Državno prvenstvo v pospešenem šahu U20

Datum: 17.11.2018 - 17.11.2018

Organizator: ŠK En Passant

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


https://rez.sahist.si/2018/si18rby/?idt=31&ids=2&idp=16

Državno prvenstvo v pospešenem šahu F20
Murska Sobota, 17.11.2018
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T      Win Buch1 Mesto
  1. Dobrovoljc,Vid           FM  SLO 2155 2380 ŠD KRKA Novo mesto         6.5    XXX 26.0     1
  2. Šubelj,Jan               FM  SLO 2171 2398 ŠK Žalec                   6.0    XXX 26.5     2
  3. Zirkelbach,Maj           MK  SLO 2143 2260 ŠD KRKA Novo mesto         4.5    XXX 24.0     3
  4. Skuhala,Jernej           FM  SLO 2027 2324 ŠD Radenska - Pomgrad      4.5    XXX 23.0     4
  5. Tisaj,Domen              MK  SLO 2064 2291 ŠK Žalec                   4.0    XXX 26.5     5
  6. Brinovec,David           MK  SLO 2103 2373 ŠK Žalec                   4.0    XXX 26.5     6
  7. Pintarič,Maj             III SLO 1121 1723 ŠD Radenska - Pomgrad      4.0    0.0  16.5     7
  8. Skuhala,Luka             MK  SLO 2034 2315 ŠD Radenska - Pomgrad      3.5    XXX 28.0     8
  9. Mohar,Martin             II  SLO 1349 1969 ŠD Gornja Radgona          3.0    XXX 25.0     9
 10. Mohar,Tian                   SLO      1102 ŠD Radenska - Pomgrad      2.5    1.0  18.5    10
 11. Cigut,Matjaž                 SLO 1234 1559 ŠD Radenska - Pomgrad      2.5    0.0  19.0    11
 12. Škof,Samo                IV  SLO      1444 ŠD Radenska - Pomgrad      2.0    XXX 20.0    12
 13. Markus,David             III SLO 1146 1729 ŠK En Passant              2.0    XXX 18.5    13

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
Monarch, verzija 4.01.02 
Lastnik: www.velemojstrica.si


Državno prvenstvo v pospešenem šahu - D20
Murska Sobota, 17.11.2018
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T     Koya Sonn. Mesto
  1. Bajt,Hana                WI  SLO 1701 2006 ŠD KRKA Novo mesto         4.0   3.0  10.00     1
  2. Čebron,Asja              WMK SLO 1442 1907 ŠD KRKA Novo mesto         3.5   1.5   6.25     2
  3. Pajek,Tjaša              WII SLO 1493 1837 ŠD KRKA Novo mesto         3.0   1.0   4.50     3
  4. Rožmanec,Pia             IV  SLO 1400 1887 ŠK Milan Majcen Sevnica    2.5   0.5   3.75     4
  5. Lukač,Ema                III SLO 1163 1701 ŠD Radenska - Pomgrad      1.0   1.0   4.00     5
  6. Lukač,Alina              WII SLO 1329 1821 ŠD Radenska - Pomgrad      1.0   0.0   1.00     6

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
Monarch, verzija 4.01.02 
Lastnik: www.velemojstrica.si