POSAMIČNO DP OŠ UČENCI A DO 15 LET

Datum: 14.01.2018 - 14.01.2018

Organizator: ŠZS, oš Miroslava Vilharja , ŠK Postojna

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


                       PODROČNO DP OŠ UČENCI A DO 15 LET
                              Postojna, 14.1.2018

Končno stanje
Mesto Priimek in ime      Tit  ELO LRat FED     osnovna šola          Točke  Buch1 Buch  W-We
  1. Šubelj Jan            MK 2095 2336 SLO Komenda-Moste               7.5  49.5  54.0  0.02
         (2004)         1B25 1W7  1B11 =W6  1B4  1W3  1B5  0B2  1W12
  2. Marn Jan             III 1768 2193 SLO Nove Jarše                    7  47.5  52.0  0.66
         (2004)         1B28 1W13 1B21 0W3  1W15 0B6  1B10 1W1  1B4 
  3. Brilej Jaka           MK 1927 2221 SLO III. oš Celje               6.5  48.0  52.5 -0.15
         (2003)         1W18 =B10 1W24 1B2  =W6  0B1  1W9  =B12 1W11
  4. Kočar Jaka            II 1419 2009 SLO Tišina                      6.5  46.0  50.0  1.71
         (2004)         1W35 1B19 =W15 1B8  0W1  1B30 1W11 1B6  0W2 
  5. Širaj Anej           III 1620 2062 SLO Notranjskega odreda Cerkn   6.5  44.0  48.5  0.75
         (2003)         1B17 =W24 0B10 1W25 1W16 1B15 0W1  1B14 1W6 
  6. Ačimovič Sergej       II 1670 2091 SLO Ob Rinži Kočevje              6  50.5  55.0  0.97
         (2003)         1W27 1B16 1W12 =B1  =B3  1W2  1B7  0W4  0B5 
  7. Meglič Enej           II 1481 1947 SLO I Murska Sobota               6  44.5  47.5  1.36
         (2004)         1W41 0B1  1W27 1B26 1W12 1B8  0W6  0B11 1W19
  8. Kmetič Val            II 1568 2004 SLO Trzin                         6  42.0  46.5  0.07
         (2003)         1B29 1W23 =B51 0W4  1B20 0W7  =B24 1W13 1B16
  9. Dajčman Nikolaj       IV 1443 1956 SLO Matije Čopa Kranj             6  38.0  41.0  0.08
         (2004)         0W30 1B41 =W18 1B40 =W51 1B26 0B3  1W22 1W10
 10. Kobe Jure            III 1448 1914 SLO Brusnice                    5.5  46.5  50.5  1.45
         (2003)         1B33 =W3  1W5  0B15 1W18 1B13 0W2  1W20 0B9 
 11. Žvarc Nik            III 1320 1977 SLO Draga Kobala Maribor        5.5  46.0  49.0  0.95
         (2005)         1W40 1B26 0W1  =B20 1W24 1B14 0B4  1W7  0B3 
 12. Štern Urban           II 1462 1969 SLO Fram                        5.5  45.0  49.0  0.85
         (2004)         1B32 1W22 0B6  1W51 0B7  1W28 1B16 =W3  0B1 
 13. Murko Tadej           IV 1380 1899 SLO Hajdina                     5.5  43.5  47.0  0.95
         (2004)         1W37 0B2  1W17 1B22 =W14 0W10 1B15 0B8  1W28
 14. Vaupot Luka          III 1423 1956 SLO II. oš Slovenj Gradec       5.5  40.5  44.0 -0.26
         (2005)         1B38 0W51 1W30 1B19 =B13 0W11 1B17 0W5  1B25
 15. Vah Denis             II 1407 1949 SLO Trnovo                        5  44.5  47.5 -0.22
         (2003)         1B45 1W31 =B4  1W10 0B2  0W5  0W13 1B26 =W17
 16. Mohar Martin          IV 1337 1864 SLO Kajetana Koviča Radenci       5  42.0  45.0  0.59
         (2003)         1B42 0W6  1B29 1W21 0B5  1W27 0W12 1B31 0W8 
 17. Zlatanovič Marcus     IV 1332 1796 SLO Franceta Bevka Tolmin         5  40.0  43.0  0.95
         (2005)         0W5  1B44 0B13 1W37 1W19 1B51 0W14 =W25 =B15
 18. Pečnik Maj               1320 1813 SLO I Murska Sobota               5  39.5  42.5  0.61
         (2004)         0B3  1W42 =B9  1W23 0B10 0W20 =B38 1W32 1B31
 19. Bobnar Samo          III 1130 1838 SLO Cvetka Golarja                5  39.5  42.0  0.20
         (2004)         1B43 0W4  1B32 0W14 0B17 1W37 1B27 1W24 0B7 
 20. Pritržnik Maj         IV 1322 1884 SLO Dobrna                        5  39.0  43.0 -0.24
         (2004)         0B31 1W33 1B35 =W11 0W8  1B18 1W30 0B10 =W21
 21. Jeler Lan            III 1395 1960 SLO Šenčur                        5  38.0  41.5 -1.21
         (2003)         1W39 1B34 0W2  0B16 0B30 1W33 =B28 1W29 =B20
 22. Deželak Nik              1305 1834 SLO Šmarje pri Jelšah             5  34.5  35.0 -0.34
         (2005)         1W49 0B12 1W45 0W13 0B29 1B41 1W40 0B9  1W30
 23. Podvršnik Luka           1257 1861 SLO Pohorskega odreda Slovens     5  33.0  35.0 -0.98
         (2004)         1W47 0B8  =W40 0B18 0W25 1B43 1W35 =B30 1W33
 24. Hanc Nejc             II 1348 1881 SLO Sveti Jurij                 4.5  42.5  45.5 -0.12
         (2003)         1W44 =B5  0B3  1W31 0B11 1W29 =W8  0B19 =B27
 25. Kavčič Bor            IV 1199 1815 SLO Franceta Bevka Tolmin       4.5  41.5  44.5  0.11
         (2005)         0W1  =B30 1W46 0B5  1B23 =W31 1W34 =B17 0W14
 26. Rajh Tinej           III 1169 1833 SLO Šmihel                      4.5  38.0  39.5 -0.53
         (2005)         1B48 0W11 1B37 0W7  1B32 0W9  =B29 0W15 1W39
 27. Marovt Nejc              1209 1797 SLO Kajetana Koviča Poljčane    4.5  37.5  40.0 -0.16
         (2003)         0B6  1W43 0B7  1W33 1W36 0B16 0W19 1B40 =W24
 28. Lenček Kranjec Dani      1221 1805 SLO Fokovci                     4.5  36.5  38.5 -0.07
         (2004)         0W2  0B37 1W47 1B45 1W41 0B12 =W21 1B34 0B13
 29. Knavs Peter          III 1103 1788 SLO Zbora odposlancev Kočevj    4.5  36.5  38.5 -0.04
         (2005)         0W8  1B47 0W16 1B46 1W22 0B24 =W26 0B21 1W37
 30. Kodrič Gašper            1251 1683 SLO Ludvika Pliberška Maribor     4  42.5  46.5  1.91
         (2004)         1B9  =W25 0B14 1B34 1W21 0W4  0B20 =W23 0B22
 31. Rajlič David          IV      1569 SLO Petrovče                      4  37.0  41.0  2.43
         (2002)         1W20 0B15 =W34 0B24 1W35 =B25 1B32 0W16 0W18
 32. Leban Rok                     1760 SLO Kanal                         4  34.0  34.5 -1.12
         (2004)         0W12 1B49 0W19 1B42 0W26 1B36 0W31 0B18 1W40
 33. Lenček-Kranjec Joži      1263 1609 SLO Fokovci                       4  33.5  35.0  0.64
         (2004)         0W10 0B20 1W48 0B27 1W43 0B21 1B42 1W44 0B23
 34. Kajtna Klemen            1331 1819 SLO Sava Kladnika Sevnica         4  32.0  35.0 -1.90
         (2004)         1B36 0W21 =B31 0W30 =B40 1W42 0B25 0W28 1B41
 35. Jančič Jan                    1793 SLO Slatki vrh                    4  32.0  33.5 -1.74
         (2003)         0B4  1W48 0W20 0B41 0B31 1W45 0B23 1W43 1B44
 36. Kocjan Lukas                  1500 SLO Bizeljsko                     4  28.5  30.5  1.46
         (2005)         0W34 0B40 1W44 1W38 0B27 0W32 1B47 0B37 1W42
 37. Lajovic Maks          IV 1029 1604 SLO Trzin                       3.5  36.0  37.5  0.26
         (2005)         0B13 1W28 0W26 0B17 1W48 0B19 =B46 1W36 0B29
 38. Rajšel Alen           IV      1737 SLO Ob Rinži Kočevje            3.5  28.0  28.5 -2.66
         (2003)         0W14 0B46 1W43 0B36 0W44 1B48 =W18 0B39 1W49
 39. Praprotnik Tim                1500 SLO Gradec                      3.5  25.0  25.5  0.36
         (2003)         0B21 0W45 0B42 0B43 1W49 =W47 1B48 1W38 0B26
 40. Zaletelj Matej           1096 1765 SLO Žužemberk                     3  38.0  41.0 -1.23
         (2005)         0B11 1W36 =B23 0W9  =W34 1B44 0B22 0W27 0B32
 41. Cencič Rafael                 1611 SLO Livade Izola                  3  34.5  35.0 -0.03
         (2005)         0B7  0W9  1B49 1W35 0B28 0W22 0B44 1W47 0W34
 42. Košir Luka                    1528 SLO Trbovlje                      3  32.5  35.5  0.00
         (2004)         0W16 0B18 1W39 0W32 1B45 0B34 0W33 1B46 0B36
 43. Beričnik Rok                  1500 SLO Bizeljsko                     3  32.5  34.5  0.11
         (2005)         0W19 0B27 0B38 1W39 0B33 0W23 1B45 0B35 +*46
 44. Robnik Izidor                 1555 SLO Radlje ob Dravi               3  31.0  31.5 -0.02
         (2003)         0B24 0W17 0B36 1W49 1B38 0W40 1W41 0B33 0W35
 45. Polajnar Lev         III 1210 1635 SLO Ivana Cankarja                3  29.5  30.0 -1.32
         (2007)         0W15 1B39 0B22 0W28 0W42 0B35 0W43 1B49 1W48
 46. Hribar Žan               1157 1500 SLO Toneta Okrogarja            2.5  29.5  30.0  0.09
         (2004)         0B51 1W38 0B25 0W29 0B47 1B49 =W37 0W42 -*43
 47. Tepič Milan                   1528 SLO Vojke Šmuc Izola            2.5  28.5  30.0 -1.52
         (2004)         0B23 0W29 0B28 0B48 1W46 =B39 0W36 0B41 +*50
 48. Cenčič Tobija                 1500 SLO Livade Izola                  2  28.0  29.5 -1.46
         (2002)         0W26 0B35 0B33 1W47 0B37 0W38 0W39 +*50 0B45
 49. Brlogar Tim                   1500 SLO dr. Jožeta Toporišiča Dob     1  28.0  29.0 -2.59
         (2005)         0B22 0W32 0W41 0B44 0B39 0W46 +*50 0W45 0B38
 50. BYE                                                                  0   0.0   0.0  0.00
         (----)         -*52 0B0  0B0  0B0  -*0  0B0  -*49 -*48 -*47
 51. Štruklec Jakob Vid   III 1247 1826 SLO Mengeš                           ODSTOPIL  0.37
         (2003)         1W46 1B14 =W8  0B12 =B9  0W17 17B0  0B0  0B0 


Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Postojna, Slovenija, 14.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:/si18of15