2. Mladinski turnir ŠŠ ŠD Kočevje 2017-18

Datum: 10.11.2017 - 10.11.2017

Organizator: SD Kocevje

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 15 min.


                   2. Mladinski turnir ŠŠ ŠD Kočevje 2017-18
                              Kočevje, 10.11.2017

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Jalovec Igor        III 1159 1831 SLO ŠD Kočevje                7  20.5  28.0   0.0  2.03
              (2009)         1W8  1B5  1W9  1B2  1W3  1B4  1W10
  2. Knavs Peter         III 1103 1807 SLO ŠD Kočevje                5  18.5  28.0   0.0  0.26
              (2005)         1B10 1W11 1B4  0W1  1B13 1B9  0W3 
  3. Lisac Lev Gregor    III      1730 SLO ŠD Kočevje                5  18.5  26.0   0.0  0.63
              (2005)         0B5  1W8  1B15 1W10 0B1  1W7  1B2 
  4. Lavrič Mark             1299 1674 SLO ŠK Dolenjske Toplice    4.5  16.5  24.0   0.0  0.65
              (2009)         1W15 1B14 0W2  1B5  =W9  0W1  1B12
  5. Grišin Lia          III      1537 SLO ŠD Kočevje                4  19.5  29.0   0.0  1.70
              (2007)         1W3  0W1  1B11 0W4  1B10 0B6  1W9 
  6. Polajnar Lev        III 1210 1650 SLO ŠD Kočevje                4  16.0  20.5   0.0 -0.35
              (2007)         0B11 0W10 1B8  1W15 0B7  1W5  1B13
  7. Arh Gal             III      1572 SLO ŠD Kočevje                4  15.0  21.5   0.0  0.43
              (2009)         0B9  0W13 +*16 1B12 1W6  0B3  1W14
  8. Šertelj Kiani Nia   III      1593 SLO ŠD Kočevje                4  14.5  22.0   0.0  0.20
              (2006)         0B1  0B3  0W6  +*16 1W11 1B14 1W15
  9. Nemanič Tim                  1745 SLO ŠK Dolenjske Toplice    3.5  20.0  29.5   0.0 -0.85
              (2009)         1W7  1B12 0B1  1W13 =B4  0W2  0B5 
 10. Krizmanič Maj                1573 SLO ŠD Kočevje                3  21.0  30.5   0.0 -0.22
              (2008)         0W2  1B6  1W12 0B3  0W5  +*16 0B1 
 11. Knavs Ana           III 1121 1500 SLO ŠD Kočevje                3  16.5  23.0   0.0 -0.26
              (2004)         1W6  0B2  0W5  1B14 0B8  0W12 +*16
 12. Levstik Taja                 1500 SLO                           3  16.0  22.5   0.0 -0.10
              (2010)         1B13 0W9  0B10 0W7  +*16 1B11 0W4 
 13. Šertelj Nuša Nisa            1627 SLO ŠD Kočevje                3  15.5  21.0   0.0 -0.63
              (2010)         0W12 1B7  1W14 0B9  0W2  1B15 0W6 
 14. Repar Domen                  1500 SLO                           2  15.5  20.5   0.0 -1.34
              (2010)         +*16 0W4  0B13 0W11 1B15 0W8  0B7 
 15. Erenda Amber Ivana           1523 SLO                           1  17.5  24.0   0.0 -2.15
              (2008)         0B4  +*16 0W3  0B6  0W14 0W13 0B8 

Arbiter: Špela Kolarič
WinSvicar verzija 3.00.03 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, Slovenija, 10.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 15 min. 
Datoteka: C:\Turnir\ko_02_ml_17_18_p\ko_02_ml_17_18_p