Obalni ciklus OŠ turnirjev 5

Datum: 26.01.2018 - 26.01.2018

Organizator: ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 5
                                Koper, 26.1.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Aksonov Danylo           1419 1620 SLO OŠ Koper                    5   9.0  13.0   0.0  1.80
              (2003)         1W22 1B5  1W12 1B6  1W2 
  2. Kadrioli Egzon                1543 SLO OŠ Koper                    4   9.0  16.0   0.0  1.40
              (2002)         1B16 1W7  1B4  1W12 0B1 
  3. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                    4   7.5  11.0   0.0  1.56
              (2009)         0W5  1B22 1W19 1B9  1W7 
  4. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper                    4   7.0  12.5   0.0  1.64
              (2005)         1B8  1W18 0W2  1B13 1B12
  5. Bratuž Jernej                 1520 SLO OŠV Ankaran               3.5  10.5  17.0   0.0  1.08
              (2005)         1B3  0W1  1B8  1W18 =B6 
  6. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri        3.5   9.0  16.0   0.0  1.22
              (2009)         1B14 1W9  1B11 0W1  =W5 
  7. Bartolič Alek                 1500 SLO OŠ Koper                    3   8.5  14.5   0.0  0.56
              (2005)         1W13 0B2  1W15 1W11 0B3 
  8. Baylan Kemal                  1500 SLO OŠ Dante Aligjieri          3   8.5  14.0   0.0  0.58
              (2004)         0W4  1B10 0W5  1B15 1W18
  9. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar              3   8.5  13.5   0.0  0.35
              (2007)         1W10 0B6  1B20 0W3  1B14
 10. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                    3   5.5   8.5   0.0  0.53
              (2007)         0B9  0W8  1W22 1B21 1W13
 11. Ivanov Maksim                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri        2.5   6.0  10.0   0.0  0.05
              (2005)         =B18 1W21 0W6  0B7  1W19
 12. Veladžič Luka                 1525 SLO OŠ Anton Ukmar              2  10.0  16.0   0.0 -0.43
              (2008)         1B15 1W20 0B1  0B2  0W4 
 13. Pauković Mihajlo              1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   8.0  14.0   0.0 -0.50
              (2005)         0B7  1W16 1B14 0W4  0B10
 14. Aksonov Jelisej               1500 SLO OŠ Koper                    2   7.0  12.0   0.0 -0.47
              (2007)         0W6  1B19 0W13 1B16 0W9 
 15. Konec Ula                     1500 SLO OŠ Anton Ukmar              2   7.0  10.0   0.0 -0.47
              (2009)         0W12 1B17 0B7  0W8  1W22
 16. Grandič Domen                 1500 SLO OŠ Koper                    2   6.0  11.0   0.0 -0.44
              (2008)         0W2  0B13 1W17 0W14 1B20
 17. Semenič Leila                 1500 SLO OŠ Koper                    2   3.5   5.5   0.0 -0.50
              (2009)         0W20 0W15 0B16 1B22 1W21
 18. Mesarec Rok                   1538 SLO OŠ Hrpelje                1.5   9.0  13.5   0.0 -1.23
              (2009)         =W11 0B4  1W21 0B5  0B8 
 19. Alessandroni Enea             1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio    1.5   5.5  10.0   0.0 -1.00
              (2006)         =B21 0W14 0B3  1W20 0B11
 20. Bartolič Erik                 1500 SLO OŠ Koper                    1   6.0  10.5   0.0 -1.44
              (2005)         1B17 0B12 0W9  0B19 0W16
 21. Parovel Bor                   1500 SLO OŠ Koper                  0.5   6.0  10.5   0.0 -1.95
              (2005)         =W19 0B11 0B18 0W10 0B17
 22. Ferran Leonardo               1500 SLO                             0   9.0  16.0   0.0 -2.34
              (2006)         0B1  0W3  0B10 0W17 0B15

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 26.1.2018, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\CO5\CO5