OŠ obalno prvenstvo F12

Datum: 09.12.2017 - 09.12.2017

Organizator: ŠK Val - Koper

Sistem: svicar, 6 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                            OŠ obalno prvenstvo F12
                                Koper, 9.12.2017

Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                  Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kozlovič Jernej                1679 SLO OŠ Koper            5.5  15.5  23.5   0.0  1.29
              (2009)         1W15 1B14 1W6  1B5  1W2  =B4 
  2. Konec Ažbe                     1525 SLO OŠ Anton Ukmar        5  17.5  26.0   0.0  2.18
              (2007)         1W13 1B11 1W4  1B3  0B1  1W5 
  3. Tepič David                    1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         5  16.0  23.0   0.0  2.16
              (2006)         1W26 1B9  1W8  0W2  1B6  1B7 
  4. Averyanov Nikita          1353 1593 SLO OŠV Ankaran         4.5  14.0  21.5   0.0  1.01
              (2007)         1B23 1W24 0B2  1W13 1B9  =W1 
  5. Stojanov Branko                1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         4  15.0  22.5   0.0  1.37
              (2006)         1B22 1B8  1W7  0W1  1B21 0B2 
  6. Gregorovič Tomi                1535 SLO OŠ Livade             4  14.0  21.5   0.0  0.94
              (2008)         1B12 1W18 0B1  1W20 0W3  1B17
  7. Cencič Emanuel                 1538 SLO OŠ Livade             4  14.0  21.0   0.0  0.70
              (2006)         1W17 1B20 0B5  1W10 1B12 0W3 
  8. Veladžić Luka                  1525 SLO OŠ Anton Ukmar        4  13.0  20.0   0.0  0.82
              (2008)         1B10 0W5  0B3  1W23 1B20 1W12
  9. Aksonov Jelisej                1500 SLO OŠ Koper              4  12.5  18.5   0.0  1.13
              (2007)         1B29 0W3  1B24 1W18 0W4  1B14
 10. Lukas Oven Leonard             1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         4  11.0  17.0   0.0  1.08
              (2009)         0W8  1W27 1B22 0B7  1W25 1B15
 11. Rupena Tomas                   1500 SLO OŠ Lucija             4  10.0  16.0   0.0  1.06
              (2008)         1B28 0W2  0B16 1W22 1B13 1W21
 12. Kozlovič Filip                 1500 SLO OŠ Koper              3  14.0  18.0   0.0  0.13
              (2007)         0W6  1B30 1W19 1B14 0W7  0B8 
 13. Lončar Rok                     1500 SLO OŠ Lucija             3  12.5  18.5   0.0  0.19
              (2008)         0B2  1W28 1B21 0B4  0W11 1W24
 14. Marancin Enej                  1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         3  12.0  19.5   0.0  0.26
              (2007)         1B21 0W1  1B23 0W12 1B16 0W9 
 15. Frančeškin  Leon               1500 SLO OŠ Dušan Bordon       3  11.0  17.5   0.0  0.26
              (2010)         0B1  1W29 1B18 0W21 1B23 0W10
 16. Alessandroni Enea              1500 SLO OŠ P.P. Vergerio      3  11.0  17.0   0.0  0.00
              (2006)         0W20 0B17 1W11 1B19 0W14 1B26
 17. Kleva Luka                     1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         3  11.0  16.0   0.0  0.10
              (2009)         0B7  1W16 0B20 1W28 1B24 0W6 
 18. Sanda Arni                     1500 SLO OŠ Lucija             3  10.0  14.0   0.0  0.05
              (2006)         1W30 0B6  0W15 0B9  1W28 1B25
 19. Tul Tristan                    1500 SLO OŠ Lucija             3   9.0  14.0   0.0  0.03
              (2008)         1B27 0W21 0B12 0W16 1B22 1W20
 20. Petrucci Jan                   1500 SLO OŠ Livade             2  14.0  21.0   0.0 -0.87
              (2008)         1B16 0W7  1W17 0B6  0W8  0B19
 21. Reščič Vid                     1521 SLO OŠ Livade             2  13.0  20.0   0.0 -1.18
              (2007)         0W14 1B19 0W13 1B15 0W5  0B11
 22. Bremec Žan                     1500 SLO OŠ Koper              2  13.0  18.0   0.0 -1.00
              (2008)         0W5  1B26 0W10 0B11 0W19 1B29
 23. Golob Mark Eli                 1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         2  12.0  16.5   0.0 -0.84
              (2009)         0W4  1B25 0W14 0B8  0W15 1B30
 24. Radešič Vito                   1500 SLO OŠ Vojke Šmuc         2  12.0  16.5   0.0 -0.87
              (2009)         1W25 0B4  0W9  1B30 0W17 0B13
 25. Bolčič Erik                    1500 SLO OŠ Lucija             2   9.0  14.0   0.0 -1.00
              (2010)         0B24 0W23 1B27 1W29 0B10 0W18
 26. Veznaver Žan Jakob             1500 SLO OŠ Livade             2   8.0  14.0   0.0 -1.00
              (2009)         0B3  0W22 0B28 1W27 1B29 0W16
 27. Ferran Leonardo                1500 SLO OŠ P.P. Vergerio      2   8.0  12.0   0.0 -1.00
              (2006)         0W19 0B10 0W25 0B26 1W30 1B28
 28. Bonin Aleks                    1500 SLO OŠ Koper              1  11.0  17.0   0.0 -2.00
              (2010)         0W11 0B13 1W26 0B17 0B18 0W27
 29. Milenkovič Manuel              1500 SLO OŠ Koper              1   9.0  13.0   0.0 -2.00
              (2010)         0W9  0B15 1W30 0B25 0W26 0W22
 30. Božiček Mark                   1500 SLO OŠ Lucija             0   9.0  13.0   0.0 -3.00
              (2010)         0B18 0W12 0B29 0W24 0B27 0W23
 31. Christidis Alexander           1500 SLO OŠ Livade                ODSTOPIL  0.00
              (2008)         -*32 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 9.12.2017, 6 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\obalno posamično 2017\F12\F12