OZVVS MB - 2. turnir v spomin Franca Rudolfa

Datum: 30.08.2018 - 30.08.2018

Organizator: OZVVS Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min


OZVVS MB - 2. turnir v spomin Franca Rudolfa
                               Maribor, 30.8.2018

Koncno stanje
                       Tit  LRat                      Tocke Zmage Buch1 Soneb W-We
  1. Cojhter Karl       MK 2005  OZVVS Maribor             6   XXX  26.5  24.5  2.08
         (1944)         1W13 1B6  1W9  1B3  1W2  1B7  0W4 
  2. Kopše Jožef        II 2052  OZVVS Maribor             5   1.5  28.5  19.8  0.29
         (1971)         1B8  1W17 =B4  =W5  0B1  1B3  1W7 
  3. Vizovišek Slavko   II 1874  ŽŠK Maribor               5   1.0  27.0  19.0  1.90
         (1949)         1W11 1B14 1B5  0W1  1B4  0W2  1B10
  4. Kajnih Danilo       M 2178  OZVVS Maribor             5   0.5  28.0  21.0 -0.20
         (1952)         1W14 1B9  =W2  =B6  0W3  1W5  1B1 
  5. Kolar Branko        I 2057  ŠD Fram                 4.5   XXX  26.5  17.5  0.17
         (1959)         1W10 1B7  0W3  =B2  1W6  0B4  1W9 
  6. Mitrovič Boris     MK 2097  ŠD Fram                   4   XXX  25.5  13.5 -1.21
         (1956)         1B12 0W1  1B10 =W4  0B5  =W8  1W15
  7. Pev Ivo               1846  ZKU M. Perca Maribor      4   XXX  24.0  11.5  0.10
         (1942)         1B15 0W5  1B17 1W12 1B8  0W1  0B2 
  8. Kremavc Bruno         1664  OZVVS Maribor             4   0.5  21.0  12.3  1.39
         (1952)         0W2  =B11 1W13 1B15 0W7  =B6  1W12
  9. Zvekič Hajrudin   III 1955  ŠK Branik Maribor       3.5   1.5  24.5   9.8 -0.73
         (1954)         1B16 0W4  0B1  1W14 =B10 1W11 0B5 
 10. Pleič Jure          I 1712  ŠK Malečnik             3.5   1.5  23.0  10.3  1.01
         (1939)         0B5  1W16 0W6  1B11 =W9  1B13 0W3 
 11. Čosič Ivica           1603  OZVVS Maribor           3.5   0.0  21.0   7.0  0.73
         (1930)         0B3  =W8  1B16 0W10 1B12 0B9  +*18
 12. Simonič Franc      II 1762  ŠK Malečnik               3   1.0  20.5   5.5 -1.30
         (1951)         0W6  1B13 1W15 0B7  0W11 +*18 0B8 
 13. Furh Ivan         III 1659  ŠK Branik Maribor         3   0.0  20.0   4.0 -0.61
         (1942)         0B1  0W12 0B8  1W17 +*18 0W10 1B16
 14. Šenveter Franc     II 1825  ŠK Malečnik             2.5   0.5  19.5   3.3 -1.82
         (1952)         0B4  0W3  +*18 0B9  =W15 1B16 0W17
 15. Grubelnik Rajko       1500  OZVVS Maribor           2.5   0.5  19.5   3.3  0.22
         (1959)         0W7  +*18 0B12 0W8  =B14 1W17 0B6 
 16. Koban Ivan            1655  DU Maribor Tabor          2   1.0  16.5   2.0 -1.62
         (1945)         0W9  0B10 0W11 +*18 1B17 0W14 0W13
 17. Mihoci Dušan          1500  OZVVS Šentilj             2   0.0  18.5   2.5 -0.40
         (1959)         +*18 0B2  0W7  0B13 0W16 0B15 1B14


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SLO, 30.8.2018, 7 kol svicar