Obalni ciklus OŠ turnirjev 4

Datum: 15.12.2017 - 15.12.2017

Organizator: ŠK Val - Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 4
                               Koper, 15.12.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Aksonov Danylo           1419 1620 SLO OŠ Koper                    5  10.0  14.0   0.0  1.83
              (2003)         1W22 1B5  1W3  1B4  1W6 
  2. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                    4   9.0  14.5   0.0  1.67
              (2009)         1B7  1B6  0W4  1B12 1W8 
  3. Pauković Mihajlo              1500 SLO OŠ Dante Alighieri          4   8.0  15.0   0.0  1.72
              (2005)         1B17 1W10 0B1  1W7  1B12
  4. Averyanov Nikita         1378 1581 SLO OŠV Ankaran               3.5  10.5  18.5   0.0  0.61
              (2007)         1B11 1W8  1B2  0W1  =B5 
  5. Božič Rok                     1500 SLO OŠ Dante Alighieri        3.5   8.5  15.5   0.0  1.27
              (2004)         1B16 0W1  1B18 1W9  =W4 
  6. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar              3   9.0  16.0   0.0  0.52
              (2007)         1B14 0W2  1B9  1W16 0B1 
  7. Veladžič Luka                 1525 SLO OŠ Anton Ukmar              3   8.0  14.0   0.0  0.35
              (2008)         0W2  1B13 1W14 0B3  1W18
  8. Braini Emiliano               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      3   7.5  12.5   0.0  0.61
              (2004)         1W19 0B4  1W15 1B13 0B2 
  9. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper                    3   7.0  11.5   0.0  0.53
              (2005)         1W21 1B12 0W6  0B5  1B17
 10. Bratuž Jernej                 1520 SLO OŠV Ankaran                 3   6.0  12.0   0.0  0.35
              (2005)         1W15 0B3  0W13 1B14 1W16
 11. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                    3   6.0  10.5   0.0  0.61
              (2007)         0W4  1B19 0W12 1B15 1W13
 12. Aksonov Jelisej               1500 SLO OŠ Koper                    2  10.0  16.0   0.0 -0.50
              (2007)         1B18 0W9  1B11 0W2  0W3 
 13. Zafiroski Nikola              1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   9.0  13.0   0.0 -0.44
              (2004)         1B20 0W7  1B10 0W8  0B11
 14. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   8.0  12.0   0.0 -0.41
              (2009)         0W6  1W17 0B7  0W10 1B20
 15. Oberstar Julija               1500 SLO OŠ Prade                    2   7.0  11.0   0.0 -0.47
              (2006)         0B10 1W20 0B8  0W11 1B19
 16. Perne Kerin                   1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   7.0  10.5   0.0 -0.44
              (2004)         0W5  1B22 1W21 0B6  0B10
 17. Alessandroni Enea             1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   6.0  10.0   0.0 -0.50
              (2006)         0W3  0B14 1W22 1B19 0W9 
 18. Parovel Bor                   1500 SLO OŠ Koper                    2   6.0   9.5   0.0 -0.47
              (2005)         0W12 1B21 0W5  1B22 0B7 
 19. Semenič Leila                 1500 SLO OŠ Koper                    1   7.0  11.0   0.0 -1.50
              (2009)         0B8  0W11 1B20 0W17 0W15
 20. Ivanov Maksim                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri          1   5.0   8.0   1.0 -1.50
              (2005)         0W13 0B15 0W19 1B21 0W14
 21. Hvala Voen                    1500 SLO OŠ Dante Alighieri          1   5.0   8.0   0.0 -1.50
              (2004)         0B9  0W18 0B16 0W20 1B22
 22. Konec Ula                     1500 SLO OŠ Anton Ukmar              0   6.0  12.0   0.0 -2.34
              (2009)         0B1  0W16 0B17 0W18 0W21

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 15.12.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\CO4\CO4