Štajerska kadetska liga 2017/18 - 8/10

Datum: 06.04.2018 - 06.04.2018

Organizator: ŽŠK Maribor

Sponzor: Srednja gradbena šola in gimnazija MB

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


Štajerska kadetska liga 2017/18 - 8/10
                          Maribor, SGŠ, 6.4.2018

Koncno stanje
                             Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  U9
  1. Javornik Lina           III 1680  OŠ D. Flisa Hoče               7  21.5  30.0   0.0  2.55
         (2009)         1W13 1B19 1W16 1B7  1W2  1B5  1W3 
  2. Kikec Timon                 1500  OŠ A. Besednjaka Mb          5.5  22.5  32.5   0.0  3.31
         (2010)         1W18 1B6  1W4  1W5  0B1  =B16 1W9 
  3. Roškarič Červ. Leonard  III 1652  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      5  21.0  31.0   0.0  0.74
         (2011)         1W20 1B9  0W7  1B19 1W6  1B4  0B1 
  4. Heric Meta              III 1674  OŠ Kamnica                     5  21.0  29.5   0.0  0.33
         (2009)         1B12 1W17 0B2  1W8  1B11 0W3  1B7 
  5. Šalabalija Matija           1764  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  21.0  29.0   0.0 -0.29
         (2009)         1W30 1B8  1W11 0B2  1W16 0W1  1B10
  6. Ancelj Lukas                1589  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  21.0  28.5   0.0  0.93
         (2009)         1B26 0W2  1B12 1W10 0B3  1W14 1B8 
  7. Šoba Anej                   1500  OŠ F.R. Staneta Mb             4  21.0  31.0   0.0  1.51
         (2010)         1W14 1B18 1B3  0W1  0B8  1W17 0W4 
  8. Cojzer Filip             IV 1548  OŠ Tabor I Mb                  4  20.5  27.5   0.0  0.73
         (2010)         1W27 0W5  1B23 0B4  1W7  1B13 0W6 
  9. Kraner Žan Luka             1519  OŠ A. Besednjaka Mb            4  20.0  28.0   0.0  0.66
         (2009)         1B10 0W3  0B21 1W24 1B12 1W11 0B2 
 10. Pavletič Tin                1500  OŠ Tabor I Mb                  4  19.0  26.5   0.0  1.21
         (2010)         0W9  1B20 1W14 0B6  1W23 1B18 0W5 
 11. Smaka Matic                 1617  OŠ A. Besednjaka Mb            4  18.5  26.0   0.0  0.18
         (2009)         1B23 1W22 0B5  1W17 0W4  0B9  1W16
 12. Kodrič Jurij                1500  ŠK Slovenec Poljčane           4  17.0  23.0   0.0  1.12
         (2009)         0W4  1B29 0W6  1B27 0W9  1B21 1W18
 13. Kit Aljoša                  1500  OŠ Tabor I Mb                  4  16.5  26.0   0.0  1.03
         (2010)         0B1  1W24 1B22 0B16 1W19 0W8  1B17
 14. Barlič  Jakob               1500  OŠ F.R. Staneta Mb             4  16.0  22.5   0.0  0.63
         (2010)         0B7  1W26 0B10 1W28 1B22 0B6  1W20
 15. Cokan Jus Lovro             1500  OŠ Tabor I Mb                  4  15.0  21.0   0.0  0.95
         (2010)         1W21 0W16 0B17 1B20 0W18 1B19 1W25
 16. Hribernik Jernej         IV 1592  ŠK Slovenec Poljčane         3.5  22.5  32.0   0.0 -0.14
         (2011)         1W25 1B15 0B1  1W13 0B5  =W2  0B11
 17. Šega Jošt                   1521  ŠK Slovenec Poljčane           3  19.0  25.0   0.0 -0.32
         (2009)         1W29 0B4  1W15 0B11 1W21 0B7  0W13
 18. Grobelšek Šjama         WII 1681  OŠ Sladki Vrh                  3  18.5  26.0   0.0 -2.18
         (2009)         0B2  0W7  1B26 1W23 1B15 0W10 0B12
 19. Lihteneger Luka             1535  OŠ Tabor I Mb                  3  17.5  26.5   0.0 -0.40
         (2009)         1B24 0W1  1B27 0W3  0B13 0W15 1B26
 20. Koler Rebeka                1500  OŠ A. Besednjaka Mb            3  17.5  23.5   0.0 -0.29
         (2010)         0B3  0W10 1B29 0W15 1B24 1W22 0B14
 21. Žiger Jaka                  1500  OŠ S. Klavore Mb               3  16.5  22.0   0.0 -0.43
         (2009)         0B15 1B25 1W9  0W22 0B17 0W12 1B28
 22. Šale Nejc                   1508  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  16.0  21.5   0.0 -0.41
         (2010)         1W28 0B11 0W13 1B21 0W14 0B20 1W27
 23. Kosec Nik                   1500  OŠ Tabor I Mb                2.5  15.0  20.0   0.0 -0.53
         (2010)         0W11 1B28 0W8  0B18 0B10 =W24 1B30
 24. Nikl Rene                   1500  OŠ A. Besednjaka Mb          2.5  13.5  18.5   0.0 -0.92
         (2010)         0W19 0B13 1W30 0B9  0W20 =B23 1W29
 25. Latifič Kerim               1500  OŠ B. Ilicha Mb              2.5  11.0  16.0   0.0 -0.87
         (2011)         0B16 0W21 0B28 =W29 1B30 1W26 0B15
 26. Lazič Aleks                 1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  14.5  20.5   0.0 -1.09
         (2011)         0W6  0B14 0W18 1B30 1W27 0B25 0W19
 27. Libman Žan                  1500  OŠ T. Čufarja Mb               2  13.5  18.5   0.0 -1.37
         (2010)         0B8  1B30 0W19 0W12 0B26 1W28 0B22
 28. Zrnič Kevič Uroš            1500  OŠ Tabor I Mb                1.5  13.0  18.0   0.0 -1.99
         (2010)         0B22 0W23 1W25 0B14 =W29 0B27 0W21
 29. Nikolič  Luka               1500                                 1  12.5  17.5   0.0 -2.47
         (2011)         0B17 0W12 0W20 =B25 =B28 0W30 0B24
 30. Glinik Funda Rok            1500  OŠ B. Ilicha Mb                1  11.5  17.5   0.0 -2.18
         (2011)         0B5  0W27 0B24 0W26 0W25 1B29 0W23


  U12
  1. Javornik Nik          II 1935  OŠ D. Flisa Hoče               6  23.5  33.0   0.0  0.68
         (2007)         1W21 1B14 =W4  1B22 1W6  1W2  =B3 
  2. Drevenšek Gašper      II 1903  OŠ A. Besednjaka Mb            6  22.5  32.0   0.0  1.24
         (2008)         1W23 1B11 1W25 1B8  1W5  0B1  1W4 
  3. Sep Matic            III 1653  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     5.5  22.5  31.5   0.0  2.45
         (2008)         1W31 1B7  0W22 1B11 1W9  1B5  =W1 
  4. Drama Tilen          III 1726  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  24.0  32.0   0.0  1.90
         (2007)         1B39 1W12 =B1  1W18 =W8  1B7  0B2 
  5. Centrih Aleks         II 1869  OŠ L. Štuklja Mb               5  21.5  29.5   0.0  0.19
         (2006)         1W42 1B30 1W15 1B9  0B2  0W3  1W10
  6. Čelig Matija             1837  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  21.0  30.0   0.0  0.19
         (2006)         1B20 1W17 0B9  1W13 0B1  1W28 1B14
  7. Čurič Enej           III 1782  OŠ J. Padežnika Mb             5  20.5  29.0   0.0  0.51
         (2008)         1B29 0W3  1B28 1W19 1B14 0W4  1B8 
  8. Stražišnik Enej       II 1797  OŠ Muta                      4.5  22.0  30.0   0.0  0.84
         (2006)         1W37 1B19 1W10 0W2  =B4  1B24 0W7 
  9. Simič Pušnik Vito        1586  OŠ M. Konšaka Mb             4.5  21.5  30.5   0.0  2.76
         (2006)         1W24 1B26 1W6  0W5  0B3  1W19 =B16
 10. Lugarič Kotnik Liam   II 1927  OŠ. Poh. odreda Sl. Bist.    4.5  21.5  29.5   0.0 -0.75
         (2008)         1B28 1W13 0B8  =W17 1B12 1W16 0B5 
 11. Gobec Jakob              1709  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  19.5  27.5   0.0  0.42
         (2008)         1B40 0W2  1B29 0W3  1W25 =B15 1W23
 12. Kitak Luka           III 1631  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  18.5  26.5   0.0  1.96
         (2007)         1W35 0B4  =W24 1B27 0W10 1B26 1W25
 13. Blažič Gal               1702  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  16.5  23.5   0.0  0.88
         (2007)         1W41 0B10 1W37 0B6  1W32 =B23 1W24
 14. Ahec David               1726  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  22.0  28.0   0.0  0.27
         (2006)         1W46 0W1  1B20 1B15 0W7  1B21 0W6 
 15. Casar Zala               1663  OŠ A. Besednjaka Mb            4  20.5  28.5   0.0  0.73
         (2006)         1B34 1W16 0B5  0W14 1B20 =W11 =B17
 16. Kop Jaka                 1768  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  19.0  25.5   0.0 -0.58
         (2006)         1W38 0B15 1W23 =B25 1W22 0B10 =W9 
 17. Pivec Žak            III 1693  ŠK Slovenec Poljčane           4  17.5  23.5   0.0  0.52
         (2006)         1W45 0B6  1W38 =B10 0W24 1B22 =W15
 18. Koritnik Vid         III 1825  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  17.0  24.0   0.0 -1.31
         (2008)         1W32 0B25 1W21 0B4  0W23 1B38 1W28
 19. Muzel Ulla           WII 1681  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  17.0  24.0   0.0 -0.18
         (2008)         1W44 0W8  1B33 0B7  1W37 0B9  1W32
 20. Bezjak Jaka Gal          1563  OŠ Kamnica                     4  16.0  22.0   0.0  1.10
         (2007)         0W6  1B45 0W14 1B31 0W15 1B41 1W30
 21. Rutar Markuš Gašper      1629  OŠ B. Polančičev Mb            4  15.0  21.0   0.0  0.56
         (2008)         0B1  1W46 0B18 1W40 1B39 0W14 1B34
 22. Heric Luka            IV 1555  OŠ Kamnica                   3.5  20.5  29.0   0.0  1.37
         (2007)         =W26 1B27 1B3  0W1  0B16 0W17 1B36
 23. Stevanovič Stevan        1600  OŠ L. Pliberška Mb           3.5  20.0  28.0   0.0  0.87
         (2006)         0B2  1W40 0B16 1W33 1B18 =W13 0B11
 24. Veber Kolja Tito      II 1885  OŠ. Poh. odreda Sl. Bist.    3.5  20.0  26.5   0.0 -2.09
         (2009)         0B9  1W36 =B12 1W39 1B17 0W8  0B13
 25. Kotnik Filip          IV 1691  OŠ Celje                     3.5  19.5  27.5   0.0  0.01
         (2008)         1B43 1W18 0B2  =W16 0B11 1W36 0B12
 26. Vaupot Maks           II 1824  OŠ II Sl. Gradec             3.5  16.0  22.5   0.0 -2.12
         (2007)         =B22 0W9  0B36 1W42 1B27 0W12 1B37
 27. Brinovec Lucy            1645  OŠ Šempeter v sav. dol.      3.5  14.5  21.0   0.0 -0.57
         (2007)         =B36 0W22 1B43 0W12 0W26 1B31 1W42
 28. Klajnšek Aljan           1612  OŠ. Poh. odreda Sl. Bist.      3  18.5  25.5   0.0  0.47
         (2008)         0W10 1B41 0W7  1B38 1W30 0B6  0B18
 29. Sovič Jakob              1524  OŠ M. Konšaka Mb               3  16.5  23.5   0.0  0.17
         (2006)         0W7  1B31 0W11 0B34 1W33 0B30 1W41
 30. Casar Izidor         III 1700  OŠ Bogojina                    3  15.5  22.5   0.0 -1.59
         (2008)         1B33 0W5  0B39 1W36 0B28 1W29 0B20
 31. Strelec Maksim           1500  OŠ J. Padežnika Mb             3  14.5  20.0   0.0  0.01
         (2007)         0B3  0W29 1B46 0W20 1B40 0W27 1B39
 32. Ačanski Marko            1556  OŠ Kamnica                     3  14.0  19.5   0.0 -0.12
         (2006)         0B18 0W43 1B44 1W45 0B13 1W39 0B19
 33. Kutlačič Teo             1500  OŠ Voličina                    3  13.5  19.5   0.0  0.28
         (2008)         0W30 1B42 0W19 0B23 0B29 1W44 1B40
 34. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  13.5  19.5   0.0 -0.01
         (2006)         0W15 0B38 1W41 1W29 0B36 1B37 0W21
 35. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb             3   9.0  13.5   0.0 -0.30
         (2008)         0B12 0W39 0B40 0B41 1W45 1B46 1W38
 36. Vidovič Gašper           1500  OŠ S. Klavore Mb             2.5  17.0  23.5   0.0  0.56
         (2008)         =W27 0B24 1W26 0B30 1W34 0B25 0W22
 37. Bauman Tim               1534  OŠ                             2  17.0  23.5   0.0 -0.57
         (2008)         0B8  1W44 0B13 1W43 0B19 0W34 0W26
 38. Kodrič Luka              1517  ŠK Slovenec Poljčane           2  17.0  23.0   0.0 -0.53
         (2008)         0B16 1W34 0B17 0W28 1B43 0W18 0B35
 39. Abram Lovro              1500  OŠ Tabor I Mb                  2  16.5  24.5   0.0 -0.29
         (2008)         0W4  1B35 1W30 0B24 0W21 0B32 0W31
 40. Filipič Lučka            1500  OŠ Tabor I Mb                  2  16.5  22.0   0.0 -0.92
         (2006)         0W11 0B23 1W35 0B21 0W31 1B45 0W33
 41. Grajfoner Niko           1500  OŠ Korena                      2  16.0  22.5   0.0 -0.97
         (2008)         0B13 0W28 0B34 1W35 1B44 0W20 0B29
 42. Ušen Ela                 1579  OŠ Pesnica                     2  13.0  18.0   0.0 -1.21
         (2006)         0B5  0W33 0B45 0B26 1W46 1W43 0B27
 43. Markuš Jaka              1500  OŠ Korena                      2  12.5  16.0   0.0 -0.80
         (2008)         0W25 1B32 0W27 0B37 0W38 0B42 1W46
 44. Marolt Aljaž             1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  11.0  15.0   0.0 -1.13
         (2008)         0B19 0B37 0W32 1B46 0W41 0B33 1W45
 45. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb             1  14.0  20.0   0.0 -1.97
         (2008)         0B17 0W20 1W42 0B32 0B35 0W40 0B44
 46. Dramlič Tim              1500  OŠ T. Čufarja Mb               0  14.0  20.0   0.0 -2.93
         (2008)         0B14 0B21 0W31 0W44 0B42 0W35 0B43

  U15
  1. Kočar Jaka            II 2032  OŠ Tišina                      6  22.0  31.5   0.0  1.06
         (2004)         1W5  1B3  1W4  =B2  1W7  =B13 1W6 
  2. Žvarc Nik             II 1998  OŠ D. Kobala Mb                6  21.5  31.0   0.0  1.11
         (2005)         1B9  1W15 1B6  =W1  1B8  1W3  =B4 
  3. Deželak Nik              1841  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  20.0  28.5   0.0  1.38
         (2005)         1W17 0W1  1B12 1B14 1W9  0B2  1W7 
  4. Štern Urban           II 1937  OŠ Fram                      4.5  21.0  29.5   0.0  0.05
         (2004)         1W18 1B10 0B1  0W9  1B15 1W8  =W2 
  5. Menciger Kocb. Nino   II 1778  OŠ Tabor I Mb                4.5  15.5  23.0   0.0  1.29
         (2005)         0B1  0W19 1B20 1W12 1W10 =B7  1W13
  6. Marovt Nejc              1848  ŠK Slovenec Poljčane           4  21.0  27.5   0.0  0.21
         (2003)         1W14 1B21 0W2  0B7  1W11 1B9  0B1 
  7. Žižek Rene            II 1846  OŠ Tišina                      4  20.0  27.5   0.0  0.26
         (2004)         1B19 =W12 1B15 1W6  0B1  =W5  0B3 
  8. Varga Tomaž           IV 1640  OŠ M. Durjave Mb               4  19.0  27.5   0.0  2.26
         (2003)         1W11 0B13 1W18 1B10 0W2  0B4  1W14
  9. Bauman Vid               1776  ŠK Slovenec Poljčane           4  17.5  24.0   0.0  0.62
         (2005)         0W2  1B17 1W21 1B4  0B3  0W6  1W19
 10. Podvršnik Luka           1808  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       4  17.0  23.0   0.0 -0.57
         (2004)         1B20 0W4  1B16 0W8  0B5  1W12 +*15
 11. Roškar Nikolina          1781  OŠ Tabor I Mb                  4  14.5  20.0   0.0 -0.10
         (2003)         0B8  0W14 1B19 1W17 0B6  1W18 1B16
 12. Toplišek Maj         III 1757  OŠ Fram                      3.5  18.5  26.0   0.0 -0.04
         (2005)         1W13 =B7  0W3  0B5  1W14 0B10 +*22
 13. Hanc Nejc             II 1863  OŠ Sv. Jurij                 3.5  17.5  25.0   0.0 -0.95
         (2003)         0B12 1W8  0B14 1W19 1B16 =W1  0B5 
 14. Roškarič Červ. Erik      1741  OŠ A. Ingoliča Sp. Polsk.      3  18.5  26.5   0.0 -0.21
         (2004)         0B6  1B11 1W13 0W3  0B12 1W17 0B8 
 15. Drevenšek Doroteja   WII 1783  OŠ A. Besednjaka Mb            3  17.0  23.5   0.0 -0.12
         (2005)         1W16 0B2  0W7  1B21 0W4  1B20 -*10
 16. Muršič Ana               1650  OŠ Tabor I Mb                  3  15.5  20.0   0.0 -0.19
         (2003)         0B15 +*22 0W10 1B18 0W13 1B21 0W11
 17. Kacjan Zala              1659  OŠ A. Besednjaka Mb            3  14.5  20.0   0.0 -0.53
         (2005)         0B3  0W9  +*22 0B11 1W21 0B14 1W20
 18. Pečnik Maj               1774  OŠ1 M. Sobota                  3  14.5  19.5   0.0 -1.61
         (2004)         0B4  1W20 0B8  0W16 +*22 0B11 1W21
 19. Čelig Jakob              1724  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       2  17.5  23.5   0.0 -1.50
         (2003)         0W7  1B5  0W11 0B13 0W20 +*22 0B9 
 20. Rup Aljaž                1658  OŠ Poh. odreda Sl. Bist.       2  14.0  20.0   0.0 -1.22
         (2006)         0W10 0B18 0W5  +*22 1B19 0W15 0B17
 21. Ribič Rok                1500  OŠ Kamnica                     1  15.5  22.0   0.0 -1.20
         (2005)         +*22 0W6  0B9  0W15 0B17 0W16 0B18


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SGŠ, SLO, 6.4.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek   
Datoteka: C:/turnir/18sk8u15/18sk8u15