Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 1 november 2017

Datum: 10.11.2017 - 10.11.2017

Organizator: Ladislav Lendero

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min


              Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 1 november 2017
                        Šentilj pri Velenju, 10.11.2017

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Krljanovič Jovo     III      1652 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      7  37.5  48.0   0.0  4.23
              (1953)         1B2  1W18 0B5  1W16 0B3  1W7  1W4  1B11 1W8 
  2. Milovanovič Srečko    I 1925 1984 SLO ŠK Velenje Veplas           7  37.0  47.0   0.0  1.14
              (1958)         0W1  1B13 1W21 1B17 1W4  1W3  1B8  =B5  =W9 
  3. Krk Ljubo            IV      2013 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah      6.5  39.0  49.5   0.0  0.08
              (1950)         1W19 1B8  1W6  =B4  1W1  0B2  0W5  1B9  1W11
  4. Krajnc Radovan        I      1967 SLO ŠK Griže                  6.5  37.5  48.5   0.0  0.26
              (1962)         1B15 1W17 1B16 =W3  0B2  1W6  0B1  1W12 1B5 
  5. Lorenčak Ivan        II      1861 SLO ŠK Griže                  5.5  39.5  50.5   0.0  0.48
              (1966)         1W10 1B11 1W1  0B6  0W12 1B16 1B3  =W2  0W4 
  6. Vedenik Anton        II 1474 1853 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    5.5  36.5  46.0   0.0  0.36
              (1949)         1B14 1W21 0B3  1W5  1W8  0B4  0W9  =B7  1B12
  7. Hasičič Miralem              1500 SLO Celjski ŠK                5.5  32.5  41.5   0.0  3.45
              (1956)         0W11 1B10 1W13 0B8  1W23 0B1  1W16 =W6  1B17
  8. Vitanc Marjan       III      1776 SLO ŠK Polzela                  5  37.0  47.0   0.0 -0.08
              (1950)         1B22 0W3  1B15 1W7  0B6  1W12 0W2  1B18 0B1 
  9. Dražnik Ivan         II      2023 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      5  34.5  45.0   0.0 -1.99
              (1953)         1B12 0W16 =B11 0W18 1B10 1W15 1B6  0W3  =B2 
 10. Miklavžina Peter    III      1594 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      5  28.5  34.5   0.0  1.48
              (1958)         0B5  0W7  1B22 1B21 0W9  0B14 1W24 1B16 1W19
 11. Leskovšek Alojz      II      1717 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    4.5  35.5  46.0   0.0  0.68
              (1948)         1B7  0W5  =W9  0B12 1W20 1B13 1W17 0W1  0B3 
 12. Krajnc Franc        III      1700 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    4.5  33.5  43.5   0.0  0.83
              (1945)         0W9  =B20 1W19 1W11 1B5  0B8  1W14 0B4  0W6 
 13. Krnjovšek Zlatko     II 1852 1998 SLO                           4.5  28.5  38.5   0.0 -3.07
              (1950)         =B18 0W2  0B7  1W22 1B21 0W11 1B20 =W17 =B14
 14. Halilovič Samir     III      1562 SLO ŠK Velenje Veplas         4.5  28.5  34.5   0.0  1.40
              (1966)         0W6  1B24 0B17 0W15 1B22 1W10 0B12 1B21 =W13
 15. Pompe Željko         II      1615 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    4.5  27.5  34.5   0.0  0.98
              (1961)         0W4  1B23 0W8  1B14 =W17 0B9  0W19 1B24 1W18
 16. Ferenc Aleksander    II      1842 SLO ŠK Črna                     4  34.5  42.0   0.0 -1.96
              (1957)         1W20 1B9  0W4  0B1  1B18 0W5  0B7  0W10 1W24
 17. Grm Ivan             II 1906 1743 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      4  33.5  42.5   0.0 -0.77
              (1950)         1W23 0B4  1W14 0W2  =B15 1W18 0B11 =B13 0W7 
 18. Zebec Ignac         III      1656 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    3.5  30.5  39.5   0.0 -0.09
              (1941)         =W13 0B1  1W20 1B9  0W16 0B17 1W23 0W8  0B15
 19. Čepin Jožef         III      1690 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    3.5  25.5  32.5   0.0 -1.67
              (1954)         0B3  =W22 0B12 0B23 1W24 0W21 1B15 1W20 0B10
 20. Pungartnik Vitko     II      1558 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    3.5  25.0  30.0   0.0  0.32
              (1951)         0B16 =W12 0B18 1W24 0B11 1B23 0W13 0B19 1W22
 21. Vedenik Franc       III      1713 SLO ŠK Velenje Veplas           3  28.0  35.5   0.0 -1.78
              (1953)         1W24 0B6  0B2  0W10 0W13 1B19 0B22 0W14 1W23
 22. Pocajt Anton        III      1548 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      3  26.0  31.5   0.0 -0.41
              (1946)         0W8  =B19 0W10 0B13 0W14 =B24 1W21 1B23 0B20
 23. Pergovnik Ljubo     III      1515 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      2  25.0  31.0   0.0 -1.32
              (1955)         0B17 0W15 1B24 1W19 0B7  0W20 0B18 0W22 0B21
 24. Kojanovič Ranko              1500                               0.5  26.0  33.0   0.0 -2.55
              (----)         0B21 0W14 0W23 0B20 0B19 =W22 0B10 0W15 0B16

Arbiter: Ladislav Lendero

Šentilj pri Velenju, Slovenija, 10.11.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: C:\turnir\ŠE1117H1\ŠE1117H1