POSAMIČNO DP OŠ UČENKE A DO 15 LET

Datum: 14.01.2018 - 14.01.2018

Organizator: ŠZS, oš Miroslava Vilharja , ŠK Postojna

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


                       POSAMIČNO OŠ DP UČENKE A DO 15 LET
                              Postojna, 14.1.2018

Končno stanje
Mesto Priimek in ime      Tit  ELO LRat FED     osnovna šola          Točke  Buch1 Buch  W-We
  1. Kuhar Larisa         WI 1599 1998 SLO Cerklje ob Krki              7.5  47.5  51.0  1.82
         (2004)         1B23 1W29 1B12 0B2  1W11 1W3  1B5  1W4  =B6 
  2. Jereb Lana          III 1480 1935 SLO Miroslava Vilharja Postoj      7  50.5  54.5  2.23
         (2003)         1W38 1B7  1B6  1W1  1B3  1W9  0B4  1W12 0B5 
  3. Kralj Nika           WI 1361 1968 SLO Gorišnica                      7  50.5  55.0  1.35
         (2005)         1W14 1B8  1W5  1B4  0W2  0B1  1W7  1W18 1B9 
  4. Hercog Nuša          WM 1751 2139 SLO Hruševec Šentjur               7  47.5  51.5 -0.39
         (2003)         1B18 1W25 1B9  0W3  1W13 1B7  1W2  0B1  1W11
  5. Pajek Tjaša         III 1353 1820 SLO Mirna                        6.5  46.5  51.0  1.98
         (2005)         1W16 1B11 0B3  =W18 1B19 1W13 0W1  1B10 1W2 
  6. Ružič Pia Marie      WI 1580 2008 SLO Adama Bohoriča Brestanica      6  44.5  48.5 -0.29
         (2004)         1W21 1B15 0W2  0B13 1W23 1B10 1W11 =B9  =W1 
  7. Drevenšek Doroteja      1170 1765 SLO Angela Besednjaka              6  44.0  47.0  1.82
         (2005)         1B32 0W2  1B38 1B24 1W12 0W4  0B7  1W13 1B14
  8. Gregorič Anika          1260 1767 SLO Solkan                         6  39.5  41.0  1.71
         (2005)         1B35 0W3  1B14 1W23 0B9  0B11 1W21 1B22 1W12
  9. Čebron Asja         WMK 1471 1961 SLO Deskle                       5.5  46.5  50.5 -0.15
         (2004)         1B24 1W20 0W4  1B22 1W8  0B2  1B13 =W6  0W3 
 10. Urbanč Tina         III 1423 1902 SLO Cerklje ob Krki              5.5  40.0  43.5 -0.41
         (2004)         =B19 1W26 0W13 1B15 1B18 0W6  1B29 0W5  1W20
 11. Mazzini Katarina    III 1440 1857 SLO Vič                            5  45.5  49.0  0.36
         (2003)         1B30 0W5  1B21 1W29 0B1  1W8  0B6  1W15 0B4 
 12. Majcen Maja          IV 1399 1860 SLO Hruševec Šentjur               5  45.0  49.0 -0.49
         (2003)         1W17 1B22 0W1  1B20 0B7  1W21 1W14 0B2  0B8 
 13. Širaj Vita          WII 1346 1741 SLO Notranjskega odreda Cerkn      5  44.5  47.5  1.15
         (2004)         1B28 1W31 1B10 1W6  0B4  0B5  0W9  0B7  1W27
 14. Stražišnik Alja         1153 1698 SLO Muta                           5  39.5  41.0  1.20
         (2004)         0B3  1W27 0W8  1B35 1B26 1W22 0B12 1W29 0W7 
 15. Roškar Nikolina              1812 SLO Tabor I Maribor                5  38.0  39.5 -0.22
         (2003)         1B27 0W6  0B23 0W10 1W35 1B17 1W25 0B11 1B18
 16. Muršič Ana                   1604 SLO Tabor I Maribor                5  35.0  38.0  1.60
         (2003)         0B5  1W30 0W22 1B32 =W20 0B19 =W24 1B26 1W21
 17. Vidovič Iva             1092 1628 SLO Ljudski Vrt                    5  33.0  35.0  1.10
         (2003)         0B12 1W32 0B29 0W19 1B36 0W15 1B28 1W25 1W22
 18. Kramberger Pia          1299 1714 SLO Ljudski vrt                  4.5  43.5  45.5  0.60
         (2003)         0W4  1B36 1W28 =B5  0W10 1B24 1W19 0B3  0W15
 19. Čepin Ela            IV 1153 1638 SLO Prežihov Voranc Ravne na     4.5  38.5  42.0  0.98
         (2005)         =W10 0B21 1W30 1B17 0W5  1W16 0B18 0B20 1W29
 20. Čibri Lana           IV      1742 SLO Kajetana Koviča Poljčane     4.5  35.5  38.0 -0.35
         (2003)         1W33 0B9  1B31 0W12 =B16 0W29 1B30 1W19 0B10
 21. Knoll Nina          WII 1069 1711 SLO Grm Novo mesto                 4  39.5  42.5 -0.26
         (2003)         0B6  1W19 0W11 1B27 1W31 0B12 0B8  1W23 0B16
 22. Povh Neža           III 1210 1745 SLO Bršljin Novo mesto             4  39.5  40.5 -0.79
         (2003)         1B37 0W12 1B16 0W9  1B38 0B14 1W26 0W8  0B17
 23. Lavrič Tinkara      III 1079 1710 SLO Ob Rinži Kočevje               4  38.0  39.0 -0.21
         (2004)         0W1  1B34 1W15 0B8  0B6  0W26 1W31 0B21 1B37
 24. Kološa Kušej Vita   III 1138 1686 SLO III Murska Sobota              4  35.5  38.0 -0.44
         (2005)         0W9  1B33 1B25 0W7  =B29 0W18 =B16 0W27 1W31
 25. Horvat Ivana            1134 1766 SLO Grm Novo mesto                 4  35.0  37.0 -1.56
         (2004)         1W36 0B4  0W24 0B31 1W27 1W38 0B15 0B17 1W32
 26. Hvala Arja Ela          1139 1793 SLO ŠK Postojna                    4  33.0  35.0 -2.08
         (2006)         0W31 0B10 1W32 1B36 0W14 1B23 0B22 0W16 1B30
 27. Kacjan Zala                  1602 SLO Angela Besednjaka              4  32.5  35.0  0.16
         (2005)         0W15 0B14 1W34 0W21 0B25 1B33 1W32 1B24 0B13
 28. Žučko Patricija              1500 ALO Kozje                          4  28.5  29.5  0.71
         (2003)         0W13 1W37 0B18 0W38 0B30 1B34 0W17 1B35 1W33
 29. Lukač Alina         WII 1149 1757 SLO I Murska Sobota              3.5  41.0  43.5 -1.22
         (2005)         1W34 0B1  1W17 0B11 =W24 1B20 0W10 0B14 0B19
 30. Ofak-Brkič Deja              1621 SLO Muta                         3.5  32.5  34.5 -0.81
         (2005)         0W11 0B16 0B19 =W33 1W28 1B31 0W20 1B36 0W26
 31. Tomše Ana                    1569 SLO Cerklje ob Krki                3  33.0  35.5  0.00
         (2004)         1B26 0B13 0W20 1W25 0B21 0W30 0B23 1W33 0B24
 32. Bebar Neža                   1500 SLO Gradec                         3  32.0  33.0  0.03
         (2005)         0W7  0B17 0B26 0W16 1W37 1B35 0B27 1W34 0B25
 33. Žnidaršič Helena             1500 SLO Miroslava Vilharja Postoj    2.5  27.5  28.5 -1.01
         (2003)         0B20 0W24 0W36 =B30 1B34 0W27 1W37 0B31 0B28
 34. Camplin Tjaša                1500 SLO Trbovlje                     2.5  24.5  25.5 -1.13
         (2004)         0B29 0W23 0B27 =B37 0W33 0W28 1W35 0B32 1W36
 35. Persič Urša                  1563 SLO Livade Izola                   2  30.5  31.5 -2.47
         (2004)         0W8  0B38 1W37 0W14 0B15 0W32 0B34 0W28 +*38
 36. Jajalo Julija                1538 SLO Livade Izola                   2  30.0  31.0 -1.42
         (2005)         0B25 0W18 1B33 0W26 0W17 1B37 0B38 0W30 0B34
 37. Lovrek Maša                  1500 SLO III. oš Celje                1.5  23.5  24.5 -2.79
         (2007)         0W22 0B28 0B35 =W34 0B32 0W36 0B33 +*38 0W23
 38. Kovše Neža           IV 1156 1664 SLO Jakoba Aljaža Kranj                 ODSTOPIL -0.31
         (2005)         0B2  1W35 0W7  1B28 0W22 0B25 1W36 -*37 -*35


Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Postojna, Slovenija, 14.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:/si18od15