Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10

Datum: 10.11.2017 - 10.11.2017

Organizator: ŽŠK Maribor

Sponzor: Srednja gradbena šola Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10, U9
                         Maribor, SGŠ, 10.11.2017

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Javornik Lina                    1526  OŠ D. Flisa Hoče               6  21.0  30.0   0.0  2.99
         (2009)         1W11 1B6  1W5  1B4  1W3  0B2  1W10
  2. Veber Kolja Tito            1030 1770  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      6  20.0  27.5   0.0  0.58
         (2009)         1W17 1B15 1W4  0B3  1W5  1W1  1B6 
  3. Šalabalija Matija                1500  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  22.0  30.5   0.0  2.42
         (2009)         1W13 1B7  1W15 1W2  0B1  1B5  0W4 
  4. Smaka Matic                      1619  OŠ A. Besednjaka Mb            5  21.0  28.5   0.0  0.77
         (2009)         1W18 1B10 0B2  0W1  1B12 1W9  1B3 
  5. Grobelšek Šjama                  1690  OŠ Sladki Vrh                  4  22.0  31.0   0.0 -0.85
         (2009)         1B8  1W14 0B1  1W6  0B2  0W3  1B12
  6. Červek Roškari Leonard           1500  OŠ A. Ingoliča Zg. Polsk.      4  20.0  29.0   0.0  0.75
         (2011)         +*20 0W1  1B16 0B5  1W13 1B7  0W2 
  7. Ancelj Lukas                     1593  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  18.0  26.0   0.0 -0.40
         (2009)         1B12 0W3  1B8  1W14 0B9  0W6  1B11
  8. Heric Meta                       1500  OŠ Kamnica                     4  16.5  23.0   0.0  0.90
         (2009)         0W5  1B11 0W7  0B10 1W15 1B13 1B14
  9. Vaupot Kajetan                   1500  OŠ II Slov. Gradec             4  15.5  22.0   0.0  0.30
         (2011)         0B14 +*20 0W13 1B17 1W7  0B4  1W16
 10. Šoba Anej                        1500  OŠ F.R. Staneta Mb           3.5  18.5  27.5   0.0  0.21
         (2010)         1B16 0W4  0B12 1W8  1B14 =W11 0B1 
 11. Lihteneger Luka                  1500  OŠ Tabor I Mb                3.5  16.5  24.0   0.0 -0.33
         (2009)         0B1  0W8  +*20 1W19 1B16 =B10 0W7 
 12. Kraner Žan Luka                  1500  OŠ A. Besednjaka Mb            3  17.5  24.0   0.0  0.05
         (2009)         0W7  0B13 1W10 1B15 0W4  1B17 0W5 
 13. Barlič Jakob                     1500  OŠ F.R. Staneta Mb             3  17.0  23.5   0.0 -0.50
         (2010)         0B3  1W12 1B9  0W16 0B6  0W8  1W19
 14. Šabec Jakob                      1504  ŠK Slovenec Poljčane           3  16.5  22.0   0.0 -0.19
         (2009)         1W9  0B5  1W17 0B7  0W10 1B18 0W8 
 15. Koler Rebeka                     1510  OŠ A. Besednjaka Mb            3  15.0  22.5   0.0 -0.73
         (2010)         1B19 0W2  0B3  0W12 0B8  +*20 1W18
 16. Cojzer Filip                     1500  OŠ Tabor I Mb                  3  14.5  19.5   0.0 -0.50
         (2000)         0W10 1B18 0W6  1B13 0W11 1B19 0B9 
 17. Drama Anže                       1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           2  13.5  20.5   0.0 -1.66
         (2010)         0B2  1W19 0B14 0W9  0B18 0W12 +*20
 18. Hodnik Nina                      1500  OŠ O. Meglič Ptuj              2  12.5  19.0   0.0 -1.82
         (2009)         0B4  0W16 0B19 +*20 1W17 0W14 0B15
 19. Rakovič Luka                     1500  OŠ FLV Mb                      2  12.5  17.5   0.0 -1.99
         (2010)         0W15 0B17 1W18 0B11 +*20 0W16 0B13

Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10, U12
                         Maribor, SGŠ, 10.11.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Lugarič Kotnik Liam      1055 1796  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    6.5  22.5  32.5   0.0  2.30
         (2008)         1B30 1W28 1B11 1W16 1B4  =W2  1B5 
  2. Javornik Nik                  1781  OŠ D. Flisa Hoče             6.5  22.5  32.0   0.0  2.46
         (2007)         1W37 1B26 1W15 1B13 1W3  =B1  1W4 
  3. Drevenšek Gašper         1159 1747  OŠ A. Besednjaka Mb          5.5  22.5  31.5   0.0  1.44
         (2008)         1B42 1W24 =B9  1W10 0B2  1W27 1B11
  4. Centrih Aleks            1083 1796  OŠ L. Štuklja Mb               5  24.5  34.5   0.0  0.85
         (2006)         1W29 1B19 1W14 1B5  0W1  1B6  0B2 
  5. Vaupot Maks           IV 1179 1761  OŠ II Slovenj Gradec           5  23.0  33.0   0.0  0.88
         (2007)         1B27 1W21 1B8  0W4  1B16 1W7  0W1 
  6. Čurič Enej            IV 1178 1766  OŠ J. Padežnika Mb             5  21.0  29.0   0.0  0.84
         (2008)         1B33 1W20 0B16 1W9  1B15 0W4  1B22
  7. Kop Jaka                      1752  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  20.5  28.5   0.0  0.74
         (2006)         1W40 1B35 0W13 1W8  1B17 0B5  1W20
  8. Pivec Žak                1196 1624  ŠK Slovenec Poljčane           5  20.5  27.5   0.0  1.95
         (2006)         1B47 1W10 0W5  0B7  1B34 1W14 1B15
  9. Čelig Matija                  1814  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  20.0  28.5   0.0  0.28
         (2006)         1W25 1B36 =W3  0B6  1W31 1B26 =W13
 10. Stražišnik Enej               1766  OŠ Muta                        5  20.0  28.0   0.0  0.23
         (2006)         1W45 0B8  1W23 0B3  1W35 1B24 1W19
 11. Koritnik Vid                  1747  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  19.0  27.0   0.0  0.57
         (2008)         1W50 1B46 0W1  1B22 1W32 1B13 0W3 
 12. Simič Pušnik Vito        1117 1607  OŠ M. Konšaka Mb               5  18.0  22.0   0.0  1.84
         (2006)         1W54 0B15 1W34 0B14 1B28 1W16 1B17
 13. Drama Tilen          III 1396 1809  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  23.0  33.5   0.0  0.25
         (2007)         1B23 1W17 1B7  0W2  1B14 0W11 =B9 
 14. Sep Matic                1076 1722  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  22.5  31.0   0.0 -0.08
         (2008)         1B18 1W22 0B4  1W12 0W13 0B8  1W26
 15. Casar Zala                    1710  OŠ Bogojina                    4  22.0  30.5   0.0 -0.34
         (2006)         1B48 1W12 0B2  1W33 0W6  1B18 0W8 
 16. Kitak Luka                    1713  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  21.0  30.0   0.0 -0.15
         (2007)         1W39 1B34 1W6  0B1  0W5  0B12 1W37
 17. Blažič Gal                    1698  OŠ A. Besednjaka Mb            4  19.0  25.0   0.0 -0.18
         (2007)         1W52 0B13 1W30 1B35 0W7  1B31 0W12
 18. Gorše Pihler Miha             1500  OŠ Fram                        4  18.0  22.0   0.0  1.73
         (2006)         0W14 1B54 0W26 1B25 1B29 0W15 1W36
 19. Pinter Matjaž                 1663  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  17.5  24.5   0.0  0.01
         (2006)         1B49 0W4  0B27 1W50 1B33 1W21 0B10
 20. Gobec Jakob                   1656  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  17.5  23.5   0.0 -0.13
         (2008)         1W53 0B6  1W42 0B31 1W23 1B32 0B7 
 21. Malnar Tim                    1636  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  16.0  23.0   0.0 -0.13
         (2008)         1W51 0B5  0W32 1B39 1W37 0B19 1W31
 22. Vaupot Eliza             1037 1624  OŠ II Slovenj Gradec           4  16.0  22.5   0.0  0.31
         (2008)         1W44 0B14 1W46 0W11 1B47 1B41 0W6 
 23. Skrinjar Nino                 1591  OŠ R. Robiča Limbuš            4  16.0  22.0   0.0  0.62
         (2006)         0W13 1B52 0B10 1W38 0B20 1W46 1B32
 24. Rutar Markuš Gašper           1631  OŠ B. Polančičev Mb            4  15.5  22.0   0.0 -0.02
         (2008)         1W43 0B3  0W31 1B52 1B46 0W10 1B27
 25. Jelen David                   1598  OŠ Gorišnica                   4  14.0  21.0   0.0  0.05
         (2007)         0B9  1W48 0B47 0W18 1B39 1W49 1B33
 26. Ahec David                    1650  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     3.5  19.5  29.0   0.0 -0.03
         (2006)         1B31 0W2  1B18 =W27 1B36 0W9  0B14
 27. Mendek Tim                    1530  OŠ B. Ilicha Mb              3.5  19.0  26.5   0.0  0.97
         (2007)         0W5  1B51 1W19 =B26 1W41 0B3  0W24
 28. Godina David                  1665  OŠ B. Ilicha Mb              3.5  16.5  25.5   0.0 -0.88
         (2006)         1W38 0B1  1W37 0B32 0W12 =B45 1W42
 29. Muzel Ulla                    1590  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  14.5  22.0   0.0 -0.42
         (2008)         0B4  0W32 =B41 1B44 0W18 1W43 1B45
 30. Ratej Vid                     1585  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  14.0  22.0   0.0 -0.18
         (2008)         0W1  1B38 0B17 0W46 1W48 =B44 1W41
 31. Marovt Luka                   1500  ŠK Slovenec Poljčane           3  19.5  27.0   0.0  0.93
         (2008)         0W26 1B45 1B24 1W20 0B9  0W17 0B21
 32. Kneževič Domen                1500  OŠ B. Ilicha Mb                3  19.0  27.0   0.0  0.89
         (2008)         0W36 1B29 1B21 1W28 0B11 0W20 0W23
 33. Stevanovič Stevan             1543  OŠ L. Pliberška Mb             3  18.0  24.0   0.0  0.44
         (2006)         0W6  1B53 1W36 0B15 0W19 1B35 0W25
 34. Šumak Vito                    1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  17.5  24.5   0.0 -0.34
         (2007)         +*56 0W16 0B12 1B40 0W8  0B42 1W50
 35. Radoševič Kai Jan             1607  OŠ I Sl. Gradec                3  17.0  24.0   0.0 -0.52
         (2008)         1B41 0W7  1B43 0W17 0B10 0W33 1B49
 36. Casar Izidor                  1671  OŠ Bogojina                    3  16.5  24.0   0.0 -1.41
         (2008)         1B32 0W9  0B33 1B42 0W26 1W38 0B18
 37. Klajnšek Aljan                1546  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      3  16.0  24.5   0.0  0.11
         (2008)         0B2  1W49 0B28 1W43 0B21 1W47 0B16
 38. Kovačec Miha                  1500  OŠ Gorišnica                   3  15.5  21.5   0.0  0.27
         (2007)         0B28 0W30 1W45 0B23 1W40 0B36 1B47
 39. Heric Luka                    1500  OŠ Kamnica                     3  15.0  21.0   0.0  0.08
         (2007)         0B16 0W41 1B51 0W21 0W25 1B48 1W44
 40. Firbas Val                    1529  OŠ Gorišnica                   3  12.0  18.0   0.0 -0.46
         (2007)         0B7  0W43 1B49 0W34 0B38 1W52 1B46
 41. Vernik Berlič Nik             1500  OŠ F.R. Staneta              2.5  16.5  22.5   0.0 -0.40
         (2008)         0W35 1B39 =W29 1W47 0B27 0W22 0B30
 42. Ačanski Marko                 1513  OŠ Kamnica                   2.5  15.5  23.5   0.0 -0.17
         (2006)         0W3  1B44 0B20 0W36 =B43 1W34 0B28
 43. Sovič Jakob                   1500  OŠ M. Konška Mb              2.5  15.0  20.0   0.0 -0.43
         (2006)         0B24 1B40 0W35 0B37 =W42 0B29 1W52
 44. Ušen Ela                      1500  OŠ Pesnica                   2.5  14.5  20.5   0.0 -0.56
         (2006)         0B22 0W42 1B48 0W29 1B50 =W30 0B39
 45. Bezjak Jaka Gal               1532  OŠ Kamnica                   2.5  14.0  20.0   0.0 -0.61
         (2007)         0B10 0W31 0B38 1W53 1B52 =W28 0W29
 46. Skuhala Klemen                1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  18.5  26.5   0.0 -1.06
         (2006)         +*55 0W11 0B22 1B30 0W24 0B23 0W40
 47. Strelec Maksim                1500  OŠ J. Padežnika Mb             2  16.5  23.5   0.0 -0.96
         (2007)         0W8  1B50 1W25 0B41 0W22 0B37 0W38
 48. Ilešič Martin                 1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.0  19.0   0.0 -0.98
         (2008)         0W15 0B25 0W44 1W51 0B30 0W39 1B54
 49. Lavrinc Lan                   1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  14.0  18.0   0.0 -0.90
         (2006)         0W19 0B37 0W40 1W54 1B53 0B25 0W35
 50. Vogrinec Meta                 1504  OŠ Gorišnica                   2  13.0  19.0   0.0 -1.04
         (2008)         0B11 0W47 1B53 0B19 0W44 1W51 0B34
 51. Murko Timon                   1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  11.5  15.5   0.0 -1.27
         (2008)         0B21 0W27 0W39 0B48 1W54 0B50 1B53
 52. Kneževič Denis                1500  OŠ B. Ilicha Mb                1  16.0  20.0   0.0 -1.86
         (2008)         0B17 0W23 1B54 0W24 0W45 0B40 0B43
 53. Lovrenčič Nik                 1500  OŠ L. Pliberška Mb             1  11.5  15.5   0.0 -2.18
         (2006)         0B20 0W33 0W50 0B45 0W49 1B54 0W51
 54. Šifrer Luka                   1500  OŠ B. Ilicha Mb                0  11.0  17.0   0.0 -3.35
         (2008)         0B12 0W18 0W52 0B49 0B51 0W53 0W48
 55. Rup Aljaž                1037 1636  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.         ODSTOPIL  0.00
         (2006)         -*46 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 

Štajerska kadetska liga 2017/18 - 3/10, U15
                         Maribor, SGŠ, 10.11.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Štern Urban           II 1462 1992  OŠ Fram                      6.5  22.0  30.5   0.0  1.45
         (2004)         1W19 1B12 1W9  1B3  1W10 =B2  1W7 
  2. Žvarc Nik            III 1320 1944  OŠ D. Kobala Mb              5.5  23.5  33.0   0.0  0.86
         (2005)         1W22 =B8  1W13 1B7  1W5  =W1  =B3 
  3. Hanc Nejc             II 1348 1882  OŠ Sv. Jurij                 5.5  22.5  32.0   0.0  1.41
         (2003)         1B11 1W18 1B4  0W1  1B12 1W9  =W2 
  4. Menciger-Kocb. Nino      1236 1798  OŠ Tabor I Mb                  5  18.0  25.0   0.0  0.32
         (2005)         1W29 1B14 0W3  1B17 0W9  1B10 1W11
  5. Vaupot Luka          III 1423 1951  OŠ II Sl. Gradec               5  17.5  24.5   0.0 -0.69
         (2005)         0B13 1W20 1B29 1W18 0B2  1W14 1B12
  6. Drevenšek Doroteja       1170 1760  OŠ A. Besednjaka Mb            5  17.5  24.0   0.0  0.65
         (2005)         1B27 0W10 1B23 1W11 0W8  1B17 1B9 
  7. Žižek Rene            II 1275 1803  OŠ Tišina                    4.5  20.0  28.5   0.0  0.73
         (2004)         1B25 1W21 =B10 0W2  1B18 1W8  0B1 
  8. Pečnik Maj               1290 1781  OŠ I M. Sobota               4.5  20.0  27.0   0.0  0.88
         (2004)         1W30 =W2  1B16 0W10 1B6  0B7  1W19
  9. Toplišek Maj             1302 1819  OŠ Fram                        4  23.5  30.5   0.0  0.01
         (2005)         1B31 1W15 0B1  1W13 1B4  0B3  0W6 
 10. Podvršnik Luka           1257 1828  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  22.5  32.0   0.0  0.19
         (2004)         1W24 1B6  =W7  1B8  0B1  0W4  =B16
 11. Kodrič Gašper            1251 1628  OŠ L. Pliberška Mb             4  21.5  28.5   0.0  0.91
         (2004)         0W3  1B30 1W14 0B6  1B16 1W15 0B4 
 12. Červek Roškar. Erik           1788  OŠ A. Ingoliča Zg. Polsk.      4  20.5  30.0   0.0  0.19
         (2004)         1B23 0W1  1B21 1W15 0W3  1B19 0W5 
 13. Varga Tomaž                   1633  OŠ M. Durjave Mb               4  18.0  26.0   0.0  1.54
         (2003)         1W5  1W16 0B2  0B9  0W17 1B26 1W20
 14. Rup  Aljaž                          OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  17.0  23.5   0.0  2.52
         (2006)         +*32 0W4  0B11 1B29 1W26 0B5  1W17
 15. Roškar Nikolina               1684  OŠ Tabor I Mb                  4  16.0  22.0   0.0  0.06
         (2003)         1W17 0B9  1W28 0B12 1W25 0B11 1W22
 16. Marovt Nejc              1209 1811  ŠK Slovenec Poljčane         3.5  17.5  23.5   0.0 -1.45
         (2003)         1W20 0B13 0W8  1B30 0W11 1B28 =W10
 17. Žvižej Jan                    1513  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  19.0  26.5   0.0  0.78
         (2003)         0B15 +*32 1W26 0W4  1B13 0W6  0B14
 18. Bauman Vid               1176 1751  ŠK Slovenec Poljčane           3  18.0  25.0   0.0 -0.97
         (2005)         1W28 0B3  1W24 0B5  0W7  0B20 1W30
 19. Čelig Jakob              1152 1669  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  16.5  24.5   0.0 -0.49
         (2003)         0B1  0W29 1B20 1W27 1B21 0W12 0B8 
 20. Bezjak Nejc              1117 1570  OŠ Kamnica                     3  15.5  21.0   0.0  0.68
         (2005)         0B16 0B5  0W19 1W31 1B27 1W18 0B13
 21. Šalabalija Jaša               1531  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  15.5  20.5   0.0  0.91
         (2002)         1W26 0B7  0W12 1B24 0W19 0B22 1W31
 22. Detiček Gal                   1631  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  14.5  21.5   0.0 -0.69
         (2004)         0B2  0W23 0B25 1W28 1B30 1W21 0B15
 23. Hodnik Luka                   1552  OŠ O. Meglič Ptuj              3  14.5  20.0   0.0  0.52
         (2004)         0W12 1B22 0W6  0B26 0W24 1B31 1B25
 24. Kacjan Zala                   1609  OŠ A. Besednjaka Mb            3  13.5  19.5   0.0 -0.28
         (2005)         0B10 1W27 0B18 0W21 1B23 =W25 =B26
 25. Ribič Rok                     1554  OŠ Kamnica                   2.5  15.5  22.5   0.0 -0.63
         (2005)         0W7  0B26 1W22 +*32 0B15 =B24 0W23
 26. Ancelj Tristan                1695  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  15.0  21.5   0.0 -1.55
         (2004)         0B21 1W25 0B17 1W23 0B14 0W13 =W24
 27. Antolič Jaka                  1534  OŠ Gorišnica                 2.5  13.5  20.0   0.0 -0.85
         (2005)         0W6  0B24 +*32 0B19 0W20 1B29 =W28
 28. Vesenjak Zala                 1534  OŠ Gorišnica                 2.5  13.5  18.0   0.0  0.07
         (2004)         0B18 1W31 0B15 0B22 1W29 0W16 =B27
 29. Benko Alen                    1552  OŠ O. Meglič Ptuj              2  16.0  22.0   0.0 -0.67
         (2004)         0B4  1B19 0W5  0W14 0B28 0W27 +*32
 30. Ambrož Aleksander             1538  ŠK Slovenec Poljčane           2  15.0  20.0   0.0 -0.76
         (2005)         0B8  0W11 1B31 0W16 0W22 +*32 0B18
 31. Horvat Laura                  1603  OŠ Gorišnica                   1  13.0  18.0   0.0 -3.13
         (2005)         0W9  0B28 0W30 0B20 +*32 0W23 0B21


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SGŠ, SLO, 10.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 3 sek 
Datoteka: G:/17sk3u15/17sk3u15