Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 2/2018

Datum: 09.02.2018 - 09.02.2018

Organizator: SD Radovljica

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sec


                Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 2/2018
                              Radovljica, 9.2.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                        Točke  Buch MBuch Zmage W-We
  1. Buha Drago           MK 1952 2087 SLO ŠD Radovljica             5.5  31.5  23.0   0.0  1.18
              (1949)         1B11 1W3  1B4  =W2  1B6  1W7  0B5 
  2. Zorko Dušan          MK 2208 2342 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      5.5  29.0  20.5   0.0 -0.74
              (1966)         1W7  1B8  1W6  =B1  1W11 0B3  1W9 
  3. Rabič Drago           I      1968 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         5  27.5  19.5   0.0  1.08
              (1949)         1W12 0B1  1W10 1B13 1W9  1W2  0B4 
  4. Ključanin Fahrudin    I      1934 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      5  25.5  18.5   0.0  0.88
              (1959)         1W16 1B5  0W1  0B11 1W12 1B10 1W3 
  5. Torkar Boris         II 1909 2023 SLO ŠD Radovljica               5  25.0  18.0   0.0  0.33
              (1979)         1B9  0W4  0B11 1W16 1B13 1W6  1W1 
  6. Ravnik Franc         MK      2033 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      4  28.5  20.5   0.0 -0.07
              (1942)         1W10 1B13 0B2  1W7  0W1  0B5  1B11
  7. Blaznik Vojko        II      1865 SLO ŠD Radovljica               4  24.5  18.5   0.0  0.57
              (1953)         0B2  1W15 1W17 0B6  1W8  0B1  1W14
  8. Lužnik Marjan         I      1965 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      4  21.0  15.0   0.0 -0.93
              (1949)         1B14 0W2  0B9  1W17 0B7  1B15 1W12
  9. Jovan Romuald        MK      1747 SLO ŠD Radovljica             3.5  27.5  20.5   0.0  1.27
              (1932)         0W5  1B16 1W8  =B10 0B3  1W11 0B2 
 10. Ažman Jaka           IV 1694 1749 SLO ŠK Ljubljana              3.5  24.0  17.5   0.0  0.17
              (1980)         0B6  1W14 0B3  =W9  +*18 0W4  1B16
 11. Kokalj Janez         II      1824 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      3  31.5  23.0   0.0  0.70
              (1956)         0W1  1B12 1W5  1W4  0B2  0B9  0W6 
 12. Černe Anton         III      1742 SLO ŠD Radovljica               3  25.5  18.0   0.0 -0.40
              (1945)         0B3  0W11 1B14 1W15 0B4  +*18 0B8 
 13. Halilov Esad        III 1714 1911 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      3  22.5  17.0   0.0 -1.69
              (1957)         1B17 0W6  1B15 0W3  0W5  0B14 +*18
 14. Čelebič Sead                 1721 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      3  19.0  14.5   0.0 -0.47
              (1956)         0W8  0B10 0W12 +*18 1B17 1W13 0B7 
 15. Sadiku Zeni                  1500 SLO                             3  19.0  14.5   0.0  0.72
              (----)         +*18 0B7  0W13 0B12 1B16 0W8  1W17
 16. Ivelja Vojislav       I      1637 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      2  21.5  16.0   0.0 -1.30
              (1934)         0B4  0W9  +*18 0B5  0W15 1B17 0W10
 17. Blatešič Ljubiša             1500 SLO                             1  19.5  14.0   0.0 -1.30
              (----)         0W13 +*18 0B7  0B8  0W14 0W16 0B15

Arbiter: Torkar Boris
WinSvicar verzija 3.00.03 
Lastnik: SD Radovljica
Radovljica, Slovenija, 9.2.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sec 
Datoteka: POS022018