Obalni ciklus OŠ turnirjev 3

Datum: 24.11.2017 - 24.11.2017

Organizator: ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 3
                               Koper, 24.11.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Aksonov Danylo           1419 1620 SLO OŠ Koper                    5   8.5  14.5   0.0  1.83
              (2003)         1W17 1B9  1W14 1B3  1W2 
  2. Averyanov Nikita         1378 1581 SLO OŠV Ankaran                 4  10.0  18.0   0.0  1.29
              (2007)         1B10 1W4  1W7  1B6  0B1 
  3. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper                    4   8.0  15.0   0.0  1.22
              (2005)         +*24 1W8  1B6  0W1  1B14
  4. Romih Klemen Ivan             1576 SLO OŠV Ankaran                 4   8.0  14.0   0.0  1.11
              (2005)         1W13 0B2  1B15 1W11 1B10
  5. Pauković Mihajlo              1500 SLO OŠ Dante Alighieri          4   8.0  11.5   0.0  1.58
              (2005)         1B22 0W6  1B8  1B13 1W7 
  6. Veladžič Luka                 1525 SLO OŠ Anton Ukmar              3   9.5  14.5   0.0  0.46
              (2008)         1W20 1B5  0W3  0W2  1B15
  7. Dmitrovski Daniil             1538 OBA OŠ Anton Ukmar              3   9.0  13.5   0.0  0.36
              (2008)         1B21 1W15 0B2  1W9  0B5 
  8. Bartolič Alek                 1500 SLO OŠ Koper                    3   8.5  13.5   0.0  0.55
              (2005)         1W12 0B3  0W5  1B20 1W17
  9. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                    3   8.0  14.5   0.0  0.71
              (2009)         1B11 0W1  1B19 0B7  1W16
 10. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri          3   8.0  14.0   0.0  0.74
              (2009)         0W2  1B17 1W16 1B14 0W4 
 11. Aksonov Jelisej               1500 SLO OŠ Koper                    3   8.0  13.0   0.0  0.65
              (2007)         0W9  1B20 1W12 0B4  1W13
 12. Mesarec Rok                   1538 SLO OŠ Hrpelje                  3   5.5   9.0   0.0  0.25
              (2009)         0B8  1W22 0B11 1W18 1W21
 13. Braini Emiliano               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   9.0  13.5   0.0 -0.40
              (2004)         0B4  1W23 1B18 0W5  0B11
 14. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar              2   8.5  14.0   0.0 -0.48
              (2007)         1B23 1W18 0B1  0W10 0W3 
 15. Glavina Timotej               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   8.0  12.5   0.0 -0.32
              (2003)         1W19 0B7  0W4  1B23 0W6 
 16. Bartolič Erik                 1500 SLO OŠ Koper                    2   7.0  10.5   0.0 -0.50
              (2005)         0B18 1W21 0B10 1W19 0B9 
 17. Grandič Domen                 1500 SLO OŠ Koper                    2   6.5  12.0   0.0 -0.34
              (2008)         0B1  0W10 1B21 1W22 0B8 
 18. Parovel Bor                   1500 SLO OŠ Koper                    2   6.0  10.0   0.0 -0.42
              (2005)         1W16 0B14 0W13 0B12 1W20
 19. Semenič Leila                 1500 SLO OŠ Koper                    2   5.5   9.0   0.0 -1.00
              (2009)         0B15 +*24 0W9  0B16 1W23
 20. Konec Ula                     1500 SLO OŠ Anton Ukmar              1   8.0  12.0   0.0 -1.47
              (2009)         0B6  0W11 1B22 0W8  0B18
 21. Ivanov Maksim                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri          1   7.0  10.5   0.0 -1.90
              (2005)         0W7  0B16 0W17 +*24 0B12
 22. Bonin Aleks                   1500 SLO OŠ Koper                    1   6.0  10.0   0.0 -1.95
              (2010)         0W5  0B12 0W20 0B17 +*24
 23. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                    1   5.5   8.5   0.0 -1.97
              (2007)         0W14 0B13 +*24 0W15 0B19

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 24.11.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\CO3\CO3