20. festival veterank in veteranov SLO

Datum: 03.06.2018 - 03.06.2018

Organizator: TD Viničar

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 15 min


                     20. festival veterank in veteranov SLO
                           Zgornja Polskava, 3.6.2018

Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch W-We
  1. Čepon Dušan            MK 2231 2334 SLO ŠD Podpeč                     8  44.0  56.0  0.93
              (1961)         1B78  1W29  1B20  1W18  1B9   =W3   =W2   1B13  1W4  
  2. Kastelic Marjan        FM 2201 2364 SLO ŠD KRKA Novo mesto            8  42.0  54.5  0.88
              (1965)         1B50  1W53  1B54  1W8   =B3   1W6   =B1   1W19  1B7  
  3. Karnar Marjan          MK 2133 2160 SLO Šahovsko društvo Domžale      7  44.0  56.0  1.44
              (1947)         1W70  1B10  1W27  1B13  =W2   =B1   1W38  0B4   1W12 
  4. Rajkovič Radiša         I 2069 2143 SLO ŠD Šentjur                    7  36.5  48.0  0.64
              (1962)         1B87  =W47  1B68  1W36  1B85  =W14  1B16  1W3   0B1  
  5. Vedenik Anton          II      1843 SLO ŠD Šentilj pri Velenju        7  34.5  41.5  3.67
              (1949)         1W116 1B38  0W12  1B27  0W26  1B91  1W59  1B40  1W13 
  6. Črepan Marjan          FM 2288 2356 SLO ŠD Podpeč                   6.5  40.0  52.0 -1.15
              (1962)         1W66  1B28  =W35  1B12  1W7   0B2   0W13  1B27  1W26 
  7. Milovanovič Srečko      I      2049 SLO ŠK Velenje Veplas           6.5  40.0  52.0  1.82
              (1958)         1B52  1W69  =B39  1W23  0B6   1W34  1B9   1W14  0W2  
  8. Skok Jože              MK 1992 2119 SLO Šahovsko društvo Domžale    6.5  39.5  52.5  0.24
              (1949)         1W24  1B32  1W40  0B2   1W35  =B26  =W12  1B37  =W11 
  9. Pešec Franc            MK      2187 SLO Celjski ŠK                  6.5  38.5  50.0 -0.21
              (1943)         1B88  1W11  =B36  1W39  0W1   1B35  0W7   1B53  1B18 
 10. Maklin Jože            II      1904 SLO ŠD Fužinar ŠK Hapro         6.5  37.5  48.5  1.83
              (1954)         1B79  0W3   1B21  1W68  =W12  =B30  =W27  1B31  1W38 
 11. Jurič Marko             I 1806 1901 SLO ŠK Zagorje ob Savi          6.5  35.0  44.0  1.50
              (1948)         1W106 0B9   0W17  1B94  1W83  1B43  1W30  1B51  =B8  
 12. Brunčič Janko          II      2013 SLO                               6  41.5  52.0  0.92
              (1956)         1B21  1W77  1B5   0W6   =B10  1W85  =B8   1W34  0B3  
 13. Petek Peter            MK      2070 SLO ŠD Gorenjka Lesce             6  41.0  53.0  0.89
              (1944)         1B71  1W44  1B42  0W3   1B46  1W31  1B6   0W1   0B5  
 14. Kirbiš Milan           MK 2025 2064 SLO ŠK Gambit Maribor             6  39.0  49.5 -0.12
              (1956)         =W85  1B61  1W33  =B15  1W40  =B4   1W26  0B7   =W20 
 15. Petre Janko             I      1827 SLO ŠK Malečnik                   6  38.0  46.5  3.27
              (1943)         1B22  1W107 =B19  =W14  0B16  1W46  0B34  1W44  1W37 
 16. Milinkovič Nebojša     MK 1988 1934 SLO ŠD Pragersko-Gaj              6  37.5  48.5  0.29
              (1937)         =W55  =B49  1W70  1B41  1W15  1B37  0W4   =B17  =W21 
 17. Ružič Miloš            II 1738 1710 SLO ŠK Triglav Krško              6  37.5  48.5  4.01
              (1968)         1B31  0W36  1B11  1W53  0B34  1W44  1B42  =W16  =B19 
 18. Musič Gojko             I      2029 SLO brez kluba                    6  37.0  49.0  0.69
              (1940)         1W58  1B25  1W41  0B1   0W37  1B66  1W39  1B38  0W9  
 19. Šahinovič Fikret        I 1830 2018 SLO ŠK Črna                       6  37.0  49.0  0.70
              (1956)         1W81  1B80  =W15  0B35  1W47  1B36  1W22  0B2   =W17 
 20. Kotnik Franc            I 1856 1953 SLO ŠK Rudar Trbovlje             6  35.5  46.5  1.01
              (1942)         1W65  1B92  0W1   0B66  1W33  =B41  1W47  1B28  =B14 
 21. Košir Pavla            WM 1767 1733 SLO Šahovsko društvo Domžale      6  35.0  43.5  3.03
              (1942)         0W12  1B113 0W10  1B48  =W60  1B70  1W35  1B54  =B16 
 22. Kovač Boris            FM 2146 2268 SLO ŠD Radenska - Pomgrad         6  34.5  43.0 -2.14
              (1954)         0W15  1B64  0W66  1B106 1W77  1B23  0B19  1W50  1W48 
 23. Zvekič Hajrudin       III 1799 1858 SLO ŠK Branik Maribor             6  34.0  43.5  2.19
              (1954)         1W99  =B91  1W30  0B7   =W28  0W22  1B74  1W42  1B40 
 24. Tomažič Martin          I 1750 1811 SLO ŠK Zagorje ob Savi            6  32.5  41.0  2.77
              (1953)         0B8   1W111 1B56  0W34  1B76  0W42  1B46  1W69  1B39 
 25. Bec Alojz              II      1862 SLO ŠD Radovljica                 6  31.0  40.0  1.09
              (1951)         1B104 0W18  1B57  0W54  0B67  1W97  1B43  1W36  1B34 
 26. Žajdela Karel          II 1906 1983 SLO ŠD Ptuj                     5.5  37.0  47.5  0.41
              (1963)         =B89  =W57  1B78  1W80  1B5   =W8   0B14  1W29  0B6  
 27. Florjančič Rudi        MK 1901 1936 SLO ŠD Slovenske Konjice        5.5  36.5  47.5  0.37
              (1937)         1B72  1W67  0B3   0W5   1B71  1W74  =B10  0W6   1B61 
 28. Sedlašek Branko        II      1906 SLO ŠD Ptuj                     5.5  35.0  44.0  0.27
              (1952)         1B109 0W6   =B86  1W62  =B23  1W45  =B31  0W20  1B55 
 29. Majcenovič Martin      MK 1864 1904 SLO ŠD Ptuj                     5.5  34.0  45.0  0.44
              (1932)         1W101 0B1   0W43  1B64  =W49  1B55  1W41  0B26  1W59 
 30. Planinšek Branko        I      1961 SLO ŠK Črna                     5.5  33.5  43.5 -0.73
              (1958)         =B57  1W89  0B23  1W88  1B86  =W10  0B11  1W66  =B32 
 31. Zajšek Franc            I 1793 1964 SLO ŽŠK Maribor                 5.5  33.5  43.0 -0.43
              (1949)         0W17  1B94  1W58  1B92  1W73  0B13  =W28  0W10  1B60 
 32. Grm Ivan               II 1877 1797 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      5.5  30.5  39.0  0.66
              (1950)         1B111 0W8   0B67  0W57  1B79  1W81  1B58  1W68  =W30 
 33. Brdnik Roman           II 1845 1831 SLO ŠD Slovenske Konjice        5.5  29.0  37.5  0.53
              (1952)         =B96  1W108 0B14  =W76  0B20  =W72  1B95  1W64  1W53 
 34. Krnjovšek Zlatko       II 1856 1944 SLO                               5  39.5  50.0 -0.74
              (1950)         =W49  =B55  1W81  1B24  1W17  0B7   1W15  0B12  0W25 
 35. Bregar Rudi             I 1950 1952 SLO ŠK Rudar Trbovlje             5  39.0  49.0  0.27
              (1947)         1B84  1W86  =B6   1W19  0B8   0W9   0B21  1W45  =B41 
 36. Krajnc Rudolf          II 1935 1934 SLO Koroški ŠK Dravograd          5  37.0  47.0 -0.32
              (1960)         1W94  1B17  =W9   0B4   1W55  0W19  =B68  0B25  1W73 
 37. Bajec Borut            II 1803 1921 SLO ŠK Trzin                      5  36.5  46.0 -0.28
              (1958)         1B98  0W68  1B52  1W45  1B18  0W16  1B54  0W8   0B15 
 38. Grčar Janez           III 1651 1976 SLO ŠK Zagorje ob Savi            5  36.0  46.5 -0.33
              (1942)         1B74  0W5   1B87  1W77  1B69  1W54  0B3   0W18  0B10 
 39. Veskovič Džemal         I 1800 1920 SLO ŠD Mengeš-Trzin               5  35.5  46.0 -0.37
              (1963)         1W83  1B75  =W7   0B9   =W43  1B73  0B18  1W67  0W24 
 40. Zavratnik Maks         II      1925 SLO Koroški ŠK Dravograd          5  35.5  45.5 -0.40
              (1950)         1B95  1W45  0B8   1W74  0B14  1W67  1B69  0W5   0W23 
 41. Jovič Ivan            III      1856 SLO ŠK Rudar Trbovlje             5  35.5  43.5  0.57
              (1958)         1B112 1W56  0B18  0W16  1B57  =W20  0B29  1W72  =W35 
 42. Petek Francka          WM 1821 1923 SLO ŠD Gorenjka Lesce             5  35.0  45.0 -1.00
              (1951)         1W82  1B62  0W13  0B73  1W58  1B24  0W17  0B23  1W67 
 43. Filipovič Dragan               1743 SLO ŠK Branik Maribor             5  33.0  41.5  1.68
              (1950)         0B56  1W112 1B29  =W44  =B39  0W11  0W25  1B93  1B69 
 44. Sivčevič Nusret         I 1862 1872 SLO ŠK Ljubljana                  5  32.5  41.5 -0.36
              (1963)         1W103 0B13  1W65  =B43  =W91  0B17  1W73  0B15  1W74 
 45. Gselman Mirko          MK 1705 1678 SLO ŠK Malečnik                   5  32.5  41.0  3.03
              (1941)         1W46  0B40  1W93  0B37  1W56  0B28  1W77  0B35  1B71 
 46. Rožič Anton            II      1935 SLO                               5  32.0  41.0 -1.08
              (1935)         0B45  1W95  1B71  1W67  0W13  0B15  0W24  1B97  1W81 
 47. Nikolič Stanko         MK 1797 1894 SLO ŠD Šentjur                    5  31.5  41.5  0.55
              (1939)         1W102 =B4   0W91  1B61  0B19  1W86  0B20  1W87  =W51 
 48. Senica Marjan          II 1810 1917 SLO brez kluba                    5  31.5  39.5 -1.12
              (1953)         0B62  0W82  1B111 0W21  1B98  1W52  1B78  1W49  0B22 
 49. Selišek Leon          III 1691 1725 SLO ŠD Ptuj                       5  31.0  39.5  2.47
              (1966)         =B34  =W16  0B69  1W107 =B29  =W63  1W92  0B48  1B66 
 50. Huskič Mehmed          II      1842 SLO ŠK Šoštanj                    5  30.5  41.5  0.59
              (1955)         0W2   1B100 0W59  1B82  0W51  1B94  1W75  0B22  1W84 
 51. Hribar Janez           MK      1989 SLO ŠD Črni graben                5  29.0  38.5 -1.68
              (1947)         0B67  0W72  1B79  1W97  1B50  =W87  1B85  0W11  =B47 
 52. Babič Miroslav         IV 1680 1801 SLO ŠK Ljubljana                  5  28.0  37.5 -0.37
              (1964)         0W7   1B105 0W37  0B75  1W101 0B48  1W100 1B82  1W79 
 53. Papež Viktor           MK 1767 1912 SLO                             4.5  35.0  46.0 -0.58
              (1953)         1W100 0B2   =W55  0B17  1W89  1B61  1W60  0W9   0B33 
 54. Režonja Štefan         MK 1991 1961 SLO ŠD Radenska - Pomgrad       4.5  34.5  45.5 -0.84
              (1935)         1W73  1B93  0W2   1B25  1W66  0B38  0W37  0W21  =B58 
 55. Kužner Ciril           II 1630 1762 SLO ŠD Ptuj                     4.5  33.5  43.0  1.63
              (1956)         =B16  =W34  =B53  1W63  0B36  0W29  1B86  1B90  0W28 
 56. Krk Ljubo              IV 1871 1980 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah        4.5  32.0  41.0 -2.79
              (1950)         1W43  0B41  0W24  =B65  0B45  1W62  0B72  1W95  1B68 
 57. Verbole Matjaž        III 1588 1735 SLO brez kluba                  4.5  31.0  39.5  0.88
              (1944)         =W30  =B26  0W25  1B32  0W41  0B93  =W102 1B108 1W90 
 58. Jug Franc              II      1793 SLO ŠK Slovenec Poljčane        4.5  30.5  39.5  1.01
              (1947)         0B18  1W104 0B31  1W98  0B42  1W76  0W32  1B91  =W54 
 59. Poberžnik Janez         I      2026 SLO Koroški ŠK Dravograd        4.5  30.0  40.5 -2.32
              (1945)         0B86  1W84  1B50  0W69  =B87  1W71  0B5   1W70  0B29 
 60. Blaznik Vojko          II      1871 SLO ŠD Radovljica               4.5  30.0  39.0 -1.25
              (1953)         0B68  1W98  0B74  1W84  =B21  1W65  0B53  1W85  0W31 
 61. Kobale Jože                    1770 SLO ŠD Fram                     4.5  30.0  38.5  0.79
              (1948)         =B76  0W14  1B96  0W47  1B109 0W53  1B88  1W63  0W27 
 62. Piskar Rihard          II 1686 1681 SLO ŠD Radovljica               4.5  29.5  37.5  2.04
              (1943)         1W48  0W42  =B63  0B28  0W70  0B56  1W106 1B89  1W91 
 63. Rot Branko             II      1850 SLO                             4.5  29.5  37.0 -1.81
              (1959)         0W75  1B83  =W62  0B55  1W106 =B49  =W64  0B61  1W85 
 64. Anclin Rudolf                  1707 SLO ŠK Šoštanj                  4.5  28.5  36.5  0.94
              (1944)         0B107 0W22  1B104 0W29  1B112 1W80  =B63  0B33  1W88 
 65. Kovačič Herman         II      1726 SLO brez kluba                  4.5  28.5  35.5  1.00
              (1943)         0B20  1W115 0B44  =W56  1B88  0B60  0W70  1W86  1B87 
 66. Bruči Hamdi                    1831 KOS                               4  36.0  45.0  1.00
              (1959)         0B6   1W109 1B22  1W20  0B54  0W18  1W91  0B30  0W49 
 67. Erazem Franc          III 1539 1765 SLO ŠD Črni graben                4  36.0  45.0  1.16
              (1951)         1W51  0B27  1W32  0B46  1W25  0B40  1W93  0B39  0B42 
 68. Gjuran Stanko          IV      1569 SLO ŠD Radenska - Pomgrad         4  34.5  44.5  2.87
              (1960)         1W60  1B37  0W4   0B10  1W92  =B90  =W36  0B32  0W56 
 69. Trčko Anton            II      1863 SLO ŠD Laporje                    4  34.5  44.0 -1.04
              (1947)         1W105 0B7   1W49  1B59  0W38  1B75  0W40  0B24  0W43 
 70. Baša Vili              II      1820 SLO ŠD Lendava                    4  33.5  43.5 -0.69
              (1964)         0B3   1W79  0B16  =W95  1B62  0W21  1B65  0B59  =W72 
 71. Mirt Martin            II      1804 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica       4  31.0  40.0 -0.78
              (1949)         0W13  1B103 0W46  1B101 0W27  0B59  1W83  1B75  0W45 
 72. Marinovič Ivo          II      1712 SLO ŠD Slovenske Konjice          4  31.0  39.5  0.92
              (1958)         0W27  1B51  0W80  0B93  1W99  =B33  1W56  0B41  =B70 
 73. Vukolič Milan          IV      1766 SLO ŠD Fužinar ŠK Hapro           4  31.0  39.0  0.82
              (1946)         0B54  1W110 1B107 1W42  0B31  0W39  0B44  1W80  0B36 
 74. Šertel Ivan            II      1739 SLO ŠK Branik Maribor             4  31.0  38.0  0.70
              (1941)         0W38  1B116 1W60  0B40  1W93  0B27  0W23  1B92  0B44 
 75. Pem Ivan                       1000                                   4  30.5  38.0  3.28
              (1937)         1B63  0W39  0B76  1W52  1B80  0W69  0B50  0W71  1B107
 76. Lazar Štefan            I      2015 SLO                               4  29.5  38.5 -3.18
              (1946)         =W61  0B85  1W75  =B33  0W24  0B58  1W89  0B81  1W97 
 77. Vekič Vojislav         II 1732 1846 SLO ŠD Laporje                    4  29.0  37.0 -1.65
              (1952)         1W113 0B12  1W99  0B38  0B22  1W96  0B45  0W84  1B103
 78. Derstvenšek Franc      II      1829 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica       4  28.5  39.5 -1.22
              (1945)         0W1   1B101 0W26  0B83  1W100 1B82  0W48  0B79  1W99 
 79. Rojec Vinko            II      1644 SLO brez kluba                    4  28.5  37.0  0.56
              (1945)         0W10  0B70  0W51  1B114 0W32  1B113 1W94  1W78  0B52 
 80. Bajraktarevič Bajro    II      1861 SLO ŠK Zagorje ob Savi            4  28.0  36.0 -1.91
              (1958)         1W114 0W19  1B72  0B26  0W75  0B64  1W98  0B73  1W94 
 81. Šeško Marijan           I      1781 SLO ŠD Messer Slovenija Ruše      4  28.0  36.0 -0.56
              (1946)         0B19  1W114 0B34  =W109 =B96  0B32  1W101 1W76  0B46 
 82. Potočnik Karel        III      1692 SLO ŠK Črna                       4  28.0  35.5  0.91
              (1941)         0B42  1B48  0W92  0W50  1B107 0W78  1B96  0W52  1B93 
 83. Gunšek Alfred          II 1655 1686 SLO ŠD Fram                       4  27.0  36.0  0.32
              (1942)         0B39  0W63  1B110 1W78  0B11  0W88  0B71  1W96  1W92 
 84. Kovač Drago           III      1725 SLO ŠD Radenska - Pomgrad         4  27.0  35.0 -0.05
              (1956)         0W35  0B59  1W103 0B60  1W102 0B92  1W99  1B77  0B50 
 85. Ibrakič Hajrudin      III      1801 SLO ŠK Rudar Trbovlje           3.5  33.5  43.5  1.06
              (1959)         =B14  1W76  1W90  1B91  0W4   0B12  0W51  0B60  0B63 
 86. Cvirn Ludvik           II      1789 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica     3.5  32.5  40.5 -0.15
              (1940)         1W59  0B35  =W28  1B90  0W30  0B47  0W55  0B65  1W106
 87. Košak Marjan           II 1817 1820 SLO ŠD Slovenske Konjice        3.5  30.5  40.5 -0.41
              (1941)         0W4   1B102 0W38  1B100 =W59  =B51  =W90  0B47  0W65 
 88. Čokan Mirko             I 1827 1781 SLO Šahovsko društvo Domžale    3.5  28.5  37.5 -1.50
              (1947)         0W9   =B106 1W108 0B30  0W65  1B83  0W61  1B102 0B64 
 89. Lazar Franjo           II      1751 SLO brez kluba                  3.5  26.5  34.5 -1.00
              (1946)         =W26  0B30  0W106 1B99  0B53  1W109 0B76  0W62  1B108
 90. Šibanc Bogo            II 1835 1900 SLO ŠD Slovenske Konjice        3.5  25.0  32.0 -3.27
              (1948)         =B108 1W96  0B85  0W86  1B95  =W68  =B87  0W55  0B57 
 91. Bohak Janko            MK 1942 2016 SLO ŠD Ptuj                       3  32.5  42.5 -3.77
              (1935)         1B97  =W23  1B47  0W85  =B44  0W5   0B66  0W58  0B62 
 92. Sukič Franc            II      1850 SLO                               3  30.5  37.5 -2.88
              (1943)         1B115 0W20  1B82  0W31  0B68  1W84  0B49  0W74  0B83 
 93. Šrimf Silvester        II 1776 1860 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah          3  30.0  37.5 -3.04
              (1957)         1B110 0W54  0B45  1W72  0B74  1W57  0B67  0W43  0W82 
 94. Bezjak Zvonko         III 1632 1703 SLO ŠD Fram                       3  29.5  38.0 -0.90
              (1951)         0B36  0W31  1B114 0W11  1B104 0W50  0B79  1W101 0B80 
 95. Majstorovič Milovan    II      1694 SLO ŠK Zagorje ob Savi            3  28.0  36.0 -0.54
              (1937)         0W40  0B46  1W105 =B70  0W90  1B106 0W33  0B56  =W102
 96. Zupan Mirko                    1000                                   3  26.5  34.0  2.28
              (1957)         =W33  0B90  0W61  1B108 =W81  0B77  0W82  0B83  1W114
 97. Gracej Rajko           II      1774 SLO brez kluba                    3  26.0  35.0 -1.61
              (1949)         0W91  0B99  1W102 0B51  1W105 0B25  1W103 0W46  0B76 
 98. Ciglarič Anton                 1692 SLO                               3  26.0  33.0 -1.32
              (1940)         0W37  0B60  1W113 0B58  0W48  1B105 0B80  0W103 1B111
 99. Fras Bruno                     1000                                   3  25.0  33.0  2.28
              (1942)         0B23  1W97  0B77  0W89  0B72  1W111 0B84  1W109 0B78 
100. Bizjak Janez           II      1673 SLO Šahovsko društvo Domžale      3  25.0  32.0 -0.91
              (1939)         0B53  0W50  1B112 0W87  0B78  1W108 0B52  =W107 =B104
101. Stankovič Nada         IV      1652 SLO ŠK Velenje Veplas             3  25.0  31.5 -1.36
              (1949)         0B29  0W78  1B115 0W71  0B52  1W104 0B81  0B94  1W113
102. Šegovc Janko              1588 1522 SLO Koroški ŠK Dravograd          3  24.0  31.0  0.19
              (1953)         0B47  0W87  0B97  1W110 0B84  1W112 =B57  0W88  =B95 
103. Dimitrijevič Stanoje           1578 SLO brez kluba                    3  23.0  30.0 -0.06
              (1933)         0B44  0W71  0B84  0W112 1B110 1W107 0B97  1B98  0W77 
104. Hari Milan                     1500 SLO ŠD Pragersko-Gaj              3  22.0  29.0 -0.63
              (1952)         0W25  0B58  0W64  1B116 0W94  0B101 =W105 1B115 =W100
105. Kolarič Anka          III 1295 1500 SLO ŠD Ptuj                       3  20.0  26.0 -0.65
              (1950)         0B69  0W52  0B95  1W115 0B97  0W98  =B104 =W111 1B112
106. Kovač Emil                     1623 SLO                             2.5  28.5  37.5 -0.35
              (1950)         0B11  =W88  1B89  0W22  0B63  0W95  0B62  1W110 0B86 
107. Kavčič Alojz            I      1935 SLO ŠD Laporje                  2.5  27.5  35.5 -4.78
              (1952)         1W64  0B15  0W73  0B49  0W82  0B103 1W113 =B100 0W75 
108. Krljanovič Jovo       III 1623 1537 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      2.5  23.5  31.0 -0.92
              (1953)         =W90  0B33  0B88  0W96  1W113 0B100 1B109 0W57  0W89 
109. Antolin Alojz                  1658 SLO                             2.5  22.5  29.0 -2.43
              (1966)         0W28  0B66  1W116 =B81  0W61  0B89  0W108 0B99  1W115
110. Skuhala Vladimir               1500 SLO ŠD Radenska - Pomgrad       2.5  18.5  23.5 -1.57
              (1962)         0W93  0B73  0W83  0B102 0W103 1B114 =W115 0B106 1B116
111. Slatnar Janez          II 1518 1580 SLO ŠK Stari Mayr Kranj           2  23.5  30.5 -2.88
              (1943)         0W32  0B24  0W48  0B113 1W116 0B99  =W114 =B105 0W98 
112. Lačen Marija                   1000                                   2  23.5  29.5  0.86
              (1957)         0W41  0B43  0W100 1B103 0W64  0B102 =W116 =B114 0W105
113. Zakeršnik Slavko               1000                                   2  21.0  28.0  0.86
              (1933)         0B77  0W21  0B98  1W111 0B108 0W79  0B107 1W116 0B101
114. Leskovar Adolf                 1500 SLO ŠD Pragersko-Gaj              2  20.5  25.5 -2.46
              (1941)         0B80  0B81  0W94  0W79  1B115 0W110 =B111 =W112 0B96 
115. Skuhala Leonida                1000                                   1  19.0  24.5 -0.14
              (1968)         0W92  0B65  0W101 0B105 0W114 =B116 =B110 0W104 0B109
116. Škrinjar Jakob                 1000                                   1  18.0  26.0 -0.98
              (1943)         0B5   0W74  0B109 0W104 0B111 =W115 =B112 0B113 0W110

Arbiter: IA Boris Perkovič
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Fram
Zgornja Polskava, Slovenija, 3.6.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 15 min 
Datoteka: C:\turnir\vet18jun3\vet18jun3