Liga mladih Slovenije 2017/2018 1. turnir

Datum: 10.11.2017 - 10.11.2017

Organizator: SD Sinfonika Vrhnika

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut


                   Liga mladih Slovenije 2017/2018 1. turnir
                             Ljubljana, 10.11.2017

Koncno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                         Tocke    AL    MBuch Soneb W-We
  1. Mihelič Vesna      WII 1426 2037 SLO ŠK Komenda                   6  65.0823  23.5 28.00  1.02
              (2006)         1B18 1W16 1B8  =W4  1B3  1W13 =B2 
  2. Paternoster Janez  III 1289 1920 SLO ŠK Komenda                   6  60.3992  22.5 26.00  1.83
              (2006)         1B29 =W6  1B15 1W14 1B10 1W4  =W1 
  3. Vah Denis           II 1391 2069 SLO ŠD Vrhnika                 5.5  58.0335  23.5 23.00  0.07
              (2003)         1W37 1B11 1W5  1B13 0W1  1B7  =W4 
  4. Zidar Jernej       III 1257 1920 SLO ŠK Komenda                   5  60.9732  24.5 22.75  0.73
              (2007)         1W22 1B23 1W17 =B1  1W5  0B2  =B3 
  5. Lavrenčič Matic        1180 1875 SLO                              5  52.2118  22.0 20.00  0.44
              (2008)         1B27 1W9  0B3  1W20 0B4  1W19 1B15
  6. Markošek Bine          1031 1788 SLO ŠK Komenda                   5  48.4974  20.0 19.50  1.10
              (2008)         1W35 =B2  0W12 1W28 =B15 1W18 1B10
  7. Komelj Erazem          1294 1773 SLO ŠK Ljubljana - DUOL          5  47.0343  18.5 17.00  1.31
              (2004)         1B31 0W10 1B26 1W27 1B16 0W3  1B13
  8. Žličar Jure            1164 1915 SLO ŠK Komenda                   5  43.8430  18.5 16.25  0.14
              (2007)         1W39 1B30 0W1  1B33 =W11 =B14 1W16
  9. Hočevar Tim                 1693 SLO ŠK Postojna                  5  42.5919  19.0 16.00  1.21
              (2008)         1W45 0B5  1W22 1B17 0W13 1B27 1W14
 10. Peljhan Aljaž          1338 1989 SLO                            4.5  55.6413  23.0 20.00 -0.64
              (2002)         1W21 1B7  =W14 1B12 0W2  1B11 0W6 
 11. Kolšek Meta         IV 1268 1790 SLO ŠK Nova Gorica             4.5  46.3815  20.0 16.00  0.95
              (2004)         1B32 0W3  1B29 1W19 =B8  0W10 1B24
 12. Guid Taja          WII 1220 1915 SLO ŠK Ljubljana - DUOL        4.5  45.0765  19.5 17.50 -0.20
              (2008)         1B26 =W15 1B6  0W10 0B24 1W25 1B20
 13. Knap Matej                  1799 SLO                              4  49.5733  23.0 14.00  0.38
              (2004)         1B43 1W19 1B24 0W3  1B9  0B1  0W7 
 14. Halilovič Elma         1110 1826 SLO ŠK Komenda                   4  47.1182  21.5 14.75  0.05
              (2006)         1B34 1W20 =B10 0B2  1W30 =W8  0B9 
 15. Cimperman Teo          1137 1754 SLO ŠK Komenda                   4  46.2453  21.5 14.75  0.55
              (2008)         1W36 =B12 0W2  1B23 =W6  1B26 0W5 
 16. Tisaj Tilen            1145 1791 SLO ŠD Mengeš-Trzin              4  43.2678  20.5 12.50  0.25
              (2009)         1W40 0B1  1W21 1B30 0W7  1W24 0B8 
 17. Čuden Žiga             1044 1518 SLO ŠK Ig                        4  40.9582  19.5 12.50  1.98
              (2009)         1B25 1W18 0B4  0W9  0B19 1B37 1W30
 18. Avguštin Boštjan            1572 SLO                              4  36.6553  18.0 11.00  0.72
              (2007)         0W1  0B17 1W36 1B40 1W32 0B6  1W28
 19. Jevšenak Mihael             1581 SLO                              4  36.6553  17.5 11.00  1.06
              (2006)         1W42 0B13 1W38 0B11 1W17 0B5  1W26
 20. Stanar Luka                 1683 SLO ŠD Podpeč                    4  35.1793  16.5 10.00  0.39
              (2006)         1W38 0B14 1W41 0B5  1W29 1B28 0W12
 21. Hočevar Nick                1564 SLO ŠK Postojna                  4  32.0414  16.0 10.50  0.83
              (2010)         0B10 1W31 0B16 1W43 0B28 1B32 1W27
 22. Kodele Alja                 1557 SLO ŠK Postojna                  4  29.5784  15.0  8.50  0.68
              (2008)         0B4  1W44 0B9  0W32 1B40 1W38 1B31
 23. Ferenc Tinka                1731 SLO ŠK Komenda                   4  27.4648  13.5  8.00 -0.53
              (2006)         1B44 0W4  0B27 0W15 1B43 1W39 1B34
 24. Marinč Primož          1129 1845 SLO ŠK Ljubljana - DUOL        3.5  37.6352  19.0 11.50 -0.83
              (2008)         1W41 =B33 0W13 1B25 1W12 0B16 0W11
 25. Vodnik Val             1298 1822 SLO ŠD Vrhnika                 3.5  28.6897  15.5  8.50 -1.55
              (2009)         0W17 1B40 =W33 0W24 1B31 0B12 1W37
 26. Novak Lan                   1557 SLO                              3  35.9618  18.5  9.00  0.34
              (2008)         0W12 1B36 0W7  1B35 1W33 0W15 0B19
 27. Poljak Deni                 1553 SLO                              3  34.4420  20.0  7.00  0.55
              (2004)         0W5  1B45 1W23 0B7  1W37 0W9  0B21
 28. Novak Vid                   1500 SLO                              3  32.9819  17.0  8.00  0.69
              (2010)         0W30 1B39 1W37 0B6  1W21 0W20 0B18
 29. Malovrh Lovro               1558 SLO ŠD Vrhnika                   3  31.2791  16.5  7.00  0.04
              (2009)         0W2  1B35 0W11 1B38 0B20 0W31 1B40
 30. Golob Gal                   1686 SLO                              3  30.8015  17.0  6.50 -0.77
              (2007)         1B28 0W8  1B43 0W16 0B14 1W41 0B17
 31. Hojs Val                    1500 SLO                              3  30.1491  16.5  7.00  0.59
              (2010)         0W7  0B21 1W39 1B41 0W25 1B29 0W22
 32. C. Merčun Lem               1500 SLO                              3  29.2093  16.0  8.00  0.29
              (2008)         0W11 0B37 1W42 1B22 0B18 0W21 1B39
 33. Petrušič Luka               1585 SLO                              3  25.7759  15.0  5.50  0.13
              (2008)         1B46 =W24 =B25 0W8  0B26 0W34 1B38
 34. Lapanje Ajda                1521 SLO ŠS TD Dol pri Ljubljani      3  23.1078  13.0  6.00  0.21
              (2007)         0W14 0B38 1W45 0B37 1W42 1B33 0W23
 35. Fridl Alina                 1500 SLO ŠK Ig                        3  19.8656  12.0  4.00  0.14
              (2009)         0B6  0W29 1B46 0W26 0W39 1B42 1B41
 36. Istenič Luka                1500 SLO                              3  16.7273  11.5  2.50  0.05
              (2009)         0B15 0W26 0B18 1W46 0W41 1B43 1W45
 37. Videnovič Patrik            1576 SLO                              2  29.9086  16.5  6.00 -1.16
              (2006)         0B3  1W32 0B28 1W34 0B27 0W17 0B25
 38. Slaviček Aljaž              1500 SLO                              2  25.6071  17.0  4.50 -0.84
              (2008)         0B20 1W34 0B19 0W29 1B44 0B22 0W33
 39. Videnovič Denis             1557 SLO                              2  23.8637  16.0  4.00 -1.27
              (2008)         0B8  0W28 0B31 1W45 1B35 0B23 0W32
 40. Bajrič Tarik                1500 SLO                              2  21.9920  16.0  2.50 -0.52
              (2009)         0B16 0W25 1B44 0W18 0W22 1B45 0W29
 41. Lavrinc Nik                 1542 SLO ŠS TD Dol pri Ljubljani      2  21.7748  15.5  3.00 -1.00
              (2009)         0B24 1W46 0B20 0W31 1B36 0B30 0W35
 42. Slaviček Luka               1500 SLO                              2  15.2400  12.0  1.50 -1.36
              (2010)         0B19 0W43 0B32 1W44 0B34 0W35 1B46
 43. Arh Lovro                   1500                                1.5  22.1766  16.0  2.75 -1.03
              (2010)         0W13 1B42 0W30 0B21 0W23 0W36 =B44
 44. Kovačič Gašper              1500 SLO                            1.5  13.2433  11.5  0.75 -1.63
              (2009)         0W23 0B22 0W40 0B42 0W38 1B46 =W43
 45. Lapanje Aneja               1500 SLO                              1  15.1669  13.0  0.00 -2.07
              (2009)         0B9  0W27 0B34 0B39 1W46 0W40 0B36
 46. Slaviček Enej               1500                                  0  11.6784  11.5  0.00 -3.32
              (2010)         0W33 0B41 0W35 0B36 0B45 0W44 0W42

Arbiter: Anton Praznik
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Sinfonika Vrhnika
Ljubljana, Slovenija, 10.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut 
Datoteka: C:\turnir\lms1\lms1