II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2018

Datum: 10.11.2018 - 25.11.2018

Organizator: ŠK Komenda

Sponzor: Občina Komenda, Zavarovalnica Grawe, Suma projekt,

Sistem: berger, 7 kol

Igralni čas: 90 min + 30 sek/pot


                          II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2018
                            Komenda, 10.-25.11.2018

Končno stanje
Mesto  Ekipa / Igralci          Rating                        Meč točke    Točke
  1. ŠD POSOČJE                 2421.8                                13   35.0
       (W 4  5.5)(B 7  4.5)(W 2    3)(W 6    6)(B 8    6)(W 5  4.5)(B 3  5.5)
     1. Škoberne Jure     2572 2556 + 4. 2 + 7. 3 + 2. 1 + 6. 1 + 8. 1 + 5. 4 + 3. 2  7.0/7   0.59
     2. Sedlak Nikola     2595 2561                                                   0.0/0
     3. Biti Ozren        2368 2404 + 4. 3 + 7. 5 = 2. 2 + 6. 2 + 8. 2 + 5. 5 + 3. 3  6.5/7   0.32
     4. Podlesnik Bogdan  2343 2313 + 4. 4 + 7. 6 = 2. 3 + 6. 8                       3.5/4   0.15
     5. Beletič Danijel   2364 2432 + 4. 5 = 7. 7 + 2. 5 + 6.11 + 8. 4 + 5. 7 + 3. 4  6.5/7   0.10
     6. Nedimovič Ljubiša 2219 2265                                                   0.0/0
     7. Uršič Mateja      1985 2076 = 4. 6 + 7. 8 - 2. 6 + 6.12 + 8. 5 = 5. 8 + 3. 5  5.0/7  -0.08
     8. Hozjan Erik       1953 2062                             + 8. 7 + 5.12 + 3. 6  3.0/3   0.61
     9. Uršič Jakob       1925 1916 + 4. 9 - 7. 9 - 2. 7 + 6.15 + 8. 8 - 5.13 = 3. 8  3.5/7   0.00
    10. Leban Matej       1883 1911                                                   0.0/0
    11. Zlatanovič Srdjan 1652 1822                                                   0.0/0
    12. Zlatanovič Marcus 1546 1805                                                   0.0/0
  2. ŠD MATRIKA STARI TRG OB K  2100.7                                11   26.5
       (B 7  3.5)(W 5    3)(B 1    3)(W 3    3)(B 6  5.5)(W 4    4)(B 8  4.5)
     1. Juranič Bruno     2123 2173 - 7. 2 - 5. 3 - 1. 1 = 3. 2                       0.5/4  -1.67
     2. Barič Dušan       2091 2191 = 7. 3 - 5. 5 = 1. 3 - 3. 3 = 6. 1 = 4. 1 - 8. 1  2.0/7  -1.78
     3. Kobe Uroš         2046 2114 + 7. 4 + 5. 6 = 1. 4 = 3. 4 + 6. 2 = 4. 2 = 8. 4  5.0/7   0.20
     4. Štubljar Andrej   2019 2087                             + 6. 4 + 4. 3 + 8. 5  3.0/3   1.02
     5. Bedič Slavko      1852 1973 - 7. 5 + 5. 9 - 1. 5 + 3. 5 + 6. 6 = 4. 4 + 8. 8  4.5/7   0.65
     6. Dančulovič Jovica 1798 2066 + 7. 7 - 5.11 + 1. 7 + 3. 7 + 6. 8 = 4. 5 + 8.12  5.5/7   0.83
     7. Brgan Niko           0 2079 + 7. 9 + 5.13 + 1. 9 - 3. 8 + 6.11 + 4. 6 + 8.15  6.0/7   0.52
     8. Kobe Vincenc         0 1892                                                   0.0/0
     9. Stariha Stane        0 1900                                                   0.0/0
    10. Prijatelj Matej      0 1885                                                   0.0/0
  3. ŠK LJUBLJANA               2041.7                                10   27.0
       (B 6    6)(W 8    6)(B 5    5)(B 2    3)(W 4  3.5)(B 7    3)(W 1  0.5)
     1. Jeran Boštjan     2180 2286                                                   0.0/0
     2. Peršl Bojan       2080 2081 + 6. 2 + 8. 1 + 5. 3 = 2. 1 + 4. 1 - 7. 3 - 1. 1  4.5/7   1.43
     3. Trussevich Simon  2009 2163 + 6. 3 + 8. 4 + 5. 5 + 2. 2 = 4. 2 + 7. 4 - 1. 3  5.5/7   1.03
     4. Žmavc Mark        1727 1900 + 6. 8 + 8. 5 + 5. 6 = 2. 3 = 4. 3 = 7. 5 - 1. 5  4.5/7   2.06
     5. Sivčevič Nusret   1748 1873 + 6.11 + 8. 8 + 5. 7 - 2. 5               - 1. 7  3.0/5   0.96
     6. Jeršič Aleks      1650 1947 + 6.13 + 8.10 - 5. 8        - 4. 4 + 7. 7 - 1. 8  3.0/6   0.69
     7. Hribar Andrej     1725 1804                      - 2. 6 + 4. 5 - 7. 9         1.0/3   0.36
     8. Topolovec Vid     1671 1891 + 6.15 + 8.11 + 5.12 + 2. 7 = 4. 6 = 7.10 = 1. 9  5.5/7   1.49
     9. Šelih Mario Carlo 1599 1840                                                   0.0/0
    10. Sfiligoj Anže        0 1642                                                   0.0/0
  4. ŠK DOLENJSKE TOPLICE       2082.5                                 7   21.5
       (B 1  0.5)(W 6    4)(B 8    6)(W 5  3.5)(B 3  2.5)(B 2    2)(W 7    3)
     1. Brezovar Matjaž   2209 2216        = 6. 1        + 5. 3 - 3. 2 = 2. 2         2.0/4  -0.70
     2. Luzar Emil        2115 2183 - 1. 1 + 6. 2 + 8. 1 = 5. 5 = 3. 3 = 2. 3 + 7. 3  4.5/7   0.58
     3. Pucelj Jože       2100 2113 - 1. 3        + 8. 4 = 5. 7 = 3. 4 - 2. 4 + 7. 4  3.0/6  -0.77
     4. Muhič Jure        1848 2028 - 1. 4 = 6. 3 + 8. 5        + 3. 6 = 2. 5         3.0/5   0.22
     5. Janko Roman       1869 2099 - 1. 5 + 6. 6 + 8. 8 + 5. 8 - 3. 7 = 2. 6 + 7. 5  4.5/7  -0.39
     6. Gorše Damjan      1797 1856 = 1. 7 - 6. 8 + 8.11 = 5. 9 = 3. 8 - 2. 7 - 7. 6  2.5/7  -0.14
     7. Kregulj Andrej    1655 1884                                           - 7. 8  0.0/1
     8. Potočar Nika      1046 1725                                                   0.0/0
     9. Volf Zdravko         0 2001 - 1. 9 + 6.15 + 8.12 - 5.11               - 7. 9  2.0/5  -1.41
  5. ŠK TRZIN                   2061.5                                 6   21.0
       (B 8    5)(B 2    3)(W 3    1)(B 4  2.5)(W 7    5)(B 1  1.5)(W 6    3)
     1. Lah Emil          1963 2136                                                   0.0/0
     2. Šivic Klemen      2067 2108                                                   0.0/0
     3. Rojs Igor         2007 2019 - 8. 1 + 2. 1 - 3. 2 - 4. 1               = 6. 2  1.5/5  -0.52
     4. Jukan Nesib       2018 2051 + 8. 2                      = 7. 2 - 1. 1 - 6. 4  1.5/4  -0.62
     5. Borišek Anže      1916 2104 + 8. 4 + 2. 2 - 3. 3 = 4. 2 + 7. 3 - 1. 3 + 6. 6  4.5/7   0.78
     6. Rijavec Stane     1868 1951        - 2. 3 - 3. 4                              0.0/2  -0.85
     7. Krupenko Peter    1764 2023               - 3. 5 = 4. 3 + 7. 5 - 1. 5 = 6. 8  2.0/5  -0.54
     8. Leben Dušan       1857 1833               + 3. 6 - 4. 5 + 7. 7 = 1. 7 + 6.13  3.5/5   1.43
     9. Banfi Gregor      1673 1972 + 8. 5 - 2. 5        = 4. 6                       1.5/3  -0.18
    10. Borštnik Aleš     1784 1834 + 8. 8                                            1.0/1   0.48
    11. Bajec Borut       1780 1901 + 8.10 + 2. 6        + 4. 9 + 7. 9                4.0/4   2.38
    12. Grum Andrej       1764 1815               - 3. 8        = 7.10 - 1. 8         0.5/3  -0.86
    13. Konvalinka Kostja 1723 1808        - 2. 7                      + 1. 9         1.0/2   0.48
    14. Mlakar Slavko     1707 1836                                                   0.0/0
    15. Mihelič Mitja     1696 1834                                                   0.0/0
    16. Markič Vladimir   1667 1822                                                   0.0/0
    17. Banko Franci      1388 1573                                                   0.0/0
    18. Marčetič Dušan       0 1836                                           - 6.15  0.0/1  -0.46
  6. ŠK KOMENDA                 1807.7                                 5   14.0
       (W 3    0)(B 4    2)(W 7    4)(B 1    0)(W 2  0.5)(W 8  4.5)(B 5    3)
     1. Juhant Igor       1987 2033        = 4. 1 - 7. 3 - 1. 1 = 2. 2 + 8. 1         2.0/5   0.59
     2. Kralj Nejc        1734 1838 - 3. 2 - 4. 2 = 7. 5 - 1. 3 - 2. 3 = 8. 4 = 5. 3  1.5/7  -0.46
     3. Novakovič Novica  1686 1754 - 3. 3 = 4. 4                      = 8. 5         1.0/3   0.51
     4. Novak Anže        1670 1806               + 7. 7        - 2. 4 + 8. 7 + 5. 4  3.0/4   1.62
     5. Trpin Alenka      1724 1735                                                   0.0/0
     6. More Erlend       1579 1680        - 4. 5               - 2. 5 = 8. 8 - 5. 5  0.5/4  -0.12
     7. Mazzini Katarina  1664 1931                                                   0.0/0
     8. Zidar Jernej      1511 1898 - 3. 4 + 4. 6 + 7. 8 - 1. 4 - 2. 6 + 8.10 = 5. 7  3.5/7   0.66
     9. Založnik Vesna    1556 1738                                                   0.0/0
    10. Kozarski Aleksand 1485 1790                                                   0.0/0
    11. Cimperman Teo     1293 1827 - 3. 5               - 1. 5 - 2. 7                0.0/3  -0.71
    12. Žličar Jure       1232 1846               = 7. 9 - 1. 7                       0.5/2  -0.07
    13. Đokić Pavle       1068 1871 - 3. 6                                    - 5. 8  0.0/2  -0.95
    14. Perme Metod       1304 1478                                                   0.0/0
    15. Perme Martin      1201 1863 - 3. 8 - 4. 9 + 7.10 - 1. 9               + 5.18  2.0/5  -0.56
    16. Lapanje Ajda      1155 1556                                                   0.0/0
    17. Maček Inti        1123 1748                                                   0.0/0
    18. Perme Stanko         0 1643                                                   0.0/0
  7. ŠD RADOVLJICA              1960.5                                 4   17.5
       (W 2  2.5)(W 1  1.5)(B 6    2)(W 8  4.5)(B 5    1)(W 3    3)(B 4    3)
     1. Bajželj Primož    2062 2077                                                   0.0/0
     2. Anakiev Dimitar   1988 1988 + 2. 1                      = 5. 4                1.5/2   0.83
     3. Buha Drago        1950 2078 = 2. 2 - 1. 1 + 6. 1 - 8. 1 - 5. 5 + 3. 2 - 4. 2  2.5/7  -0.21
     4. Jovan Romuald     1914 1718 - 2. 3               + 8. 4        - 3. 3 - 4. 3  1.0/4   0.24
     5. Prestrl Jožef     1877 1866 + 2. 5 - 1. 3 = 6. 2        - 5. 7 = 3. 4 - 4. 5  2.0/6   0.08
     6. Pretnar Boštjan   1755 2036        - 1. 4                             + 4. 6  1.0/2   0.09
     7. Torkar Boris      1820 2032 - 2. 6 = 1. 5 - 6. 4 = 8. 5 - 5. 8 - 3. 6         1.0/6  -2.31
     8. Kočevar Tugomir   1864 1853        - 1. 7 - 6. 8 + 8. 8               + 4. 7  2.0/4  -0.21
     9. Krivec Metod      1753 1946 - 2. 7 + 1. 9 = 6.12 + 8.11 - 5.11 + 3. 7 + 4. 9  4.5/7   0.52
    10. Černe Anton       1703 1606               - 6.15 + 8.12 = 5.12 = 3. 8         2.0/4   1.02
    11. Blaznik Vojko     1678 1882                                                   0.0/0
    12. Žagar Marjan      1628 1843                                                   0.0/0
  8. ŠD VRHNIKA                 1845.0                                 0    5.5
       (W 5    1)(B 3    0)(W 4    0)(B 7  1.5)(W 1    0)(B 6  1.5)(W 2  1.5)
     1. Širaj Anej        1905 2147 + 5. 3 - 3. 2 - 4. 2 + 7. 3 - 1. 1 - 6. 1 + 2. 2  3.0/7  -0.49
     2. Marinšek Denis    1857 1943 - 5. 4                      - 1. 3                0.0/2  -0.43
     3. Glavač Klavdij    1614 1637                                                   0.0/0
     4. Novak Robert      1696 1706 - 5. 5 - 3. 3 - 4. 3 - 7. 4 - 1. 5 = 6. 2 = 2. 3  1.0/7  -0.20
     5. Širaj Svit        1713 1955 - 5. 9 - 3. 4 - 4. 4 = 7. 7 - 1. 7 = 6. 3 - 2. 4  1.0/7  -2.27
     6. Brejc Martina     1548 1682                                                   0.0/0
     7. Redek Leon        1561 1556                             - 1. 8 - 6. 4         0.0/2  -0.27
     8. Širaj Vita        1404 1818 - 5.10 - 3. 5 - 4. 5 - 7. 8 - 1. 9 = 6. 6 - 2. 5  0.5/7  -2.36
     9. Širaj Andrej      1377 1615                                                   0.0/0
    10. Vodnik Val        1056 1873 - 5.11 - 3. 6                      - 6. 8         0.0/3  -1.33
    11. Stanar Luka          0 1694        - 3. 8 - 4. 6 - 7. 9                       0.0/3  -0.73
    12. Drašler Matej        0 1672               - 4. 9 - 7.10               - 2. 6  0.0/3  -0.79
    13. Selan Krištof        0 1659                                                   0.0/0
    14. Štembal David        0 1757                                                   0.0/0
    15. Malovrh Lovro        0 1641                                           - 2. 7  0.0/1  -0.08
    16. Pregl Gašper         0 1564                                                   0.0/0


Arbiter: Poglajen Franc                          
Tempo: 90 min + 30 sek/pot
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Franc Poglajen