Ciklus pospešenih turnirjev 2017/09

Datum: 10.11.2017 - 10.11.2017

Organizator: SD Ptuj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek


                      Ciklus pospešenih turnirjev 2017/09
                                Ptuj, 10.11.2017

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                   Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Žganec Albin        MK 2061 2167 SLO ŠD Ptuj                6  17.5  25.0   0.0  1.24
              (1958)         1B9  1W10 0B5  1W6  1B12 1W4  1B2 
  2. Murko David         MK 1833 2164 SLO ŠD Ptuj                5  19.0  27.0   0.0  0.32
              (1998)         1W11 =B6  1W14 1W5  =B4  1B7  0W1 
  3. Šuta Andraž         MK 1941 2220 SLO ŠD Ptuj                5  17.5  24.0   0.0  0.39
              (1998)         -*14 0B4  +*16 1W14 1B6  1W5  1B7 
  4. Polajžer Danilo     IM      2320 SLO ŠD Ptuj              4.5  20.0  28.5   0.0 -1.17
              (1958)         =B7  1W3  =B6  1W12 =W2  0B1  1W10
  5. Kopše Jožef         II      2042 SLO ŠK Branik Maribor      4  21.0  28.0   0.0 -0.02
              (1971)         1B8  1W15 1W1  0B2  0W7  0B3  1W11
  6. Orešek Branko       II      1951 SLO ŠD Ptuj                4  20.0  28.5   0.0  0.90
              (1969)         1B12 =W2  =W4  0B1  0W3  +*16 1B13
  7. Žlender Boris        I      1942 SLO ŠD Ptuj                4  19.5  25.5   0.0  1.05
              (1959)         =W4  =B14 1B15 1W8  1B5  0W2  0W3 
  8. Kužner Ciril        II 1684 1823 SLO ŠD Ptuj                4  16.0  22.5   0.0  0.72
              (1956)         0W5  1B11 =W13 0B7  1W9  =B10 +*16
  9. Šuta Tomaž          II 1462 1864 SLO ŠD Ptuj              3.5  13.5  20.5   0.0 -0.62
              (2000)         0W1  =B13 0W11 +*16 0B8  1W15 1W14
 10. Žajdela Karel       II      1966 SLO ŠD Ptuj                3  17.0  25.5   0.0 -1.11
              (1963)         1W13 0B1  0W12 =B11 +*16 =W8  0B4 
 11. Rozman Roman           1648 1849 SLO ŠD Pragersko-Gaj       3  16.5  22.5   0.0 -0.19
              (1963)         0B2  0W8  1B9  =W10 1B15 =W13 0B5 
 12. Selišek Leon       III 1647 1810 SLO ŠD Ptuj                3  15.5  22.5   0.0  0.00
              (1966)         0W6  +*16 1B10 0B4  0W1  0B14 1W15
 13. Fijan Milan         II      1813 SLO ŠD Ptuj                3  14.5  19.0   0.0 -0.20
              (1944)         0B10 =W9  =B8  =W15 1B14 =B11 0W6 
 14. Majcenovič Martin   MK      1917 SLO ŠD Ptuj              2.5  18.0  25.5   0.0 -1.16
              (1932)         +*3  =W7  0B2  0B3  0W13 1W12 0B9 
 15. Žajdela Domen               1500                          1.5  16.0  22.5   0.0 -0.15
              (----)         +*16 0B5  0W7  =B13 0W11 0B9  0B12

Arbiter: Boris Žlender, IA
WinSvicar, verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Ptuj
Ptuj, Slovenija, 10.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek 
Datoteka: C:\Sah\Turnirji\ptuj1709