Srednješolsko posamično državno prvenstvo 2017/18 - fantje

Datum: 13.01.2018 - 13.01.2018

Organizator: ŠK En Passant

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


Rezultati

Posamično srednješolsko državno prvenstvo 2017/18 - fantje
Murska Sobota, 13.1.2018
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    Buch1 Mesto
  1. Dobrovoljc,Vid           FM  SLO 2201 2395 Gimnazija Novo mesto       7.5  44.5     1
  2. Brinovec,David           MK  SLO 2084 2316 Šolski center Celje        7.0  47.0     2
  3. Stevanič,David           MK  SLO 1892 2249 Gimnazija Kočevje          6.5  45.5     3
  4. Skuhala,Luka             MK  SLO 2024 2271 SPTŠ Murska Sobota         6.0  47.5     4
  5. Amon,Nejc                FM  SLO 2035 2258 I. Gimnazija Celje         6.0  44.5     5
  6. Bajo,Tin                 I   SLO 1729 2088 Gimnazija Kočevje          6.0  44.5     6
  7. Gašparac,Gregor          I   SLO 1877 2197 Gimnazija Kočevje          6.0  43.5     7
  8. Brcar,Matej              II  SLO 1725 2053 Šolski center Novo mesto   6.0  43.5     8
  9. Ačimovič,Vasja           II  SLO 1820 2206 Gimnazija Kočevje          5.5  43.5     9
 10. Tisaj,Domen              MK  SLO 1975 2278 Gimnazija Bežigrad         5.5  40.5    10
 11. Meglič,Jaka              I   SLO 1825 2182 Gimnazija Murska Sobota    5.5  39.5    11
 12. Gabrijan,Timotej         II  SLO 1566 2069 II. Gimnazija Maribor      5.5  38.0    12
 13. Dolinar,Matic            III SLO 1661 2002 Gimnazija Kranj            5.0  41.0    13
 14. Kodrič,Tilen             MK  SLO 1895 2147 II. Gimnazija Maribor      5.0  40.5    14
 15. Mohr,Pablo               II  SLO 1631 1949 II. Gimnazija Maribor      5.0  40.0    15
 16. Keglevič,Andre           I   SLO 1672 2014 Sr. zdravstvena šola MS    5.0  39.5    16
 17. Juvan,Jaka               I   SLO 1880 2135 ŠC Slovenj Gradec          5.0  38.5    17
 18. Boc,Gregor                   SLO 1563 1917 II. Gimnazija Maribor      5.0  33.5    18
 19. Žnidarič,Anže            MK  SLO 1837 2079 Gimnazija Kranj            4.5  44.5    19
 20. Markošek,Maj             II  SLO 1881 2142 Gimnazija Bežigrad         4.5  42.0    20
 21. Čebulj Šifrer,Ožbej      III SLO 1323 1775 Gimnazija Kranj            4.5  39.5    21
 22. Požun,Matej              III SLO 1766 2125 ŠC Krško - Sevnica         4.5  39.5    22
 23. Grdič,Vili               III SLO      1895 Gimnazija Kranj            4.5  38.0    23
 24. Lazarev,Vladislav            OBA 1531 1917 Gimnazija Koper            4.0  40.0    24
 25. Jelen,Miha               III SLO 1630 2090 Vegova Gimnazija           4.0  39.5    25
 26. Marič Vild,Fabijan       II  SLO 1507 1923 Gimnazija F.M. Ljutomer    4.0  36.5    26
 27. Gričnik,Tine             III SLO      1883 Gimnazija in Sr. Kem. Ruš  4.0  34.5    27
 28. Škarabot,Peter               SLO      1629 Zavod Sv. Stanislava       4.0  34.5    28
 29. Goršič,Kevin                 SLO      1617 I. Gimnazija Celje         4.0  33.5    29
 30. Šuligoj,Nejc             III SLO 1407 1733 Šolski center Ljubljana    4.0  28.5    30
 31. Janko,Marko              II  SLO 1543 1993 Šolski center Novo mesto   3.5  42.5    31
 32. Režonja,Niko                 SLO 1363 1639 SPTS Murska Sobota         3.5  34.5    32
 33. Preložnik,Jure               SLO      1500 I. Gimnazija Celje         3.5  33.5    33
 34. Rudman,Rok               IV  SLO 1264 1701 Gimnazija Novo mesto       3.5  31.0    34
 35. Šuman,Tit                    SLO      1500 II. Gimnazija Maribor      3.5  27.5    35
 36. Berkopec,Peter               SLO      1529 Zavod Sv. Stanislava       3.0  36.5    36
 37. Travnik,Toni                 SLO 1262 1743 Šolski center Novo mesto   3.0  26.5    37
 38. Kovačič,Aljaž                         1500 Šolski center Ljubljana    2.0  27.5    38
 39. Velkovrh,Tilen                        1500 Šolski center Ljubljana    1.0  28.5    39
 40. Perše,Tadej                  SLO      1500 Šolski center Ljubljana    0.0  30.5    40


Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 
Lastnik: www.velemojstrica.si