Posamična hitropotezna DP mladih 2017

Datum: 03.12.2017 - 04.12.2017

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 3 min + 2s


Posamično hitropotezno DP kadetov 2017
                           Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Brečevič Liam         II 2189 2113  ŠD Piran                  10  67.0  72.0  4.37
         (2002)         1W18 1B11 1W3  1B2  1W6  1B4  1W14 0B8  1W13 1B10 1W7 
  2. Tisaj Domen           MK 1963 2263  ŠK Žalec                  10  65.0  70.0  1.74
         (2002)         1W14 1B4  1W19 0W1  1B3  1B6  1W9  1B17 1W8  1B18 1B12
  3. Ačimovič Vasja        II 1893 2161  ŠD Kočevje                 8  68.0  73.0  1.50
         (2001)         1W20 1B17 0B1  1W7  0W2  1B10 1W4  1B14 =W11 1B8  =W6 
  4. Meglič Jaka            I 1624 2114  ŠD Radenska - Pomgrad    7.5  69.0  74.0  1.52
         (2001)         1B15 0W2  1B13 1W16 1B19 0W1  0B3  1W9  =B7  1B6  1W8 
  5. Kobe Jure            III 1346 1874  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  52.5  55.0  2.18
         (2003)         0W9  1B27 =W21 =B17 0W22 1B23 =W10 0B7  1B16 1W20 1B14
  6. Stevanič David        MK 2061 2264  ŠD Kočevje                 6  70.5  75.5 -1.88
         (2002)         1B12 1W16 =B7  1W9  0B1  0W2  1B20 0W13 1B14 0W4  =B3 
  7. Brilej Jaka           MK 1752 2230  Celjski ŠK                 6  66.0  70.0 -2.23
         (2003)         1W23 1B21 =W6  0B3  0W14 0B12 1B15 1W5  =W4  1B13 0B1 
  8. Herega Nejc           II 1470 2003  ŠK Nova Gorica             6  66.0  67.5  0.14
         (2007)         =W28 =B10 1W23 0B19 1W20 1B22 1W12 1W1  0B2  0W3  0B4 
  9. Jelen Miha           III 1951 2103  ŠK Ig                      6  62.5  67.0 -0.85
         (2002)         1B5  =W13 =B11 0B6  1W17 1W15 0B2  0B4  0W18 1W22 1B19
 10. Bajo Tin               I 1766 2063  ŠD Kočevje                 6  61.5  65.5 -1.08
         (2001)         0B19 =W8  1B24 1W12 =B15 0W3  =B5  =W20 1B22 0W1  1B17
 11. Bajc Aleksander      III 1673 2066  ŠK Triglav Krško           6  61.5  65.5 -0.63
         (2001)         1B24 0W1  =W9  0B14 1W21 0B20 1B16 1W15 =B3  0W12 1W18
 12. Gregorič Andraž       II 1355 2043  ŠK Nova Gorica             6  59.5  62.0  0.24
         (2007)         0W6  1B22 =W17 0B10 1W27 1W7  0B8  =B18 1W19 1B11 0W2 
 13. Janko Marko           II 1524 2016  ŠD KRKA Novo mesto         6  56.0  58.5 -0.01
         (2002)         1W27 =B9  0W4  0B20 =W23 1B25 1W22 1B6  0B1  0W7  1W24
 14. Vah Denis             II 1352 2045  ŠD Vrhnika               5.5  68.0  69.5 -0.17
         (2003)         0B2  =W15 1B28 1W11 1B7  1W19 0B1  0W3  0W6  1B17 0W5 
 15. Pritržnik Maj         IV      1891  Celjski ŠK               5.5  54.0  57.0  1.03
         (2004)         0W4  =B14 1W18 1B21 =W10 0B9  0W7  0B11 =B24 1W25 1B26
 16. Ačimovič Sergej       II 1655 2033  ŠD Kočevje               5.5  52.0  53.5 -1.34
         (2003)         1W22 0B6  =W20 0B4  1W18 0B17 0W11 1B28 0W5  1B27 1B23
 17. Meglič Enej           II 1519 1986  ŠD Radenska - Pomgrad      5  63.5  66.5 -0.43
         (2004)         1B26 0W3  =B12 =W5  0B9  1W16 1B19 0W2  1B20 0W14 0W10
 18. Olenik Čampa Rudi    III 1361 1924  ŠD Domžale                 5  61.0  62.5  0.01
         (2007)         0B1  =W24 0B15 1W28 0B16 1B21 1W25 =W12 1B9  0W2  0B11
 19. Kastrevec Andrej     III 1151 1718  ŠD KRKA Novo mesto         5  59.0  60.5  2.69
         (2003)         1W10 1B28 0B2  1W8  0W4  0B14 0W17 1B23 0B12 1W26 0W9 
 20. Lenček Kranjec Dani      1213 1828  ŠD Radenska - Pomgrad      5  58.0  61.0  1.53
         (2004)         0B3  1W26 =B16 1W13 0B8  1W11 0W6  =B10 0W17 0B5  1W25
 21. Čebulj Šifrer Ožbej  III 1402 1773  ŠS TZ Prevodi Dvojka       5  46.0  47.5  0.98
         (2001)         1B25 0W7  =B5  0W15 0B11 0W18 1W26 0B22 1W27 =B24 1W28
 22. Vičič Mark                    1902  ŠK Nova Gorica           4.5  53.0  55.5 -0.67
         (2007)         0B16 0W12 1B26 1W25 1B5  0W8  0B13 1W21 0W10 0B9  =W27
 23. Kobe Matic            IV 1105 1773  ŠD KRKA Novo mesto         4  47.5  49.0 -0.07
         (2002)         0B7  1W25 0B8  =W24 =B13 0W5  1B27 0W19 0B26 1B28 0W16
 24. Žličar Jure                   1919  ŠK Komenda                 4  46.0  47.5 -2.31
         (2007)         0W11 =B18 0W10 =B23 0W25 1B26 0W28 1B27 =W15 =W21 0B13
 25. Žvižej Žiga                   1636  Celjski ŠK                 3  44.5  46.0  0.39
         (2002)         0W21 0B23 1W27 0B22 1B24 0W13 0B18 0W26 1W28 0B15 0B20
 26. Tavčar Jaka                   1749  ŠK Komenda                 3  43.5  45.0 -1.50
         (2005)         0W17 0B20 0W22 0B27 1W28 0W24 0B21 1B25 1W23 0B19 0W15
 27. Pečnik Maj                    1843  ŠD Radenska - Pomgrad    2.5  47.5  49.0 -2.79
         (2004)         0B13 0W5  0B25 1W26 0B12 1B28 0W23 0W24 0B21 0W16 =B22
 28. Založnik S. Gal               1735  ŠK Komenda               1.5  46.0  48.5 -2.36
         (2003)         =B8  0W19 0W14 0B18 0B26 0W27 1B24 0W16 0B25 0W23 0B21


Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Otočec, Slovenija, 3.12.2017-4.12.2017, 11 kol svicar
Igralni cas: 3 minute + 2 sek/potezo 
Datoteka: C:/turnir/si17bu16/si17bu16 


                Posamično hitropotezno DP mladincev 2017
                           Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                       Točke   RPZ Soneb W-We
  1. Zamar Kodelja Jurij   II 2034 2271  ŠK Nova Gorica             8   4.0  30.0  2.74
         (2000)         1W3  1B5  =W2  1W6  1B4  0B3  1W5  =B2  +*6  1W4 
  2. Dobrovoljc Vid        FM 2225 2409  ŠD KRKA Novo mesto       7.5   3.5  27.8  0.26
         (2000)         1B5  =W4  =B1  0W3  1B6  1W5  1B4  =W1  1B3  +*6 
  3. Skuhala Jernej        MK 2251 2387  ŠD Radenska - Pomgrad    6.5   3.0  24.8 -0.42
         (1998)         0B1  1W6  =B4  1B2  1W5  1W1  +*6  =W4  0W2  =B5 
  4. Skuhala Luka          MK 2231 2290  ŠD Radenska - Pomgrad    5.5   1.5  15.3  0.20
         (1999)         1B6  =B2  =W3  1B5  0W1  1W6  0W2  =B3  1W5  0B1 
  5. Požun Matej          III 1655 2163  ŠK Triglav Krško         2.5   0.5   3.3 -1.26
         (1999)         0W2  0W1  1B6  0W4  0B3  0B2  0B1  +*6  0B4  =W3 
  6. Žnidarič Anže         MK 1934 2106  ŠS TZ Prevodi Dvojka                ODSTOPIL -1.52
         (1999)         0W4  0B3  0W5  0B1  0W2  0B4  -*3  -*5  -*1  -*2 


Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Otočec, Slovenija, 3.12.2017-4.12.2017, 10 kol berger
Igralni cas: 3 minute + 2 sek/potezo 
Datoteka: C:/turnir/si17bu20/si17bu20


                 Posamično hitropotezno DP kadetinj 2017
                           Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat                       Točke   RPZ Soneb W-We
  1. Urh Zala          WFM 1764 2190  ŠK Stari Mayr Kranj     10.5   2.5  50.8  1.59
         (2002)         1W3  1W12 1B8  1W11 1B4  1W6  1B9  1W10 1B5  1W7  =B2 
  2. Hercog Nuša        WM 1678 2116  Celjski ŠK               9.5   2.0  45.5  1.46
         (2003)         1B12 1W8  1B11 1W4  1B6  1W9  1B10 1W5  =B7  =B3  =W1 
  3. Vidmar Klara       IV 1620 1932  ŠK Komenda               6.5   1.5  30.0  1.11
         (2002)         0B1  =W9  1B12 1W10 0B8  1W5  =B11 =W7  1B4  =W2  =B6 
  4. Jereb Lana        III      1952  ŠK Postojna                6   0.0  24.5  0.30
         (2003)         0W10 0B5  1W7  0B2  0W1  1B12 1W8  1B11 0W3  1W6  1B9 
  5. Ružič Pia Marie    IV 1391 1966  ŠK Triglav Krško         5.5   1.0  23.3 -0.42
         (2004)         1B11 1W4  =B6  0W9  0B10 0B3  1W7  0B2  0W1  1B12 1W8 
  6. Urbanč Ana        WII 1694 2026  ŠK Triglav Krško         5.5   0.5  21.0 -1.29
         (2001)         1W9  1B10 =W5  =B7  0W2  0B1  1W12 0B8  1W11 0B4  =W3 
  7. Mazzini Katarina  III 1418 1814  ŠK Komenda                 5   1.0  25.0  1.35
         (2003)         1B8  1W11 0B4  =W6  =B9  1W10 0B5  =B3  =W2  0B1  0W12
  8. Pajek Tjaša       III      1836  ŠD KRKA Novo mesto         5   1.0  20.0  1.05
         (2005)         0W7  0B2  0W1  1B12 1W3  1W11 0B4  1W6  0B9  1W10 0B5 
  9. Kuhar Larisa       WI 1459 2018  ŠK Triglav Krško         4.5   0.5  19.0 -2.18
         (2004)         0B6  =B3  =W10 1B5  =W7  0B2  0W1  1B12 1W8  0B11 0W4 
 10. Urbanč Tina       III 1389 1928  ŠK Triglav Krško         3.5   1.0  14.8 -1.85
         (2004)         1B4  0W6  =B9  0B3  1W5  0B7  0W2  0B1  1W12 0B8  0W11
 11. Lukač Alina       WII 1293 1759  ŠD Radenska - Pomgrad    3.5   0.5  12.3  0.58
         (2005)         0W5  0B7  0W2  0B1  1W12 0B8  =W3  0W4  0B6  1W9  1B10
 12. Lukač Ema         III      1741  ŠD Radenska - Pomgrad      1   0.0   5.0 -1.70
         (2007)         0W2  0B1  0W3  0W8  0B11 0W4  0B6  0W9  0B10 0W5  1B7 


Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Otočec, Slovenija, 3.12.2017-4.12.2017, 11 kol berger
Igralni cas: 3 minute + 2 sek/potezo 
Datoteka: C:/turnir/si17bwu16/si17bwu16


                  Posamično hitropotezno DP mladink 2017
                           Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat                      Točke   RPZ Soneb W-We
  1. Hreščak Ivana       WFM 1835 2101  ŠK Postojna             4.5   0.5   9.8  0.96
         (2000)         1B3  1W4  =B2  1W3  1B4  0W2 
  2. Bajt Hana            WI 1721 1983  ŠD KRKA Novo mesto      3.5   1.5  10.8  1.26
         (2000)         1W4  0B3  =W1  0B4  1W3  1B1 
  3. Rozman Monika       WMK 1745 2091  ŠS TZ Prevodi Dvojka      3   1.0   5.5 -0.44
         (2000)         0W1  1W2  1B4  0B1  0B2  1W4 
  4. Dobrovoljc Andreja  WMK 1774 2030  ŠD KRKA Novo mesto        1   1.0   3.5 -1.78
         (1997)         0B2  0B1  0W3  1W2  0W1  0B3 


Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Otočec, Slovenija, 3.12.2017-4.12.2017, 6 kol berger
Igralni cas: 3 minute + 2 sek/potezo 
Datoteka: C:/turnir/si17bwu20/si17bwu20