POSAMEZNO DP OŠ UČENCI B DO 12 LET

Datum: 14.01.2018 - 14.01.2018

Organizator: ŠZS, oš Miroslava Vilharja , ŠK Postojna

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


                       POSAMEZNO DP OŠ UČENCI B DO 12 LET
                              Postojna, 14.1.2018

Končno stanje
Mesto Priimek in ime      Tit  ELO LRat FED     osnovna šola          Točke  Buch1 Zmage W-We
  1. Nareks Matic           II 1419 2002 SLO Petrovče                   7.5  47.0  51.5  1.85
         (2006)         1W32 1B9  1W23 1B16 0W4  =B3  1W5  1B19 1W6 
  2. Škrbec Leon            IV 1527 2021 SLO Antona Globočnika Postojn  7.5  44.5  48.5  1.63
         (2007)         1B33 1W12 0B22 1W30 1B18 1W17 =B3  1W6  1W4 
  3. Gregorič Andraž        II 1531 2082 SLO Solkan                       7  48.0  53.0  0.21
         (2007)         1B8  1W19 0B18 1W7  1B13 =W1  =W2  1B16 1W10
  4. Bizjak Anej            II 1582 1971 SLO Jurija Dalmatina Krško       7  47.0  51.0  1.74
         (2006)         1B34 1W21 1B13 1W18 1B1  1W11 0B6  1W17 0B2 
  5. Paternoster Janez     III 1289 1904 SLO Zadobrova                  6.5  45.0  48.5  0.87
         (2006)         1W41 0B13 1W20 =B24 1B10 1W7  0B1  1W8  1W16
  6. Herega Nejc            II 1274 2035 SLO Solkan                       6  45.5  49.0 -0.37
         (2007)         1W20 0B23 1W39 1B27 1W22 1B16 1W4  0B2  0B1 
  7. Centrih Aleks             1083 1839 SLO Leona Štuklja Maribor        6  42.5  46.0  0.92
         (2006)         1W43 =B39 1W10 0B3  1W24 0B5  1B25 1W11 =B12
  8. Šlibar Miha            IV      1778 SLO Matije Valjavca Preddvor     6  41.0  44.0  1.48
         (2007)         0W3  1B36 0W24 1B45 1W37 1B28 1W14 0B5  1W19
  9. Kaluža Dominik            1255 1820 SLO Miroslava Vilharja Postoj    6  35.0  38.0  0.77
         (2006)         1B48 0W1  0B38 1W44 0W25 1B45 1W33 1B26 1B17
 10. Javornik Nik              1244 1809 SLO Dušana Flisa Hoče          5.5  43.5  47.0  1.18
         (2007)         1B40 =W11 0B7  1B29 0W5  1B24 1W21 1W22 0B3 
 11. Zidar Jernej          III 1257 1935 SLO Janka Modra Dol pri Ljubl  5.5  42.5  46.0 -0.52
         (2007)         1W38 =B10 1W25 =W22 1B23 0B4  =W12 0B7  1W20
 12. Kastelic Amadej       III 1192 1824 SLO III Murska Sobota          5.5  41.5  42.5  0.95
         (2007)         1W51 0B2  1W34 1W38 0B17 1W15 =B11 =B31 =W7 
 13. Bevc Taraniš Tin               1804 SLO Center Novo mesto          5.5  40.5  41.0  0.77
         (2006)         1B52 1W5  0W4  1B49 0W3  0B19 =W38 1B25 1W27
 14. Uštar Jure             IV 1108 1783 SLO Gradec                     5.5  38.5  41.0  0.86
         (2008)         1W42 1B17 0W16 0B23 1W49 1W26 0B8  =W15 1B31
 15. Hočevar Tim                    1790 SLO Antona Globočnika Postojn  5.5  36.0  38.0  0.82
         (2008)         1W50 0B16 1W35 0B17 1W41 0B12 1W44 =B14 1W22
 16. Vičič Mark                1512 1910 SLO Solkan                       5  47.5  52.0  0.26
         (2007)         1B29 1W15 1B14 0W1  1B19 0W6  1B22 0W3  0B5 
 17. Jalovec Igor          III 1159 1901 SLO Ob Rinži Kočevje             5  45.5  48.5 -0.36
         (2009)         1B45 0W14 1B33 1W15 1W12 0B2  1W31 0B4  0W9 
 18. Smolej Žiga               1442 1899 SLO Dragotina Ketteja Ilirska    5  44.0  47.5 -0.18
         (2007)         1W35 1B27 1W3  0B4  0W2  0B31 0W20 1B41 1W29
 19. Tisaj Tilen            II 1145 1829 SLO Mengeš                       5  44.0  47.5  0.59
         (2009)         1W36 0B3  1W32 1B41 0W16 1W13 1B23 0W1  0B8 
 20. Drevenšek Gašper          1159 1760 SLO Angela Besednjaka            5  38.5  41.5  1.12
         (2008)         0B6  1W47 0B5  1W48 0B26 1W40 1B18 1W23 0B11
 21. Markošek Bine             1031 1818 SLO Nove Jarše                   5  38.0  41.0 -0.61
         (2008)         1W46 0B4  =W29 0B25 1W39 1B27 0B10 =W24 1W33
 22. Lugarič Kotnik Liam       1055 1856 SLO Pohorskega odreda Slovens  4.5  44.0  47.0 -0.31
         (2008)         1B44 1W24 1W2  =B11 0B6  1W25 0W16 0B10 0B15
 23. Širaj Svit                1203 1838 SLO Notranjski odred Cerknica  4.5  43.0  46.0  0.03
         (2006)         1B47 1W6  0B1  1W14 0W11 1B33 0W19 0B20 =W30
 24. Radej Filip               1121 1657 SLO Jurija Dalmatina Krško     4.5  42.5  47.0  1.93
         (2006)         1W28 0B22 1B8  =W5  0B7  0W10 1W32 =B21 =W26
 25. Bajda Žan                      1596 SLO Tončke Čeč                 4.5  40.5  43.0  2.09
         (2008)         =B26 1W49 0B11 1W21 1B9  0B22 0W7  0W13 1B40
 26. Kop Jaka                       1808 SLO dr. Jožeta Pučnika Črešnj  4.5  37.5  41.0 -1.01
         (2006)         =W25 =B28 0W41 1B39 1W20 0B14 1W34 0W9  =B24
 27. Drama Tilen           III 1396 1789 SLO Šmarje pri Jelšah          4.5  37.5  40.5 -0.22
         (2007)         1B37 0W18 1B44 0W6  =B40 0W21 1W35 1B28 0B13
 28. Čelig Matija                   1829 SLO dr. Jožeta Pučnika Črešnj  4.5  35.5  38.0 -1.45
         (2006)         0B24 =W26 0B49 1B36 1W29 0W8  1B40 0W27 1B34
 29. Lužnik Robba Jaka         1233 1726 SLO Milojke Štrukelj Nova Gor  4.5  35.0  37.0  0.38
         (2006)         0W16 1B50 =B21 0W10 0B28 1W47 1W39 1B38 0B18
 30. Vičič Maks            III 1203 1796 SLO Solkan                     4.5  34.0  36.5 -0.80
         (2009)         0W39 1B43 1W45 0B2  0W33 0B35 1B49 1W36 =B23
 31. Kovač Mak             III 1190 1791 SLO I. Murska Sobota           4.5  33.5  36.0 -0.51
         (2007)         0B49 0W44 1B46 1W47 1B38 1W18 0B17 =W12 0W14
 32. Fink Maj               IV 1089 1741 SLO Šmihel Novo mesto          4.5  33.5  36.0 -0.55
         (2006)         0B1  1W48 0B19 0W40 =B47 1W49 0B24 1W39 1B38
 33. Stražišnik Enej                1755 SLO Muta                         4  40.5  41.5 -0.13
         (2006)         0W2  1B51 0W17 1B35 1B30 0W23 0B9  1W37 0B21
 34. Povh Tomaž                     1740 SLO Bršljin Novo mesto           4  37.0  40.0 -0.75
         (2008)         0W4  1B46 0B12 0W37 1W36 1B42 0B26 1W35 0W28
 35. Kozlovič Jernej                1711 SLO Koper                        4  34.5  37.5 -0.21
         (2009)         0B18 1W37 0B15 0W33 1B46 1W30 0B27 0B34 1W44
 36. Demšar Maks            IV      1678 SLO Jakoba Aljaža Kranj          4  33.5  35.5 -0.13
         (2007)         0B19 0W8  1B50 0W28 0B34 1W46 1W42 0B30 1B45
 37. Bezjak Jaka Gal                1516 SLO Kamnica                      4  32.0  33.0  1.83
         (2007)         0W27 0B35 1W51 1B34 0B8  0W38 1W45 0B33 1W46
 38. Ahec David                     1727 SLO dr. Jožeta Pučnika Črešnj  3.5  40.0  43.5 -0.69
         (2006)         0B11 1W40 1W9  0B12 0W31 1B37 =B13 0W29 0W32
 39. Košir Jaka                     1585 SLO Trbovlje                   3.5  38.0  40.5  1.00
         (2006)         1B30 =W7  0B6  0W26 0B21 1W48 0B29 0B32 1W49
 40. Kosanovič Aleksander           1603 SLO Rodica                     3.5  35.5  38.5  0.61
         (2006)         0W10 0B38 1W43 1B32 =W27 0B20 0W28 1B44 0W25
 41. Klemenčič Gašper          1241 1722 SLO Vodice                     3.5  35.0  35.5 -0.64
         (2006)         0B5  1W52 1B26 0W19 0B15 0W44 1B50 0W18 =W43
 42. Jovanov Ilija                  1512 SLO Šentjanž pri Dravogradu    3.5  28.0  28.5  0.89
         (2007)         0B14 0W45 0B48 1B52 1W43 0W34 0B36 =W47 1B50
 43. Šlibar Luka            IV 1055 1696 SLO Matije Valjavca Preddvor   3.5  27.0  27.5 -1.50
         (2007)         0B7  0W30 0B40 0W50 0B42 1B51 1W52 1W48 =B41
 44. Stanar Luka                    1701 SLO Brezovica pri Ljubljani      3  36.0  38.0 -1.06
         (2006)         0W22 1B31 0W27 0B9  1W50 1B41 0B15 0W40 0B35
 45. Koritnik Vid                   1719 SLO Šmarje pri Jelšah            3  36.0  36.5 -1.83
         (2008)         0W17 1B42 0B30 0W8  1B48 0W9  0B37 1B52 0W36
 46. Jelen Luka                1022 1616 SLO Ig                           3  30.5  31.5 -0.70
         (2008)         0B21 0W34 0W31 1B51 0W35 0B36 1B47 1W50 0B37
 47. Kumin Jure            III 1189 1690 SLO III oš Murska Sobota         3  30.5  31.0 -1.46
         (2008)         0W23 0B20 1W52 0B31 =W32 0B29 0W46 =B42 1W51
 48. Casar Izidor                   1616 SLO Bogojina                     3  30.0  30.5 -0.79
         (2008)         0W9  0B32 1W42 0B20 0W45 0B39 1W51 0B43 1W52
 49. Konec Ažbe                     1580 SLO Anton Ukmar                2.5  37.0  38.0 -0.26
         (2007)         1W31 0B25 1W28 0W13 0B14 0B32 0W30 =B51 0B39
 50. Tepič David                    1554 SLO Vojke Šmuc Izola             2  30.5  31.0 -1.11
         (2006)         0B15 0W29 0W36 1B43 0B44 1W52 0W41 0B46 0W42
 51. Špegelj Tine                   1650 SLO Muta                         1  28.5  29.0 -3.47
         (2007)         0B12 0W33 0B37 0W46 =B52 0W43 0B48 =W49 0B47
 52. Ružič Borut Jan                1592 SLO Adama Bohoriča Brestanica  0.5  27.0  28.0 -3.16
         (2007)         0W13 0B41 0B47 0W42 =W51 0B50 0B43 0W45 0B48


Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Postojna, Slovenija, 14.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:/si18of12