GT 2018 hitropotezno - 7/10

Datum: 11.09.2018 - 11.09.2018

Organizator: Gostilna Tabor Maribor

Sponzor: Gostilna Tabor Maribor

Sistem: švicar 12

Igralni čas: 5 min


GT 2018 - hitropotezno, 7/10
                               Maribor, 11.9.2018

Koncno stanje
                       Tit  LRat                       Tocke Zmage Buch1 Soneb W-We
  1. Novak Ratko        MK 2235  ŠD Fram                   10   XXX  80.0  67.0  1.38
         (1975)         1B12 1W23 0B2  1B8  1W7  1W4  1B19 1W3  0W5  1B11 1W6  1B13
  2. Števanec Lea      WFM 2055  ŠS TZ Prevodi Dvojka     9.5   1.0  81.0  66.3  3.76
         (1976)         1B6  1W3  1W1  1B7  0B4  =W19 1W11 0B5  1B9  1W14 1B18 1W8 
  3. Zupe Miran         IM 2369  ŠK Branik Maribor        9.5   1.0  80.5  61.5 -0.77
         (1960)         1W14 0B2  =W5  1B23 1W8  1B11 1W4  0B1  1B6  1W18 1W7  1B12
  4. Kolar Branko        I 2051  ŠD Fram                  9.5   1.0  80.5  59.3  3.28
         (1959)         1W28 1B11 =W8  1B18 1W2  0B1  0B3  1W6  1W7  1B5  1B9  1W20
  5. Kodrič Tilen       MK 2171  ŽŠK Maribor                8   XXX  81.5  56.5 -0.02
         (1999)         1B20 =W21 =B3  0W9  1W15 1B18 1W7  1W2  1B1  0W4  1B11 0B6 
  6. Marinko Peter         1764  ŠD Šentjur                 7   XXX  83.5  44.0  4.56
         (1996)         0W2  1B14 1B23 1W16 0B19 1W9  1B8  0B4  0W3  1W10 0B1  1W5 
  7. Kodrič Vladimir    MK 2027  ŠK Loška dolina          6.5   XXX  81.5  36.0  0.45
         (1956)         1B16 1W19 1B9  0W2  0B1  1W20 0B5  1W24 0B4  =W12 0B3  1W18
  8. Šardi Darko         I 2058  ŠD Fram                  6.5   XXX  78.0  35.8 -0.88
         (1969)         1B17 1W25 =B4  0W1  0B3  1B24 0W6  0W20 1B21 1W19 1B15 0B2 
  9. Cmor Nino           I 2104  ŠD Radenska - Pomgrad    6.5   XXX  75.0  38.5 -1.48
         (1994)         1W22 1B18 0W7  1B5  0W11 0B6  =W14 1B15 0W2  1B20 0W4  1W19
 10. Pleič Jure          I 1768  ŠK Malečnik              6.5   XXX  64.0  34.5  2.16
         (1939)         0B23 1W20 0B21 1W12 0W18 0B14 1B27 1W17 1W13 0B6  =B16 1W11
 11. Mitrovič Boris     MK 2107  ŠD Fram                    6   XXX  82.0  33.0 -1.13
         (1956)         1B24 0W4  1B17 1W21 1B9  0W3  0B2  1W19 1B20 0W1  0W5  0B10
 12. Bajec Tomaž           1882  ŠK Branik Maribor          6   XXX  72.5  32.8  0.26
         (1967)         0W1  =B13 =W15 0B10 1W26 =B22 1W16 0B18 1W17 =B7  1B21 0W3 
 13. Vizovišek Slavko   II 1943  ŽŠK Maribor                6   XXX  66.0  30.8 -1.06
         (1949)         =B21 =W12 1B27 0W19 0B20 1W17 0B24 1W16 0B10 1W22 1B14 0W1 
 14. Šrimf Silvester    II 1923  ŠK Šmarje pri Jelšah       6   XXX  66.0  23.5 -0.90
         (1957)         0B3  0W6  0B16 1W26 1B27 1W10 =B9  =W21 1B24 0B2  0W13 1B28
 15. Zvekič Hajrudin   III 1843  ŠK Branik Maribor          6   XXX  63.5  29.3  0.89
         (1954)         0B19 =W16 =B12 1W17 0B5  =W21 1B23 0W9  =B22 1B25 0W8  1W26
 16. Filipovič Dragan      1709  ŠK Branik Maribor          6   XXX  58.5  23.3  1.16
         (1950)         0W7  =B15 1W14 0B6  0W22 1W25 0B12 0B13 1W26 1B28 =W10 1W27
 17. Vekič Vojko        II 1800  ŠD Laporje                 6   XXX  56.0  20.5  0.44
         (1952)         0W8  1B26 0W11 0B15 1W28 0B13 1W25 0B10 0B12 1W27 1W23 1B22
 18. Flandija Zvonko       1949  ŠD Kamnica               5.5   XXX  77.0  26.8 -0.22
         (1960)         1B27 0W9  1B25 0W4  1B10 0W5  =B20 1W12 1B19 0B3  0W2  0B7 
 19. Kopše Jožef        II 2112  ŠK Branik Maribor        5.5   XXX  73.5  29.3 -2.55
         (1971)         1W15 0B7  1W24 1B13 1W6  =B2  0W1  0B11 0W18 0B8  1W28 0B9 
 20. Alatič Andrej     III 1831  ŠK Branik Maribor        5.5   XXX  69.5  25.3  1.04
         (1949)         0W5  0B10 1W28 1B22 1W13 0B7  =W18 1B8  0W11 0W9  1B26 0B4 
 21. Špelec Darko       MK 1993  ŠK Branik Maribor        5.5   XXX  64.5  31.0 -1.59
         (1959)         =W13 =B5  1W10 0B11 0W24 =B15 1W22 =B14 0W8  1B23 0W12 =B25
 22. Čolič Tami            1813  ŠD Fram                    5   XXX  57.0  21.0 -1.19
         (1984)         0B9  0W27 1B26 0W20 1B16 =W12 0B21 1W28 =W15 0B13 1W25 0W17
 23. Mohr Pablo         II 2057  ŽŠK Maribor              4.5   XXX  64.0  15.8 -4.21
         (2001)         1W10 0B1  0W6  0W3  0B25 1B28 0W15 =W26 1B27 0W21 0B17 1B24
 24. Pev Ivo               1820                             4   1.0  56.0  17.0 -0.91
         (1942)         0W11 1B28 0B19 1W25 1B21 0W8  1W13 0B7  0W14 0B26 0B27 0W23
 25. Vidonja Vlado         1640  ŠD Pragersko-Gaj           4   0.0  54.5  13.5  0.52
         (1953)         1W26 0B8  0W18 0B24 1W23 0B16 0B17 1W27 =B28 0W15 0B22 =W21
 26. Tručl Miha            1500                           3.5   XXX  55.0   9.8  1.48
         (1994)         0B25 0W17 0W22 0B14 0B12 1W27 1W28 =B23 0B16 1W24 0W20 0B15
 27. Stauber Rudi          1604  ŠK Branik Maribor          2   XXX  57.0   9.0 -1.19
         (1948)         0W18 1B22 0W13 0B28 0W14 0B26 0W10 0B25 0W23 0B17 1W24 0B16
 28. Gunšek Alfred      II 1734  ŠD Fram                  1.5   XXX  59.5   4.0 -3.28
         (1942)         0B4  0W24 0B20 1W27 0B17 0W23 0B26 0B22 =W25 0W16 0B19 0W14


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SLO, 11.9.2018, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min 
Datoteka: C:/turnir/18gt07hp/18gt07hp