Posamična pospešena DP mladih 2017

Datum: 02.12.2017 - 03.12.2017

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


Pospešeno DP mladincev 2017
                           Otočec, 2.-3.12.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                       Točke Buch1 MBuch W-We
  1. Dobrovoljc Vid        FM 2177 2409  ŠD KRKA Novo mesto       7.5  45.5  39.0  0.57
         (2000)         1W13 1B10 =W7  0W3  1B8  1B2  1W4  1B12 1W6 
  2. Skuhala Luka          MK 2016 2290  ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  45.5  38.0  0.27
         (1999)         1B22 =W6  =B4  =W8  1B11 0W1  1B13 1W9  1B3 
  3. Tisaj Domen           MK 1959 2263  ŠK Žalec                 6.5  45.0  37.5  0.93
         (2002)         1W15 1B17 1W9  1B1  0W4  1B7  1W12 =B6  0W2 
  4. Brinovec David        MK 2095 2336  ŠK Žalec                   6  48.5  41.0  0.10
         (2001)         1W20 =B8  =W2  1B9  1B3  1W6  0B1  =W7  =B5 
  5. Skuhala Jernej        MK 2104 2387  ŠD Radenska - Pomgrad      6  38.5  32.5 -1.59
         (1998)         1B11 =W12 0B6  1W15 =B20 1W13 =B9  1B18 =W4 
  6. Ačimovič Vasja        II 1776 2161  ŠD Kočevje               5.5  48.0  40.5  1.65
         (2001)         1W14 =B2  1W5  =B7  1W10 0B4  1W17 =W3  0B1 
  7. Stevanič David        MK 1888 2264  ŠD Kočevje               5.5  45.0  37.5 -0.12
         (2002)         1B18 1W19 =B1  =W6  =B12 0W3  1W8  =B4  =W10
  8. Bajo Tin               I 1708 2063  ŠD Kočevje               5.5  42.5  35.0  1.53
         (2001)         1B16 =W4  =B12 =B2  0W1  1W22 0B7  1W14 1B18
  9. Ačimovič Sergej       II 1633 2033  ŠD Kočevje               5.5  39.5  33.0  1.73
         (2003)         1W23 1B13 0B3  0W4  1B22 1W20 =W5  0B2  1W12
 10. Požun Matej          III 1783 2163  ŠK Triglav Krško         5.5  39.5  32.0  0.17
         (1999)         1B24 0W1  1B18 1W11 0B6  0W12 1B20 1W17 =B7 
 11. Škrbec Leon           IV 1514 2062  ŠK Postojna                5  34.0  27.5 -0.18
         (2007)         0W5  1B25 1W21 0B10 0W2  1B23 0W18 1B22 1B17
 12. Meglič Jaka            I 1795 2114  ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  46.0  38.5  0.34
         (2001)         1W25 =B5  =W8  1B17 =W7  1B10 0B3  0W1  0B9 
 13. Lazarev Vladislav        1533 1882  ŠK Val - Koper           4.5  39.5  32.0  0.86
         (2002)         0B1  0W9  1B24 1W23 1B16 0B5  0W2  =W20 +*26
 14. Pečnik Maj               1290 1843  ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  34.0  28.5  0.73
         (2004)         0B6  =W22 1B16 0B20 1W19 0B17 1W15 0B8  1W21
 15. Aksonov Danylo           1410 1610  ŠK Val - Koper           4.5  33.5  27.0  1.74
         (2003)         0B3  =W16 1B25 0B5  0W21 +*26 0B14 1W19 1W23
 16. Kaluža Dominik           1231 1874  ŠK Postojna              4.5  31.0  25.5 -1.12
         (2006)         0W8  =B15 0W14 1B24 0W13 =B25 =W21 +*26 1B20
 17. Bizjak Anej           II 1602 1956  ŠK Brežice                 4  39.5  33.0  0.38
         (2006)         1B21 0W3  1B19 0W12 1B18 1W14 0B6  0B10 0W11
 18. Vah Denis             II 1391 2045  ŠD Vrhnika                 4  38.5  32.5 -0.56
         (2003)         0W7  1B23 0W10 1B19 0W17 1B21 1B11 0W5  0W8 
 19. Žličar Jure              1164 1919  ŠK Komenda                 4  31.0  25.5 -1.54
         (2007)         +*26 0B7  0W17 0W18 0B14 1W24 1W23 0B15 1B25
 20. Meglič Enej           II 1487 1986  ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  38.0  32.0 -0.79
         (2004)         0B4  1W24 =B22 1W14 =W5  0B9  0W10 =B13 0W16
 21. Založnik S. Gal          1201 1735  ŠK Komenda               3.5  31.5  26.5 -0.32
         (2003)         0W17 +*26 0B11 0W22 1B15 0W18 =B16 1W25 0B14
 22. Kobe Jure            III 1485 1874  ŠD KRKA Novo mesto         3  36.5  30.0 -1.10
         (2003)         0W2  =B14 =W20 1B21 0W9  0B8  +*26 0W11 0B24
 23. Lenček Kranjec Dani      1224 1828  ŠD Radenska - Pomgrad      3  32.0  26.5 -1.62
         (2004)         0B9  0W18 +*26 0B13 1W25 0W11 0B19 1W24 0B15
 24. Čebulj Šifrer Ožbej  III 1350 1773  ŠS TZ Prevodi Dvojka       3  28.5  23.0 -0.85
         (2001)         0W10 0B20 0W13 0W16 +*26 0B19 1W25 0B23 1W22
 25. Averyanov Nikita         1353 1593  ŠK Val - Koper           1.5  29.0  24.0 -1.21
         (2007)         0B12 0W11 0W15 +*26 0B23 =W16 0B24 0B21 0W19


Arbiter: Ambrož Čopi, NA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Otočec, Slovenija, 2.12.2017-3.12.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sek/potezo 
Datoteka: C:/turnir/si17ru20/si17ru20
                        


                        Pospešeno DP mladink 2017
                           Otočec, 2.-3.12.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Hreščak Ivana        WFM 1976 2101  ŠK Postojna                8  45.0  49.0  2.03
         (2000)         1W5  1B6  0W3  1B9  1W4  1B2  1W7  1B8  1W10
  2. Rozman Monika        WMK 1875 2091  ŠS TZ Prevodi Dvojka     7.5  45.5  49.5  1.64
         (2000)         1B10 1W8  1B7  1B3  =W6  0W1  1B4  1B5  1W9 
  3. Dobrovoljc Andreja   WMK 1783 2030  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  44.5  46.5  0.84
         (1997)         1W9  1B4  1B1  0W2  =B7  1W6  0W5  1B11 1B12
  4. Ružič Pia Marie       IV 1531 1966  ŠK Triglav Krško           6  42.5  43.0  1.03
         (2004)         1B12 0W3  1B8  1W10 0B1  1W9  0W2  1B13 1W6 
  5. Jereb Lana           III 1455 1952  ŠK Postojna              5.5  38.5  39.0  0.44
         (2003)         0B1  0W7  1B12 =W8  1B10 1W14 1B3  0W2  1B13
  6. Urbanč Ana           WII 1645 2026  ŠK Triglav Krško           5  44.5  45.0 -0.55
         (2001)         1B14 0W1  1B10 1W7  =B2  0B3  1W11 =W9  0B4 
  7. Vidmar Klara          IV 1518 1932  ŠK Komenda                 5  41.0  41.5  0.44
         (2002)         1W13 1B5  0W2  0B6  =W3  =W8  0B1  1W14 1B11
  8. Kuhar Larisa          WI 1595 2018  ŠK Triglav Krško           5  37.5  38.0 -1.06
         (2004)         1W11 0B2  0W4  =B5  1W13 =B7  1W12 0W1  1B14
  9. Pajek Tjaša          III 1372 1836  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  38.5  39.0  0.38
         (2005)         0B3  1W12 1B14 0W1  1B11 0B4  1W13 =B6  0B2 
 10. Urbanč Tina          III 1438 1928  ŠK Triglav Krško           4  37.5  38.0 -1.11
         (2004)         0W2  1B11 0W6  0B4  0W5  1B13 1B14 1W12 0B1 
 11. Lukač Alina          WII 1124 1759  ŠD Radenska - Pomgrad      3  32.5  33.0 -0.55
         (2005)         0B8  0W10 1W13 1B14 0W9  1B12 0B6  0W3  0W7 
 12. Bizjak Alja              1114 1583  ŠK Brežice                 2  35.0  35.5  0.18
         (2004)         0W4  0B9  0W5  1B13 1W14 0W11 0B8  0B10 0W3 
 13. Lazareva Yelizaveta           1500  ŠK Val - Koper           0.5  35.0  35.5 -0.79
         (2009)         0B7  =W14 0B11 0W12 0B8  0W10 0B9  0W4  0W5 
 14. Lukač Ema            III 1167 1741  ŠD Radenska - Pomgrad    0.5  34.0  34.5 -2.92
         (2007)         0W6  =B13 0W9  0W11 0B12 0B5  0W10 0B7  0W8 


Arbiter: Urban Zupančič, NA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Otočec, Slovenija, 2.12.2017-3.12.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sek/potezo 
Datoteka: C:/turnir/si17rwu20/si17rwu20