Ekipna hitropotezna DP mladih 2017

Datum: 03.12.2017 - 04.12.2017

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 3 min + 2s


Ekipno hitropotezno DP kadetov 2017
                              Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                           Rating                              MT    Točke  MedMT  SonKM
  1. ŠD Kočevje Inotherm   2162.7                                14   18.5    0.0   96.0
       (W 4    2)(W 7    3)(B 6    3)(W 2    2)(B 5  2.5)(W 3    3)(B 8    3)
     1. Stevanič, David    2061 2264 + 4. 1 + 7. 2 + 6. 1 + 2. 1 + 5. 1 + 3. 1 + 8. 3  7.0/7   1.28
     2. Ačimovič, Vasja    1893 2161 - 4. 2 + 7. 4 + 6. 2 - 2. 2 + 5. 2 + 3. 2 + 8. 4  5.0/7  -0.65
     3. Bajo, Tin          1766 2063 + 4. 3 + 7. 5 + 6. 3 + 2. 4 = 5. 3 + 3. 3 + 8. 5  6.5/7   0.56
     4. Ačimovič, Sergej   1655 2033                                                   0.0/0
     5. Jalovec, Igor      1286 1827                                                   0.0/0
     6. Knavs, Peter       1135 1776                                                   0.0/0
     7. Lisac, Lev Gregor     0 1746                                                   0.0/0
     8. Polajnar, Lev         0 1680                                                   0.0/0
     9. Arh, Gal              0 1598                                                   0.0/0
  2. Celjski ŠK            2079.0                                11   15.5    0.0   80.5
       (W 5    3)(B 3  1.5)(W 8    2)(B 1    1)(W 7    3)(B 6    2)(W 4    3)
     1. Brilej, Jaka       1752 2230 + 5. 1 = 3. 1 + 8. 3 - 1. 1 + 7. 2 + 6. 1 + 4. 1  5.5/7   0.03
     2. Hercog, Nuša       1678 2116 + 5. 2 + 3. 2 + 8. 4 + 1. 2 + 7. 3 + 6. 2 + 4. 2  7.0/7   1.62
     3. Pritržnik, Maj        0 1891 + 5. 3        - 8. 5        + 7. 4        + 4. 3  3.0/4   0.30
     4. Žvižej, Žiga          0 1636        - 3. 3        - 1. 3        - 6. 3         0.0/3  -0.49
  3. ŠK Nova Gorica        1982.7                                11   15.0    0.0   60.0
       (B 6    2)(W 2  1.5)(B 5    3)(B 4  2.5)(W 8    3)(B 1    0)(W 7    3)
     1. Herega, Nejc       1470 2003 - 6. 1 = 2. 1 + 5. 1 = 4. 1 + 8. 3 - 1. 1 + 7. 2  4.0/7   0.57
     2. Gregorič, Andraž   1355 2043 + 6. 2 - 2. 2 + 5. 2 + 4. 2 + 8. 4 - 1. 2 + 7. 4  5.0/7   0.30
     3. Vičič, Mark           0 1902 + 6. 3 + 2. 4 + 5. 3 + 4. 3 + 8. 5 - 1. 3 + 7. 5  6.0/7   1.33
     4. Lužnik Robba, Jaka    0 1696                                                   0.0/0
     5. Likar, Benjamin       0 1653                                                   0.0/0
  4. ŠD KRKA 1 Novo mesto  1879.0                                 7    9.0    0.0   37.5
       (B 1    1)(W 5    2)(B 7    2)(W 3  0.5)(B 6  1.5)(W 8    2)(B 2    0)
     1. Janko, Marko       1524 2016 - 1. 1 + 5. 1 + 7. 2 = 3. 1 - 6. 1 + 8. 3 - 2. 1  3.5/7  -0.05
     2. Kobe, Jure         1346 1874 + 1. 2 - 5. 2 + 7. 3 - 3. 2 = 6. 2 + 8. 4 - 2. 2  3.5/7   0.26
     3. Rudman, Rok        1180 1747 - 1. 3 + 5. 3 - 7. 4 - 3. 3 + 6. 3 - 8. 5 - 2. 3  2.0/7  -0.53
  5. ŠD KRKA 2 Novo mesto  1770.0                                 6    8.5    0.0   19.0
       (B 2    0)(B 4    1)(W 3    0)(B 8    3)(W 1  0.5)(B 7    2)(W 6    2)
     1. Rajh, Tinej        1200 1796 - 2. 1 - 4. 1 - 3. 1 + 8. 3 - 1. 1 + 7. 2 + 6. 1  3.0/7   1.45
     2. Kobe, Matic        1105 1773 - 2. 2 + 4. 2 - 3. 2 + 8. 4 - 1. 2 + 7. 3 + 6. 2  4.0/7   1.71
     3. Fink, Maj             0 1741 - 2. 3 - 4. 3 - 3. 3 + 8. 5 = 1. 3 - 7. 4 - 6. 3  1.5/7  -0.98
     4. Bevc Taraniš, Tin     0 1664                                                   0.0/0
  6. ŠD Radenska-Pomgrad   1885.7                                 4    9.0    0.0   34.0
       (W 3    1)(B 8    3)(W 1    0)(B 7  1.5)(W 4  1.5)(W 2    1)(B 5    1)
     1. Meglič, Enej       1519 1986 + 3. 1 + 8. 3 - 1. 1 = 7. 2 + 4. 1 - 2. 1 - 5. 1  3.5/7   0.23
     2. Lenček Kranjec, Da 1213 1828 - 3. 2 + 8. 4 - 1. 2 + 7. 3 = 4. 2 - 2. 2 - 5. 2  2.5/7  -0.31
     3. Pečnik, Maj           0 1843 - 3. 3 + 8. 5 - 1. 3 - 7. 4 - 4. 3 + 2. 4 + 5. 3  3.0/7  -0.87
  7. ŠK Triglav Krško      1793.7                                 3    5.5    0.0   19.0
       (W 8    2)(B 1    0)(W 4    1)(W 6  1.5)(B 2    0)(W 5    1)(B 3    0)
     1. Kodrič P., Kristja 1442 1784                                                   0.0/0
     2. Kraševec, Jan      1301 1895 + 8. 3 - 1. 1 - 4. 1 = 6. 1 - 2. 1 - 5. 1 - 3. 1  1.5/7  -0.90
     3. Radej, Filip          0 1702 - 8. 4        - 4. 2 - 6. 2 - 2. 2 - 5. 2         0.0/5  -1.51
     4. Glas, Bruno           0 1817 + 8. 5 - 1. 2 + 4. 3 + 6. 3 - 2. 3 + 5. 3 - 3. 2  4.0/7   1.00
     5. Ružič, Borut Jan      0 1613        - 1. 3                             - 3. 3  0.0/2  -0.24
  8. ŠK Komenda            1854.3                                 0    3.0    0.0   18.0
       (B 7    1)(W 6    0)(B 2    1)(W 5    0)(B 3    0)(B 4    1)(W 1    0)
     1. Cimperman, Teo     1499 1728                                                   0.0/0
     2. Zidar, Jernej      1250 1916                                                   0.0/0
     3. Žličar, Jure          0 1919 - 7. 2 - 6. 1 - 2. 1 - 5. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 1. 1  0.0/7  -2.61
     4. Tavčar, Jaka          0 1749 + 7. 3 - 6. 2 - 2. 2 - 5. 2 - 3. 2 - 4. 2 - 1. 2  1.0/7  -1.09
     5. Založnik S., Gal      0 1735 - 7. 4 - 6. 3 + 2. 3 - 5. 3 - 3. 3 + 4. 3 - 1. 3  2.0/7  -0.41
     6. Perme, Martin         0 1654                                                   0.0/0
     7. Klemenčič, Gašper     0 1722                                                   0.0/0
     8. Djokič, Pavle         0 1650                                                   0.0/0
     9. Omladič K., Filip     0 1756                                                   0.0/0


Arbiter: Robert Rudman, IA                       
Tempo: 3 minute + 2 sek/potezo
WinEkipni  4.00.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto



                     Ekipno hitropotezno DP mladincev 2017
                              Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                           Rating                              MT    Točke  MedMT  SonKM
  1. ŠK Nova Gorica        2137.0                                 7    8.0    0.0   24.0
       (B 5  2.5)(B 6    0)(W 3  1.5)(B 2    2)(W 4    2)
     1. Zamar Kodelja, Jur 2034 2271 + 5. 1 l 6. 1 = 3. 1 - 2. 1 + 4. 1  2.5/4   0.74
     2. Markočič, Tine     1978 2134 = 5. 2 l 6. 2 - 3. 2 + 2. 2 - 4. 2  1.5/4  -0.17
     3. Kobal, Saša        1762 2006 + 5. 3 l 6. 3 + 3. 3 + 2. 3 + 4. 3  4.0/4   1.60
     4. Šuligoj, Nejc         0 1717                                     0.0/0
  2. ŠD Radenska-Pomgrad   2263.7                                 6    8.5    0.0   26.5
       (W 6    0)(W 4  2.5)(B 5    2)(W 1    1)(B 3    3)
     1. Skuhala, Jernej    2251 2387 l 6. 1 + 4. 1 + 5. 1 + 1. 1 + 3. 1  4.0/4   1.48
     2. Skuhala, Luka      2231 2290 l 6. 2 = 4. 2 + 5. 2 - 1. 2 + 3. 2  2.5/4  -0.21
     3. Meglič, Jaka       1624 2114 l 6. 3 + 4. 3 - 5. 3 - 1. 3 + 3. 3  2.0/4  -1.02
  3. ŠD KRKA Novo mesto    2122.3                                 4    6.0    0.0   15.0
       (B 4  1.5)(W 5    3)(B 1  1.5)(B 6    0)(W 2    0)
     1. Dobrovoljc, Vid    2225 2409 = 4. 1 + 5. 1 = 1. 1 l 6. 1 - 2. 1  2.0/4  -0.66
     2. Zirkelbach, Maj    2136 2240 + 4. 2 + 5. 2 + 1. 2 l 6. 2 - 2. 2  3.0/4   0.62
     3. Kastrevec, Andrej  1151 1718 - 4. 3 + 5. 3 - 1. 3 l 6. 3 - 2. 3  1.0/4   0.23
  4. ŠK Triglav Krško      2194.0                                 3    6.0    0.0   16.0
       (W 3  1.5)(B 2  0.5)(W 6    0)(W 5    3)(B 1    1)
     1. Urbanč, Peter      2100 2353 = 3. 1 - 2. 1 l 6. 1 + 5. 1 - 1. 1  1.5/4  -0.79
     2. Požun, Matej       1655 2163 - 3. 2 = 2. 2 l 6. 2 + 5. 2 + 1. 2  2.5/4   0.64
     3. Bajc, Aleksander   1673 2066 + 3. 3 - 2. 3 l 6. 3 + 5. 3 - 1. 3  2.0/4  -0.75
  5. ŠS TZ Prevodi Dvojka  1990.0                                 0    1.5    0.0    9.5
       (W 1  0.5)(B 3    0)(W 2    1)(B 4    0)(W 6    0)
     1. Žnidarič, Anže     1934 2106 - 1. 1 - 3. 1 - 2. 1 - 4. 1 l 6. 1  0.0/4  -0.77
     2. Rozman, Monika     1745 2091 = 1. 2 - 3. 2 - 2. 2 - 4. 2 l 6. 2  0.5/4  -0.88
     3. Čebulj Šifrer, Ožb 1402 1773 - 1. 3 - 3. 3 + 2. 3 - 4. 3 l 6. 3  1.0/4  -0.06


Arbiter: Robert Rudman, IA                       
Tempo: 3 minute + 2 sek/potezo
WinEkipni  4.00.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto


                  Ekipno hitropot. DP mladink in kadetinj 2017
                              Otočec, 3.-4.12.2017

Končno stanje
                            Rating                              MT    Točke  MedMT  SonKM
  1. ŠK Triglav 1 Krško     1947.0                                12   11.5    0.0   64.3
       (B 8    2)(W 6    2)(B 3    2)(W 5    2)(B 7  1.5)(B 2    1)(W 4    1)
     1. Ružič, Pia Marie   1391 1966 + 8. 1 + 6. 1 + 3. 1 + 5. 1 = 7. 1 = 2. 1 = 4. 2  5.5/7   1.31
     2. Urbanč, Tina       1389 1928 + 8. 2 + 6. 2 + 3. 2 + 5. 2 + 7. 2 = 2. 2 = 4. 3  6.0/7   1.79
  2. ML ŠK Triglav Krško    2022.0                                10   10.0    0.0   47.0
       (B 4    1)(W 5    2)(B 8    2)(W 7    2)(B 6    2)(W 1    1)(B 3    0)
     1. Urbanč, Ana        1694 2026 - 4. 2 + 5. 1 + 8. 1 + 7. 1 + 6. 1 = 1. 1 - 3. 1  4.5/7  -0.23
     2. Kuhar, Larisa      1459 2018 + 4. 3 + 5. 2 + 8. 2 + 7. 2 + 6. 2 = 1. 2 - 3. 2  5.5/7   0.49
  3. ML ŠD KRKA Novo mesto  2006.5                                10    9.5    0.0   48.0
       (W 5  1.5)(B 7    2)(W 1    0)(B 4    1)(W 8    2)(B 6    1)(W 2    2)
     1. Dobrovoljc, Andrej 1774 2030 = 5. 1 + 7. 1 - 1. 1 - 4. 2 + 8. 1 + 6. 1 + 2. 1  4.5/7  -0.27
     2. Bajt, Hana         1721 1983 + 5. 2 + 7. 2 - 1. 2 + 4. 3 + 8. 2 - 6. 2 + 2. 2  5.0/7   0.29
  4. ŠK Komenda             1994.0                                 9    9.5    0.0   46.0
       (W 2    1)(W 8    2)(B 6    2)(W 3    1)(B 5  0.5)(W 7    2)(B 1    1)
     1. Mihelič, Vesna     1706 2056                                                   0.0/0
     2. Vidmar, Klara      1620 1932 + 2. 1 + 8. 1 + 6. 1 + 3. 1 - 5. 1 + 7. 1 = 1. 1  5.5/7   1.64
     3. Mazzini, Katarina  1418 1814 - 2. 2 + 8. 2 + 6. 2 - 3. 2 = 5. 2 + 7. 2 = 1. 2  4.0/7   0.93
     4. Maček, Inti        1100 1621                                                   0.0/0
     5. Halilovič, Elma       0 1827                                                   0.0/0
     6. Križnič, Tina         0 1573                                                   0.0/0
  5. ML ŠK Postojna         2026.5                                 8    8.0    0.0   28.5
       (B 3  0.5)(B 2    0)(W 7    2)(B 1    0)(W 4  1.5)(B 8    2)(W 6    2)
     1. Hreščak, Ivana     1835 2101 = 3. 1 - 2. 1 + 7. 1 - 1. 1 + 4. 2 + 8. 1 + 6. 1  4.5/7  -0.82
     2. Jereb, Lana           0 1952 - 3. 2 - 2. 2 + 7. 2 - 1. 2 = 4. 3 + 8. 2 + 6. 2  3.5/7  -0.94
  6. ŠD KRKA Novo mesto     1742.0                                 3    3.0    0.0   14.0
       (W 7    0)(B 1    0)(W 4    0)(B 8    2)(W 2    0)(W 3    1)(B 5    0)
     1. Knoll, Nina        1313 1648 - 7. 1 - 1. 1 - 4. 2 + 8. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 5. 1  1.0/7  -0.37
     2. Pajek, Tjaša          0 1836 - 7. 2 - 1. 2 - 4. 3 + 8. 2 - 2. 2 + 3. 2 - 5. 2  2.0/7  -1.28
  7. ŠD Radenska-Pomgrad    1750.0                                 2    2.5    0.0   12.0
       (B 6    2)(W 3    0)(B 5    0)(B 2    0)(W 1  0.5)(B 4    0)(W 8    0)
     1. Lukač, Alina       1293 1759 + 6. 1 - 3. 1 - 5. 1 - 2. 1 = 1. 1 - 4. 2 - 8. 1  1.5/7  -0.75
     2. Lukač, Ema            0 1741 + 6. 2 - 3. 2 - 5. 2 - 2. 2 - 1. 2 - 4. 3 - 8. 2  1.0/7  -1.39
     3. Kološa Kušej, Vita    0 1686                                                   0.0/0
  8. ŠK Triglav 2 Krško     1602.5                                 2    2.0    0.0   -1.0
       (W 1    0)(B 4    0)(W 2    0)(W 6    0)(B 3    0)(W 5    0)(B 7    2)
     1. Radej, Pika           0 1667 - 1. 1 - 4. 2 - 2. 1 - 6. 1 - 3. 1 - 5. 1 + 7. 1  1.0/7  -0.51
     2. Kodrič, Žana          0 1538 - 1. 2 - 4. 3 - 2. 2 - 6. 2 - 3. 2 - 5. 2 + 7. 2  1.0/7   0.11
     3. Baškovec, Špela       0 1511                                                   0.0/0


Arbiter: Robert Rudman, IA                       
Tempo: 3 minute + 2 sek/potezo
WinEkipni  4.00.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto