Ciklus turnirjev mladih Kranj 2017/18 - 3. turnir

Datum: 10.11.2017 - 10.11.2017

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


               Ciklus turnirjev mladih Kranj  2017/18 - 3. turnir
                               Šenčur, 10.11.2017

Koncno stanje
                      Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch
  1. Jeler Lan        III 1934  OŠ Šenčur                      7  23.0  32.5
              (2003)         1W10 1B11 1W4  1B3  1W2  1B7  1W6 
  2. Bobnar Samo      III 1747  OŠ Cvetka Golarja            5.5  23.5  32.5
              (2004)         1W28 1B8  1W5  1B6  0B1  1W4  =W3 
  3. Perme Martin         1749  OŠ Komenda Moste               5  22.0  33.0
              (2007)         1B13 1W12 1B7  0W1  =B8  1W9  =B2 
  4. Maček Inti           1706  OŠ Frana Albrehta Kamnik       5  21.0  31.0
              (2010)         1W15 1B9  0B1  1W16 1B17 0B2  1W11
  5. Sefič Lana        IV 1691  OŠ Matije Čopa                 5  17.5  25.0
              (2008)         1B26 1W19 0B2  0W17 1B16 1W10 1B12
  6. Šlibar Miha       IV 1716  OŠ Matije Valjavca           4.5  20.0  29.5
              (2007)         1B23 =W16 1B12 0W2  1B19 1W8  0B1 
  7. Šlibar Luka       IV 1655  OŠ Matije Valjavca           4.5  19.5  28.5
              (2007)         1W27 1B17 0W3  1B10 =W9  0W1  1B16
  8. Oman Ambrož       IV 1616  OŠ Simona Jenka                4  20.5  28.5
              (2006)         1B24 0W2  1B13 1W19 =W3  0B6  =B9 
  9. Markun Ožbej         1547  OŠ Franceta Prešerna           4  20.5  28.5
              (2006)         1B21 0W4  1B20 1W14 =B7  0B3  =W8 
 10. Rupar Tai            1525  OŠ Matije Čopa                 4  19.5  28.5
              (2009)         0B1  1W14 1B21 0W7  1B26 0B5  1W18
 11. Demšar Maks       IV 1638  OŠ Jakoba Aljaža               4  18.5  28.0
              (2007)         1B20 0W1  0B16 1W24 1B21 1W13 0B4 
 12. Zenjilovski Nik   IV 1631  OŠ Matije Čopa                 4  18.5  24.5
              (2008)         1W29 0B3  0W6  1B20 1W18 1B17 0W5 
 13. Perme Stanko         1522  OŠ Komenda Moste               4  17.5  23.5
              (2009)         0W3  1B29 0W8  1W23 1B14 0B11 1W17
 14. Bone Andrej          1529  OŠ Matije Valjavca             4  17.0  23.0
              (2008)         1W22 0B10 1W18 0B9  0W13 1B25 1B19
 15. Gosar Nejc           1500  OŠ Jakoba Aljaža               4  14.5  21.5
              (2007)         0B4  0W21 1W25 0B18 1W20 1B22 1W23
 16. Jeler Urban       IV 1610  OŠ Šenčur                    3.5  20.5  27.5
              (2005)         1W25 =B6  1W11 0B4  0W5  1B23 0W7 
 17. Remic Matej          1540  OŠ Šenčur                      3  20.0  26.0
              (2007)         1B30 0W7  1B24 1B5  0W4  0W12 0B13
 18. Urbanc Jaka          1500  OŠ Matije Valjavca Preddv      3  18.0  24.0
              (2008)         0B19 1W26 0B14 1W15 0B12 1W21 0B10
 19. Podpeskar Aljaž   IV 1540  OŠ Matije Valjavca             3  17.5  24.5
              (2007)         1W18 0B5  1W27 0B8  0W6  1B26 0W14
 20. Lorbek Simon         1500  OŠ Šenčur                      3  17.5  22.5
              (2007)         0W11 1B22 0W9  0W12 0B15 1W30 1B24
 21. Smirnov Maksim       1500  OŠ Naklo                       3  17.0  23.0
              (2011)         0W9  1B15 0W10 1B27 0W11 0B18 1W25
 22. Žugec Marko          1500  OŠ Šenčur                      3  13.0  18.0
              (2005)         0B14 0W20 0B26 1B28 1W29 0W15 1B27
 23. Ekar Luka            1500  OŠ Matije Valjavca           2.5  15.5  22.0
              (2007)         0W6  =B25 1W28 0B13 1W27 0W16 0B15
 24. Podobnik Tim         1500  OŠ Šenčur                    2.5  14.0  19.0
              (2009)         0W8  1B28 0W17 0B11 =W25 1B29 0W20
 25. Sefič Benjamin       1500  OŠ Matije Čopa                 2  15.5  20.5
              (2011)         0B16 =W23 0B15 1W30 =B24 0W14 0B21
 26. Humar Jurij          1500  OŠ Matije Čopa                 2  14.0  20.0
              (2010)         0W5  0B18 1W22 1B29 0W10 0W19 0B30
 27. Kušar Erazem         1500  OŠ Cvetka Golarja              2  13.5  19.0
              (2009)         0B7  1W30 0B19 0W21 0B23 1B28 0W22
 28. Batagelj Juš         1500  OŠ Jakoba Aljaža               2  11.0  17.5
              (2011)         0B2  0W24 0B23 0W22 1B30 0W27 1B29
 29. Podobnik Mark        1500  OŠ Šenčur                      1  13.5  18.5
              (2007)         0B12 0W13 1B30 0W26 0B22 0W24 0W28
 30. Žugec Dominik        1500  OŠ Šenčur                      1  11.0  15.0
              (2008)         0W17 0B27 0W29 0B25 0W28 0B20 1W26

Arbiter: Kosmač Blaž
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Šenčur, Slovenija, 10.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sekund 
Datoteka: C:\turnir\ciklkrml_1718_3\ciklkrml_1718_3