IV. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017

Datum: 08.12.2017 - 10.12.2017

Organizator: ŠZS in ŠK Komenda

Sponzor: Založba Ataja, Voda 902, Elektrotehnika in računal

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 15 min


                          IV. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017
                             Komenda, 8.-10.12.2017

Končno stanje
Mesto  Ekipa / Igralec          Rating                              MT    SonKM  Točke
  1. ŠD MATRIKA STARI TRG OB K  2109.0                                10   77.0   16.5
       (B 7    3)(W 3  3.5)(B 6    4)(W 2    3)(B 5    3)
     1. Juranič Bruno     2132 2154 + 7. 1 + 3. 2 + 6. 1 = 2. 1 + 5. 1  4.5/5   1.26
     2. Kobe Uroš         2056 2117 = 7. 3 = 3. 3 + 6. 3 + 2. 3         3.0/4  -0.17
     3. Barič Dušan       2077 2177 + 7. 5 + 3. 4 + 6. 7 + 2. 4 + 5. 2  5.0/5   0.78
     4. Bedič Slavko      1867 1988 = 7. 6 + 3. 5 + 6.10 = 2. 6 - 5. 3  3.0/5  -1.16
     5. Brgan Niko           0 2052                             + 5. 6  1.0/1   0.22

  2. ŠK VIŠNJA GORA - STIČNA    1914.0                                 7   50.5   12.5
       (W 8    4)(B 5    2)(W 3    3)(B 1    1)(W 6  2.5)
     1. Krumpak Hinko     2087 2075 w 8. 1 = 5. 1 + 3. 2 = 1. 1 = 6. 1  2.5/4   0.59
     2. Perovšek Milan    1766 1852 w 8. 2 = 5. 2 + 3. 3                1.5/2   0.75
     3. Sotirov Pavle     1764 1852 w 8. 3 - 5. 3 + 3. 4 - 1. 2 - 6. 3  1.0/4  -0.65
     4. Ješe Janez        1860 1877 w 8. 4        - 3. 5 - 1. 3 + 6. 6  1.0/3  -0.35
     5. Kocmur Boris      1611 1782                                     0.0/0
     6. Miceli Dario Edga 1649 1550                      = 1. 4 + 6. 7  1.5/2   1.26
     7. Kastelic Anton       0 1812        + 5. 6                       1.0/1   0.53

  3. ŠK KOMENDA POGI            1884.8                                 6   40.0   12.0
       (W 4  3.5)(B 1  0.5)(B 2    1)(W10  3.5)(B 8  3.5)
     1. Vidmar Klara      1745 1932 + 4. 1               =10. 1 = 8. 3  2.0/3  -0.13
     2. Novakovič Julian  1838 2012        - 1. 1 - 2. 1                0.0/2  -0.72
     3. Kralj Nejc        1723 1853 = 4. 5 = 1. 2 - 2. 2 +10. 2 + 8. 6  3.0/5   0.09
     4. Trpin Alenka      1747 1742 + 4. 9 - 1. 3 - 2. 3                1.0/3   0.16
     5. Novak Anže        1657 1729        - 1. 4 + 2. 4 +10. 4 + 8. 8  3.0/4   1.04
     6. Novakovič Gosto   1796 1863                                     0.0/0
     7. Založnik Vesna    1543 1712 + 4.10               +10. 8 + 8.10  3.0/3   0.90
     8. Klanjšček Jaka    1590 1500                                     0.0/0
     9. Počkaj Janez      1341 1543                                     0.0/0
    10. Premk Simon          0 1601                                     0.0/0
    11. Cimperman Aleksan    0 1500                                     0.0/0
    12. Omladič Klanjš Fi    0 1756                                     0.0/0

  4. ŠK KOMENDA POPOTNIK        2030.3                                 6   20.5   10.0
       (B 3  0.5)(W 6    1)(B 8    3)(W 7  2.5)(B 9    3)
     1. Trebušak Anton    1843 1879 - 3. 1 - 6. 1 = 8. 3 + 7. 1 + 9. 1  2.5/5   0.31
     2. Ogradi Gregor     1971 2044                                     0.0/0
     3. Markošek Maj      1934 2142                                     0.0/0
     4. Mihelič Vesna     1690 2056               + 8. 6 + 7. 3         2.0/2   0.29
     5. Novakovič Novica  1706 1775 = 3. 3 - 6. 3 = 8. 8 = 7. 4 + 9. 2  2.5/5  -0.53
     6. More Erlend       1611 1670        + 6. 7 + 8. 9 - 7. 5 + 9. 7  3.0/4   1.33
     7. Mazzini Katarina  1603 1814        - 6.10                       0.0/1
     8. Paternoster Janez 1543 1916                                     0.0/0
     9. Kozarski Aleksand 1489 1808 - 3. 4                      - 9. 9  0.0/2  -1.20
    10. Mlakar Matej      1436 1837 - 3. 7                              0.0/1  -0.67
    11. Križnič Tina         0 1573                                     0.0/0
    12. Markošek Bine        0 1816                                     0.0/0

  5. ŠD VRHNIKA                 1924.0                                 5   44.0   11.0
       (B10    4)(W 2    2)(B 7    2)(W 6    2)(W 1    1)
     1. Širaj Anej        1915 2094 +10. 1 = 2. 1 + 7. 1 + 6. 1 - 1. 1  3.5/5   0.41
     2. Vah Denis         1650 2045 +10. 3 = 2. 2 = 7. 4 - 6. 3 - 1. 3  2.0/5  -1.50
     3. Marinšek Denis    1666 1851 +10. 5 + 2. 3 = 7. 6 + 6. 6 + 1. 4  4.5/5   1.56
     4. Novak Robert      1696 1706                                     0.0/0
     5. Glavač Klavdij    1617 1639                                     0.0/0
     6. Širaj Svit        1438 1835 +10. 6 - 2. 7 - 7. 7 - 6. 7 - 1. 5  1.0/5  -1.89
     7. Redek Leon        1558 1550                                     0.0/0
     8. Širaj Vita        1471 1786                                     0.0/0
     9. Vodnik Val           0 1802                                     0.0/0
    10. Selan Krištof        0 1728                                     0.0/0
    11. Štembal David        0 1689                                     0.0/0
    12. Drašler Matej        0 1646                                     0.0/0

  6. ŠD KRKA NOVO MESTO         2065.5                                 5   38.5   10.0
       (W 9  3.5)(B 4    3)(W 1    0)(B 5    2)(B 2  1.5)
     1. Rifelj Luka       1948 2102 + 9. 1 + 4. 1 - 1. 1 - 5. 1 = 2. 1  2.5/5  -0.50
     2. Čopi Ambrož       1814 2161                                     0.0/0
     3. Bajt Hana         1694 1983 + 9. 6 + 4. 5 - 1. 2 + 5. 2 + 2. 3  4.0/5   0.94
     4. Janko Marko       1516 2016                                     0.0/0
     5. Bajt Aleš         1431 1788 = 9. 8                              0.5/1  -0.07
     6. Kobe Jure         1365 1874                      - 5. 3 - 2. 4  0.0/2  -1.03
     7. Pajek Tjaša       1275 1836 + 9. 9 - 4. 6 - 1. 3 + 5. 6 - 2. 6  2.0/5  -0.83
     8. Kobe Matic        1257 1773                                     0.0/0
     9. Rudman Rok        1169 1747                                     0.0/0
    10. Kastrevec Andrej  1162 1718        + 4. 7 - 1. 4                1.0/2  -0.17

  7. ŠK LJUBLJANA DUOL          1779.0                                 5   26.0   12.0
       (W 1    1)(B 9    4)(W 5    2)(B 4  1.5)(B10  3.5)
     1. Sivčevič Nusret   1811 1921 - 1. 1 + 9. 2 - 5. 1 - 4. 1 +10. 1  2.0/5  -0.80
     2. Žmavc Mark        1666 1788                                     0.0/0
     3. Hribar Andrej     1744 1823 = 1. 2               - 4. 4 +10. 2  1.5/3   0.39
     4. Tanšek Branko     1621 1584        + 9. 6 = 5. 2 = 4. 5 =10. 4  2.5/4   1.27
     5. Babič Miroslav    1671 1828 - 1. 3               + 4. 6 +10. 8  2.0/3   0.31
     6. Sfiligoj Anže        0 1600 = 1. 4 + 9. 7 = 5. 3                2.0/3   1.30
     7. Luci Andrej          0 1616        + 9. 9 + 5. 6                2.0/2   1.43

  8. ŠD MENGEŠ - TRZIN          1862.0                                 4    3.5    8.0
       (B 2    0)(W10    4)(W 4    1)(B 9  2.5)(W 3  0.5)
     1. Ocepek Marjan ml. 2000 1998 l 2. 1 w10. 1                       0.0/0
     2. Simičak Metod     1771 1854 l 2. 2 w10. 3                       0.0/0
     3. Ocepek Marjan     1605 1770 l 2. 3 w10. 4 = 4. 1 = 9. 1 = 3. 1  1.5/3   0.56
     4. Štruklec Jakob Vi 1345 1826 l 2. 4 w10. 7                       0.0/0
     5. Ocepek Jan        1269 1727                                     0.0/0
     6. Tisaj Igor        1275 1573               - 4. 4 + 9. 2 - 3. 3  1.0/3   0.16
     7. Grad Danijel      1204 1573                                     0.0/0
     8. Posavec Zvone     1321 1500               = 4. 5 + 9. 7 - 3. 5  1.5/3   0.83
     9. Lajovic Maks         0 1614               - 4. 6                0.0/1  -0.42

  9. ŠK KOMENDA SUMA            1771.0                                 1   10.5    5.0
       (B 6  0.5)(W 7    0)(B10    2)(W 8  1.5)(W 4    1)
     1. Zidar Jernej      1449 1916 - 6. 1        -10. 1 = 8. 3 - 4. 1  0.5/4  -1.85
     2. Perme Metod       1373 1500        - 7. 1        - 8. 6 - 4. 5  0.0/3  -0.65
     3. Žličar Jure       1261 1919                                     0.0/0
     4. Tavčar Jaka       1235 1749                                     0.0/0
     5. Halilovič Elma    1227 1827                                     0.0/0
     6. Djokič Pavle      1068 1650 - 6. 3 - 7. 4 -10. 3                0.0/3  -1.29
     7. Perme Martin         0 1654        - 7. 6 +10. 4 - 8. 8 - 4. 6  1.0/4  -1.36
     8. Založnik S. Gal      0 1735 = 6. 5                              0.5/1   0.07
     9. Cimperman Teo        0 1728 - 6. 7 - 7. 7 +10. 7 + 8.10 + 4. 9  3.0/5  -0.08
    10. Klemenčič Gašper     0 1722                                     0.0/0
    11. Maček Inti           0 1621                                     0.0/0
    12. Perme Stanko         0 1562                                     0.0/0

 10. ŠD ČAVEN AJDOVŠČINA        1613.0                                 1   -2.5    3.0
       (W 5    0)(B 8    0)(W 9    2)(B 3  0.5)(W 7  0.5)
     1. Kobal Silvester   1475 1636 - 5. 1 l 8. 1 + 9. 1 = 3. 1 - 7. 1  1.5/4   0.95
     2. Skomina Tej       1176 1629                      - 3. 3 - 7. 3  0.0/2  -0.47
     3. Pregelj Klemen       0 1596 - 5. 2 l 8. 2 + 9. 6                1.0/2   0.50
     4. Vermiglio Aleksej    0 1591        l 8. 3 - 9. 7 - 3. 5 = 7. 4  0.5/3  -0.73
     5. Gerbec Luka          0 1561 - 5. 3                              0.0/1  -0.16
     6. Pavlin Leopold       0 1524 - 5. 6                              0.0/1  -0.14
     7. Kante Enej           0 1588        l 8. 4 - 9. 9                0.0/1  -0.31
     8. Žorž Domen           0 1500                      - 3. 7 - 7. 5  0.0/2  -0.36

Arbiter: Poglajen Franc                          Tempo: 15 min
WinEkipni  3.01.02 Lastnik: Franc Poglajen