Ekipna pospešena DP mladih 2017

Datum: 01.12.2017 - 03.12.2017

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, Novo mesto, d. d.

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


Ekipno pospešeno DP kadetov 2017
                                        Otočec, 1.-3.12.2017

Končno stanje
                           Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠD Kočevje Inotherm   2162.7                                14  127.0   18.0   81.5
       (W 6    3)(B 3    3)(W 2    2)(B 5    3)(W 4    2)(B 9    3)(W11    2)
     1. Stevanič, David    1888 2264 + 6. 2 + 3. 1 + 2. 1 + 5. 2 - 4. 1 + 9. 1 =11. 1  5.5/7  -0.26
     2. Ačimovič, Vasja    1776 2161 + 6. 6 + 3. 2 = 2. 2 + 5. 3 + 4. 2 + 9. 2 +11. 2  6.5/7   0.51
     3. Bajo, Tin          1708 2063 + 6. 9 + 3. 4 = 2. 4 + 5. 4 + 4. 3 + 9. 3 =11. 4  6.0/7   0.31
     4. Ačimovič, Sergej   1633 2033                                                   0.0/0
     5. Polajnar, Lev      1210 1680                                                   0.0/0
     6. Jalovec, Igor      1159 1827                                                   0.0/0
     7. Knavs, Peter       1103 1776                                                   0.0/0
     8. Lisac, Lev Gregor     0 1746                                                   0.0/0
     9. Arh, Gal              0 1598                                                   0.0/0
  2. ŠK Nova Gorica        1983.7                                12  108.0   17.0   79.5
       (B11    3)(W 8    3)(B 1    1)(W 9    2)(B10    3)(W 3    3)(B 4    2)
     1. Kobal, Saša        1666 2006 +11. 1 + 8. 1 - 1. 1 - 9. 1 +10. 1 + 3. 1 - 4. 1  4.0/7   0.26
     2. Gregorič, Andraž   1531 2043 +11. 2 + 8. 2 = 1. 2 + 9. 4 +10. 2 + 3. 3 + 4. 2  6.5/7   1.51
     3. Vičič, Mark        1512 1902                                                   0.0/0
     4. Herega, Nejc       1274 2003 +11. 4 + 8. 3 = 1. 3 + 9. 5 +10. 3 + 3. 4 + 4. 3  6.5/7   1.14
     5. Lužnik Robba, Jaka 1233 1696                                                   0.0/0
     6. Likar, Benjamin    1041 1653                                                   0.0/0
  3. ŠS TZ Prevodi Dvojka  1904.7                                10   78.0   13.0   84.0
       (B 4    2)(W 1    0)(B12    2)(W 8    3)(W 5    3)(B 2    0)(W 6    3)
     1. Dajčman, Nikolaj   1443 1931 - 4. 1 - 1. 1 -12. 1 + 8. 1 + 5. 2 - 2. 1 + 6. 2  3.0/7   0.37
     2. Dajčman, Aleksande 1406 1844 + 4. 2 - 1. 2        + 8. 2 + 5. 3        + 6. 6  4.0/5   1.69
     3. Jeler, Lan         1395 1939 + 4. 3        +12. 2 + 8. 3 + 5. 4 - 2. 2 + 6. 9  5.0/6   0.84
     4. Bobnar, Samo       1130 1805        - 1. 3 +12. 3               - 2. 4         1.0/3  -0.22
     5. Šlibar, Luka       1055 1673                                                   0.0/0
     6. Šlibar, Miha          0 1726                                                   0.0/0
  4. Celjski ŠK            1919.0                                 8   78.0   12.0   87.5
       (W 3    1)(B 9  2.5)(W11    2)(B 6    2)(B 1    1)(W 5  2.5)(W 2    1)
     1. Brilej, Jaka       1927 2230 + 3. 1 + 9. 1 +11. 1 + 6. 2 + 1. 1 + 5. 2 + 2. 1  7.0/7   1.52
     2. Pritržnik, Maj     1322 1891 - 3. 2 = 9. 4 -11. 2 + 6. 6 - 1. 2 = 5. 3 - 2. 2  2.0/7  -1.59
     3. Žvižej, Žiga       1235 1636 - 3. 3 + 9. 5 +11. 4 - 6. 9 - 1. 3 + 5. 4 - 2. 4  3.0/7   1.40
  5. ŠK Slovenj Gradec     1950.7                                 8   58.0   11.5   73.5
       (B13  2.5)(W12    3)(B 7    3)(W 1    0)(B 3    0)(B 4  0.5)(W 9  2.5)
     1. Juvan, Jaka        1880 2143                                                   0.0/0
     2. Vaupot, Luka       1423 1935 +13. 2 +12. 1 + 7. 1 - 1. 1 - 3. 1 - 4. 1 = 9. 1  3.5/7   0.87
     3. Vaupot, Maks       1179 1774 =13. 4 +12. 2 + 7. 3 - 1. 2 - 3. 2 = 4. 2 + 9. 4  4.0/7   1.03
     4. Stražišnik, Enej   1179 1793 +13. 5 +12. 3 + 7. 5 - 1. 3 - 3. 3 - 4. 3 + 9. 5  4.0/7   0.56
     5. Vaupot, Eliza      1037 1619                                                   0.0/0
  6. ŠD Radenska-Pomgrad   1926.3                                 8   45.0   10.0   73.5
       (B 1    0)(W13    2)(B 8    2)(W 4    1)(B 7    2)(W12    3)(B 3    0)
     1. Marič Vild, Fabija 1507 1892                                                   0.0/0
     2. Meglič, Enej       1487 1986 - 1. 1 +13. 2 = 8. 1 - 4. 1 - 7. 1 +12. 1 - 3. 1  2.5/7  -0.61
     3. Hanc, Nejc         1348 1901                                                   0.0/0
     4. Kočar, Jaka        1419 2012                                                   0.0/0
     5. Žižek, Rene        1275 1814                                                   0.0/0
     6. Lenček Kranjec, Da 1224 1828 - 1. 2 -13. 4 = 8. 2 - 4. 2 + 7. 3 +12. 2 - 3. 2  2.5/7  -1.15
     7. Lenček-Kranjec, Jo 1263 1609                                                   0.0/0
     8. Kastelic, Amadej   1192 1824                                                   0.0/0
     9. Pečnik, Maj        1290 1843 - 1. 3 +13. 6 + 8. 3 + 4. 3 + 7. 5 +12. 3 - 3. 3  5.0/7   0.91
  7. ŠD Vrhnika            1975.0                                 8   39.0   10.0   62.0
       (W12    1)(B11    2)(W 5    0)(B13    2)(W 6    1)(B10    2)(B14    2)
     1. Širaj, Anej        1664 2094 -12. 1 +11. 1 - 5. 2 -13. 2 + 6. 2 +10. 1 w14. 1  3.0/6  -1.43
     2. Vah, Denis         1391 2045                                                   0.0/0
     3. Širaj, Vita        1346 1786 +12. 2 -11. 2 - 5. 3 +13. 4 - 6. 6 -10. 2 r14. 2  2.0/6  -1.66
     4. Vodnik, Val        1298 1802                                                   0.0/0
     5. Širaj, Svit        1203 1835 -12. 3 +11. 4 - 5. 4 +13. 5 - 6. 9 +10. 3 r14. 3  3.0/6  -0.72
     6. Selan, Krištof        0 1728                                                   0.0/0
     7. Širaj, Brin           0 1591                                                   0.0/0
  8. ŠD KRKA 1 Novo mesto  1798.0                                 6   38.0    8.5   75.5
       (W10  2.5)(B 2    0)(W 6    1)(B 3    0)(W11  1.5)(B14    2)(B12  1.5)
     1. Kobe, Jure         1485 1874 +10. 1 - 2. 1 = 6. 2 - 3. 1 +11. 1 w14. 1 =12. 1  3.0/6   0.42
     2. Rudman, Rok        1263 1747 +10. 2 - 2. 2 = 6. 6 - 3. 2 -11. 2 r14. 2 -12. 2  1.5/6  -1.35
     3. Kobe, Matic        1212 1773 =10. 3 - 2. 4 - 6. 9 - 3. 3 =11. 4 r14. 3 +12. 3  2.0/6  -0.80
  9. ŠK Komenda            1802.3                                 6   37.0    8.5   82.5
       (B14    2)(W 4  0.5)(B10    2)(B 2    1)(W13  2.5)(W 1    0)(B 5  0.5)
     1. Zidar, Jernej      1257 1916 w14. 1 - 4. 1 +10. 1 + 2. 1 +13. 2 - 1. 1 = 5. 2  3.5/6   1.21
     2. Založnik S., Gal   1201 1735 r14. 2        -10. 2               - 1. 2         0.0/2  -0.60
     3. Omladič K., Filip  1281 1756 r14. 3                             - 1. 3         0.0/1  -0.14
     4. Žličar, Jure       1164 1919        = 4. 2 +10. 3 - 2. 2 +13. 4        - 5. 3  2.5/5  -0.57
     5. Tavčar, Jaka       1177 1749        - 4. 3        - 2. 4 =13. 5        - 5. 4  0.5/4  -1.19
     6. Klemenčič, Gašper  1241 1722                                                   0.0/0
     7. Cimperman, Teo     1137 1728                                                   0.0/0
     8. Perme, Martin      1159 1654                                                   0.0/0
     9. Djokič, Pavle      1143 1650                                                   0.0/0
 10. ŠD KRKA 2 Novo mesto  1751.7                                 6   35.5   10.0   65.0
       (B 8  0.5)(B14    2)(W 9    1)(B12  2.5)(W 2    0)(W 7    1)(B13    3)
     1. Rajh, Tinej        1169 1796 - 8. 1 w14. 1 - 9. 1 =12. 1 - 2. 1 - 7. 1 +13. 2  1.5/6  -0.26
     2. Kastrevec, Andrej  1137 1718 - 8. 2 r14. 2 + 9. 2 +12. 2 - 2. 2 + 7. 3 +13. 4  4.0/6   1.32
     3. Fink, Maj          1089 1741 = 8. 3 r14. 3 - 9. 4 +12. 3 - 2. 4 - 7. 5 +13. 5  2.5/6   0.09
     4. Bevc Taraniš, Tin     0 1664                                                   0.0/0
 11. ŠK Val-Koper          1695.0                                 5   45.0    9.5   79.5
       (W 2    0)(W 7    1)(B 4    1)(B14    2)(B 8  1.5)(W13    3)(B 1    1)
     1. Lazarev, Vladislav 1533 1882 - 2. 1 - 7. 1 - 4. 1 w14. 1 - 8. 1 +13. 2 = 1. 1  1.5/6  -0.25
     2. Aksonov, Danylo    1410 1610 - 2. 2 + 7. 3 + 4. 2 r14. 2 + 8. 2 +13. 5 - 1. 2  4.0/6   2.86
     3. Averyanov, Nikita  1353 1593                                                   0.0/0
     4. Pregelj, Svit      1079 1698 - 2. 4 - 7. 5 - 4. 3 r14. 3 = 8. 3 +13. 6 = 1. 3  2.0/6  -0.17
     5. Lazareva, Yelizave    0 1500                                                   0.0/0
 12. ŠK Brežice            1701.3                                 5   38.0    7.0   72.0
       (B 7    2)(B 5    0)(W 3    1)(W10  0.5)(B14    2)(B 6    0)(W 8  1.5)
     1. Bizjak, Anej       1602 1956 + 7. 1 - 5. 2 + 3. 1 =10. 1 w14. 1 - 6. 2 = 8. 1  3.0/6  -0.15
     2. Bizjak, Alja       1114 1583 - 7. 3 - 5. 3 - 3. 3 -10. 2 r14. 2 - 6. 6 + 8. 2  1.0/6  -0.40
     3. Bizjak, Alexei     1109 1565 + 7. 5 - 5. 4 - 3. 4 -10. 3 r14. 3 - 6. 9 - 8. 3  1.0/6  -0.25
 13. ŠK Triglav Krško      1729.7                                 2   23.0    5.0   68.5
       (W 5  0.5)(B 6    1)(B14    2)(W 7    1)(B 9  0.5)(B11    0)(W10    0)
     1. Muha, Magdalena    1566 1510                                                   0.0/0
     2. Kraševec, Jan      1141 1895 - 5. 2 - 6. 2 w14. 1 + 7. 1 - 9. 1 -11. 1 -10. 1  1.0/6  -1.69
     3. Kodrič P., Kristja 1153 1784                                                   0.0/0
     4. Radej, Filip       1121 1702 = 5. 3 + 6. 6 r14. 2 - 7. 3 - 9. 4        -10. 2  1.5/5  -0.31
     5. Glas, Bruno        1159 1817 - 5. 4        r14. 3 - 7. 5 = 9. 5 -11. 2 -10. 3  0.5/5  -2.46
     6. Ružič, Borut Jan      0 1613        - 6. 9                      -11. 4         0.0/2  -0.59


Arbiter: Robert Rudman, IA                       
Tempo: 10 minut + 5 sek/potezo
WinEkipni  4.00.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto


                       Ekipno pospešeno DP mladincev 2017
                                        Otočec, 1.-3.12.2017

Končno stanje
                           Rating                              MT    Točke  MedMT  SonKM
  1. ŠD Radenska-Pomgrad   2369.0                                 9   12.0    0.0   49.5
       (B 4    3)(W 2    1)(B 3    2)(W 4    2)(B 2  1.5)(W 3  2.5)
     1. Markoja, Boris     2287 2430                                            0.0/0
     2. Skuhala, Jernej    2104 2387 + 4. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 2. 1 = 3. 1  1.5/6  -2.24
     3. Skuhala, Luka      2016 2290 + 4. 2 - 2. 2 + 3. 3 + 4. 2 = 2. 2 + 3. 3  4.5/6   0.54
     4. Meglič, Jaka       1795 2114 + 4. 5 + 2. 3 + 3. 4 + 4. 5 + 2. 3 + 3. 4  6.0/6   1.84
  2. ŠD KRKA Novo mesto    2221.7                                 9   10.0    0.0   37.5
       (B 3  0.5)(B 1    2)(W 4    2)(W 3    2)(W 1  1.5)(B 4    2)
     1. Dobrovoljc, Vid    2177 2409 - 3. 1 + 1. 2 + 4. 1 + 3. 1 + 1. 2 + 4. 1  5.0/6   1.04
     2. Zirkelbach, Maj    2039 2240 = 3. 3 + 1. 3 - 4. 2 + 3. 3 = 1. 3 + 4. 2  4.0/6   0.56
     3. Janko, Marko       1575 2016 - 3. 4 - 1. 4 + 4. 5 - 3. 4 - 1. 4 - 4. 5  1.0/6  -2.20
  3. ŠK Triglav Krško      2176.3                                 6    9.5    0.0   36.0
       (W 2  2.5)(B 4    2)(W 1    1)(B 2    1)(W 4  2.5)(B 1  0.5)
     1. Urbanč, Peter      2084 2353 + 2. 1 + 4. 1 + 1. 2 - 2. 1 + 4. 1 = 1. 2  4.5/6   1.12
     2. Muha, Miljenko     2021 2013                                            0.0/0
     3. Požun, Matej       1783 2163 = 2. 2 - 4. 2 - 1. 3 - 2. 2 = 4. 2 - 1. 3  1.0/6  -1.60
     4. Bajc, Aleksander   1728 2066 + 2. 3 + 4. 5 - 1. 4 + 2. 3 + 4. 5 - 1. 4  4.0/6   0.30
  4. ŠS TZ Prevodi Dvojka  2055.7                                 0    4.5    0.0   31.3
       (W 1    0)(W 3    1)(B 2    1)(B 1    1)(B 3  0.5)(W 2    1)
     1. Rozman, Monika     1875 2091 - 1. 2 - 3. 1 - 2. 1 + 1. 2 - 3. 1 - 2. 1  1.0/6   0.08
     2. Žnidarič, Anže     1829 2106 - 1. 3 + 3. 3 + 2. 2 - 1. 3 = 3. 3 - 2. 2  2.5/6   0.50
     3. Dolinar, Jan       1662 1970                                            0.0/0
     4. Dolinar, Matic     1661 2002                                            0.0/0
     5. Čebulj Šifrer, Ožb 1350 1773 - 1. 4 - 3. 4 - 2. 3 - 1. 4 - 3. 4 + 2. 3  1.0/6   0.06


Arbiter: Robert Rudman, IA                       
Tempo: 10 minut + 5 sek/potezo
WinEkipni  4.00.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto




                    Ekipno pospešeno DP mladink in kadetinj 2017
                                       Otočec, 1.12.2017

Končno stanje
                              Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ML ŠK Triglav Krško      2022.0                                12   71.0   10.5   56.0
       (B 2  1.5)(W 5    2)(B 6    1)(W 7  1.5)(B 3    1)(B 4  1.5)(W 8    2)
     1. Urbanč, Ana        1645 2026 = 2. 1 + 5. 1 - 6. 1 = 7. 1 - 3. 1 + 4. 1 + 8. 1  4.0/7  -0.52
     2. Kuhar, Larisa      1595 2018 + 2. 2 + 5. 2 + 6. 2 + 7. 2 + 3. 2 = 4. 2 + 8. 2  6.5/7   1.16
  2. ML ŠD KRKA Novo mesto    2006.5                                10   57.0   10.0   52.5
       (W 1  0.5)(B10    2)(W 4    1)(W 5  1.5)(B 9    2)(W 3    1)(B11    2)
     1. Dobrovoljc, Andrej 1783 2030 = 1. 1 +10. 1 - 4. 1 + 5. 1 + 9. 1 - 3. 1 +11. 1  4.5/7  -0.30
     2. Bajt, Hana         1694 1983 - 1. 2 +10. 2 + 4. 2 = 5. 2 + 9. 2 + 3. 2 +11. 3  5.5/7   0.38
  3. ŠK Nova Gorica           1876.0                                 9   65.5    9.0   57.0
       (B 7    2)(W 4  1.5)(B 5  0.5)(W 6    2)(W 1    1)(B 2    1)(W10    1)
     1. Markočič, Špela    1568 1956 + 7. 1 = 4. 1 = 5. 1 + 6. 1 + 1. 1 + 2. 1 +10. 1  6.0/7   2.18
     2. Gregorič, Anika    1256 1796 + 7. 2 + 4. 2 - 5. 2 + 6. 2 - 1. 2 - 2. 2 -10. 2  3.0/7  -0.38
     3. Kolšek, Meta       1268 1804                                                   0.0/0
     4. Gregorič, Ema         0 1581                                                   0.0/0
     5. Vičič, Špelca         0 1552                                                   0.0/0
  4. ŠK Triglav 1 Krško       1947.0                                 9   56.5    9.5   51.5
       (W12    2)(B 3  0.5)(B 2    1)(W10    2)(B 6    2)(W 1  0.5)(B 5  1.5)
     1. Ružič, Pia Marie   1531 1966 +12. 1 = 3. 1 + 2. 1 +10. 1 + 6. 1 - 1. 1 = 5. 1  5.0/7   0.74
     2. Urbanč, Tina       1438 1928 +12. 2 - 3. 2 - 2. 2 +10. 2 + 6. 2 = 1. 2 + 5. 2  4.5/7  -0.24
  5. ŠK Komenda               1873.0                                 8   45.5    8.0   57.5
       (W 8    2)(B 1    0)(W 3  1.5)(B 2  0.5)(W 7  1.5)(B 9    2)(W 4  0.5)
     1. Vidmar, Klara      1518 1932 + 8. 1 - 1. 1 = 3. 1 - 2. 1 + 7. 1 + 9. 1 = 4. 1  4.0/7   0.51
     2. Mazzini, Katarina  1447 1814 + 8. 2 - 1. 2 + 3. 2 = 2. 2 = 7. 2 + 9. 2 - 4. 2  4.0/7   0.58
     3. Mihelič, Vesna     1426 2056                                                   0.0/0
     4. Halilovič, Elma    1110 1827                                                   0.0/0
     5. Križnič, Tina         0 1573                                                   0.0/0
     6. Maček, Inti           0 1621                                                   0.0/0
  6. ŠD Domžale               1721.0                                 7   33.0    7.0   47.0
       (B11  1.5)(W 9    2)(W 1    1)(B 3    0)(W 4    0)(B 8  0.5)(B12    2)
     1. Grošelj, Kaja      1275 1788 +11. 1 + 9. 1 + 1. 1 - 3. 1 - 4. 1 = 8. 1 +12. 1  4.5/7   1.50
     2. Grošelj, Jerneja   1101 1654 =11. 3 + 9. 2 - 1. 2 - 3. 2 - 4. 2 - 8. 2 +12. 2  2.5/7  -0.08
  7. ŠK Milan Majcen Sevnica  1804.0                                 6   32.0    7.0   45.5
       (W 3    0)(B12    2)(W 8    2)(B 1  0.5)(B 5  0.5)(W11    1)(W 9    1)
     1. Rožmanec, Pia      1165 1953 - 3. 1 +12. 1 + 8. 1 = 1. 1 - 5. 1 +11. 1 + 9. 1  4.5/7   0.01
     2. Bobnič, Nina       1111 1655 - 3. 2 +12. 2 + 8. 2 - 1. 2 = 5. 2 -11. 3 - 9. 2  2.5/7  -0.21
  8. ŠD Radenska-Pomgrad      1750.0                                 6   24.5    5.5   44.0
       (B 5    0)(W11    1)(B 7    0)(W12    1)(B10    2)(W 6  1.5)(B 1    0)
     1. Lukač, Alina       1124 1759 - 5. 1 +11. 1 - 7. 1 +12. 1 +10. 1 = 6. 1 - 1. 1  3.5/7   0.60
     2. Lukač, Ema         1167 1741 - 5. 2 -11. 3 - 7. 2 -12. 2 +10. 2 + 6. 2 - 1. 2  2.0/7  -1.81
     3. Kološa Kušej, Vita 1138 1686                                                   0.0/0
  9. ŠD KRKA Novo mesto       1742.0                                 6   19.0    6.0   43.5
       (W10    1)(B 6    0)(W12    2)(B11    2)(W 2    0)(W 5    0)(B 7    1)
     1. Pajek, Tjaša       1372 1836 +10. 1 - 6. 1 +12. 1 +11. 1 - 2. 1 - 5. 1 - 7. 1  3.0/7  -0.57
     2. Knoll, Nina        1080 1648 -10. 2 - 6. 2 +12. 2 +11. 3 - 2. 2 - 5. 2 + 7. 2  3.0/7  -0.02
 10. ŠK Dolenjske Toplice     1677.5                                 5   19.0    5.0   46.5
       (B 9    1)(W 2    0)(B11    1)(B 4    0)(W 8    0)(W12    2)(B 3    1)
     1. Potočar, Nika      1110 1734 - 9. 1 - 2. 1 -11. 1 - 4. 1 - 8. 1 +12. 1 - 3. 1  1.0/7  -1.54
     2. Horvat, Ivana      1125 1621 + 9. 2 - 2. 2 +11. 3 - 4. 2 - 8. 2 +12. 2 + 3. 2  4.0/7   1.67
 11. ŠS TZ Prevodi Dvojka     1707.5                                 4   20.5    4.5   42.5
       (W 6  0.5)(B 8    1)(W10    1)(W 9    0)(B12    1)(B 7    1)(W 2    0)
     1. Sefič, Lana        1028 1704 - 6. 1 - 8. 1 +10. 1 - 9. 1 -12. 1 - 7. 1 - 2. 1  1.0/7  -1.45
     2. Zorko, Lana        1082 1711                                                   0.0/0
     3. Kovše, Neža           0 1687 = 6. 2 + 8. 2 -10. 2 - 9. 2 +12. 2 + 7. 2 - 2. 2  3.5/7  -0.00
 12. ŠK Triglav 2 Krško       1602.5                                 2    5.5    2.0   44.5
       (B 4    0)(W 7    0)(B 9    0)(B 8    1)(W11    1)(B10    0)(W 6    0)
     1. Radej, Pika        1045 1667 - 4. 1 - 7. 1 - 9. 1 - 8. 1 +11. 1 -10. 1 - 6. 1  1.0/7  -1.16
     2. Kodrič, Žana          0 1538 - 4. 2 - 7. 2 - 9. 2 + 8. 2 -11. 3 -10. 2 - 6. 2  1.0/7  -1.05
     3. Baškovec, Špela       0 1511                                                   0.0/0


Arbiter: Robert Rudman, IA                       
Tempo: 10 minut + 5 sek/potezo
WinEkipni  4.00.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto