31.5  41.5  0.22
              (1948)         1W21 0B10 1W15 0B7  1W19 0B18 1W16 =B20 0W4 
 15. Vidonja Vlado           1529 1613 SLO ŠD Pragersko-Gaj             4.5  30.5  38.5  1.23
              (1953)         0B5  1W27 0B14 =B22 1W26 1W16 1B13 0W6  0B7 
 16. Gselman Mirko        MK 1739 1697 SLO ŠK Malečnik                  4.5  29.0  37.0 -1.01
              (1941)         =W6  0B17 1W26 1B13 0W9  0B15 0B14 1W23 1B24
 17. Žibrat Vlado                 1000                                  4.5  28.5  36.0  2.52
              (----)         =B20 1W16 0B5  1W23 0B6  0B13 1W26 0W12 1B28
 18. Gunšek Alfred        II 1693 1650 SLO ŠD Fram                        4  35.5  46.5  1.54
              (1942)         0B4  1W9  0B12 1B21 1W10 1W14 0B3  0W7  0B11
 19. Filipovič Dragan        1705 1697 SLO ŠK Branik Maribor              4  32.5  42.0  1.03
              (1950)         1B9  1W4  0B6  0W3  0B14 0B21 1W25 0W11 1B26
 20. Kumer Franc          II      1739 SLO ŠD Kamnica                     4  29.5  38.0 -2.07
              (1944)         =W17 0B6  =B23 =W11 =B24 1W22 =B12 =W14 0B13
 21. Lazar Štefan          I 1650 2015 SLO                                4  28.0  35.0 -3.78
              (1946)         0B14 0W11 1B25 0W18 1B28 1W19 1B23 0W8  0B10
 22. Ciglarič Anton               1666 SLO                              3.5  27.5  36.5 -0.96
              (1940)         0W2  1B28 0B4  =W15 =B23 0B20 0W10 =B27 1W25
 23. Praprotnik Lojze             1000                                    3  28.0  35.5  1.86
              (----)         1W26 0B8  =W20 0B17 =W22 1B10 0W21 0B16 0W27
 24. Trauner Ludvik               1000                                    3  26.5  36.0  1.86
              (----)         0W1  0B7  1B27 0W9  =W20 0B26 1W28 =B25 0W16
 25. Horvat Anton                 1587 SLO ŠK Malečnik                  2.5  24.5  31.5 -1.27
              (1943)         0W8  =B26 0W21 0B28 1W27 =W11 0B19 =W24 0B22
 26. Vrhovnik Ivan        II      1794 SLO ŠK Malečnik                  2.5  24.0  30.5 -4.45
              (1941)         0B23 =W25 0B16 1W27 0B15 1W24 0B17 0B28 0W19
 27. Krebs Silvo          II      1794 SLO brez kluba                   2.5  23.5  30.5 -4.56
              (1936)         0W13 0B15 0W24 0B26 0B25 1W28 0B11 =W22 1B23
 28. Repac Ljubo                  1000                                    2  24.5  32.0  0.44
              (----)         0B12 0W22 0B9  1W25 0W21 0B27 0B24 1W26 0W17

Arbiter: IA Boris Perkovič
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Fram
Maribor, Slovenija, 10.1.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: dupos19jan