Obalno ekipno prvenstvo OŠ 2018

Datum: 10.03.2018 - 10.03.2018

Organizator: OŠ Livade, ŠD Izola, ŠD Piran

Sistem: berger 5

Igralni čas: 10 min + 5s


STAREJŠI FANTJE

Končni vrstni red po 5. krogu 

TABELA 1

 Mesto         Ekipa                        MT    Točke  KoyaT  SonnT
   1      (2) OŠ Koper                         8   13.0    0.0   84.0
   2      (5) OŠ Livade Izola 1                6   10.0    1.0   64.0
   3      (1) OŠV Ankaran                      4    9.0    1.0   50.0
   4      (3) OŠ Sečovlje                      1    5.0    1.0   38.0
   5      (4) OŠ Livade Izola 2                1    3.0    0.0   20.0

TABELA 2
                        Rating                              MT    Točke  KoyaT  SonnT
  1. OŠ Koper           1540.8                                 8   13.0    0.0   84.0
       (W 2    3)(B 3    3)(W 6    0)(W 4    3)(B 5    4)
     1. Aksonov, Danylo       0 1620 + 2. 1 + 3. 1 l 6. 1 + 4. 1 + 5. 1  4.0/4   0.95
     2. Kadrioli, Egzon       0 1543 + 2. 2 + 3. 2 l 6. 2 + 4. 2 + 5. 2  4.0/4   1.12
     3. Urban, Timotej        0 1500 + 2. 3 + 3. 3 l 6. 3 + 4. 3 + 5. 3  4.0/4   0.74
     4. Parovel, Bor          0 1500 - 2. 4 - 3. 4 l 6. 4 - 4. 4 + 5. 4  1.0/4  -2.68
  2. OŠ Livade Izola 1  1261.5                                 6   10.0    1.0   64.0
       (B 1    1)(W 4    3)(B 5    3)(B 6    0)(W 3    3)
     1. Cenčič, Tobija        0 1508 - 1. 1 + 4. 1 - 5. 1 l 6. 1 - 3. 1  1.0/4  -1.60
     2. Cenčič, Rafael        0 1538 - 1. 2 + 4. 2 + 5. 2 l 6. 2 + 3. 2  3.0/4   0.14
     3. Cerin, Timotej        0 1000 - 1. 3 + 4. 3 + 5. 3 l 6. 3 + 3. 3  3.0/4   1.84
     4. Ravnikar, Jure        0 1000 + 1. 4 - 4. 4 + 5. 4 l 6. 4 + 3. 4  3.0/4   1.42
  3. OŠV Ankaran        1399.0                                 4    9.0    1.0   50.0
       (W 6    0)(W 1    1)(B 4    3)(W 5    4)(B 2    1)
     1. Romih, Klemen Ivan    0 1576 l 6. 1 - 1. 1 + 4. 1 + 5. 1 + 2. 1  3.0/4   0.13
     2. Bratuž, Jernej        0 1520 l 6. 2 - 1. 2 + 4. 2 + 5. 2 - 2. 2  2.0/4  -0.78
     3. Korošec, Andrej       0 1500 l 6. 3 - 1. 3 + 4. 3 + 5. 3 - 2. 3  2.0/4  -1.26
     4. Purgar, Borut         0 1000 l 6. 4 + 1. 4 - 4. 4 + 5. 4 - 2. 4  2.0/4   0.42
  4. OŠ Sečovlje        1000.0                                 1    5.0    1.0   38.0
       (W 5    2)(B 2    1)(W 3    1)(B 1    1)(W 6    0)
     1. Krajnc, Nik           0 1000 - 5. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 1. 1 l 6. 1  0.0/4  -0.74
     2. Alessio, Teo          0 1000 - 5. 2 - 2. 2 - 3. 2 - 1. 2 l 6. 2  0.0/4  -0.74
     3. Stankovič, Aleks      0 1000 + 5. 3 - 2. 3 - 3. 3 - 1. 3 l 6. 3  1.0/4  -0.16
     4. Žiber, Mark           0 1000 + 5. 4 + 2. 4 + 3. 4 + 1. 4 l 6. 4  4.0/4   2.42
  5. OŠ Livade Izola 2  1000.0                                 1    3.0    0.0   20.0
       (B 4    2)(B 6    0)(W 2    1)(B 3    0)(W 1    0)
     1. Memon, Martin         0 1000 + 4. 1 l 6. 1 + 2. 1 - 3. 1 - 1. 1  2.0/4   1.26
     2. Polyanskiy, Vladim    0 1000 + 4. 2 l 6. 2 - 2. 2 - 3. 2 - 1. 2  1.0/4   0.26
     3. Krepek, Gregor        0 1000 - 4. 3 l 6. 3 - 2. 3 - 3. 3 - 1. 3  0.0/4  -1.16
     4. Dolenc, Matija        0 1000 - 4. 4 l 6. 4 - 2. 4 - 3. 4 - 1. 4  0.0/4  -1.58


MLAJŠI FANTJE

Končni vrstni red po 5. krogu 

TABELA 1

Mesto         Ekipa                        MT    Točke  BucMT  BuchT
   1      (3) OŠ Koper 1                       8   14.5   25.0   51.5
   2      (5) OŠ Vojke Šmuc 1                  7   14.0   28.0   53.0
   3      (1) OŠ Livade Izola 1                7   12.0   26.0   54.0
   4      (2) OŠ Livade Izola 2                6   12.5   29.0   54.5
   5      (4) OŠ Lucija 1                      5    9.5   22.0   44.0
   6      (8) OŠ Koper 2                       4    6.5   21.0   47.0
   7      (6) OŠ Livade najmlajši              3    7.5   22.0   46.0
   8      (7) Mavrica                          0    3.5   27.0   50.0


TABELA 2
                          Rating                              MT    Točke  BucMT  BuchT
  1. OŠ Koper 1           1276.5                                 8   14.5   25.0   51.5
       (B 8    4)(W 4    3)(B 2    2)(B 3    2)(W 5  3.5)
     1. Kozlovič, Jernej      0 1606 + 8. 1 + 4. 1 + 2. 1 + 3. 1 + 5. 1  5.0/5   1.24
     2. Kozlovič, Filip       0 1500 + 8. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 5. 2  5.0/5   2.16
     3. Grandič, Domen        0 1000 + 8. 3 + 4. 3 - 2. 3 - 3. 3 = 5. 3  2.5/5   0.84
     4. Bremec, Žan           0 1000 + 8. 4 - 4. 4 - 2. 4 - 3. 4 + 5. 4  2.0/5   0.34
  2. OŠ Vojke Šmuc 1      1250.0                                 7   14.0   28.0   53.0
       (W 3    3)(B 6    4)(W 1    2)(W 4  1.5)(B 7  3.5)
     1. Stojanov, Branko      0 1500 + 3. 1 + 6. 1 - 1. 1 + 4. 1 = 7. 1  3.5/5   0.30
     2. Marancin, Enej        0 1500 + 3. 2 + 6. 2 - 1. 2 = 4. 2 + 7. 2  3.5/5   0.24
     3. Oven Lukas, Leo       0 1000 - 3. 3 + 6. 3 + 1. 3 - 4. 3 + 7. 3  3.0/5   0.92
     4. Golob, Eli            0 1000 + 3. 4 + 6. 4 + 1. 4 - 4. 4 + 7. 4  4.0/5   2.34
  3. OŠ Livade Izola 1    1514.0                                 7   12.0   26.0   54.0
       (B 2    1)(W 5    3)(B 4    3)(W 1    2)(B 8    3)
     1. Frančeski, Tadej      0 1500 - 2. 1 + 5. 1 + 4. 1 - 1. 1 - 8. 1  2.0/5  -1.20
     2. Reščič, Vid           0 1521 - 2. 2 + 5. 2 + 4. 2 - 1. 2 + 8. 2  3.0/5   0.01
     3. Zornada, Vasja Leo    0 1535 + 2. 3 - 5. 3 + 4. 3 + 1. 3 + 8. 3  4.0/5  -0.23
     4. Christidis, Alexan    0 1500 - 2. 4 + 5. 4 - 4. 4 + 1. 4 + 8. 4  3.0/5  -1.18
  4. OŠ Livade Izola 2    1383.8                                 6   12.5   29.0   54.5
       (W 7    4)(B 1    1)(W 3    1)(B 2  2.5)(W 6    4)
     1. Cenčič, Emanuel       0 1500 + 7. 1 - 1. 1 - 3. 1 - 2. 1 + 6. 1  2.0/5  -1.20
     2. Gregorovič, Tomi      0 1535 + 7. 2 - 1. 2 - 3. 2 = 2. 2 + 6. 2  2.5/5  -0.96
     3. Marsič, Filip         0 1000 + 7. 3 - 1. 3 - 3. 3 + 2. 3 + 6. 3  3.0/5   0.92
     4. Petrucci, Jan         0 1500 + 7. 4 + 1. 4 + 3. 4 + 2. 4 + 6. 4  5.0/5   0.82
  5. OŠ Lucija 1          1250.0                                 5    9.5   22.0   44.0
       (W 6    2)(B 3    1)(W 7  2.5)(W 8  3.5)(B 1  0.5)
     1. Sanda, Arni           0 1000 - 6. 1 - 3. 1 - 7. 1 + 8. 1 - 1. 1  1.0/5  -0.66
     2. Tul, Tristan          0 1500 + 6. 2 - 3. 2 + 7. 2 + 8. 2 - 1. 2  3.0/5  -0.73
     3. Lončar, Rok           0 1500 + 6. 3 + 3. 3 + 7. 3 + 8. 3 = 1. 3  4.5/5   0.37
     4. Božiček, Mark         0 1000 - 6. 4 - 3. 4 = 7. 4 = 8. 4 - 1. 4  1.0/5  -1.08
  6. OŠ Koper 2           1000.0                                 4    6.5   21.0   47.0
       (B 5    2)(W 2    0)(B 8  2.5)(W 7    2)(B 4    0)
     1. Mamilovič, Matija     0 1000 + 5. 1 - 2. 1 - 8. 1 - 7. 1 - 4. 1  1.0/5  -0.66
     2. Bonin, Alen           0 1000 - 5. 2 - 2. 2 = 8. 2 + 7. 2 - 4. 2  1.5/5   0.26
     3. Milenkovič, Manuel    0 1000 - 5. 3 - 2. 3 + 8. 3 - 7. 3 - 4. 3  1.0/5  -1.08
     4. Kianec, Vid           0 1000 + 5. 4 - 2. 4 + 8. 4 + 7. 4 - 4. 4  3.0/5   0.92
  7. OŠ Livade najmlajši  1000.0                                 3    7.5   22.0   46.0
       (B 4    0)(W 8  3.5)(B 5  1.5)(B 6    2)(W 2  0.5)
     1. Jakob, Žan            0 1000 - 4. 1 + 8. 1 + 5. 1 + 6. 1 = 2. 1  3.5/5   1.84
     2. Ludvik, Vid           0 1000 - 4. 2 + 8. 2 - 5. 2 - 6. 2 - 2. 2  1.0/5  -0.24
     3. Božič, Leon           0 1000 - 4. 3 + 8. 3 - 5. 3 + 6. 3 - 2. 3  2.0/5  -0.08
     4. Peršolja, Jan         0 1000 - 4. 4 = 8. 4 = 5. 4 - 6. 4 - 2. 4  1.0/5  -1.08
     5. Peršolja, Jakob       0 1000                                     0.0/0
  8. Mavrica              1000.0                                 0    3.5   27.0   50.0
       (W 1    0)(B 7  0.5)(W 6  1.5)(B 5  0.5)(W 3    1)
     1. Kleva, Luka           0 1000 - 1. 1 - 7. 1 + 6. 1 - 5. 1 + 3. 1  2.0/5   0.34
     2. Bolčič, Erik          0 1000 - 1. 2 - 7. 2 = 6. 2 - 5. 2 - 3. 2  0.5/5  -0.74
     3. Jakomin, Maša         0 1000 - 1. 3 - 7. 3 - 6. 3 - 5. 3 - 3. 3  0.0/5  -1.66
     4. Gregorič, Rene        0 1000 - 1. 4 = 7. 4 - 6. 4 = 5. 4 - 3. 4  1.0/5  -1.08


STAREJŠA IN MLAJŠA DEKLETA

Končni vrstni red po 5. krogu 

TABELA 1

Mesto         Ekipa                       Točke   MT    Točke  BucMT
   1      (5) OŠ Livade Izola - Ml. dek      9.5      8    9.5   21.0
   2      (4) OŠ Livade Izola - St. dek        9      6    9.0   23.0
   3      (3) OŠ Livade Izola - najmlaj        4      4    4.0   25.0
   4      (2) OŠ Koper Ml dekleta              4      2    4.0   27.0
   5      (1) OŠ Sečovlje                    3.5      0    3.5   29.0


LOČENI RAZVRSTITVI DEKLIŠKIH EKIP:

St. dekleta:
1. OŠ Livade
2. OŠ Sečovlje

Ml. dekleta:
1. OŠ Livade 1
2. OŠ Livade 2
3. OŠ Koper


TABELA 2
                                Rating                             Točke   MT    Točke  BucMT
  1. OŠ Livade Izola - Ml. dek  1337.0                               9.5      8    9.5   21.0
       (B 4    2)(W 3    3)(B 2    2)(B 6    0)(W 5  2.5)
     1. Kljun, Diti           0 1511 + 4. 1 + 3. 1 + 2. 1 l 6. 1 + 5. 1  4.0/4   0.72
     2. Vitasovič, Rebeka     0 1500 - 4. 2 + 3. 2 - 2. 2 l 6. 2 + 5. 2  2.0/4  -1.26
     3. Puziuč, Eva           0 1000 + 4. 3 + 3. 4 + 2. 3 l 6. 3 = 5. 3  3.5/4   1.42
  2. OŠ Livade Izola - St. dek  1503.3                                 9      6    9.0   23.0
       (B 3    3)(B 6    0)(W 1    1)(B 5    2)(W 4    3)
     1. Persič, Urša          0 1500 + 3. 1 l 6. 1 - 1. 1 + 5. 1 + 4. 1  3.0/4  -0.24
     2. Jajalo, Julija        0 1500 + 3. 2 l 6. 2 + 1. 2 + 5. 2 + 4. 2  4.0/4   0.74
     3. Ružič, Mia            0 1510 + 3. 3 l 6. 3 - 1. 3 - 5. 3 + 4. 3  2.0/4  -1.76
  3. OŠ Livade Izola - najmlaj  1000.0                                 4      4    4.0   25.0
       (W 2    0)(B 1    0)(W 5    2)(B 4    2)(W 6    0)
     1. Zornada, Anja         0 1000 - 2. 1 - 1. 1 + 5. 1 + 4. 1 l 6. 1  2.0/4   0.84
     2. Kočevar, Erin         0 1000 - 2. 2 - 1. 2 + 5. 2 - 4. 2 l 6. 2  1.0/4  -0.16
     3. Prodan, Eva           0 1000 - 2. 3               + 4. 3 l 6. 3  1.0/2  -0.08
     4. Likon Matič, Iris     0 1000        - 1. 3 - 5. 3                0.0/2  -1.00
  4. OŠ Koper Ml dekleta        1166.7                                 4      2    4.0   27.0
       (W 1    1)(B 5    2)(W 6    0)(W 3    1)(B 2    0)
     1. Semenič, Lejla        0 1000 - 1. 1 + 5. 1 l 6. 1 - 3. 1 - 2. 1  1.0/4  -0.16
     2. Gaser, Goa            0 1000 + 1. 2 + 5. 2 l 6. 2 + 3. 2 - 2. 2  3.0/4   1.84
  5. OŠ Sečovlje                1000.0                               3.5      0    3.5   29.0
       (W 6    0)(W 4    1)(B 3    1)(W 2    1)(B 1  0.5)
     1. Frankovič, Sara       0 1000 l 6. 1 - 4. 1 - 3. 1 - 2. 1 - 1. 1  0.0/4  -1.16
     2. Lesjak, Hana          0 1000 l 6. 2 - 4. 2 - 3. 2 - 2. 2 - 1. 2  0.0/4  -1.16
     3. Ljubec, Mateja        0 1000 l 6. 3 + 4. 3 + 3. 4 + 2. 3 = 1. 3  3.5/4   1.42