III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2018

Datum: 07.12.2018 - 09.12.2018

Organizator: ŠK Komenda

Sponzor: Občina Komenda, Suma projekt, Lidl, Zavarovalnica

Sistem: berger, 5 kol

Igralni čas: 90 min + 30 sek/pot


                          III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2018
                             Komenda, 7.-9.12.2018

Končno stanje
Mesto  Ekipa / Igralec        Rating                          Meč točke Točke
  1. ŠS TZ PREVODI DVOJKA     2027.3                                 7   12.0
       (W 6    0)(W 2    2)(B 5    4)(W 3    3)(B 4    3)
     1. Kavčič, Uroš       2220 2137 l 6. 1               + 3. 1         1.0/1   0.51
     2. Mlačnik, Franc     2003 2056 l 6. 2 - 2. 1 + 5. 1 = 3. 2 + 4. 1  2.5/4  -0.37
     3. Logar, Metod       1955 2049 l 6. 3 + 2. 2 + 5. 3 + 3. 6 + 4. 2  4.0/4   0.90
     4. Muri, Emil         1837 1867 l 6. 4 + 2. 4 + 5. 5 = 3. 7 - 4. 3  2.5/4   0.05
     5. Planinšek, Bojan   1734 1733                                     0.0/0
     6. Jeler, Lan         1495 1963                                     0.0/0
     7. Čebulj Šifrer, Ožb 1379 1799                                     0.0/0
     8. Bobnar, Samo       1348 1874                                     0.0/0
     9. Sefič, Lana        1147 1823                                     0.0/0
    10. Rogelj, Tomaž         0 1769        - 2. 7 + 5. 9        + 4.12  2.0/3  -0.26
    11. Markun, Ožbej         0 1898                                     0.0/0
  2. ŠK VIŠNJA GORA - STIČNA  1962.8                                 7   11.5
       (W 4  2.5)(B 1    2)(W 6    0)(W 5    4)(B 3    3)
     1. Krumpak, Hinko     2039 2095 = 4. 1 + 1. 2 l 6. 1 + 5. 2 = 3. 1  3.0/4   0.50
     2. Butala, Marjan     1941 2030 + 4. 2 - 1. 3 l 6. 2                1.0/2  -0.32
     3. Perovšek, Milan    1743 1842               l 6. 3 + 5. 3 + 3. 2  2.0/2   1.08
     4. Ješe, Janez        1807 1884        - 1. 4 l 6. 4 + 5. 4 = 3. 6  1.5/3  -0.52
     5. Sotirov, Pavle     1752 1880 + 4. 4               + 5. 7 + 3. 7  3.0/3   1.00
     6. Kastelic, Anton       0 1807 - 4.10                              0.0/1  -0.65
     7. Marek, Ivan           0 1822        + 1.10                       1.0/1   0.43
  3. ŠD KRKA NOVO MESTO       1983.8                                 4    9.5
       (B 5    4)(B 6    0)(W 4  3.5)(B 1    1)(W 2    1)
     1. Rifelj, Luka       1959 2143 + 5. 2 l 6. 1 + 4. 4 - 1. 1 = 2. 1  2.5/4  -0.32
     2. Bajt, Hana         1769 2029 + 5. 4 l 6. 2 + 4. 5 = 1. 2 - 2. 3  2.5/4  -0.54
     3. Janko, Marko       1484 1935        l 6. 3                       0.0/0
     4. Kobe, Jure         1434 1828        l 6. 4 = 4. 6                0.5/1   0.06
     5. Bajt, Aleš         1423 1822 + 5. 6                              1.0/1   0.18
     6. Kobe, Matic        1395 1777                      - 1. 3 = 2. 4  0.5/2  -0.02
     7. Pajek, Tjaša       1384 1825 + 5. 8        + 4. 9 = 1. 4 - 2. 5  2.5/4   0.18
     8. Rudman, Rok        1182 1768                                     0.0/0
     9. Kastrevec, Andrej  1159 1734                                     0.0/0
    10. Fink, Maj          1136 1660                                     0.0/0
  4. ŠD DOMŽALE TAJFUN        1854.0                                 2    7.0
       (B 2  1.5)(W 5    4)(B 3  0.5)(B 6    0)(W 1    1)
     1. Grošelj, Petra     1949 2024 = 2. 1               l 6. 1 - 1. 2  0.5/2   0.10
     2. Bizjak, Janez      1917 1732 - 2. 2 + 5. 1        l 6. 2 - 1. 3  1.0/3   0.19
     3. Čokan, Mirko       1677 1781                      l 6. 3 + 1. 4  1.0/1   0.62
     4. Hiti, Erik         1452 1879 - 2. 5        - 3. 1 l 6. 4         0.0/2  -0.68
     5. Grošelj, Jerneja   1139 1577               - 3. 2                0.0/1  -0.08
     6. Grošelj, Boštjan      0 1872               = 3. 4                0.5/1  -0.06
     7. Jemec, Viktor         0 1850                                     0.0/0
     8. Turek, Bor Lucijan    0 1780        + 5. 3                       1.0/1   0.42
     9. Uštar, Jure           0 1762        + 5. 5 - 3. 7                1.0/2  -0.08
    10. Hiti, Tim             0 1696 + 2. 6                              1.0/1   0.65
    11. Klander, Aleš         0 1683        + 5. 9                       1.0/1
    12. Kosanovič, Dušan      0 1500                             - 1.10  0.0/1  -0.17
  5. ŠD ČAVEN AJDOVŠČINA      1657.0                                 0    0.0
       (W 3    0)(B 4    0)(W 1    0)(B 2    0)(W 6    0)
     1. Kobal, Silvester   1457 1714        - 4. 2 - 1. 2        l 6. 1  0.0/2  -0.59
     2. Vermiglio, Aleksej 1244 1602 - 3. 1               - 2. 1 l 6. 2  0.0/2  -0.16
     3. Pregelj, Klemen    1112 1726        - 4. 8 - 1. 3 - 2. 3 l 6. 3  0.0/3  -0.89
     4. Kante, Enej        1084 1586 - 3. 2               - 2. 4 l 6. 4  0.0/2  -0.23
     5. Skomina, Tej       1071 1637        - 4. 9 - 1. 4                0.0/2  -0.54
     6. Žorž, Domen           0 1558 - 3. 5                              0.0/1  -0.18
     7. Pavlin, Leopold       0 1465                      - 2. 5         0.0/1  -0.08
     8. Krašna, Nejc          0 1499 - 3. 7                              0.0/1  -0.13
     9. Fučka, Samo           0 1000        - 4.11 - 1.10                0.0/2

Arbiter: Poglajen Franc                         
Tempo: 90 min + 30 sek/pot
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Franc Poglajen