Posamično pospešeno DP članov in članic 2018

Datum: 10.02.2018 - 10.02.2018

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


Posamično pospešeno DP članov 2018
Otočec, 10. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                       Tit FRap LRat  Društvo/Klub            Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Markoja Boris      IM 2287 2453  ŽŠK Maribor                7  47.5  52.0  1.18
         (1998)         1B24 1W14 1B6  1W9  =B2  =W4  1B11 =W10 =B3 
  2. Zirkelbach Maj     MK 2096 2362  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  48.5  51.0  1.54
         (1998)         1B40 1W18 =B11 1W5  =W1  1B15 =W3  1B6  0B4 
  3. Špalir Jernej      FM 2245 2402  ŠK Slovenj Gradec        6.5  48.0  51.0  0.86
         (1992)         1B35 0W5  1B16 1W14 1B7  =W9  =B2  1W4  =W1 
  4. Šebenik Matej      GM 2579 2561  ŠK Ljubljana             6.5  46.0  50.5 -0.63
         (1983)         1W12 0B13 1W22 1B20 1W10 =B1  1W9  0B3  1W2 
  5. Tisaj Domen        MK 1975 2261  ŠK Žalec                 6.5  43.0  46.0  1.86
         (2002)         1W36 1B3  =W10 0B2  1W23 0B20 1W16 1B13 1W9 
  6. Šubelj Jan         MK 2095 2328  ŠK Žalec                 6.5  43.0  45.0  1.07
         (2004)         1W34 1B41 0W1  1B21 =W15 1B13 1W7  0W2  1B10
  7. Zupančič Jernej    MK 2139 2256  ŠD KRKA Novo mesto         6  44.5  48.5  1.31
         (1991)         1W28 =B8  1W19 =B10 0W3  1B12 0B6  1W22 1B14
  8. Zupančič Urban      I 1891 2192  ŠD KRKA Novo mesto         6  39.5  39.5  1.85
         (1988)         1B42 =W7  1B17 =W11 0B9  0W14 1B35 1B20 1W15
  9. Titan Matej        MK 2244 2326  ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  47.0  50.5  0.82
         (1992)         1W31 1B21 1W13 0B1  1W8  =B3  0B4  1W14 0B5 
 10. Goršek Gregor      MK 2136 2313  ŠK Žalec                 5.5  45.5  49.0  0.02
         (1990)         1B30 1W25 =B5  =W7  0B4  1W27 1B21 =B1  0W6 
 11. Buzeti Jernej      FM 2248 2334  ŽŠK Maribor              5.5  44.5  49.0  0.25
         (1987)         1W22 1B20 =W2  =B8  =W13 1B16 0W1  =B15 =W12
 12. Stevanič David     MK 1886 2260  ŠD Kočevje               5.5  39.5  43.0 -0.16
         (2002)         0B4  1W29 1B33 0W17 1B26 0W7  1B30 1W21 =B11
 13. Brinovec David     MK 2084 2315  ŠK Žalec                   5  45.0  49.0 -0.17
         (2001)         1B29 1W4  0B9  1W25 =B11 0W6  1B17 0W5  =B19
 14. Skuhala Jernej     FM 2030 2331  ŠD Radenska - Pomgrad      5  43.5  46.5 -0.57
         (1998)         1W37 0B1  1W31 0B3  1W22 1B8  1W20 0B9  0W7 
 15. Plesec Damjan      FM 2209 2331  ŽŠK Maribor                5  43.0  45.5 -1.15
         (1957)         0B18 1W40 1B24 1W27 =B6  0W2  1B19 =W11 0B8 
 16. Vesel Mark          I 2058 2108  ŠD Kočevje                 5  42.5  45.5  1.81
         (1976)         =W23 1B39 0W3  1B19 1B17 0W11 0B5  1W24 =B18
 17. Brinovec Dušan     MK 2130 2279  ŠK Žalec                   5  40.0  44.0 -0.99
         (1969)         =W19 1B23 0W8  1B12 0W16 1B25 0W13 1B27 =B21
 18. Ačimovič Vasja     II 1824 2202  ŠD Kočevje                 5  38.0  41.0  0.10
         (2001)         1W15 0B2  0W21 1B36 0W20 =W24 1B32 1B23 =W16
 19. Marn Jan          III 1768 2212  ŽŠK Maribor                5  38.0  41.0 -0.21
         (2004)         =B17 1W32 0B7  0W16 1B29 1W23 0W15 1B35 =W13
 20. Skuhala Luka       MK 2024 2283  ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  42.0  45.0 -0.80
         (1999)         1B38 0W11 1B35 0W4  1B18 1W5  0B14 0W8  =B22
 21. Brcar Aleš         MK 1957 2202  ŠK Trebnje BMP           4.5  41.0  44.0 -0.24
         (1994)         1B26 0W9  1B18 0W6  1B35 1B30 0W10 0B12 =W17
 22. Čopi Ambrož        II 1860 2125  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  39.0  42.0  0.18
         (1995)         0B11 1W38 0B4  1W37 0B14 1W26 1B27 0B7  =W20
 23. Bajo Tin            I 1720 2118  ŠD Kočevje               4.5  38.0  41.5  0.20
         (2001)         =B16 0W17 1B32 1W24 0B5  0B19 1W31 0W18 1B30
 24. Rifelj Luka        II 1871 2040  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  37.0  40.0  0.23
         (1991)         0W1  1B37 0W15 0B23 1W38 =B18 1W28 0B16 1W33
 25. Bedič Slavko       MK 1887 2008  ŠD Stari trg ob Kolpi    4.5  34.0  36.0  0.30
         (1958)         1W33 0B10 1W41 0B13 0W30 0W17 =B26 1W32 1B34
 26. Bizjak Anej        II 1533 2013  ŠK Brežice               4.5  33.0  35.5  0.42
         (2006)         0W21 0B31 1W34 1B28 0W12 0B22 =W25 1B40 1W35
 27. Sivčevič Nusret     I 1899 1874  ŠK Ljubljana               4  34.0  36.0  1.19
         (1963)         0W41 1B34 1W28 0B15 1W31 0B10 0W22 0W17 1B37
 28. Rijavec Stane      MK 1819 1959  ŠK Trzin                   4  33.5  33.5 -0.58
         (1951)         0B7  1W42 0B27 0W26 =B32 1W33 0B24 1B31 =W29
 29. Borštnik Aleš      II 1738 1774  ŠK Trzin                   4  32.0  32.0  1.65
         (1963)         0W13 0B12 0W36 1B42 0W19 1B39 1W38 =W30 =B28
 30. Bajec Borut        II 1802 1900  ŠK Trzin                 3.5  35.0  37.0  0.35
         (1958)         0W10 0B33 1W39 1B41 1B25 0W21 0W12 =B29 0W23
 31. Ačimovič Dejan      I 1850 2096  ŠD Kočevje               3.5  34.5  37.5 -1.49
         (1968)         0B9  1W26 0B14 1W33 0B27 =W32 0B23 0W28 1B36
 32. Ačimovič Sergej    II 1670 2106  ŠD Kočevje               3.5  33.0  35.5 -1.44
         (2003)         =W39 0B19 0W23 1B34 =W28 =B31 0W18 0B25 1W40
 33. Topolovec Vid     III      1793  ŠK Ljubljana             3.5  32.0  35.0  1.25
         (1992)         0B25 1W30 0W12 0B31 1W39 0B28 1W37 =W34 0B24
 34. Volf Zdravko       II 1739 1914  ŠK Dolenjske Toplice     3.5  31.5  31.5 -0.87
         (1950)         0B6  0W27 0B26 0W32 1W42 1B41 1W36 =B33 0W25
 35. Glavač Igor         I 1854 1940  ŠK Milan Majcen Sevnica    3  37.0  40.0  0.08
         (1979)         0W3  1B36 0W20 1B38 0W21 1B37 0W8  0W19 0B26
 36. Mohr Pablo         II 1631 1964  ŽŠK Maribor                3  31.5  34.0 -1.04
         (2001)         0B5  0W35 1B29 0W18 0B37 1W40 0B34 1B39 0W31
 37. Jančigaj Sašo V.   IV 1647 1775  ŠK En Passant              3  30.5  30.5  0.10
         (1971)         0B14 0W24 1B42 0B22 1W36 0W35 0B33 1B38 0W27
 38. Kregulj Andrej        1643 1878  ŠK Dolenjske Toplice       3  28.0  28.0 -1.22
         (1975)         0W20 0B22 1B40 0W35 0B24 1W42 0B29 0W37 1B41
 39. Peršl Bojan        MK 2041 2143  ŠK Ljubljana               3  27.0  27.0 -3.99
         (1961)         =B32 0W16 0B30 =W40 0B33 0W29 1B41 0W36 1W42
 40. Banfi Gregor       II 1742 1965  ŠK Trzin                 2.5  30.5  30.5 -1.53
         (1976)         0W2  0B15 0W38 =B39 1W41 0B36 1B42 0W26 0B32
 41. Aksonov Danylo        1387 1725  ŠK Val - Koper             2  30.5  30.5 -0.39
         (2003)         1B27 0W6  0B25 0W30 0B40 0W34 0W39 1B42 0W38
 42. Aksonov Jelisej       1176 1528  ŠK Val - Koper             0  29.0  31.0 -1.15
         (2007)         0W8  0B28 0W37 0W29 0B34 0B38 0W40 0W41 0B39


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, 
Lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 9 kol svicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: Si18r
 
 Posamično pospešeno DP članic 2018
Otočec, 10. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit FRap LRat  Društvo/Klub         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Skuhala Barbara      WMK 1962 2161  ŠD Radenska - Pomgrad 7.5  43.5  45.5  2.21
         (1996)         1B15 =W5  1B6  1W2  1W3  =B4  1W7  =B10 1W8 
  2. Janželj Lara         WFM 1966 2260  ŠK Ig                   7  44.0  48.0  0.62
         (1997)         1W10 1B4  =W3  0B1  1W5  1B7  1W6  =B8  1W9
  3. Hreščak Ivana        WFM 1980 2185  ŠK Postojna           6.5  40.0  42.0  0.91
         (2000)         1B16 1W9  =B2  1W14 0B1  1W8  1W4  0B5  1B12
  4. Števanec Lea         WFM 2045 2163  ŠS TZ Prevodi Dvojka  6.5  43.5  45.5  1.35
         (1976)         1B8  0W2  1B5  1W9  1B6  =W1  0B3  1W11 1B14
  5. Mar Karmen           WIM 2120 2140  ŽŠK Maribor           5.5  44.0  47.5  0.36
         (1987)         1W12 =B1  0W4  1W8  0B2  1B11 1W13 1W3  0B7
  6. Mihevc-Mohr Narcisa  WFM 2041 2026  ŽŠK Maribor             5  37.5  39.5  0.50
         (1972)         =W11 1B7  0W1  =B12 0W4  1B15 0B2  1W14 1B16
  7. Vučko Maja            WI 1920 2013  ŠD Kočevje              5  40.5  42.5  1.00
         (1984)         1B13 0W6  0B8  1W10 1B9  0W2  0B1  1B15 1W5 
  8. Vidic Teja           WMK 1861 2220  ŽŠK Maribor             4  46.0  49.5 -2.20
         (1998)         0W4  1B11 1W7  0B5  1W13 0B3  =W10 =W2  0B1
  9. Bučar Nataša         WMK 1931 2050  ŠK Triglav Krško        4  38.0  40.0 -1.01
         (1992)         1W14 0B3  1W10 0B4  0W7  0B12 1W16 1B13 0B2 
 10. Urbanč Suzana         WI 1597 1819  ŠK Brežice              4  36.5  38.5  1.69
         (1969)         0B2  1W13 0B9  0B7  1W12 1W16 =B8  =W1  0B15
 11. Orel Mušič Simona    WFM 1841 1921  ŠS TZ Prevodi Dvojka    4  32.0  34.0  0.53
         (1960)         =B6  0W8  0B16 1W15 1B14 0W5  1W12 0B4  =W13
 12. Petek Francka         WM 1904 1959  ŠD Gorenjka Lesce     3.5  33.0  35.0 -0.65
         (1951)         0B5  1W15 0B14 =W6  0B10 1W9  0B11 1B16 0W3 
 13. Pajek Tjaša          WII 1346 1852  ŠD KRKA Novo mesto    3.5  30.5  32.5  0.54
         (2005)         0W7  0B10 1B15 1W16 0B8  1W14 0B5  0W9  =B11
 14. Kralj Nika            WI 1361 1988  Celjski ŠK              2  35.0  37.0 -2.45
         (2005)         0B9  1W16 1W12 0B3  0W11 0B13 0W15 0B6  0W4 
 15. Jereb Lana           III 1480 1968  ŠK Postojna             2  34.5  36.5 -2.73
         (2003)         0W1  0B12 0W13 0B11 0B16 0W6  1B14 0W7  1W10
 16. Novak Simona          WM 1606 1812  ŠD Gorenjka Lesce       2  32.5  34.5 -0.67
         (1962)         0W3  0B14 1W11 0B13 1W15 0B10 0B9  0W12 0W6 


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, 
Lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 9 kol svicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: Si18rw