Liga mladih Slovenije 2017/2018 4. turnir

Datum: 09.02.2018 - 09.02.2018

Organizator: SD Sinfonika Vrhnika

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut


                   Liga mladih Slovenije 2017/2018 4. turnir
                              Ljubljana, 9.2.2018

Koncno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                      Tocke    AL    MBuch Soneb W-We
  1. Vah Denis             II 1407 2019 SLO ŠD Vrhnika                6  63.9872  23.0 28.00  1.00
              (2003)         1W22 1B6  1W15 0B4  1W12 1W2  1B5 
  2. Peljhan Aljaž            1383 2019 SLO                           6  59.5206  22.5 24.50  0.84
              (2002)         1B36 1W14 1B3  1W25 1W4  0B1  1W6 
  3. Hočevar Tim                   1869 SLO ŠK Postojna             5.5  56.0855  21.5 23.00  1.17
              (2008)         1W20 1B12 0W2  =B5  1W10 1B11 1W17
  4. Lavrenčič Matic          1213 1965 SLO ŠK Ljubljana              5  57.9128  23.5 21.50  0.55
              (2008)         1W29 1B10 1W13 1W1  0B2  0B5  1W15
  5. Zidar Jernej         III 1294 1944 SLO ŠK Komenda                5  54.1544  22.5 20.25  0.35
              (2007)         1B32 1W19 =B7  =W3  1B25 1W4  0W1 
  6. Knap Matej                    1809 SLO                           5  53.8726  23.0 19.00  1.17
              (2004)         1B16 0W1  1B21 1W36 1B18 1W7  0B2 
  7. Tisaj Tilen           II 1113 1840 SLO ŠD Mengeš-Trzin           5  48.8349  21.0 18.50  0.55
              (2009)         1W35 1B27 =W5  1B17 =W8  0B6  1W11
  8. Žličar Jure              1189 1852 SLO ŠK Komenda                5  46.0813  19.0 19.00  0.37
              (2007)         1B26 0W25 1B32 1W19 =B7  =W9  1B14
  9. Guid Taja            WII 1220 1938 SLO ŠK Ljubljana              5  45.9184  20.0 19.25 -0.42
              (2008)         1W24 0B13 1W11 =B10 1W28 =B8  1W12
 10. Halilovič Elma           1119 1783 SLO ŠD Mengeš-Trzin         4.5  41.5530  21.0 14.00  0.54
              (2006)         1W44 0W4  1B30 =W9  0B3  1B16 1W13
 11. đokić Pavle                   1500                               4  49.2803  21.0 14.00  2.96
              (2008)         1W31 1W18 0B9  1B28 1W15 0W3  0B7 
 12. Stanar Luka                   1665 SLO ŠD Vrhnika                4  44.1176  20.5 12.00  1.45
              (2006)         1B39 0W3  1B37 1W14 0B1  1W18 0B9 
 13. Filippovskiy Nikita      1051 1754 SLO                           4  43.4911  21.0 14.00  0.42
              (2005)         1B42 1W9  0B4  0W18 1B21 1W23 0B10
 14. Cimperman Teo            1130 1801 SLO ŠK Komenda                4  42.8408  20.5 13.50 -0.51
              (2008)         1W38 0B2  1W24 0B12 1W20 1B22 0W8 
 15. Vodnik Val               1298 1838 SLO ŠD Vrhnika                4  42.1327  18.5 12.50 -0.75
              (2009)         1B30 1W33 0B1  1W23 0B11 1W25 0B4 
 16. Hrnčič Anan                   1512 SLO                           4  41.6598  19.0 14.00  2.05
              (2008)         0W6  1B22 0B23 1W29 1B19 0W10 1B25
 17. Marinč Primož            1138 1883 SLO ŠK Ljubljana              4  39.4555  18.5 12.50 -1.28
              (2008)         1B21 1W23 0B25 0W7  1B36 1W26 0B3 
 18. Markošek Bine            1052 1819 SLO ŠK Komenda                4  37.2965  18.0 12.00 -1.06
              (2008)         1W37 0B11 1W29 1B13 0W6  0B12 1W31
 19. Koderman Maj                  1722 SLO ŠK Komenda                4  34.1150  18.0 10.00 -0.26
              (2005)         1W43 0B5  1W20 0B8  0W16 1B38 1W29
 20. Poljak Deni                   1548 SLO                           4  33.4652  16.0 10.00  1.41
              (2004)         0B3  1W39 0B19 1W33 0B14 1W32 1B36
 21. Kodele Alja                   1563 SLO ŠK Postojna               4  32.3566  16.0  9.50  1.63
              (2008)         0W17 1B41 0W6  1B40 0W13 1B28 1W34
 22. Novak Lan                     1614 SLO                           4  32.1811  16.0  9.00  0.46
              (2008)         0B1  0W16 1B43 1W37 1B27 0W14 1B26
 23. Petrušič Luka                 1638 SLO                         3.5  32.5667  17.5  9.25  0.09
              (2008)         1W41 0B17 1W16 0B15 1W38 0B13 =W24
 24. Čuden Žiga               1044 1581 SLO ŠK Ig                   3.5  25.7001  14.0  6.25  0.46
              (2009)         0B9  1W42 0B14 0W27 1B43 1W36 =B23
 25. Videnovič Patrik              1631 SLO                           3  45.3977  22.0 11.00  0.79
              (2006)         1W40 1B8  1W17 0B2  0W5  0B15 0W16
 26. Lapanje Ajda                  1536 SLO ŠK Komenda                3  32.8443  17.0  8.00  0.89
              (2007)         0W8  1B40 0W28 1B34 1W31 0B17 0W22
 27. Glavač Leo                    1500                               3  29.9740  15.5  8.00  0.82
              (2009)         1W28 0W7  0B36 1B24 0W22 0B34 1W41
 28. Maček Inti            IV      1783 SLO ŠK Komenda                3  29.5042  16.5  7.50 -2.22
              (2010)         0B27 1W35 1B26 0W11 0B9  0W21 1B39
 29. Lavrič Mark              1299 1604 SLO ŠK Dolenjske Toplice      3  28.4467  17.5  6.00 -0.17
              (2009)         0B4  1W44 0B18 0B16 1W35 1W30 0B19
 30. Mravljak Jaka                 1516 SLO                           3  27.5257  15.0  7.00  0.58
              (2006)         0W15 1B34 0W10 0B31 1W40 0B29 1W38
 31. Jevšenak Mihael               1624 SLO                           3  27.2992  15.0  8.00 -1.18
              (2006)         0B11 0W37 1B33 1W30 0B26 1W39 0B18
 32. Videnovič Denis               1583 SLO                           3  26.8926  16.0  6.00 -0.26
              (2008)         0W5  1B43 0W8  0B38 1W33 0B20 1W40
 33. Zalokar Gal                   1500 SLO                           3  25.1334  15.0  6.00  0.43
              (2009)         1W34 0B15 0W31 0B20 0B32 1W43 1B37
 34. Malovrh Lovro                 1637 SLO ŠD Vrhnika                3  23.9684  14.0  6.50 -1.60
              (2009)         0B33 0W30 1B42 0W26 1B37 1W27 0B21
 35. Sever Gašper                  1521 SLO                         2.5  18.0161  11.0  2.75 -0.30
              (2009)         0B7  0B28 =W41 1W42 0B29 0W37 1B44
 36. Avguštin Boštjan              1611 SLO                           2  32.5261  19.5  5.00 -0.92
              (2007)         0W2  1B38 1W27 0B6  0W17 0B24 0W20
 37. Novak Vid                     1516 SLO                           2  27.2629  17.0  5.50 -0.51
              (2010)         0B18 1B31 0W12 0B22 0W34 1B35 0W33
 38. Blaž Timotej                  1500 SLO                           2  25.3921  15.5  5.00 -0.40
              (2008)         0B14 0W36 1B39 1W32 0B23 0W19 0B30
 39. Petrušič Špela                1500 SLO                           2  18.5858  13.5  2.00 -0.70
              (2011)         0W12 0B20 0W38 1B44 1W41 0B31 0W28
 40. Čepeljnik Žiga                1500 SLO                           2  18.3569  13.5  2.00 -1.05
              (2010)         0B25 0W26 1B44 0W21 0B30 1W42 0B32
 41. Triler Nik                    1500                             1.5  15.5210  12.0  1.75 -1.69
              (2009)         0B23 0W21 =B35 0W43 0B39 1W44 0B27
 42. Mandjuka Lionel               1500                             1.5  14.6933  12.0  1.25 -1.37
              (2009)         0W13 0B24 0W34 0B35 =W44 0B40 1W43
 43. Petrovič Zoja                 1500 SLO ŠK Postojna               1  18.9690  15.0  1.50 -1.84
              (2008)         0B19 0W32 0W22 1B41 0W24 0B33 0B42
 44. Klišanin Mario                1500                             0.5  14.2153  11.0  0.75 -2.49
              (2009)         0B10 0B29 0W40 0W39 =B42 0B41 0W35

Arbiter: Anton Praznik
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Sinfonika Vrhnika
Ljubljana, Slovenija, 9.2.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut 
Datoteka: C:\turnir\lms4\lms4