Pokalno prvenstvo ŠZS 2018

Datum: 01.06.2018 - 03.06.2018

Organizator: ŠZS in ŠK Komenda

Sponzor: Občina Komenda, LIDL; Zavarovalnica Grawe, Založba

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 90 min + 30 sek/pot


                           POKALNO PRVENSTVO ŠZS 2018
                                        Komenda, 1.-3.6.2018

Končno stanje
Mesto Ekipa / Igralci           Rating                              MT    SonKM  Točke
  1. ŠD KRKA NOVO MESTO         2390.3                                 9   59.5   14.0
       (B 5  2.5)(W 4    3)(B 8    4)(W 2  2.5)(B 3    2)
     1. Zorko Jure        2457 2513                                     0.0/0
     2. Dobrovoljc Vid    2294 2378                                     0.0/0
     3. Kastelic Marjan   2263 2340                                     0.0/0
     4. Zupančič Jernej   2205 2330 - 5. 1 = 4. 1 + 8. 2 + 2. 1 = 3. 3  3.0/5  -0.04
     5. Mejak Severin     2234 2271 + 5. 3 + 4. 2 + 8. 3                3.0/3   1.05
     6. Zirkelbach Maj    2214 2278                      = 2. 2 - 3. 4  0.5/2  -0.52
     7. Zupančič Urban    1984 2102 + 5. 4 + 4. 3 + 8. 4 - 2. 3 = 3. 9  3.5/5   1.26
     8. Rifelj Luka       1944 2104 = 5. 5 = 4. 4 + 8. 7 + 2. 5 + 3.12  4.0/5   0.92

  2. ŠK ŽALEC                   2311.8                                 7   57.0   14.5
       (B 4    2)(W 8    4)(B 3  3.5)(B 1  1.5)(W 9  3.5)
     1. Šubelj Jan        2284 2358 + 4. 1 + 8. 2 = 3. 5 - 1. 4 + 9. 2  3.5/5  -0.08
     2. Brinovec Dušan    2217 2305 = 4. 2 + 8. 3 + 3. 6 = 1. 6 = 9. 5  3.5/5  -0.15
     3. Brinovec David    2188 2292 = 4. 3 + 8. 4 + 3. 8 + 1. 7 + 9. 9  4.5/5   0.73
     4. Goršek Gregor     2109 2292 - 4. 4                              0.0/1  -0.80
     5. Tisaj Domen       1995 2265        + 8. 5 + 3. 9 - 1. 8 + 9.10  3.0/4  -0.33

  3. ŠS TZ PREVODI DVOJKA 1     2261.0                                 7   46.5   11.5
       (W 9    4)(B 6  2.5)(W 2  0.5)(B 5  2.5)(W 1    2)
     1. Mazi Leon         2341 2465                                     0.0/0
     2. Žvan Žiga         2247 2207 + 9. 1                              1.0/1   0.20
     3. Rozman Monika     2096 2136                      = 5. 1 = 1. 4  1.0/2   0.54
     4. Kosmač Blaž       2173 2236                      + 5. 3 + 1. 6  2.0/2   0.97
     5. Šlibar Matjaž     2188 2230        - 6. 1 = 2. 1                0.5/2  -0.33
     6. Kejžar Petra      2078 2016 + 9. 2 + 6. 5 - 2. 2 - 5. 4         2.0/4   0.34
     7. Drinovec Aleš     2106 2121                                     0.0/0
     8. Rozman Mitja      2047 2076 + 9. 3 = 6. 6 - 2. 3                1.5/3  -0.31
     9. Sušnik Matej      2055 2047 + 9. 7 + 6. 8 - 2. 5 + 5. 9 = 1. 7  3.5/5   0.67
    10. Logar Metod       1966 2076                                     0.0/0
    11. Žnidarič Anže     1974 2120                                     0.0/0
    12. Rogelj Tomaž         0 1771                             - 1. 8  0.0/1  -0.12

  4. ŠD RADENSKA POMGRAD MURSK  2233.0                                 7   42.0   14.0
       (W 2    2)(B 1    1)(B 9    4)(W 8  3.5)(W 6  3.5)
     1. Coklin Marko      2211 2202 - 2. 1 = 1. 4 + 9. 1 + 8. 3 + 6. 1  3.5/5   0.70
     2. Titan Matej       2237 2354 = 2. 2 - 1. 5 + 9. 2 = 8. 4 + 6. 2  3.0/5  -0.75
     3. Skuhala Jernej    2302 2320 = 2. 3 - 1. 7 + 9. 6 + 8. 5 = 6. 3  3.0/5  -0.81
     4. Grah Matej        1908 2056 + 2. 4 = 1. 8 + 9. 9 + 8. 7 + 6.10  4.5/5   1.21

  5. ŠK NOVA GORICA             2229.8                                 6   54.0   13.0
       (W 1  1.5)(B 7    4)(W 6  3.5)(W 3  1.5)(B10  2.5)
     1. Srebrnič Marko    2388 2363 + 1. 4 + 7. 1 + 6. 1 = 3. 3 w10. 1  3.5/4   0.56
     2. Zamar Kodelja Jur 2199 2301                             r10. 2  0.0/0
     3. Srebrnič Vojko    2132 2171 - 1. 5 + 7. 3 = 6. 2 - 3. 4 r10. 3  1.5/4  -0.62
     4. Kobal Saša        2082 2084 - 1. 7 + 7. 7 + 6. 5 + 3. 6 r10. 4  3.0/4   0.53
     5. Škrinjar Matic    2058 2159 = 1. 8 + 7. 8 + 6. 6                2.5/3   0.19
     6. Lovišček Matjaž   2021 2055                                     0.0/0
     7. Grosar Gari       1864 2026                                     0.0/0
     8. Gregorič Andraž   1760 2062                                     0.0/0
     9. Herega Nejc       1600 2040                      - 3. 9         0.0/1  -0.49
    10. Kavčič Bor        1576 1800                                     0.0/0
    11. Vičič Mark        1472 1928                                     0.0/0

  6. ŠK KOMENDA POPOTNIK        2158.8                                 4   33.0    9.0
       (W 7    4)(W 3  1.5)(B 5  0.5)(B10  2.5)(B 4  0.5)
     1. Debevec Blaž      2178 2231 + 7. 1 + 3. 5 - 5. 1 w10. 1 - 4. 1  2.0/4  -0.28
     2. Gantar Jan        2174 2161               = 5. 3 r10. 2 - 4. 2  0.5/2  -0.24
     3. Lučovnik Tilen    2070 2210 + 7. 5               r10. 3 = 4. 3  1.5/2   0.23
     4. Juhant Igor       1987 2033                      r10. 4         0.0/0
     5. Ogradi Gregor     1971 2064 + 7. 8 - 3. 6 - 5. 4                1.0/3  -0.86
     6. Trebušak Anton    1795 1874 + 7. 9 = 3. 8 - 5. 5                1.5/3   0.53
     7. Vidmar Klara      1760 2000                                     0.0/0
     8. Kralj Nejc        1737 1842        - 3. 9                       0.0/1  -0.24
     9. Novakovič Novica  1686 1754                                     0.0/0
    10. More Erlend       1582 1682                             - 4. 4  0.0/1  -0.10
    11. Založnik Vesna    1556 1738                                     0.0/0
    12. Kozarski Aleksand 1485 1790                                     0.0/0

  7. ŠK KOMENDA POGI            1761.3                                 4   12.0    6.5
       (B 6    0)(W 5    0)(B10  2.5)(W 9    2)(B 8    2)
     1. Trpin Alenka      1739 1767 - 6. 1 - 5. 1 w10. 1                0.0/2  -0.16
     2. Mazzini Katarina  1599 1918               r10. 2                0.0/0
     3. Zidar Jernej      1554 1882        - 5. 3 r10. 3 + 9. 2 - 8. 3  1.0/3  -0.31
     4. Perme Metod       1304 1478               r10. 4                0.0/0
     5. Lapanje Ajda      1248 1530 - 6. 3               - 9. 4 - 8. 4  0.0/3  -0.26
     6. Žličar Jure       1232 1868                                     0.0/0
     7. Perme Martin      1197 1742        - 5. 4                       0.0/1  -0.12
     8. Cimperman Teo     1186 1802 - 6. 5 - 5. 5        - 9. 5 + 8. 8  1.0/4  -0.33
     9. Dokić Pavle       1071 1823 - 6. 6               + 9.10 + 8.12  2.0/3  -0.17
    10. Maček Inti           0 1797                                     0.0/0
    11. Perme Stanko         0 1592                                     0.0/0
    12. Lapanje Aneja        0 1474                                     0.0/0

  8. ŠD MENGEŠ - TRZIN          1976.5                                 3   11.5    5.0
       (B10  2.5)(B 2    0)(W 1    0)(B 4  0.5)(W 7    2)
     1. Ocepek Marjan ml. 2000 1998 w10. 1                              0.0/0
     2. Mihelič Vesna     1791 2174 r10. 2 - 2. 1 - 1. 4                0.0/2  -0.55
     3. Ocepek Marjan     1607 1750 r10. 3 - 2. 2 - 1. 5 - 4. 1 + 7. 3  1.0/4   0.44
     4. Paternoster Janez 1679 1984 r10. 4 - 2. 3 - 1. 7 = 4. 2 + 7. 5  1.5/4  -0.00
     5. Bojko Filip       1507 1859        - 2. 5        - 4. 3         0.0/2  -0.16
     6. Posavec Zvone     1353 1533                                     0.0/0
     7. Hafner Branko     1497 1571               - 1. 8 - 4. 4         0.0/2  -0.16
     8. Ocepek Jan        1269 1726                             - 7. 8  0.0/1  -0.40
     9. Tisaj Igor        1294 1559                                     0.0/0
    10. Halilovič Elma    1229 1792                                     0.0/0
    11. Grad Danijel      1204 1648                                     0.0/0

  9. ŠS TZ PREVODI DVOJKA 2     1891.0                                 3   11.5    5.0
       (B 3    0)(B10  2.5)(W 4    0)(B 7    2)(B 2  0.5)
     1. Dajčman Nikolaj   1497 1966 - 3. 2 w10. 1 - 4. 1                0.0/2  -0.40
     2. Dajčman Aleksande 1466 1901 - 3. 6 r10. 2 - 4. 2 - 7. 3 - 2. 1  0.0/4  -1.03
     3. Čebulj Šifrer Ožb 1382 1802 - 3. 8 r10. 3                       0.0/1  -0.17
     4. Bobnar Samo       1304 1895        r10. 4        + 7. 5         1.0/1   0.10
     5. Sefič Lana        1058 1844                      + 7. 8 = 2. 2  1.5/2   0.86
     6. Jeler Urban       1158 1656               - 4. 3                0.0/1  -0.08
     7. Kern Adam            0 1612 - 3. 9                              0.0/1  -0.08
     8. Šlibar Miha          0 1824                                     0.0/0
     9. Markun Ožbej         0 1767               - 4. 4        - 2. 3  0.0/2  -0.24
    10. Demšar Maks          0 1643                      - 7. 9 - 2. 5  0.0/2  -0.34
    11. Kovše Neža           0 1600                                     0.0/0
    12. Zenjilovski Nik      0 1733                                     0.0/0


Arbiter: Poglajen Franc                          
Tempo: 90 min + 30 sek/pot
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Franc Poglajen