Ekipno mladinsko in kadetsko DP v pospešenem šahu

Datum: 16.11.2018 - 16.11.2018

Organizator: ŠK En Passant

Sistem: berger 7

Igralni čas: 10 min + 5s


https://rez.sahist.si/2018/si18rby

DP ekipno v pospešenem šahu - D20 in D16
Murska Sobota, 16.11.2018
                                  MT  T  MTB
  1. Celjski ŠK                                              13   13.0    0.0
  2. ŠK Triglav Krško U20                                    10   10.0    0.0
  3. ŠK Triglav Krško                                         9    9.0    0.0
  4. ŠK Nova Gorica D20                                       7    7.0    0.0
  5. ŠD KRKA Novo mesto                                       6    5.5    0.0
  6. ŠD 1 Radenska Pomgrad                                    5    5.0    0.0
  7. ŠD KRKA Novo mesto D20                                   4    4.0    0.0
  8. ŠK Nova Gorica                                           2    2.5    0.0

Arbiter: Ana Srebrnič 
Tempo: 10 min + 5 s


DP v posp. šahu F16
Murska Sobota, 16.11.2018
                                 MT  T  MTB
  1. Celjski ŠK                                             12   16.5    0.0
  2. ŠD Vrhnika                                             12   15.0    0.0
  3. ŠK Nova Gorica                                         10   15.0    0.0
  4. ŠD KRKA Novo mesto                                      8   11.5    0.0
  5. ŠD 1 Radenska Pomgrad                                   7   10.5    0.0
  6. ŠK Slovenj Gradec                                       4    7.0    0.0
  7. ŠD 2 Radenska Pomgrad                                   3    7.0    0.0
  8. ŠD Čaven                                                0    1.5    0.0

Arbiter: Ana Srebrnič 
Tempo: 10 min +5 s




DP ekipno v posp. šahu F20
Murska Sobota, 16.11.2018
                               MT  T  MTB
  1. ŠK Žalec                                             11   13.0    0.0
  2. ŠD Radenska Pomgrad                                   7    9.5    0.0
  3. ŠK Nova Gorica                                        4    8.0    0.0
  4. ŠD KRKA Novo mesto                                    2    5.5    0.0


Arbiter: Ana Srebrnič 
Tempo: 10 min + 5 s