Posamično hitropotezno DP članov in članic 2018

Datum: 11.02.2018 - 11.02.2018

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 3 min + 2s


Posamično hitropotezno DP članov 2018
Otočec, 11. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit FRap LRat  Društvo/Klub         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Šebenik Matej         GM 2564 2561  ŠK Ljubljana          9.5  72.0  77.0  1.14
         (1983)         1W34 1B26 1W13 1B2  1W3  =B5  =W12 =B4  1W6  1B20 1W11
  2. Markoja Boris         IM 2312 2453  ŽŠK Maribor           9.5  71.0  75.0  2.37
         (1998)         1B45 1W10 1B21 0W1  1B19 1W18 1B3  1B12 =W4  1W5  1B6 
  3. Špalir Jernej         FM 2357 2402  ŠK Slovenj Gradec     8.5  72.5  78.0  1.64
         (1992)         1W27 1B25 1W11 1B4  0B1  1W10 0W2  1B20 1W12 1B14 =W7 
  4. Mohr Georg            GM 2540 2494  ŽŠK Maribor           8.5  72.0  77.0  0.64
         (1965)         1B23 1W16 =B15 0W3  1B35 1W22 1B5  =W1  =B2  1W19 1B10
  5. Gjuran Denis          FM 2411 2424  ŠD Radenska - Pomgrad   7  68.5  73.0 -0.06
         (1986)         1B36 =W18 1B19 1W35 =B12 =W1  0W4  1B40 =W14 0B2  1W22
  6. Janželj Tim           MK 2324 2438  ŠK Ig                   7  66.0  69.5 -0.73
         (1994)         =B41 1W53 0B18 =W28 1B37 1W19 1B10 1W8  0B1  1W15 0W2 
  7. Titan Matej           MK 2290 2326  ŠD Radenska - Pomgrad   7  62.0  65.5 -0.48
         (1992)         1W24 0B11 =W23 1B51 0B10 =W41 1B34 =W18 1B16 1W13 =B3 
  8. Beletič Danijel       FM 2425 2415  ŠD Posočje              7  60.5  64.5 -0.62
         (1979)         0W21 1B47 1W40 1B25 0W18 1B26 1W14 0B6  =W13 =B9  1W20
  9. Buzeti Jernej         FM 2289 2334  ŽŠK Maribor             7  55.0  58.5 -0.51
         (1987)         1B50 0W19 1B36 0W10 =B34 0B40 1W51 1W28 1B23 =W8  1B18
 10. Djurič Petar          MK 2103 2209  ŠK Stari Mayr Kranj   6.5  70.5  72.0  1.91
         (1985)         1W56 0B2  1W30 1B9  1W7  0B3  0W6  =B11 1W40 1B12 0W4 
 11. Vesel Mark             I 2066 2108  ŠD Kočevje            6.5  68.5  72.0  2.93
         (1976)         1B52 1W7  0B3  1W17 1B15 0W12 0B16 =W10 1B32 1W26 0B1 
 12. Skuhala Luka          MK 2201 2283  ŠD Radenska - Pomgrad 6.5  67.0  70.5  0.16
         (1999)         =B53 1W44 1B48 1W33 =W5  1B11 =B1  0W2  0B3  0W10 1B29
 13. Zamar Kodelja Jurij   II 2096 2323  ŠK Nova Gorica        6.5  64.0  68.0  0.02
         (2000)         1B29 1W17 0B1  0W31 1B47 =W15 =B22 1W35 =B8  0B7  1W32
 14. Skuhala Jernej        FM 2233 2331  ŠD Radenska - Pomgrad 6.5  63.0  67.0 -0.09
         (1998)         1B28 =W48 0B35 1B23 1W33 1W21 0B8  1W16 =B5  0W3  =B15
 15. Plesec Damjan         FM 2258 2331  ŽŠK Maribor           6.5  62.5  66.0 -0.31
         (1957)         1W49 1B40 =W4  =B18 0W11 =B13 =W27 1B24 1W25 0B6  =W14
 16. Debevec Blaž          MK 2167 2242  ŠK Komenda            6.5  58.5  61.0  0.16
         (1988)         1W55 0B4  1W49 0B21 =W27 1B46 1W11 0B14 0W7  1B30 1B19
 17. Hasanagič Anel        MK 2318 2189  ŠD SIJ Acroni Jesen.  6.5  55.5  59.5  0.36
         (1991)         1W46 0B13 1W34 0B11 0W40 1B33 0W24 1B36 =W30 1B25 1W28
 18. Zupančič Jernej       MK 2131 2256  ŠD KRKA Novo mesto      6  68.0  72.5  1.09
         (1991)         1W32 =B5  1W6  =W15 1B8  0B2  =W40 =B7  0W20 1B27 0W9 
 19. Zalokar Uroš          MK 2091 2286  ŠK Rudar Trbovlje       6  68.0  71.5  0.74
         (1968)         1W51 1B9  0W5  1B20 0W2  0B6  1W38 1B26 1W22 0B4  0W16
 20. Hasanagič Alim        MK 2228 2237  ŠD SIJ Acroni Jesenice  6  65.0  69.0  1.35
         (1989)         1W38 -*21 1B45 0W19 1B36 1W31 1B21 0W3  1B18 0W1  0B8 
 21. Marn Jan             III 1985 2212  ŽŠK Maribor             6  62.5  66.5  0.94
         (2004)         1B8  +*20 0W2  1W16 1B31 0B14 0W20 0B25 0W26 1W45 1B34
 22. Vojinov Danijel       II 2153 2280  ŠK Stari Mayr Kranj     6  58.5  62.5 -0.36
         (1984)         =B44 1W41 0B33 1W48 1B28 0B4  =W13 1W29 0B19 1W34 0B5 
 23. Hajna Jurij           MK 2015 2127  ŠK Postojna             6  57.0  59.5  0.65
         (1948)         0W4  1B55 =B7  0W14 0B50 1W54 1W30 1B33 0W9  1B43 =W25
 24. Slejko Vladimir        I 1909 2014  ŠK Postojna             6  52.5  55.0  1.35
         (1955)         0B7  0W52 1B42 0W29 1B55 1W47 1B17 0W15 0B34 1W37 1W39
 25. Gantar Jan            MK 2120 2201  ŠK Komenda            5.5  59.5  63.0 -0.28
         (1992)         1B42 0W3  1B29 0W8  =B41 1W50 =B35 1W21 0B15 0W17 =B23
 26. Šubelj Jan            MK 2177 2328  ŠK Žalec              5.5  59.0  62.5 -1.82
         (2004)         1B54 0W1  0B28 1W49 1B29 0W8  1B41 0W19 1B21 0B11 =W27
 27. Bulatovič Milorad     MK 1956 2125  ŠK Stari Mayr Kranj   5.5  59.0  62.5  0.92
         (1953)         0B3  1W42 0B31 1W52 =B16 1W28 =B15 0W32 1B35 0W18 =B26
 28. Ačimovič Vasja        II 1876 2202  ŠD Kočevje            5.5  58.5  62.0  0.43
         (2001)         0W14 1B39 1W26 =B6  0W22 0B27 1W46 0B9  1W49 1W31 0B17
 29. Ačimovič Sergej       II 1607 2106  ŠD Kočevje            5.5  56.0  60.0  1.21
         (2003)         0W13 1B46 0W25 1B24 0W26 1W36 1B31 0B22 =W39 1B40 0W12
 30. Bajo Tin               I 1717 2118  ŠD Kočevje            5.5  56.0  59.5  0.81
         (2001)         1B31 0W35 0B10 =W50 1B32 =W34 0B23 1W37 =B17 0W16 1W40
 31. Zirkelbach Maj        MK 2183 2362  ŠD KRKA Novo mesto    5.5  54.5  59.0 -3.06
         (1998)         0W30 1B38 1W27 1B13 0W21 0B20 0W29 =B41 1W42 0B28 1W43
 32. Krupenko Peter       III 1643 1977  ŠK Trzin              5.5  53.5  57.0  2.09
         (1992)         0B18 0W36 =W46 1B44 0W30 1B39 1W49 1B27 0W11 1B35 0B13
 33. Povše Martin          MK      2079  ŠK Milan M. Sevnica   5.5  53.5  57.0  1.14
         (1966)         =B35 1W37 1W22 0B12 0B14 0W17 1B50 0W23 0B45 1W49 1B41
 34. Stevanič David        MK 2019 2260  ŠD Kočevje              5  61.5  64.0 -1.67
         (2002)         0B1  1W54 0B17 1W55 =W9  =B30 0W7  1B38 1W24 0B22 0W21
 35. Keršič Matej          MK 2066 2199  ŠK Stari Mayr Kranj     5  60.0  63.5 -0.71
         (1971)         =W33 1B30 1W14 0B5  0W4  1B51 =W25 0B13 0W27 0W32 1B45
 36. Pazlar Marko          MK 1966 2079  ŠD SIJ Acroni Jesenice  5  56.0  59.5  0.08
         (1969)         0W5  1B32 0W9  1B38 0W20 0B29 1W47 0W17 1B52 0B39 1W46
 37. Podkoritnik Stanko    MK 2054 2092  ŠD Kočevje              5  50.0  53.5 -0.93
         (1952)         =W47 0B33 1B52 =W41 0W6  0B38 1W42 0B30 1W46 0B24 1W48
 38. Skobe Miran            I 1811 2083  ŠK Rudar Trbovlje       5  49.0  52.5  0.15
         (1969)         0B20 0W31 1B43 0W36 1B52 1W37 0B19 0W34 =B50 =B48 1W47
 39. Rožič Adrijan         MK 2075 2050  ŠK Ig                   5  46.5  49.0 -1.28
         (1960)         0B48 0W28 0B55 1W43 =B54 0W32 1B53 1W51 =B29 1W36 0B24
 40. Zupančič Urban         I 2031 2192  ŠD KRKA Novo mesto    4.5  62.0  65.5 -0.88
         (1988)         1B43 0W15 0B8  1W54 1B17 1W9  =B18 0W5  0B10 0W29 0B30
 41. Bajo Igor             MK 1934 2079  ŠD Kočevje            4.5  56.0  60.5  0.17
         (1969)         =W6  0B22 1W44 =B37 =W25 =B7  0W26 =W31 0B43 1B42 0W33
 42. Novak Anže            II 1643 1764  ŠK Komenda            4.5  46.0  47.5  2.41
         (1989)         0W25 0B27 0W24 1B56 =B49 1W53 0B37 1W50 0B31 0W41 1B51
 43. Glavač Igor            I      1940  ŠK Milan M. Sevnica   4.5  44.5  46.0  0.42
         (1979)         0W40 0B49 0W38 0B39 1W56 1W55 1B45 =B46 1W41 0W23 0B31
 44. Bizjak Anej           II 1678 2013  ŠK Brežice            4.5  43.0  44.5 -1.29
         (2006)         =W22 0B12 0B41 0W32 0B53 1W56 0B54 0W45 1B55 1W52 1B49
 45. Bedič Slavko          MK 1912 2008  ŠD Stari trg ob Kolpi   4  52.0  53.5 -0.74
         (1958)         0W2  1B56 0W20 0B47 0W51 1B52 0W43 1B44 1W33 0B21 0W35
 46. Dušak Aljaž           II 1924 2020  ŠK Rudar Trbovlje       4  51.5  55.0 -0.54
         (1982)         0B17 0W29 =B32 1W53 1B48 0W16 0B28 =W43 0B37 1W50 0B36
 47. Zajc Jan              II      1966  ŠK Komenda              4  49.0  52.5  0.02
         (1993)         =B37 0W8  =B50 1W45 0W13 0B24 0B36 0W52 1B51 1W53 0B38
 48. Jeraj Zlatko          MK      2149  ŠD SIJ Acroni Jesenice  4  48.5  50.0 -2.46
         (1957)         1W39 =B14 0W12 0B22 0W46 0B49 0W52 1B56 1B54 =W38 0B37
 49. Ačimovič Dejan         I 1882 2096  ŠD Kočevje            3.5  52.5  56.0 -2.23
         (1968)         0B15 1W43 0B16 0B26 =W42 1W48 0B32 1W54 0B28 0B33 0W44
 50. Borišek Anže           I 1884 2075  ŠK Trzin              3.5  50.5  53.0 -2.45
         (1985)         0W9  =B51 =W47 =B30 1W23 0B25 0W33 0B42 =W38 0B46 =W55
 51. Mohr Pablo            II 1472 1964  ŽŠK Maribor           3.5  49.5  51.0 -0.86
         (2001)         0B19 =W50 1B53 0W7  1B45 0W35 0B9  0B39 0W47 1B56 0W42
 52. Pavlin Ivan           MK      1992  ŠD SIJ Acroni Jesen.  3.5  49.5  51.0 -1.35
         (1947)         0W11 1B24 0W37 0B27 0W38 0W45 1B48 1B47 0W36 0B44 =W56
 53. Bajec Borut           II 1777 1900  ŠK Trzin              3.5  45.0  46.5 -1.18
         (1958)         =W12 0B6  0W51 0B46 1W44 0B42 0W39 =B55 1W56 0B47 =W54
 54. Grum Andrej           II 1709 1815  ŠK Trzin              3.5  44.0  45.5  0.82
         (1946)         0W26 0B34 1W56 0B40 =W39 0B23 1W44 0B49 0W48 =W55 =B53
 55. Borštnik Aleš         II 1697 1774  ŠK Trzin              2.5  48.0  49.5 -0.11
         (1963)         0B16 0W23 1W39 0B34 0W24 0B43 0B56 =W53 0W44 =B54 =B50
 56. Aksonov Danylo           1639 1725  ŠK Val - Koper        1.5  42.0  44.5 -1.12
         (2003)         0B10 0W45 0B54 0W42 0B43 0B44 1W55 0W48 0B53 0W51 =B52


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, 
Lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 9 kol svicar, 
Igralni čas: 3 minute + 2 sekundi/potezo, 

Datoteka: si18b
 
Posamično hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 10. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit FRap LRat  Društvo/Klub         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Janželj Lara         WFM 2046 2260  ŠK Ig                   9  65.5  71.0  1.31
         (1997)         1W15 1B14 1W4  =B3  1W8  1B6  1W5  =B2  0W7  1B11 1W13
  2. Skuhala Barbara      WMK 2110 2161  ŠD Radenska - Pomgrad 8.5  66.5  70.0  2.46
         (1996)         1W7  =B13 =W6  0B4  1W19 1B8  1B3  =W1  1B5  1B12 1W11
  3. Vidic Teja           WMK 1885 2220  ŽŠK Maribor             7  67.0  70.5 -0.12
         (1998)         1W18 1B6  1W5  =W1  1B12 1B4  0W2  0W7  0B11 =B13 1W15
  4. Hreščak Ivana        WFM 1826 2185  ŠK Postojna             7  67.0  72.0  0.31
         (2000)         1B16 1W17 0B1  1W2  =B5  0W3  0W6  1B14 1W13 1B7  =W8 
  5. Števanec Lea         WFM 2168 2163  ŠS TZ Prevodi Dvojka  6.5  69.0  74.0  0.47
         (1976)         1B17 1W9  0B3  1B13 =W4  1W12 0B1  1B6  0W2  0B8  1W7 
  6. Mar Karmen           WIM 2089 2140  ŽŠK Maribor           6.5  68.0  73.0  0.25
         (1987)         1B11 0W3  =B2  1W10 1B13 0W1  1B4  0W5  1B17 0W9  1B14
  7. Hercog Nuša           WM 1735 2167  Celjski ŠK            6.5  67.5  69.5 -0.14
         (2003)         0B2  1W21 1B16 0W12 =B11 1W10 1W14 1B3  1B1  0W4  0B5 
  8. Hočevar Maja         WMK 2024 2082  ŠD Radenska - Pomgrad 6.5  63.5  66.0  0.74
         (1985)         1B20 0W12 1B11 1W9  0B1  0W2  1B17 0B13 1W19 1W5  =B4 
  9. Bučar Nataša         WMK 1997 2050  ŠK Triglav Krško      6.5  51.5  51.5 -0.14
         (1992)         1W19 0B5  =W15 0B8  1W18 0B14 0W10 1B22 1W20 1B6  1W17
 10. Kralj Nika            WI      1988  Celjski ŠK            6.5  50.0  50.0  0.72
         (2005)         0B12 1W20 =W14 0B6  1W15 0B7  1B9  0W16 1W22 1B18 1W21
 11. Bajt Hana             WI 1655 1985  ŠD KRKA Novo mesto      6  66.5  70.0  2.12
         (2000)         0W6  1B18 0W8  1B14 =W7  =W13 1B12 1B15 1W3  0W1  0B2 
 12. Urh Zala             WFM 1852 2158  ŠK Stari Mayr Kranj     6  60.5  60.5 -1.18
         (2002)         1W10 1B8  0W13 1B7  0W3  0B5  0W11 1B21 1B16 0W2  1W22
 13. Mihevc-Mohr Narcisa  WFM 1908 2026  ŽŠK Maribor           5.5  66.5  68.5  1.12
         (1972)         1B21 =W2  1B12 0W5  0W6  =B11 1B19 1W8  0B4  =W3  0B1 
 14. Vučko Maja            WI 1862 2013  ŠD Kočevje            5.5  59.5  59.5 -0.07
         (1984)         1B22 0W1  =B10 0W11 1B16 1W9  0B7  0W4  1W18 1B20 0W6 
 15. Urbanč Ana           WII 1633 2014  ŠK Triglav Krško      5.5  52.0  52.0 -0.74
         (2001)         0B1  1W22 =B9  0W16 0B10 1W18 1B20 0W11 1B21 1W19 0B3 
 16. Petek Francka         WM      1959  ŠD Gorenjka Lesce     5.5  50.0  50.0  0.17
         (1951)         0W4  1B19 0W7  1B15 0W14 0W17 1B22 1B10 0W12 1W21 =B20
 17. Orel Mušič Simona    WFM 1791 1921  ŠS TZ Prevodi Dvojka    5  50.0  50.0  0.09
         (1960)         0W5  0B4  1W21 0B19 1W20 1B16 0W8  1B18 0W6  1B22 0B9 
 18. Pajek Tjaša          WII 1356 1852  ŠD KRKA Novo mesto    3.5  50.0  50.0 -0.80
         (2005)         0B3  0W11 =B20 1W22 0B9  0B15 1W21 0W17 0B14 0W10 1B19
 19. Jereb Lana           III 1596 1968  ŠK Postojna           3.5  51.0  51.0 -2.41
         (2003)         0B9  0W16 1B22 1W17 0B2  1B21 0W13 =W20 0B8  0B15 0W18
 20. Novak Simona          WM 1626 1812  ŠD Gorenjka Lesce     2.5  50.0  50.0 -1.35
         (1962)         0W8  0B10 =W18 0B21 0B17 1W22 0W15 =B19 0B9  0W14 =W16
 21. Urbanč Suzana         WI 1522 1819  ŠK Brežice              2  50.0  50.0 -1.79
         (1969)         0W13 0B7  0B17 1W20 1B22 0W19 0B18 0W12 0W15 0B16 0B10
 22. Bizjak Alja              1262 1500  ŠK Brežice              0  50.0  52.0 -1.02
         (2004)         0W14 0B15 0W19 0B18 0W21 0B20 0W16 0W9  0B10 0W17 0B12


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, 
Lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 11 kol svicar, 
Igralni čas: 3 minute + 2 sekundi/potezo, 

Datoteka: Si18bw