Terme Krka OPEN 2018

Datum: 25.12.2018 - 29.12.2018

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 90 min + 30s


Terme Krka OPEN 2018
Otočec, 25.-29. december 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit ELO  LRat  Društvo/Klub          Točke Mbuch Buch  W-We
    1. Jelen Igor          IM 2328 2364  ŠK Ig                  7.5  49.0  53.5  1.29
         (1972)         1B26 1W10 1B14 1W4  =B11 =W3  =B2  1W7  1W6 
  2. Dobrovoljc Vid      FM 2328 2390  ŠD KRKA Novo mesto         7  48.0  52.5  0.03
         (2000)         1W20 =B29 1W18 =B6  1W5  1B13 =W1  =B3  1W11
  3. Tisaj Domen         MK 2100 2280  ŠK Žalec                   7  46.5  50.0  1.27
         (2002)         1W34 =B18 1W27 1W7  1B6  =B1  1W11 =W2  =B8 
  4. Brinovec David      MK 2223 2359  ŠK Žalec                 6.5  44.5  48.5 -0.61
         (2001)         1B35 1W12 1B13 0B1  0W9  1W32 1B24 =W8  1B16
  5. Šolmajer Luka       MK 2045 2095  ŠD Rokada Lendava        6.5  42.0  45.5  1.54
         (1976)         1B45 1W23 1B15 0W11 0B2  =W26 1B32 1W27 1B12
  6. Požun Matej        III 2029 2048  ŠK Triglav Krško           6  48.0  51.5  2.11
         (1999)         1B49 1W30 1B28 =W2  0W3  =B12 1W10 1W9  0B1 
  7. Mestek Igor         MK 2144 2218  ŠD Kočevje                 6  45.5  49.5 -0.00
         (1971)         =W22 1B36 1W29 0B3  1W18 1W14 =B9  0B1  +*19
  8. Keršič Matej        MK 2138 2189  ŠK Stari Mayr Kranj        6  44.0  48.0  0.35
         (1971)         1B32 0W15 =B9  =W26 1B35 1W28 1W13 =B4  =W3 
  9. Ačimovič Vasja       I 2008 2200  ŠD Kočevje                 6  43.5  46.5  0.61
         (2001)         1W44 =B27 =W8  1B30 1B4  =W11 =W7  0B6  1W17
 10. Jakša Cvetko         I 1897 2085  ŠK Trebnje BMP             6  40.0  43.5  0.79
         (1953)         1W46 0B1  1W34 =B33 1W17 =W16 0B6  1B21 1W29
 11. Urbanč Peter        FM 2280 2334  ŠK Triglav Krško         5.5  50.0  54.5 -0.94
         (1997)         1W31 1B40 1W19 1B5  =W1  =B9  0B3  =W12 0B2 
 12. Bedič Slavko        MK 1858 1996  ŠD Stari trg ob Kolpi    5.5  43.5  47.5  1.64
         (1958)         1W42 0B4  1W38 =B17 1W20 =W6  1B16 =B11 0W5 
 13. Zupančič Urban       I 1973 2103  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  43.5  46.5  1.27
         (1988)         1W21 1B17 0W4  1B44 1W19 0W2  0B8  =B26 1W30
 14. Ačimovič Sergej     II 2003 2108  ŠD Kočevje               5.5  41.5  45.5  0.14
         (2003)         1B41 1W25 0W1  =B20 1W33 0B7  1W29 0B19 1W26
 15. Olenik Čampa Rudi   II 1825 2003  ŠD Domžale               5.5  40.5  44.0  1.08
         (2007)         1W47 1B8  0W5  =W16 0B32 1B37 -*27 1W25 1B28
 16. Štubljar Andrej     MK 2036 2102  ŠD Stari trg ob Kolpi      5  42.0  46.0 -0.82
         (1969)         1W38 0B28 1W31 =B15 1W27 =B10 0W12 1B20 0W4 
 17. Širaj Anej           I 1997 2104  ŠD Vrhnika                 5  42.0  42.0 -0.86
         (2003)         1B56 0W13 1B25 =W12 0B10 =B20 1W37 1W24 0B9 
 18. Škrbec Leon         II 1777 2097  ŠK Postojna                5  41.5  43.5 -0.24
         (2007)         1B52 =W3  0B2  1W41 0B7  =W21 =B22 =W32 1B38
 19. Bajo Tin             I 1952 2113  ŠD Kočevje                 5  40.0  44.0 -0.23
         (2001)         1B43 1W33 0B11 =W28 0B13 =W22 1B38 1W14 -*7 
 20. Zupan Gorazd           1641 1930                             5  40.0  43.5  1.28
         (1991)         0B2  1W48 1B43 =W14 0B12 =W17 1B39 0W16 1B32
 21. Lavrenčič Matic     II 1305 2048  ŠK Ljubljana               5  38.5  42.0 -0.84
         (2008)         0B13 =W39 =B45 1W25 =W30 =B18 1B31 0W10 +*40
 22. Vičič Mark             1507 1937  ŠK Nova Gorica             5  37.0  40.5  0.75
         (2007)         =B7  0W26 0B33 1W42 1B46 =B19 =W18 1B36 =W23
 23. Mihelič Vesna       WI 1778 2111  ŠD Mengeš-Trzin            5  36.0  38.0 -1.17
         (2006)         1W37 0B5  -*44 0B27 1W48 1B52 1W34 =W28 =B22
 24. Janko Roman         II 1876 2101  ŠK Dolenjske Toplice       5  35.5  38.5 -1.35
         (1967)         0B33 1W51 0B35 1W43 1B34 1W31 0W4  0B17 1B27
 25. Novak Simona        WM 1699 1739  ŠD Gorenjka Lesce          5  35.5  37.5  1.98
         (1962)         1W55 0B14 0W17 0B21 1W36 1B44 1W50 0B15 1W39
 26. Ružič Pia Marie     WI 1619 2058  ŠK Triglav Krško         4.5  44.5  47.5 -0.01
         (2004)         0W1  1B22 =W36 =B8  1W44 =B5  =B30 =W13 0B14
 27. Urbanč Suzana       WI 1642 1875  ŠK Brežice               4.5  43.5  46.5  0.99
         (1969)         1B50 =W9  0B3  1W23 0B16 1W33 +*15 0B5  0W24
 28. Topolovec Vid      III 1699 1933  ŠK Ljubljana             4.5  42.0  44.0  0.91
         (1992)         1B54 1W16 0W6  =B19 =W29 0B8  1W45 =B23 0W15
 29. Dančulovič Jovica    I 1854 2078  ŠD Stari trg ob Kolpi    4.5  41.0  44.0 -0.61
         (1973)         1B51 =W2  0B7  1W35 =B28 1W38 0B14 =W30 0B10
 30. Bajt Hana           WI 1769 2029  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  38.5  40.5 -0.40
         (2000)         1W53 0B6  1W37 0W9  =B21 1B47 =W26 =B29 0B13
 31. Rožmanec Pia        IV 1543 1894  ŠK Milan Majcen Sevnica  4.5  34.5  36.5  0.36
         (2006)         0B11 1W52 0B16 1W51 1B39 0B24 0W21 =W41 1B46
 32. Janko Marko         II 1484 1935  ŠD KRKA Novo mesto         4  43.0  46.5  0.09
         (2002)         0W8  =B42 1W47 1B36 1W15 0B4  0W5  =B18 0W20
 33. Hočevar Tim         II 1207 1843  ŠK Postojna                4  39.0  42.0  0.56
         (2008)         1W24 0B19 1W22 =W10 0B14 0B27 0W36 =B37 1W50
 34. Čebron Asja        WMK 1460 1876  ŠD KRKA Novo mesto         4  38.0  40.0 -0.56
         (2004)         0B3  1W54 0B10 1W48 0W24 +*40 0B23 =W46 =B41
 35. Kaluža Dominik      II 1523 1896  ŠK Postojna                4  37.0  40.0 -0.45
         (2006)         0W4  1B46 1W24 0B29 0W8  0B50 =W42 1B47 =W36
 36. Širaj Vita          WI 1501 1803  ŠD Vrhnika                 4  36.0  40.0  0.87
         (2004)         1B39 0W7  =B26 0W32 0B25 1W43 1B33 0W22 =B35
 37. Markun Ožbej        IV      1898  ŠS TZ Prevodi Dvojka       4  36.0  38.0 -0.57
         (2006)         0B23 1W49 0B30 1W45 =B41 0W15 0B17 =W33 1B54
 38. Pajek Tjaša        WII 1384 1825  ŠD KRKA Novo mesto         4  35.5  37.5  0.54
         (2005)         0B16 1W50 0B12 1W52 1W40 0B29 0W19 1B44 0W18
 39. Širaj Svit          II 1671 1928  ŠD Vrhnika                 4  34.5  38.0 -1.70
         (2006)         0W36 =B21 1W42 =B40 0W31 1B49 0W20 1B45 0B25
 40. Rozman Roman        II 1793 1853  ŠD Pragersko-Gaj           4  34.0  37.0  0.38
         (1963)         1B48 0W11 =B41 =W39 0B38 -*34 1W47 1B50 -*21
 41. Jalovec Igor        II 1332 1901  ŠD Kočevje                 4  34.0  36.0 -0.79
         (2009)         0W14 1B53 =W40 0B18 =W37 0B45 1W48 =B31 =W34
 42. Kastrevec Andrej   III 1159 1734  ŠD KRKA Novo mesto         4  33.0  35.0  0.37
         (2003)         0B12 =W32 0B39 0B22 1W54 =W46 =B35 1W49 =B45
 43. Vičič Maks          II 1261 1811  ŠK Postojna                4  28.5  28.5 -1.00
         (2009)         0W19 1B55 0W20 0B24 0W52 0B36 1B56 1W53 1B51
 44. Marinč Primož       II 1349 1890  ŠK Ljubljana             3.5  35.5  35.5 -1.82
         (2008)         0B9  1W56 +*23 0W13 0B26 0W25 1B51 0W38 =B48
 45. Kobe Jure           II 1434 1828  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  35.0  37.0 -0.43
         (2003)         0W5  =B47 =W21 0B37 1B55 1W41 0B28 0W39 =W42
 46. Jelen Anja         III 1240 1641  ŠK Ig                    3.5  32.5  34.5  0.61
         (2006)         0B10 0W35 1B54 =W49 0W22 =B42 1W52 =B34 0W31
 47. Bevc Taraniš Tin    II 1050 1785  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  32.5  32.5 -0.80
         (2006)         0B15 =W45 0B32 1W53 1B49 0W30 0B40 0W35 1B56
 48. Potočar Nika       III 1046 1721  ŠK Dolenjske Toplice     3.5  31.5  31.5 -0.27
         (2006)         0W40 0B20 1W50 0B34 0B23 1W55 0B41 1W56 =W44
 49. Jelen Luka         III 1373 1570  ŠK Ig                    3.5  29.0  31.0  0.89
         (2008)         0W6  0B37 1W53 =B46 0W47 0W39 1B55 0B42 1W52
 50. Čož Jera                    1482  ŠK Trebnje BMP             3  32.5  34.5  1.56
         (2009)         0W27 0B38 0B48 1W54 1B51 1W35 0B25 0W40 0B33
 51. Hočevar Nick       III 1133 1710  ŠK Postojna                3  28.0  30.0 -0.83
         (2010)         0W29 0B24 1W55 0B31 0W50 1B53 0W44 1B52 0W43
 52. Repar Domen         IV      1631  ŠD Kočevje                 2  33.0  33.0 -1.02
         (2010)         0W18 0B31 1W56 0B38 1B43 0W23 0B46 0W51 0B49
 53.-55. Levstik Taja            1588  ŠD Kočevje                 2  26.5  26.5 -1.25
         (2010)         0B30 0W41 0B49 0B47 1W56 0W51 1B54 0B43 0W55
 53.-55. Brinovar Rosa           1575  ŠK Dolenjske Toplice       2  26.5  26.5 -1.33
         (2009)         0W28 0B34 0W46 0B50 0B42 1W56 0W53 1B55 0W37
 53.-55. Šumak Klemen    IV      1569  ŠD KRKA Novo mesto         2  26.5  26.5 -1.36
         (2007)         0B25 0W43 0B51 1B56 0W45 0B48 0W49 0W54 1B53
 56. Sinur Zarja        III      1477  ŠK Trebnje BMP             0  25.0  27.0 -2.00
         (2009)         0W17 0B44 0B52 0W55 0B53 0B54 0W43 0B48 0W47


                                   				Sodnik: Jernej Zupančič


WinSvicar verzija 4.01.02, 
Lastnik: ŠD KRKA NM, Otočec, Slovenija, 9 kol švicar, 
Igralni čas: 90 min + 30 sekund/potezo, 

Datoteka: krka2018