3. konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad 3-2018

Datum: 04.02.2018 - 04.02.2018

Organizator: SK ZM Branik Maribor

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 7 min + 3 sek


               3. konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad 3-2018
                               Puconci, 4.2.2018

Koncno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                       Tocke Buch1 Zmage Soneb W-We
  1. Supančič Darko       FM 2267 2309 SLO ŠK Branik Maribor          7  47.5   0.0 39.75  0.58
              (1957)         1W21 1B12 =W7  =B9  1W11 1B5  =B3  1W8  =B4 
  2. Skuhala Jernej       FM 2233 2331 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7  47.0   0.0 38.75  0.74
              (1998)         1W26 1B11 =W15 1B7  =W4  =B6  =W5  1W3  1W9 
  3. Gjuran Denis         FM 2411 2424 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  47.5   0.0 35.75 -0.64
              (1986)         1W13 1B10 =W9  1B15 =W6  1B4  =W1  0B2  1W12
  4. Kos Igor             MK 2006 2058 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  47.0   0.0 34.00  2.72
              (1959)         1W27 1B29 1W10 =B6  =B2  0W3  1W7  1B9  =W1 
  5. Takacs Balazs           2342 2337 HUN ŠD Lendava               6.5  41.0   0.0 29.50 -0.49
              (1987)         0B23 1W30 1B32 1W19 1B16 0W1  =B2  1W15 1W6 
  6. Titan Matej          MK 2290 2326 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  46.5   0.0 31.25 -0.35
              (1992)         1B19 1W16 1B23 =W4  =B3  =W2  =B9  1W10 0B5 
  7. Brunčič Janko        II      2017 SLO                            6  43.5   0.0 27.00  1.04
              (1956)         1B32 1W31 =B1  0W2  1B14 =W8  0B4  1B17 1W13
  8. Števanec Lea        WFM 2168 2163 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka       6  40.0   0.0 26.75 -1.12
              (1976)         0W12 =B27 1W26 1B21 1W17 =B7  1W13 0B1  1W16
  9. Kovač Boris          FM 2259 2300 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  46.5   0.0 27.25 -0.58
              (1954)         1B17 1W18 =B3  =W1  1W23 1B15 =W6  0W4  0B2 
 10. Škalič Aljaž         II 1920 1971 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  41.5   0.0 24.50  0.46
              (1995)         1B20 0W3  0B4  1W24 1B19 =W23 1B14 0B6  1W17
 11. Kiraly Ferenc           1756 1921 AUT                          5.5  39.0   0.0 21.25  0.83
              (1955)         1B28 0W2  1B34 1W20 0B1  =W16 0B18 1W23 1B15
 12. Keček Janko         III      1788 SLO                            5  42.5   0.0 23.00  1.79
              (1950)         1B8  0W1  0B16 1W28 1B18 0B13 1W19 1W20 0B3 
 13. Zvekič Hajrudin     III 1757 1864 SLO ŠK Branik Maribor          5  40.5   0.0 21.00  0.79
              (1954)         0B3  1W25 1B31 0W16 1B20 1W12 0B8  1W18 0B7 
 14. Marič Vild Fabijan   II 1501 1909 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  34.0   0.0 17.50 -0.61
              (2001)         1W34 0B15 1W33 =B17 0W7  1B29 0W10 =B22 1W24
 15. Grah Matej            I 1834 2067 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  43.5   0.0 20.00 -0.09
              (1994)         1B25 1W14 =B2  0W3  1B27 0W9  1B23 0B5  0W11
 16. Režonja Štefan       MK 2004 1950 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  42.0   0.0 19.25 -0.04
              (1935)         1W33 0B6  1W12 1B13 0W5  =B11 0W17 1B26 0B8 
 17. Klasinc Kristjan             1800  DE Schach freunde Graz      4.5  38.0   0.0 15.00  1.51
              (1974)         0W9  1B34 1B35 =W14 0B8  1W27 1B16 0W7  0B10
 18. Antolin Robert          1896 1925 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  37.5   0.0 19.75 -0.82
              (1977)         1W24 0B9  1W29 0B23 0W12 1B21 1W11 0B13 =W22
 19. Baša Vili            II      1814 SLO ŠD Lendava               4.5  37.0   0.0 16.00 -0.31
              (1964)         0W6  1B24 1W28 0B5  0W10 1B31 0B12 1W30 =B23
 20. Štrokaj Martin      III      1676 SLO                          4.5  36.5   0.0 17.75  1.51
              (1961)         0W10 1B21 1W22 0B11 0W13 =B26 1W29 0B12 1B28
 21. Žižek Rene           II      1810 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  35.5   0.0 16.25 -0.12
              (2004)         0B1  0W20 1B25 0W8  1B24 0W18 =W34 1B29 1W26
 22. Gabor Matija         MK      1942 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  31.5   0.0 17.25 -2.27
              (1948)         =B30 0W23 0B20 1W25 =B31 =W28 1B27 =W14 =B18
 23. Škalič Nikolaj       II      1842 SLO                            4  42.5   0.0 20.50  1.53
              (1963)         1W5  1B22 0W6  1W18 0B9  =B10 0W15 0B11 =W19
 24. Petrovič Vlasto              1535 SLO                            4  33.0   0.0  9.50  1.44
              (1935)         0B18 0W19 +*36 0B10 0W21 1W32 1B33 1W27 0B14
 25. Pečnik Roman                 1761 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  28.5   0.0  7.50 -0.68
              (1975)         0W15 0B13 0W21 0B22 +*36 0W30 1B35 1W34 1W33
 26. Kovač Majda         WMK      1821 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  36.0   0.0 11.25 -0.87
              (1963)         0B2  0W32 0B8  1W35 1B30 =W20 1B28 0W16 0B21
 27. Kovač Drago         III      1740 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  35.5   0.0 11.50  0.25
              (1956)         0B4  =W8  1B30 1W32 0W15 0B17 0W22 0B24 1B35
 28. Krulič Goran                 1500 SLO ŠK Branik Maribor        3.5  33.5   0.0  7.25  1.30
              (1980)         0W11 +*36 0B19 0B12 1W35 =B22 0W26 1B32 0W20
 29. Kovač Emil                   1684 SLO                          3.5  32.5   0.0  6.50 -0.35
              (1950)         1B35 0W4  0B18 =W31 1B33 0W14 0B20 0W21 +*36
 30. Šeruga Štefan       III      1569 SLO                          3.5  31.0   0.0 12.25  1.01
              (1949)         =W22 0B5  0W27 =B33 0W26 1B25 1W31 0B19 =W32
 31. Žižek Stanislav              1500 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3  32.5   0.0  6.50  0.36
              (1972)         +*36 0B7  0W13 =B29 =W22 0W19 0B30 0W35 1B34
 32. Gjuran Stanko        IV      1686 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3  32.0   0.0  6.50 -1.78
              (1960)         0W7  1B26 0W5  0B27 =W34 0B24 +*36 0W28 =B30
 33. Antolin Alojz                1596 SLO                            3  27.5   0.0  5.00 -0.74
              (1966)         0B16 1W35 0B14 =W30 0W29 =B34 0W24 +*36 0B25
 34. Podlesek Franc               1500 SLO  ŠD Radenska Pomgrad     2.5  30.5   0.0  5.25 -0.26
              (1956)         0B14 0W17 0W11 +*36 =B32 =W33 =B21 0B25 0W31
 35. Nemeth Zsolt                 2000 HUN Senthgothard               2  26.0   0.0  3.00 -5.74
              (1977)         0W29 0B33 0W17 0B26 0B28 +*36 0W25 1B31 0W27

Arbiter: Zupe Miran
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SK ZM Branik Maribor
Puconci, Slovenija, 4.2.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek 
Datoteka: F:\Rad-kt-3-2018