Obalni ciklus OŠ turnirjev 6

Datum: 16.02.2018 - 16.02.2018

Organizator: ŠK Val Koper in OŠ Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 6
                                Koper, 16.2.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch W-We
  1. Aksonov Danylo           1419 1620 SLO OŠ Koper                    5   9.0  15.0  1.85
              (2003)         1W8  1B11 1W12 1B2  1W5 
  2. Romih Klemen Ivan             1564 SLO OŠV Ankaran                 4   9.5  15.5  1.25
              (2005)         1B18 1W7  1B3  0W1  1B6 
  3. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                    4   8.0  13.5  1.62
              (2009)         1W19 1B8  0W2  1B12 1W10
  4. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri          4   7.0  11.0  1.60
              (2009)         0B7  1W18 1B9  1B13 1W11
  5. Kadrioli Egzon                1543 SLO OŠ Koper                    4   6.5  13.0  1.40
              (2002)         1W14 1B13 1W6  1W11 0B1 
  6. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper                    3   9.0  14.0  0.24
              (2005)         +*22 1W9  0B5  1B21 0W2 
  7. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar              3   9.0  13.5  0.44
              (2007)         1W4  0B2  0W10 1B20 1W12
  8. Glavina Timotej               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      3   7.5  14.0  0.69
              (2003)         0B1  0W3  1B14 1W19 1B16
  9. Braini Emilliano              1530 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      3   7.0  12.5  0.30
              (2004)         1W15 0B6  0W4  1B17 1W13
 10. Majdak Starc Liam             1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      3   7.0  12.5  0.56
              (2003)         0W11 1B14 1B7  1W15 0B3 
 11. Bratuž Jernej                 1520 SLO OŠV Ankaran                 2  11.0  16.5 -0.42
              (2005)         1B10 0W1  1W20 0B5  0B4 
 12. Aksonov Jelisej               1500 SLO OŠ Koper                    2   9.0  15.0 -0.26
              (2007)         1W16 1B21 0B1  0W3  0B7 
 13. Alessandroni Enea             1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   9.0  13.5 -0.40
              (2006)         1B20 0W5  1B16 0W4  0B9 
 14. Kandus Martin                 1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   8.0  12.5 -0.94
              (2003)         0B5  0W10 0W8  +*22 1B15
 15. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                    2   6.5  10.5 -0.38
              (2007)         0B9  1B19 1W21 0B10 0W14
 16. Parovel Bor                   1500 SLO OŠ Koper                    2   6.0  10.0 -0.50
              (2005)         0B12 1W17 0W13 1B18 0W8 
 17. Konec Ula                     1500 SLO OŠ Anton Ukmar              2   4.0   7.5 -0.91
              (2009)         0W21 0B16 +*22 0W9  1W20
 18. Grandič Domen                 1500 SLO OŠ Koper                  1.5   7.5  12.0 -1.38
              (2008)         0W2  0B4  =W19 0W16 +*22
 19. Veladžič Luka                 1525 SLO OŠ Anton Ukmar            1.5   6.5  11.5 -1.10
              (2008)         0B3  0W15 =B18 0B8  1W21
 20. Semenič Leila                 1500 SLO OŠ Koper                    1   5.5  10.0 -1.94
              (2009)         0W13 +*22 0B11 0W7  0B17
 21. Mesarec Rok                   1538 SLO OŠ Hrpelje                  1   5.5   9.5 -1.72
              (2009)         1B17 0W12 0B15 0W6  0B19

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 16.2.2018, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\CO6\CO6