III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017

Datum: 10.11.2017 - 26.11.2017

Organizator: ŠZS ŠK Komenda

Sponzor: Tehrol, Taložba Ataja, Pekarna Ježek, Založba Modr

Sistem: berger, 7 kol

Igralni čas: 90 min + 30 sek/ potezo


                          III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017
                            Komenda, 10.-26.11.2017

Končno stanje
Mesto  ekipa / Igralci       Rating                         Meč točke  Točke
  1. ŠK KOMENDA              2210.5                                12   28.5
       (B 6    5)(W 2    5)(B 3    5)(B 8    0)(W 5  4.5)(B 7    5)(W 4    4)
     1. Debevec Blaž      2196 2190 + 6. 1 = 2. 3 + 3. 1 l 8. 1 + 5. 1 = 7. 1 = 4. 1  4.5/6   1.25
     2. Gantar Jan        2187 2228                      l 8. 2                       0.0/0
     3. Kragelj Igor      2161 2146 + 6. 4 = 2. 5        l 8. 3                       1.5/2   0.20
     4. Šubelj Jan        2070 2281 + 6. 5 + 2. 6        l 8. 4 + 5. 6 + 7. 2 + 4. 3  5.0/5   1.00
     5. Lučovnik Tilen    2081 2205 + 6. 6 + 2. 7 + 3. 2 l 8. 5        = 7. 6         3.5/4   0.52
     6. Marn Jan          2054 2213 - 6. 7 + 2. 8 + 3. 3 l 8. 6 + 5. 7 + 7. 7 - 4. 4  4.0/6  -0.63
     7. Leonardi Caterina 2007 2133 + 6. 8 + 2. 9 + 3. 4        - 5. 9 + 7. 8         4.0/5   1.21
     8. Skok Boris        2002 2064               = 3. 5        + 5.10        = 4. 8  2.0/3  -0.19
     9. Juhant Igor       1976 1988               = 3. 6                      + 4.10  1.5/2   0.41
    10. Ogradi Gregor     1971 2042                                                   0.0/0
    11. Markošek Maj      1934 2142                                                   0.0/0
    12. Trebušak Anton    1843 1879                                                   0.0/0
    13. Vidmar Klara      1725 1924                                                   0.0/0
    14. Zajc Jan          1718 1919                             = 5.11 + 7.12 + 4.16  2.5/3   0.32
    15. Kralj Nejc        1715 1855                                                   0.0/0
    16. Novak Anže        1657 1729                                                   0.0/0
    17. Mazzini Katarina  1615 1857                                                   0.0/0
    18. Zidar Jernej      1302 1920                                                   0.0/0

  2. ŠD SIJ ACRONI JESENICE  2141.3                                 9   20.5
       (W 3  3.5)(B 1    1)(W 5    4)(B 7  4.5)(W 4    3)(B 6  4.5)(W 8    0)
     1. Hasanagič Alim    2225 2237                                           l 8. 1  0.0/0
     2. Hasanagič Anel    2235 2189                                           l 8. 2  0.0/0
     3. Rodman Franc      2062 2125 = 3. 1 = 1. 1 = 5. 3 - 7. 1 - 4. 1 + 6. 1 l 8. 3  2.5/6  -0.32
     4. Železnik Alojz    2151 2197                                           l 8. 4  0.0/0
     5. Jeraj Zlatko      2027 2037 - 3. 2 = 1. 3 + 5. 6 + 7. 6 = 4. 3 + 6. 2 l 8. 5  4.0/6   0.89
     6. Pazlar Marko      2069 2063 + 3. 3 - 1. 4 + 5. 7 = 7. 7 + 4. 4 + 6. 3 l 8. 6  4.5/6   1.09
     7. Pavlin Ivan       1833 1979 + 3. 4 - 1. 5 = 5. 8 + 7. 8 = 4. 8 + 6. 5         4.0/6   1.11
     8. Ravnik Franc      1886 2022 + 3. 5 - 1. 6 + 5. 9 + 7. 9 = 4.10 = 6. 6         4.0/6   0.31
     9. Halilov Esad         0 1854 - 3. 6 - 1. 7 - 5.10 + 7.11 = 4.16 - 6. 7         1.5/6  -1.27
    10. Ključanin Fahrudi    0 1950                                                   0.0/0
    11. Cvetkov Risto        0 1884                                                   0.0/0

  3. ŠK DOLENJSKE TOPLICE    2039.0                                 7   18.5
       (B 2  2.5)(B 8    0)(W 1    1)(B 5  3.5)(W 7    5)(B 4  3.5)(W 6    3)
     1. Luzar Emil        2141 2222 = 2. 3 l 8. 1 - 1. 1 = 5. 3 - 7. 2 - 4. 1 + 6. 1  2.0/6  -1.64
     2. Pucelj Jože       2092 2085 + 2. 5 l 8. 2 - 1. 5 + 5. 6 + 7. 6 = 4. 3 + 6. 2  4.5/6   1.05
     3. Muhič Jure        1867 2053 - 2. 6 l 8. 3 - 1. 6 + 5. 7 + 7. 7 - 4. 8 - 6. 3  2.0/6  -1.64
     4. Janko Roman       1895 2110 - 2. 7 l 8. 4 - 1. 7 - 5. 8 + 7. 8 + 4. 9 = 6. 6  2.5/6  -1.72
     5. Gorše Damjan      1781 1823 - 2. 8 l 8. 5 = 1. 8 + 5. 9 + 7.12 + 4.10 = 6. 7  4.0/6   1.83
     6. Kregulj Andrej    1680 1941 + 2. 9 l 8. 6 = 1. 9 - 5.10 + 7.13 + 4.16 - 6. 8  3.5/6  -0.10
     7. Horvat Ivana      1135 1613                                                   0.0/0
     8. Potočar Nika      1035 1751                                                   0.0/0
     9. Lovrin Jakob         0 1642                                                   0.0/0

  4. ŠK LJUBLJANA DUOL       2123.5                                 5   18.5
       (W 5  2.5)(B 7  4.5)(W 8    0)(W 6    4)(B 2    3)(W 3  2.5)(B 1    2)
     1. Timagin Piotr     2322 2445               l 8. 1 + 6. 2 + 2. 3 + 3. 1 = 1. 1  3.5/4   0.12
     2. Jeran Boštjan     2214 2229 + 5. 1        l 8. 2 + 6. 3                       2.0/2   0.41
     3. Peršl Bojan       2062 2128 + 5. 3 - 7. 1 l 8. 3 - 6. 4 = 2. 5 = 3. 2 - 1. 4  2.0/6  -1.32
     4. Šolmajer Luka     1997 2085 = 5. 5 + 7. 5 l 8. 4        - 2. 6        + 1. 6  2.5/4   0.27
     5. Kodela Marko      1960 1936               l 8. 5                              0.0/0
     6. Sadikov Aleksande 1970 1918               l 8. 6                              0.0/0
     7. Sivčevič Nusret   1817 1919                                                   0.0/0
     8. Trussevich Simon  1734 1923 - 5. 6 = 7. 6        + 6. 6 = 2. 7 + 3. 3 = 1. 8  3.5/6   1.02
     9. Pečnik Primož     1838 1871 - 5. 7 + 7. 7                      - 3. 4         1.0/3  -0.06
    10. Jeršič Aleks      1666 1972        + 7. 8        = 6. 7 = 2. 8 - 3. 5 - 1. 9  2.0/5  -0.76
    11. Pajnhart Tadej    1745 1797                                                   0.0/0
    12. Hribar Andrej     1754 1831                                                   0.0/0
    13. Žmavc Mark        1698 1740                                                   0.0/0
    14. Tanšek Branko     1621 1566                                                   0.0/0
    15. Sfiligoj Anže        0 1553                                                   0.0/0
    16. Šelih Mario Carlo    0 1736 - 5.10 + 7. 9        = 6. 8 = 2. 9 - 3. 6 - 1.14  2.0/6   0.30
    17. Luci Andrej          0 1616                                                   0.0/0
  5. ŠK TRZIN                1998.2                                 4   17.0
       (B 4  3.5)(W 6    5)(B 2    2)(W 3  2.5)(B 1  1.5)(B 8    0)(W 7  2.5)
     1. Šivic Klemen      2058 2104 - 4. 2 + 6. 2               - 1. 1 l 8. 1         1.0/3  -0.46
     2. Jukan Nesib       2007 2007                                    l 8. 2 - 7. 1  0.0/1  -0.37
     3. Rojs Igor         1998 1995 - 4. 3 + 6. 4 = 2. 3 = 3. 1        l 8. 3         2.0/4   0.71
     4. Borišek Anže      1895 2077                                    l 8. 4         0.0/0
     5. Rijavec Stane     1881 1976 = 4. 4                             l 8. 5         0.5/1   0.15
     6. Leben Dušan       1858 1830 + 4. 8 + 6. 5 - 2. 5 - 3. 2 - 1. 4 l 8. 6 - 7. 2  2.0/6   0.64
     7. Bajec Borut       1805 1889 + 4. 9 = 6. 6 - 2. 6 - 3. 3 - 1. 6        + 7. 6  2.5/6   0.57
     8. Borštnik Aleš     1786 1899               = 2. 7 + 3. 4                       1.5/2   0.88
     9. Grum Andrej       1781 1873               - 2. 8 - 3. 5 + 1. 7                1.0/3  -0.87
    10. Krupenko Peter    1631 1917 + 4.16 = 6. 7 + 2. 9 + 3. 6 - 1. 8        = 7. 7  4.0/6   1.01
    11. Konvalinka Kostja 1738 1810        + 6. 8               = 1.14        = 7. 8  2.0/3   1.05
    12. Troha Bogomir     1736 1875                                                   0.0/0
    13. Mlakar Slavko     1707 1775                                                   0.0/0
    14. Mihelič Mitja     1701 1826                                                   0.0/0
    15. Markič Vladimir   1686 1828                                           = 7. 9  0.5/1  -0.09
    16. Banko Franci      1397 1542                                                   0.0/0
    17. Varga Ivan        1265 1505                                                   0.0/0

  6. ŠD RADOVLJICA           1937.3                                 3   14.0
       (W 1    1)(B 5    1)(W 7  5.5)(B 4    2)(W 8    0)(W 2  1.5)(B 3    3)
     1. Anakiev Dimitar   1999 1977 - 1. 1        + 7. 1        l 8. 1 - 2. 3 - 3. 1  1.0/4  -0.06
     2. Prestrl Jožef     1892 1907        - 5. 1 + 7. 6 - 4. 1 l 8. 2 - 2. 5 - 3. 2  1.0/5  -0.24
     3. Jovan Romuald     1914 1792                      - 4. 2 l 8. 3 - 2. 6 + 3. 3  1.0/3   0.57
     4. Buha Drago        1958 2038 - 1. 3 - 5. 3 = 7. 7 + 4. 3 l 8. 4                1.5/4  -0.41
     5. Kočevar Tugomir   1876 1960 - 1. 4 - 5. 6               l 8. 5 - 2. 7         0.0/3  -1.28
     6. Krivec Metod      1755 1950 - 1. 5 = 5. 7 + 7. 8 - 4. 8 l 8. 6 = 2. 8 = 3. 4  2.5/6  -0.10
     7. Torkar Boris      1812 1960 + 1. 6 = 5.10 + 7. 9 = 4.10        + 2. 9 = 3. 5  4.5/6   1.20
     8. Pretnar Boštjan   1752 2051 - 1. 7 - 5.11 + 7.11 = 4.16               + 3. 6  2.5/5  -1.12

  7. ŠK POSTOJNA             2049.7                                 2    9.0
       (W 8    0)(W 4  1.5)(B 6  0.5)(W 2  1.5)(B 3    1)(W 1    1)(B 5  3.5)
     1. Hreščak Ivana     1923 2101 l 8. 1 + 4. 3 - 6. 1 + 2. 3        = 1. 1 + 5. 2  3.5/5   0.89
     2. Pridigar Lovro    2040 2108 l 8. 2                      + 3. 1 - 1. 4 + 5. 6  2.0/3   0.56
     3. Hajna Jurij       2066 2127 l 8. 3                                            0.0/0
     4. Slejko Vladimir   1913 2004 l 8. 4                                            0.0/0
     5. Hajna Tadej       1931 1918 l 8. 5 - 4. 4                                     0.0/1  -0.28
     6. Škrbec Leon       1618 2040 l 8. 6 = 4. 8 - 6. 2 - 2. 5 - 3. 2 = 1. 5 - 5. 7  1.0/6  -2.26
     7. Jereb Lana        1678 1952        - 4. 9 = 6. 4 = 2. 6 - 3. 3 - 1. 6 = 5.10  1.5/6  -0.93
     8. Kaluža Dominik    1390 1880        - 4.10 - 6. 6 - 2. 7 - 3. 4 - 1. 7 = 5.11  0.5/6  -1.63
     9. Hvala Inja Ajda   1173 1766        - 4.16 - 6. 7 - 2. 8               = 5.15  0.5/4  -0.89
    10. Vičič Maks        1200 1735                                                   0.0/0
    11. Hreščak Boris        0 1615               - 6. 8 - 2. 9                       0.0/2  -0.28
    12. Hočevar Tim          0 1693                             - 3. 5 - 1.14         0.0/2  -0.53
    13. Hočevar Nick         0 1564                             - 3. 6                0.0/1  -0.09


Arbiter: Poglajen Franc                          
Tempo: 90 min + 30 sek/ potezo
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Franc Poglajen