Ekipna pospešena DP članov in članic 2018

Datum: 09.02.2018 - 09.02.2018

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


Ekipno pospešeno DP članov 2018
Otočec, 9. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                           Povp. rat.     MT  SonKM  Točke  BuchT             Točk/partij W-We
  1. ŽŠK Maribor            2403.0        13  128.0   20.5  112.5
       (B 6    4)(W 5    2)(B 8    3)(W 2    3)(B 7  3.5)(W 3  2.5)(B 4  2.5)
1. Mohr, Georg        2474 2494        + 5. 1 + 8. 1 + 2. 1 = 7. 3 = 3. 1 = 4. 1  4.5/6   0.44
2. Markoja, Boris     2287 2453 + 6. 1 - 5. 2 + 8. 4 + 2. 2 + 7. 4 = 3. 2 + 4. 2  5.5/7   0.39
3. Buzeti, Jernej     2248 2334 + 6. 2 - 5. 3 = 8. 5 + 2. 3 + 7. 6 + 3. 3 = 4. 3  5.0/7   0.47
4. Plesec, Damjan     2209 2331 + 6. 3 + 5. 5 = 8. 6 - 2. 4 + 7. 8 = 3. 4 = 4. 5  4.5/7  -0.09
5. Mohr, Pablo        1631 1964 + 6. 5                                            1.0/1   0.30
  2. ŠD Radenska-Pomgrad    2341.0                                11  110.8   19.5  106.5
       (B10    4)(W 4  2.5)(W 3    2)(B 1    1)(W 8    3)(W 7  3.5)(B11  3.5)
1. Gjuran, Denis      2354 2424 +10. 1 - 4. 1 + 3. 1 - 1. 1 + 8. 1 = 7. 3 =11. 1  4.0/7  -0.44
2. Titan, Matej       2244 2326 +10. 2 = 4. 2 - 3. 2 - 1. 2 + 8. 4 + 7. 4 +11. 2  4.5/7   0.24
3. Skuhala, Jernej    2030 2331 +10. 3 + 4. 3 = 3. 3 - 1. 3 + 8. 5 + 7. 6 +11. 3  5.5/7   0.57
4. Skuhala, Luka      2024 2283 +10. 4 + 4. 5 = 3. 4 + 1. 4 - 8. 6 + 7. 8 +11. 5  5.5/7   0.84
  3. ŠD KRKA 1 Novo mesto   2378.5                                10  123.5   17.0  117.0
       (B 9  2.5)(W 8    3)(B 2    2)(W 4    2)(B 5    3)(B 1  1.5)(W 7    3)
1. Zorko, Jure        2442 2511 + 9. 1 + 8. 1 - 2. 1 + 4. 1 + 5. 1 = 1. 1 + 7. 3  5.5/7   0.44
2. Kastelic, Marjan   2185 2385 - 9. 2 + 8. 4 + 2. 2 + 4. 2 + 5. 2 = 1. 2 - 7. 4  4.5/7  -0.02
3. Zupančič, Jernej   2139 2256 = 9. 3 + 8. 5 = 2. 3 - 4. 3 - 5. 4 - 1. 3 + 7. 6  3.0/7  -0.63
4. Zirkelbach, Maj    2096 2362 + 9. 4 - 8. 6 = 2. 4 - 4. 5 + 5. 5 = 1. 4 + 7. 8  4.0/7  -0.97
  4. ŠK Ig                  2347.0                                 8  106.3   17.5  110.5
       (W 7    2)(B 2  1.5)(W 9    4)(B 3    2)(W 6    3)(B11  3.5)(W 1  1.5)
1. Janželj, Tim       2297 2438 + 7. 3 + 2. 1 + 9. 1 - 3. 1 = 6. 1 +11. 2 = 1. 1  5.0/7   0.31
2. Jelen, Igor        2324 2383 + 7. 4 = 2. 2 + 9. 2 - 3. 2 + 6. 2 +11. 3 - 1. 2  4.5/7  -0.41
3. Rožič, Samo        2191 2307 - 7. 6 - 2. 3 + 9. 3 + 3. 3 + 6. 4 +11. 4 = 1. 3  4.5/7  -0.33
4. Janželj, Lara      1966 2260                                                   0.0/0
5. Rožič, Adrijan     2033 2050 - 7. 8 - 2. 4 + 9. 4 + 3. 4 = 6. 5 =11. 5 = 1. 4  3.5/7   0.41
  5. ŠK Žalec               2308.8                                 8   87.5   16.5   99.0
       (W11    4)(B 1    2)(W12    3)(B 7  1.5)(W 3    1)(B 8    2)(B10    3)
1. Brinovec, Dušan    2130 2279        - 1. 1 -12. 1        - 3. 1 - 8. 1 -10. 1  0.0/5  -2.22
2. Šubelj, Jan        2095 2328 +11. 1 + 1. 2        + 7. 3 - 3. 2 + 8. 4 +10. 2  5.0/6   1.33
3. Brinovec, David    2084 2315 +11. 2 + 1. 3 +12. 3 - 7. 4        + 8. 5 +10. 3  5.0/6   0.45
4. Goršek, Gregor     2136 2313 +11. 3        +12. 6 - 7. 6 + 3. 3 - 8. 6         3.0/5  -0.66
5. Tisaj, Domen       1975 2261 +11. 4 - 1. 4 +12. 7 = 7. 8 - 3. 4        +10. 4  3.5/6  -0.68
  6. ŠK Višnja Gora-Stična  2019.5                                 8   54.5   14.5   86.5
       (W 1    0)(B11    3)(W 7  1.5)(B12  2.5)(B 4    1)(B14  2.5)(W13    4)
1. Krumpak, Hinko     2068 2084 - 1. 2 =11. 1 + 7. 3 -12. 1 = 4. 1 w14. 1 +13. 1  3.0/6   1.12
2. Butala, Marjan     2023 2037 - 1. 3 +11. 2 = 7. 4 +12. 3 - 4. 2 r14. 2 +13. 4  3.5/6   0.58
3. Pirnat, Sašo       2100 2124 - 1. 4 =11. 3 - 7. 6               r14. 3         0.5/3  -0.95
4. Ješe, Janez        1772 1833        +11. 5 - 7. 8 =12. 6 - 4. 3 r14. 4 +13. 6  2.5/5   0.55
5. Sotirov, Pavle     1787 1812 - 1. 5               +12. 7 = 4. 5        +13. 9  2.5/4   0.76
  7. ŠD Kočevje Inotherm    2165.5                                 7   74.0   13.0  108.5
       (B 4    2)(W13    4)(B 6  2.5)(W 5  2.5)(W 1  0.5)(B 2  0.5)(B 3    1)
1. Vesel, Mark        2058 2108                                                   0.0/0
2. Podkoritnik, Stank 2037 2092                                                   0.0/0
3. Stevanič, David    1886 2260 - 4. 1 +13. 1 - 6. 1 - 5. 2 = 1. 1 = 2. 1 - 3. 1  2.0/7  -0.90
4. Ačimovič, Vasja    1824 2202 - 4. 2 +13. 4 = 6. 2 + 5. 3 - 1. 2 - 2. 2 + 3. 2  3.5/7   0.47
5. Bajo, Igor         1903 2079                                                   0.0/0
6. Bajo, Tin          1720 2118 + 4. 3 +13. 6 + 6. 3 + 5. 4 - 1. 3 - 2. 3 - 3. 3  4.0/7   1.33
7. Ačimovič, Dejan    1850 2096                                                   0.0/0
8. Ačimovič, Sergej   1670 2106 + 4. 5 +13. 9 + 6. 4 = 5. 5 - 1. 4 - 2. 4 - 3. 4  3.5/7   0.20
9. Polajnar, Lev      1210 1602                                                   0.0/0
10. Jalovec, Igor     1159 1887                                                   0.0/0
11. Knavs, Peter      1133 1787                                                   0.0/0
12. Lisac, Lev Gregor    0 1811                                                   0.0/0
  8. ŠK Stari Mayr Kranj    2172.8                                 7   70.0   14.5   98.5
       (B12    3)(B 3    1)(W 1    1)(W13    4)(B 2    1)(W 5    2)(B14  2.5)
1. Djurič, Petar      2111 2209 =12. 1 - 3. 1 - 1. 1 +13. 1 - 2. 1 + 5. 1 w14. 1  2.5/6   0.36
2. Keršič, Matej      2254 2199                                                   0.0/0
3. Urh, Zala          1856 2158                                                   0.0/0
4. Bulatovič, Milorad 1962 2125 +12. 3 - 3. 2 - 1. 2 +13. 4 - 2. 2 - 5. 2 r14. 2  2.0/6  -0.62
5. Aljančič, Martin      0 2169 =12. 6 - 3. 3 = 1. 3 +13. 6 - 2. 3 - 5. 3 r14. 3  2.0/6  -0.93
6. Vojinov, Danijel      0 2280 +12. 7 + 3. 4 = 1. 4 +13. 9 + 2. 4 + 5. 4 r14. 4  5.5/6   1.90



  9. ŠD KRKA 2 Novo mesto   2089.3                                 7   62.0   15.5   83.5
       (W 3  1.5)(W10    2)(B 4    0)(B14  2.5)(B11  1.5)(W13    4)(W12    4)
1. Zupančič, Urban    1891 2192 - 3. 1 -10. 1 - 4. 1 w14. 1 -11. 1 +13. 1 +12. 1  2.0/6  -0.66
2. Rifelj, Luka       1871 2040 + 3. 2 +10. 2 - 4. 2 r14. 2 +11. 3 +13. 4 +12. 3  5.0/6   2.01
3. Čopi, Ambrož       1860 2125 = 3. 3 +10. 3 - 4. 3 r14. 3 =11. 4 +13. 6 +12. 6  4.0/6   0.09
4. Janko, Marko       1590 2000 - 3. 4 -10. 4 - 4. 5 r14. 4 -11. 5 +13. 9 +12. 7  2.0/6  -1.45
 10. ŠK Dolenjske Toplice   2023.8                                 7   47.0   13.5   87.0
       (W 2    0)(B 9    2)(B13    4)(W11  0.5)(B14  2.5)(B12  3.5)(W 5    1)
1. Luzar, Emil        2017 2181 - 2. 1 + 9. 1 +13. 1 -11. 1 w14. 1 +12. 1 + 5. 1  4.0/6   1.17
2. Janko, Roman       1949 2122 - 2. 2 - 9. 2 +13. 4 -11. 2 r14. 2 +12. 3 - 5. 2  2.0/6  -1.64
3. Kregulj, Andrej    1643 1878 - 2. 3 - 9. 3 +13. 6 -11. 4 r14. 3 +12. 6 - 5. 3  2.0/6  -0.25
4. Volf, Zdravko      1739 1914 - 2. 4 + 9. 4 +13. 9 =11. 5 r14. 4 =12. 7 - 5. 5  3.0/6   0.33
 11. ŠK Trzin               1943.3                                 6   59.5   10.5  109.0
       (B 5    0)(W 6    1)(B14  2.5)(B10  3.5)(W 9  2.5)(W 4  0.5)(W 2  0.5)
1. Borišek, Anže      1941 2075 - 5. 2 = 6. 1 w14. 1 +10. 1 + 9. 1        = 2. 1  3.0/5   1.51
2. Rijavec, Stane     1819 1959 - 5. 3 - 6. 2 r14. 2 +10. 2        - 4. 1 - 2. 2  1.0/5   0.04
3. Banfi, Gregor      1742 1965 - 5. 4 = 6. 3 r14. 3        - 9. 2 - 4. 2 - 2. 3  0.5/5  -0.48
4. Borštnik, Aleš     1738 1774 - 5. 5        r14. 4 +10. 3 = 9. 3 - 4. 3         1.5/4   0.87
5. Grum, Andrej       1677 1815        - 6. 4        =10. 4 + 9. 4 = 4. 5 - 2. 4  2.0/5   0.62
 12. ŠK Komenda             1932.0                                 4   37.5   10.0   89.5
       (W 8    1)(B14  2.5)(B 5    1)(W 6  1.5)(B13  3.5)(W10  0.5)(B 9    0)
1. Debevec, Blaž      2147 2242 = 8. 1 w14. 1 + 5. 1 + 6. 1 =13. 1 -10. 1 - 9. 1  3.0/6  -0.65
2. Poglajen, Franc    1756 1897                                                   0.0/0
3. Založnik S., Gal   1198 1741 - 8. 4 r14. 2 - 5. 3 - 6. 2 +13. 4 -10. 2 - 9. 2  1.0/6  -0.35
4. Perme, Martin      1174 1848                                                   0.0/0
5. Cimperman, Teo     1130 1801                                                   0.0/0
6. Zajc, Jan             0 1966 = 8. 5 r14. 3 - 5. 4 = 6. 4 +13. 6 -10. 3 - 9. 3  2.0/6  -0.86
7. Trebušak, Anton       0 1900 - 8. 6 r14. 4 - 5. 5 - 6. 5 +13. 9 =10. 4 - 9. 4  1.5/6  -1.07
 13. ŠK Brežice             1683.8                                 2    2.0    3.0   93.0
       (B14  2.5)(B 7    0)(W10    0)(B 8    0)(W12  0.5)(B 9    0)(B 6    0)
1. Bizjak, Anej       1533 2013 w14. 1 - 7. 3 -10. 1 - 8. 1 =12. 1 - 9. 1 - 6. 1  0.5/6  -1.10
2. Bizjak, Andrej     1403 1714                                                   0.0/0
3. Bizjak, Alja       1076 1500                                                   0.0/0
4. Bizjak, Alexei     1086 1508 r14. 2 - 7. 4 -10. 2 - 8. 4 -12. 3 - 9. 2 - 6. 2  0.0/6  -0.61
5. Pečnik, Robert        0 1750                                                   0.0/0
6. Kocjan, Lukas         0 1536 r14. 3 - 7. 6 -10. 3 - 8. 5 -12. 6 - 9. 3 - 6. 4  0.0/6  -0.59
7. Tršelič, Jaša Svit    0 1500                                                   0.0/0
8. Koler, Ljubo          0 1500                                                   0.0/0
9. Ašič, Nik             0 1500 r14. 4 - 7. 8 -10. 4 - 8. 6 -12. 7 - 9. 4 - 6. 5  0.0/6  -0.54


                                   					Sodnik: Robert Rudman, IA


WinEkipni verzija 4.01.00, 
Lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 7 kol svicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: Si18rt
 
                       Ekipno pospešeno DP članic 2018
Otočec, 9. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                        Povp. rat.           MT SonKM  Točke  BuchT Točk/partij W-We
1. ŠD Kočevje Inotherm   2070.5              8   33.5    7.0   32.0
       (W 7    2)(B 5  1.5)(W 4    1)(B 3    1)(W 2  1.5)
    1. Kolarič, Špela     2005 2128 + 7. 1 = 5. 1 = 4. 1 + 3. 1 + 2. 1  4.0/5   0.91
    2. Vučko, Maja        1920 2013 + 7. 2 + 5. 2 = 4. 2 - 3. 2 = 2. 2  3.0/5   0.55
    3. Lavrič, Tinkara    1079 1705                                     0.0/0
    4. Novak, Ajda        1126 1541                                     0.0/0
    5. Šertelj, Kiani Nia    0 1658                                     0.0/0
    6. Grišin, Lia           0 1715                                     0.0/0
2. ŠD Radenska-Pomgrad   2121.5              7   35.0    7.5   29.5
       (B 8    2)(W 3    1)(B 6    2)(W 4    2)(B 1  0.5)
    1. Hočevar, Maja      2019 2082 + 8. 1 - 3. 1 + 6. 1 + 4. 1 - 1. 1  3.0/5   0.54
    2. Skuhala, Barbara   1962 2161 + 8. 2 + 3. 2 + 6. 2 + 4. 2 = 1. 2  4.5/5   0.73
3. ŠS TZ Prevodi Dvojka  2042.0              7   27.0    6.5   25.0
       (B10    2)(B 2    1)(W 8  1.5)(W 1    1)(B 5    1)
    1. Števanec, Lea      2045 2163 +10. 2 + 2. 1 + 8. 1 - 1. 1 + 5. 1  4.0/5   0.60
    2. Orel Mušič, Simona 1841 1921 +10. 3 - 2. 2 = 8. 2 + 1. 2 - 5. 2  2.5/5  -0.03
4. ŠK Triglav 1 Krško    2032.0              7   23.5    6.5   25.0
       (B 6  1.5)(W 9    2)(B 1    1)(B 2    0)(W 8    2)
    1. Bučar, Nataša      1931 2050 = 6. 2 + 9. 1 = 1. 1 - 2. 1 + 8. 1  3.0/5   0.19
    2. Urbanč, Ana        1617 2014 + 6. 3 + 9. 2 = 1. 2 - 2. 2 + 8. 2  3.5/5   0.84
5. ŠD Domžale 1          2046.5              6   18.5    6.0   20.5
       (B 9    1)(W 1  0.5)(W10    2)(B 7  1.5)(W 3    1)
    1. Orehek, Špela      2010 2093 - 9. 1 = 1. 1 +10. 2 + 7. 1 - 3. 1  2.5/5  -0.93
    2. Grošelj, Petra     2030 2000 + 9. 2 - 1. 2 +10. 3 = 7. 2 + 3. 2  3.5/5   0.15
6. ŽŠK Maribor           2083.0              5    9.5    5.5   21.0
       (W 4  0.5)(B 7    1)(W 2    0)(B10    2)(W 9    2)
    1. Mar, Karmen        2120 2140               - 2. 1 +10. 2 + 9. 1  2.0/3  -0.33
    2. Mihevc-Mohr, Narci 2041 2026 = 4. 1 + 7. 1 - 2. 2                1.5/3  -0.14
    3. Vidic, Teja        1861 2220 - 4. 2 - 7. 2        +10. 3 + 9. 2  2.0/4  -1.37
7. ŠK Komenda            1870.0              5    9.0    5.5   20.0
       (B 1    0)(W 6    1)(B 9    2)(W 5  0.5)(W10    2)
    1. Trpin, Alenka      1691 1730 - 1. 1 - 6. 2 + 9. 1 - 5. 1 +10. 2  2.0/5   0.89
    2. Vidmar, Klara      1535 2010 - 1. 2 + 6. 3 + 9. 2 = 5. 2 +10. 3  3.5/5   0.48
    3. Založnik, Vesna    1519 1734                                     0.0/0
    4. Mazzini, Katarina  1439 1862                                     0.0/0
    5. Maček, Inti           0 1783                                     0.0/0
8. ŠD Gorenjka Lesce     1885.5              4    4.8    4.0   22.0
       (W 2    0)(B10  1.5)(B 3  0.5)(W 9    2)(B 4    0)
    1. Petek, Francka     1904 1959 - 2. 1 =10. 2 - 3. 1 + 9. 1 - 4. 1  1.5/5  -0.85
    2. Novak, Simona      1606 1812 - 2. 2 +10. 3 = 3. 2 + 9. 2 - 4. 2  2.5/5   0.29
9. ŠD Domžale 2          1751.5              1    6.0    1.0   27.5
       (W 5    1)(B 4    0)(W 7    0)(B 8    0)(B 6    0)
    1. Grošelj, Kaja      1293 1802 + 5. 1 - 4. 1 - 7. 1 - 8. 1 - 6. 1  1.0/5  -0.35
    2. Grošelj, Jerneja   1083 1701 - 5. 2 - 4. 2 - 7. 2 - 8. 2 - 6. 3  0.0/5  -0.86
10. ŠK Brežice           1839.5              0    0.0    0.5   27.5
       (W 3    0)(W 8  0.5)(B 5    0)(W 6    0)(B 7    0)
    1. Urbanč, Maja       1554 1860                                     0.0/0
    2. Urbanč, Suzana     1597 1819 - 3. 1 = 8. 1 - 5. 1 - 6. 1 - 7. 1  0.5/5  -0.85
    3. Bizjak, Alja       1076 1500 - 3. 2 - 8. 2 - 5. 2 - 6. 3 - 7. 2  0.0/5  -0.46


                              				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinEkipni verzija 4.01.00, 
Lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 5 kol svicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: Si18rtw