POSAMIČNO DP OŠ UČENKE B DO 12 LET

Datum: 14.01.2018 - 14.01.2018

Organizator: ŠZS, oš Miroslava Vilharja , ŠK Postojna

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


                       POSAMIČNO DP OŠ UČENKE B DO 12 LET
                              Postojna, 14.1.2018

Končno stanje
Mesto Priimek in ime      Tit  ELO LRat FED     osnovna šola          Točke  Buch1 Buche W-We
  1. Mihelič Vesna        WII 1426 2045 SLO Nove Jarše                  8.5  49.0  53.5  0.93
         (2006)         1B4  1W7  1B13 1W26 1B15 1W2  =B3  1W5  1B12
  2. Rožmanec Pia          IV 1207 1948 SLO Blanca                      7.5  51.0  54.5  0.64
         (2006)         1W38 1B9  1W16 =B3  1W5  0B1  1W6  1B4  1W7 
  3. Guid Taja            WII 1220 1922 SLO n.h. Maksa Pečarja Ljublj   7.5  49.5  53.5  0.88
         (2008)         1B33 1W17 1B14 =W2  =B10 1W15 =W1  1B8  1W4 
  4. Brinovec Lucy            1044 1551 SLO Šempeter v Savinjski doli     6  52.0  53.0  3.50
         (2007)         0W1  1B52 1W9  1B11 1W26 1B8  1B7  0W2  0B3 
  5. Radej Pika               1023 1642 SLO Jurija Dalmatina Krško        6  49.0  53.0  2.50
         (2007)         1B35 =W19 1B18 1W12 0B2  1W14 1B9  0B1  =W6 
  6. Casar Zala                    1688 SLO Angela Besednjaka             6  44.5  48.5  1.39
         (2006)         1W34 1B25 =B12 0W15 1B18 1W10 0B2  1W19 =B5 
  7. Grošelj Jerneja       IV 1092 1643 SLO Rodica                        6  43.5  44.5  1.70
         (2007)         1W52 0B1  1W38 1B32 1W16 1B30 0W4  1B17 0B2 
  8. Maček Inti            IV      1633 SLO Frana Albrehta                6  43.0  45.5  1.84
         (2010)         1B48 0W12 1B36 1W13 1B14 0W4  1B31 0W3  1W16
  9. Jelen Anja           III 1103 1681 SLO Ig                            6  42.0  44.0  0.47
         (2006)         1B51 0W2  0B4  1W27 1B33 1B20 0W5  1B30 1W15
 10. Žagar Kristina        IV      1778 SLO Otočec                        6  40.5  43.5  0.25
         (2006)         1B36 1W41 0B26 1W37 =W3  0B6  =B19 1W25 1W17
 11. Ferenc Tinka                  1718 SLO Polje                         6  37.5  41.0 -0.56
         (2006)         1B28 0W15 1B27 0W4  1B38 0W25 1B37 1W31 1B22
 12. Potočar Nika             1088 1777 SLO Dolenjske Toplice           5.5  45.0  49.0 -0.49
         (2006)         1W30 1B8  =W6  0B5  =W20 1B32 =B25 1W15 0W1 
 13. Sefić Lana            IV 1009 1723 SLO Matija Čopa Kranj           5.5  43.5  47.5 -0.15
         (2008)         1W22 1B29 0W1  0B8  0B25 1W35 1B20 =W14 1B28
 14. Grišin Lia           III      1707 SLO Ob Rižnži Kočevje           5.5  42.5  46.0  0.12
         (2007)         1W39 1B32 0W3  1B23 0W8  0B5  1W33 =B13 1B25
 15. Lukač Ema            III 1128 1591 SLO I Murska Sobota               5  48.5  52.0  2.02
         (2007)         1W40 1B11 1W19 1B6  0W1  0B3  1W30 0B12 0B9 
 16. Šertelj Nuša Nisa             1752 SLO Ob Rinži Kočevje              5  44.0  46.0 -1.23
         (2010)         1B50 1W20 0B2  1W25 0B7  0W22 1B18 1W21 0B8 
 17. Radež Lucija                  1640 SLO Otočec                        5  42.0  46.0  0.29
         (2007)         1W21 0B3  1W31 0B30 1W36 1B26 1W22 0W7  0B10
 18. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO Dante Alighieri Izola         5  40.5  45.0  1.91
         (2009)         =W23 1B24 0W5  1B28 0W6  1B27 0W16 1B29 =W26
 19. Halilovič Elma           1110 1812 SLO Nove Jarše                    5  39.5  43.0 -1.97
         (2006)         1W31 =B5  0B15 1W39 0W30 1B28 =W10 0B6  1W34
 20. Vaupot Eliza             1037 1595 SLO II. oš Slovenj Gradec         5  38.0  41.0  0.77
         (2008)         1W43 0B16 =W28 1B29 =B12 0W9  0W13 1B44 1W30
 21. Jevšek Minea                  1500 SLO Kamnica                       5  36.5  40.0  1.61
         (2007)         0B17 1W33 0W25 0B31 1W24 1B23 1W38 0B16 1B32
 22. Fijavž Larisa                 1514 SLO Neznanih talcev Dravograd     5  36.5  38.5  1.69
         (2007)         0B13 0W42 1B43 1W50 1W23 1B16 0B17 1W32 0W11
 23. Muzel Ulla                    1614 SLO Šmarje pri Jelšah             5  36.0  38.0 -0.51
         (2008)         =B18 =W27 1B50 0W14 0B22 0W21 1W45 1B36 1B31
 24. Lapanje Ajda                  1580 SLO Nove Jarše                    5  32.0  35.0 -0.30
         (2007)         0B27 0W18 1B45 0W34 0B21 1W39 1B43 1W41 1W35
 25. Delič Ajša                    1562 SLO Ob Rinži Kočevje            4.5  44.5  47.5  1.40
         (2007)         1W47 0W6  1B21 0B16 1W13 1B11 =W12 0B10 0W14
 26. Šertelj Kiani Nia    III      1694 SLO Ob Rinži Kočevje            4.5  42.5  45.0 -0.79
         (2006)         1B49 1W37 1W10 0B1  0B4  0W17 0W32 1B33 =B18
 27. Ušen Ela                      1500 SLO VIZ OŠ Kerenčičevih Pesni   4.5  39.5  43.0  1.02
         (2006)         1W24 =B23 0W11 0B9  1W29 0W18 0B28 1B38 1W39
 28. Kodrič Žana                   1514 SLO Podbočje                    4.5  38.5  42.0  0.91
         (2007)         0W11 1B40 =B20 0W18 1B39 0W19 1W27 1B34 0W13
 29. Tič Vanessa                   1593 SLO dr. Jožeta Pučnika Črešnj   4.5  32.5  35.0 -0.53
         (2006)         1B42 0W13 =B39 0W20 0B27 1W44 1B49 0W18 1B41
 30. Timagina Sofia                1521 SLO Mengeš                        4  40.5  43.0  1.01
         (2011)         0B12 1W48 1B41 1W17 1B19 0W7  0B15 0W9  0B20
 31. Lajkovič Lara                 1531 SLO Leskovec                      4  40.0  43.0  0.49
         (2008)         0B19 1W35 0B17 1W21 1B41 1B34 0W8  0B11 0W23
 32. Kodele Alja                   1569 SLO Antona Globočnika Postojn     4  38.5  41.5 -0.25
         (2008)         1B46 0W14 1B34 0W7  1B44 0W12 1B26 0B22 0W21
 33. Đorđić Kristina               1539 SLO Kanal                         4  37.5  39.5  0.28
         (2007)         0W3  0B21 1B42 1W51 0W9  1B43 0B14 0W26 1W44
 34. Brezar Hana                   1500 SLO Marije Vere                   4  35.5  38.5  0.64
         (2008)         0B6  1W47 0W32 1B24 1B37 0W31 1B41 0W28 0B19
 35. Horvat Veronika               1500 SLO I Murska Sobota               4  34.5  37.5  0.28
         (2006)         0W5  0B31 1W46 0B38 1W42 0B13 1W40 1W37 0B24
 36. Potočnik Tinkara              1527 SLO Koroški Jeklarji Ravne na     4  34.0  36.5  0.19
         (2008)         0W10 1B45 0W8  1B48 0B17 0W41 1B42 0W23 1W46
 37. Može Gaja                     1575 SLO Stopiče                       4  33.0  35.5 -0.48
         (2006)         1W44 0B26 1W49 0B10 0W34 1B48 0W11 0B35 1W43
 38. Golja Tinkara                 1540 SLO Ob Rinži Kočevje            3.5  38.5  40.5 -0.55
         (2007)         0B2  1W51 0B7  1W35 0W11 =B49 0B21 0W27 1W42
 39. Zalokar Ajda                  1513 SLO Ivana Cankarja              3.5  34.5  36.5 -0.27
         (2007)         0B14 1W46 =W29 0B19 0W28 0B24 1B51 1W49 0B27
 40. Serec Hana                    1500 SLO I Murska Sobota             3.5  26.0  27.0 -0.82
         (2007)         0B15 0W28 0B51 1W47 0B52 1W50 0B35 =W45 1B49
 41. Arnejčič Nuša                 1623 SLO Cirkulane - Zavrč             3  34.5  37.0 -2.29
         (2007)         1W45 0B10 0W30 1B49 0W31 1B36 0W34 0B24 0W29
 42. Rejc Vipotnik Pia             1500 SLO Hudinja                       3  31.0  33.0 -1.17
         (2007)         0W29 1B22 0W33 0W44 0B35 1B47 0W36 1W50 0B38
 43. Puzič Eva                     1500 SLO Livade Izola                  3  29.5  30.5 -1.06
         (2008)         0B20 0W50 0W22 1B52 1B51 0W33 0W24 1B48 0B37
 44. Vitasovič Rebeka              1500 SLO Livade Izola                  3  29.5  30.5 -0.98
         (2008)         0B37 0W49 1W52 1B42 0W32 0B29 1W48 0W20 0B33
 45. Lapanje Aneja                 1500 SLO Nove Jarše                    3  28.5  29.5 -1.01
         (2009)         0B41 0W36 0W24 1B46 0W49 1W52 0B23 =B40 =W48
 46. Šef Nuša                      1500 SLO Gradec                        3  25.5  26.5 -1.31
         (2006)         0W32 0B39 0B35 0W45 1B47 1W51 0B50 1W52 0B36
 47. Širaj Tisa                    1500 SLO Notranjskega odreda Crkni     3  24.5  25.5 -1.38
         (2008)         0B25 0B34 0W48 0B40 0W46 0W42 1B52 1W51 1B50
 48. Kajtna Pirnat Klara           1500 SLO Gradec                      2.5  30.0  32.0 -1.62
         (2006)         0W8  0B30 1B47 0W36 1B50 0W37 0B44 0W43 =B45
 49. Kljun Diti                    1509 SLO Livade Izola                2.5  29.5  32.5 -1.37
         (2007)         0W26 1B44 0B37 0W41 1B45 =W38 0W29 0B39 0W40
 50. Premužič Gojko Pia            1518 SLO Hajdina                       2  30.5  33.0 -2.27
         (2006)         0W16 1B43 0W23 0B22 0W48 0B40 1W46 0B42 0W47
 51. Filipič Lučka                 1500 SLO Tabor I Maribor               2  29.5  30.5 -2.13
         (2006)         0W9  0B38 1W40 0B33 0W43 0B46 0W39 0B47 1W52
 52. Gorše Zarja                   1500 SLO H. Janeza Hribarja            1  30.5  32.5 -3.24
         (2006)         0B7  0W4  0B44 0W43 1W40 0B45 0W47 0B46 0B51


Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Postojna, Slovenija, 14.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:/si18od12