I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017

Datum: 29.09.2017 - 29.10.2017

Organizator: ŠZS in ŠK Komenda

Sponzor: Občina Komenda, Suma projekt, Voda 902, Založba At

Sistem: berger, 9 kol

Igralni čas: 90 min za 40 pot +30 min


                          II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017
                           Komenda, 29.9.-29.10.2017

Končno stanje
Mesto   Ekipa / Igralci         Rating                              MT    Točke
  1. ŠK NOVA GORICA             2261.0                                15   34.0
       (B 6  2.5)(W 4    4)(B10    4)(W 8    5)(B 2    3)(W 7  4.5)(B 5  3.5)       (B 9    4)(W 3  3.5)
     1. Srebrnič Marko    2373 2364 + 6. 1 + 4. 1 =10. 1 + 8. 1 - 2. 2 + 7. 1 + 5. 1 - 9. 1 - 3. 1  5.5/9   0.07
     2. Miletič Dean      2302 2312 = 6. 3 - 4. 3 +10. 6                      + 5. 2 + 9. 2         3.5/5   0.37
     3. Rusjan Miran      2264 2245                      + 8. 3 = 2. 3 = 7. 3        = 9. 4 - 3. 2  2.5/5   0.30
     4. Srebrnič Ana      2196 2222                      + 8. 4               = 5. 4 + 9. 5         2.5/3   0.69
     5. Zamar Kodelja Jur 2190 2277                      + 8. 6 = 2. 4 = 7. 8 - 5. 5 + 9. 9 + 3. 3  4.0/6  -0.09
     6. Srebrnič Vojko    2136 2146 = 6. 4 + 4. 4 =10. 8        + 2. 6 + 7. 9               + 3. 6  5.0/6   1.60
     7. Škrinjar Matic    2094 2175 - 6. 6 + 4. 5 =10.11 - 8. 8 - 2. 7 = 7.10 = 5. 9        + 3. 8  3.5/8  -1.30
     8. Grosar Kiti       2078 2203                                                                 0.0/0
     9. Budihna Kristjan  2055 2140 = 6.11 + 4. 6 +10.15 + 8.17 + 2.11 + 7.13 = 5.11 = 9.10 = 3.10  7.0/9   0.69
    10. Kobal Saša        1945 2000 - 6.12 - 4. 8 =10.16                                            0.5/3  -1.04
    11. Grosar Gari       1864 2026                                                                 0.0/0
    12. Petrovič Marko    1881 2001                                                                 0.0/0


  2. ŠK TREBNJE BMP             2221.0                                14   34.5
       (B 8    5)(B 9    5)(W 7  3.5)(B 5  2.5)(W 1    3)(B 3    3)(W 6  3.5)       (B 4    5)(W10    4)
     1. Guid Matej        2352 2290                                                                 0.0/0
     2. Piškur Mitja      2305 2245 + 8. 1 + 9. 2 - 7. 1 = 5. 1 + 1. 1 - 3. 1 = 6. 1 + 4. 1 =10. 3  5.5/9   0.65
     3. Furlan Miha       2283 2353        + 9. 5 + 7. 5 - 5. 2 = 1. 3 = 3. 2 + 6. 2 + 4. 3 =10. 4  5.5/8   0.17
     4. Brcar Aleš        2108 2172 + 8. 3 = 9. 6 + 7. 6 = 5. 4 = 1. 5 = 3. 3 + 6. 3 = 4. 4 +10. 6  6.5/9   2.00
     5. Ivanuša Blaž      2101 2111        + 9. 7 - 7. 9 = 5. 5        = 3. 5 - 6. 5 + 4. 5 -10.10  3.0/7  -0.36
     6. Marinšek Tomaž    2136 2155 + 8. 4 + 9. 8 = 7.10 + 5. 8 - 1. 6 = 3. 6 = 6. 6 = 4. 6 +10.11  6.0/9   0.45
     7. Potočnik Primož   2136 2124 = 8. 5                      + 1. 7                              1.5/2   0.76
     8. Brcar Andrej      2028 2056 = 8. 6        + 7.11 - 5. 9        + 3. 8 = 6.12        +10.12  4.0/6   1.16
     9. Opara Jan         1985 2067 + 8. 8 = 9. 9                                    + 4. 8         2.5/3   0.76
    10. Brcar Matej       1903 2053                                                                 0.0/0
    11. Jakša Cvetko      1923 2102                             - 1. 9                              0.0/1  -0.45
    12. Hazdovac Jaka        0 1628                                                                 0.0/0
    13. Škrlj Tim            0 1579                                                                 0.0/0
    14. Ferfole Žiga         0 1586                                                                 0.0/0
    15. Anzelj Tim           0 1528                                                                 0.0/0
    16. Rakar Jošt           0 1604                                                                 0.0/0
    17. Brcar Zoja           0 1500                                                                 0.0/0


  3. ŠK IG                      2278.2                                10   29.0
       (W 9    3)(W 6  2.5)(B 4  3.5)(W10  1.5)(B 8  4.5)(W 2    3)(B 7  4.5)       (W 5    4)(B 1  2.5)
     1. Janželj Tim       2423 2439                      -10. 1 + 8. 1 + 2. 2 + 7. 3 + 5. 1 + 1. 1  5.0/6   0.98
     2. Jelen Igor        2379 2366 = 9. 1 - 6. 1 = 4. 1 -10. 2 + 8. 3 = 2. 3 + 7. 7 = 5. 3 + 1. 3  5.0/9  -0.31
     3. Hiti Domen        2270 2283 - 9. 2 = 6. 3 = 4. 3 =10. 4 + 8. 4 = 2. 4 + 7. 8 + 5. 4 - 1. 5  5.0/9  -0.15
     4. Rožič Samo        2176 2309 + 9. 4 = 6. 5 = 4. 4 =10. 6                                     2.5/4  -0.66
     5. Janželj Lara      2164 2220 - 9. 5 = 6. 6 + 4. 5 =10.10 + 8. 8 = 2. 5                       3.5/6  -0.34
     6. Rožič Adrijan     2095 2052 = 9. 6 - 6. 8 + 4. 6               = 2. 6 = 7.10 = 5. 5 - 1. 6  3.0/7  -0.14
     7. Župec Jan         1995 2180                             - 8.12        - 7.11 + 5. 7         1.0/3  -1.45
     8. Jelen Miha        1985 2121 + 9. 9 + 6.10 - 4. 7 -10.11 = 8.17 - 2. 8 + 7.17 - 5.11 - 1. 7  3.5/9  -2.57
     9. Čop Jaka          1907 2090                                                                 0.0/0
    10. Župec Nejc        1863 2003                                                         = 1. 9  0.5/1   0.18
    11. Vujič Nikola      1527 1623                                                                 0.0/0
    12. Jelen Anja        1035 1658                                                                 0.0/0


  4. ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA  2192.8                                 9   28.5
       (W 5    2)(B 1    2)(W 3  2.5)(B 6  4.5)(W 9  5.5)(W10    3)(B 8  3.5)       (W 2    1)(B 7  4.5)
     1. Beletič Danijel   2349 2421 = 5. 1 - 1. 1 = 3. 2 = 6. 1 + 9. 5 =10. 1 = 8. 1 - 2. 2 + 7. 3  4.5/9  -1.60
     2. Dorič Nenad       2256 2353                      + 6. 2 + 9. 7 -10. 2                       2.0/3   0.18
     3. Nedimovič Ljubiša 2195 2208 + 5. 3 + 1. 2 = 3. 3 + 6. 3 + 9. 8 -10. 4 = 8. 4 - 2. 3 + 7.10  6.0/9   1.70
     4. Šajn Simon        2077 2086 - 5. 4 - 1. 6 = 3. 4 + 6. 5 + 9. 9 +10. 6 + 8. 5 = 2. 4 + 7.11  6.0/9   2.14
     5. Raspor Gregor     2036 2087 = 5. 5 - 1. 7 - 3. 5 = 6. 6 + 9.10 =10.10 = 8. 6 - 2. 5 = 7.12  3.5/9  -0.58
     6. Uršič Aleksander  1976 2002 - 5. 6 - 1. 9 - 3. 6        = 9.11        + 8.10 = 2. 6 - 7.13  2.0/7  -0.91
     7. Čibej Marjan      1962 2034               + 3. 8               +10.11                       2.0/2   0.95
     8. Rolih Miran       1904 1983 - 5. 7 + 1.10        = 6.10               - 8.17 - 2. 9 + 7.17  2.5/6  -0.31
     9. Dašič Jelena      1870 1500                                                                 0.0/0
    10. Delost Joško      1693 1769                                                                 0.0/0
    11. Smolej Žiga       1405 1929                                                                 0.0/0
    12. Maljevac Branko      0 1697                                                                 0.0/0
    13. Oruč Dušan           0 1603                                                                 0.0/0
    14. Skrt Branko          0 1504                                                                 0.0/0
    15. Barbiš Matic         0 1564                                                                 0.0/0
    16. Bradač Simon         0 1587                                                                 0.0/0
    17. Ljubič Sara          0 1500                                                                 0.0/0
    18. Ujčič Nika           0 1507                                                                 0.0/0

  5. ŠD PIRAN                   2176.0                                 8   27.5
       (B 4    4)(W10    5)(B 8    2)(W 2  3.5)(B 7  3.5)(B 9  2.5)(W 1  2.5)       (B 3    2)(W 6  2.5)
     1. Bulič Josip       2299 2191 = 4. 1 =10. 1        = 2. 2 - 7. 1 - 9. 1 - 1. 1 - 3. 1 = 6. 1  2.0/8  -0.98
     2. Belamarič Goran   2137 2134               = 8. 1 + 2. 3 - 7. 3 - 9. 2 - 1. 2        + 6. 2  2.5/6   0.72
     3. Vidic Miha        2113 2232 - 4. 3 +10. 6 = 8. 3        = 7. 4 - 9. 5        = 3. 2 = 6. 3  3.0/7  -0.75
     4. Šuc Timothy       2111 2131 + 4. 4 =10. 8 = 8. 4 = 2. 4 + 7. 9 + 9. 6 = 1. 4 - 3. 3 = 6. 5  5.5/9   0.64
     5. Žnidarčič Andrej  2113 2147 = 4. 5 +10.11 = 8. 5 = 2. 5 + 7.13 = 9. 9 + 1. 5 = 3. 6         5.5/8   0.84
     6. Pregarac Valter   2181 2221 + 4. 6 +10.15 - 8. 6                                            2.0/3  -0.29
     7. Veber Bojan       2081 2161 + 4. 8 +10.16 - 8.17        + 7.17 + 9.11        - 3. 7         4.0/6   0.03
     8. Drobne Marjan     2054 2050                      - 2. 6                                     0.0/1  -0.36
     9. Gašparič Stojan   1901 2114                      + 2. 8               = 1. 7        - 6. 6  1.5/3   0.08
    10. Marchesich Giovan 1801 1657                                                                 0.0/0
    11. Ribičič Marko     1778 1964                                           = 1. 9 + 3. 8 - 6.12  1.5/3   0.69
    12. Brečevič Liam     1672 2115                                                                 0.0/0

  6. ŠK STARI MAYR KRANJ        2188.5                                 8   24.0
       (W 1  3.5)(B 3  3.5)(W 9    4)(W 4  1.5)(B10  2.5)(W 8  1.5)(B 2  2.5)       (W 7  1.5)(B 5  3.5)
     1. Djurič Petar      2196 2188 - 1. 1 + 3. 2 = 9. 1 = 4. 1        - 8. 1 = 2. 2 + 7. 3 = 5. 1  4.0/8   1.20
     2. Podvršnik Marko   2197 2164                      - 4. 2 -10. 1 - 8. 3 - 2. 3 - 7. 4 - 5. 2  0.0/6  -2.10
     3. Keršič Matej      2136 2197 = 1. 2 = 3. 3 + 9. 4 - 4. 3        = 8. 4 - 2. 4 = 7. 8 = 5. 3  3.5/8  -0.82
     4. Aljančič Martin   2144 2228 = 1. 6                                                          0.5/1  -0.11
     5. Urh Zala          2096 2184        = 3. 4 + 9. 5 - 4. 4 -10. 2 - 8. 5 + 2. 5 - 7. 9 = 5. 4  3.0/8  -0.77
     6. Bulatovič Milorad 1880 2170 + 1. 7 = 3. 5 = 9. 7 = 4. 5 -10. 4 + 8. 6 = 2. 6 - 7.10 + 5. 9  5.0/9   0.43
     7. Ivšek Cveto       1788 1952                                                                 0.0/0
     8. Engelman Tomaž    1782 1944        + 3. 6                                                   1.0/1   0.65
     9. Ristov Tase       1845 1901                                                                 0.0/0
    10. Urh Robert        1662 1833        - 3. 8 = 9. 8 = 4. 8 +10. 6 - 8.12                       2.0/5  -0.05
    11. Rici Jurij           0 1895 = 1. 9                      =10.10                              1.0/2   0.51
    12. Vojinov Danijel      0 2157 + 1.10        = 9. 9        +10.12        = 2. 8 - 7.13 + 5.11  4.0/6  -0.36

  7. ŠD DOMŽALE                 2125.2                                 7   25.5
       (B10  4.5)(W 8    3)(B 2  2.5)(B 9    4)(W 5  2.5)(B 1  1.5)(W 3  1.5)       (B 6  4.5)(W 4  1.5)
     1. Firat Burak       2477 1695 -10. 1 + 8. 1 + 2. 2 + 9. 1 + 5. 1 - 1. 1                       4.0/6   3.52
     2. Milenkovič Mladen 2335 2355                                                                 0.0/0
     3. Plaskan Jure      2211 2299 +10. 6 + 8. 3        = 9. 2 + 5. 2 = 1. 3 - 3. 1 - 6. 1 - 4. 1  4.0/8  -0.27
     4. Karnar Marjan     2218 2145                             = 5. 3               + 6. 2         1.5/2   0.65
     5. Bratko Ivan       2179 2141 +10. 8 - 8. 4 - 2. 3                                            1.0/3  -0.47
     6. Osolin Bojan      2087 2116               - 2. 4                                            0.0/1  -0.42
     7. Rebernik Boštjan  2094 2142                      = 9. 5               - 3. 2                0.5/2  -0.21
     8. Šemrl Marjan      2125 2139 =10.11               = 9. 9        = 1. 5 - 3. 3 = 6. 3         2.0/5  -0.62
     9. Orehek Špela      2060 2112 +10.15 - 8. 6 + 2. 5        - 5. 4 - 1. 6        + 6. 5         3.0/6  -0.10
    10. Skok Jože         2012 2132 +10.16 + 8. 8 = 2. 6 = 9.10        = 1. 7 = 3. 6 + 6. 6 - 4. 3  5.0/8   0.55
    11. Grošelj Petra     1988 2001               - 2. 8                      + 3. 7        - 4. 4  1.0/3  -0.07
    12. Osolin Bogdan     1999 2114        - 8.17                                           = 4. 5  0.5/2  -0.65
    13. Turek Lan Timotej 1978 2045                             - 5. 5 - 1. 9        + 6.12 + 4. 6  2.0/4   0.36
    14. Nadvešnik Vilma   1868 1909                                                                 0.0/0
    15. Čokan Mirko       1687 1805                                                                 0.0/0
    16. Košak Klemen      1651 1833                                                                 0.0/0
    17. Olenik Čampa Rudi 1529 1950                      + 9.11 - 5. 7        - 3. 8        - 4. 8  1.0/4  -0.67
    18. Hiti Erik         1479 1879                                                                 0.0/0

  8. ŠD KOČEVJE INOTHERM        2156.3                                 7   23.0
       (W 2    1)(B 7    3)(W 5    4)(B 1    1)(W 3  1.5)(B 6  4.5)(W 4  2.5)       (B10  3.5)(W 9    2)
     1. Stevanič David    2230 2230 - 2. 2 - 7. 1 = 5. 2 - 1. 1 - 3. 1 + 6. 1 = 4. 1 +10. 3 - 9. 1  3.0/9  -1.16
     2. Cvitan Ena        2270 1929                                                                 0.0/0
     3. Mestek Igor       2118 2222 - 2. 4 - 7. 3 = 5. 3 - 1. 3 - 3. 2 + 6. 2        -10. 4         1.5/7  -1.59
     4. Kolarič Špela     2062 2155 - 2. 6 + 7. 5 = 5. 4 - 1. 4 - 3. 3 = 6. 3 = 4. 3 -10. 6 - 9. 2  2.5/9  -1.37
     5. Gašparac Gregor   2086 2264 = 2. 7        = 5. 5               + 6. 5 - 4. 4 +10.10 = 9. 4  3.5/6  -0.78
     6. Bajo Tin          1988 2138 = 2. 8 + 7. 9 + 5. 6 - 1. 5        - 6. 6 = 4. 5 =10.11 - 9. 5  3.5/8  -0.65
     7. Vesel Mark        2038 2091                                                                 0.0/0
     8. Ačimovič Vasja    1886 2129 - 2. 9 - 7.10        + 1. 7 - 3. 5                      + 9. 8  2.0/5  -0.62
     9. Ofak Marko        2029 2122                                                                 0.0/0
    10. Janša Andrej      2017 2050                                           - 4. 6                0.0/1  -0.57
    11. Ivetič Sašo       2022 2017                                                         = 9. 9  0.5/1  -0.14
    12. Marinč Damir      1941 2012                             + 3. 7 + 6.10                       2.0/2   0.99
    13. Podkoritnik Stank 2026 2092                                                                 0.0/0
    14. Bajo Igor         1820 2043                                                  +10.12         1.0/1   0.33
    15. Ačimovič Dejan    1902 2107                                                                 0.0/0
    16. Vučko Maja        1869 1979                                                                 0.0/0
    17. Ačimovič Sergej   1779 2031        + 7.12 + 5. 7 - 1. 9 = 3. 8        + 4. 8                3.5/5   1.49
    18. Grabovac Rajko    1827 1968                                                                 0.0/0

  9. ŠD GORENJKA LESCE          2108.8                                 7   22.0
       (B 3    3)(W 2    1)(B 6    2)(W 7    2)(B 4  0.5)(W 5  3.5)(B10    4)       (W 1    2)(B 8    4)
     1. Bratovič Blaž     2343 2305 = 3. 2        = 6. 1 - 7. 1        + 5. 1 =10. 3 + 1. 1 + 8. 1  4.5/7   0.35
     2. Mencinger Vojko   2343 2395 + 3. 3 - 2. 2        = 7. 3        + 5. 2 -10. 4 - 1. 2 + 8. 4  3.5/7  -0.52
     3. Matko Ognjen      2330 1500                                                                 0.0/0
     4. Truta Srečko      2150 2200 - 3. 4        - 6. 3                      +10. 5 = 1. 3 = 8. 5  2.0/5   0.58
     5. Petek Primož      2095 2151 + 3. 5 - 2. 3 - 6. 5 = 7. 7 - 4. 1 + 5. 3 =10. 6 - 1. 4 + 8. 6  4.0/9   0.42
     6. Kozamernik Janez  2063 2102 = 3. 6 = 2. 4                      - 5. 4                       1.0/3   0.03
     7. Petek Peter       2097 2077        - 2. 5 = 6. 6        - 4. 2                              0.5/3  -0.49
     8. Petek Francka     1974 1967        - 2. 6 = 6.10        - 4. 3        +10.11        - 8. 8  1.5/5  -0.51
     9. Petrovič Nejc     1924 1911 - 3. 8 = 2. 9 = 6.12 = 7. 8 - 4. 4 = 5. 5 +10.12 - 1. 5 = 8.11  3.5/9   1.16
    10. Kržišnik Jure     1892 1966                      = 7.10 - 4. 5               = 1. 9         1.0/3   0.11
    11. Dobravec Blaž        0 1786                      - 7.17 = 4. 6 - 5. 7                       0.5/3  -0.09

 10. ŠD POSOČJE                 2346.0                                 5   22.0
       (W 7  1.5)(B 5    1)(W 1    2)(B 3  4.5)(W 6  3.5)(B 4    3)(W 9    2)       (W 8  2.5)(B 2    2)
     1. Škoberne Jure     2544 2509 + 7. 1 = 5. 1 = 1. 1 + 3. 1 + 6. 2 = 4. 1                       4.5/6  -0.09
     2. Sedlak Nikola     2547 2555                      + 3. 2 + 6. 5 + 4. 2                       3.0/3   0.59
     3. Podlesnik Bogdan  2372 2325                                           = 9. 1 - 8. 1 = 2. 2  1.0/3  -0.77
     4. Biti Ozren        2345 2386                      = 3. 3 + 6. 6 + 4. 3 + 9. 2 + 8. 3 = 2. 3  5.0/6   1.09
     5. Škoberne Renato   2111 2150                                           - 9. 4                0.0/1  -0.43
     6. Uršič Mateja      2062 2151 - 7. 3 - 5. 3 - 1. 2 = 3. 4 - 6.10 - 4. 4 = 9. 5 + 8. 4 - 2. 4  2.0/9  -1.32
     7. Vandersmissen Mat 2083 2189                                                                 0.0/0
     8. Kutin Simona      2015 1942 - 7. 5 = 5. 4 = 1. 6                                            1.0/3   0.27
     9. Biti Ana          2021 1982                                                                 0.0/0
    10. Hozjan Erik       1919 2052                      = 3. 5 = 6.11 = 4. 5        - 8. 5 + 2. 5  2.5/5   0.64
    11. Uršič Jakob       1930 1908 = 7. 8 - 5. 5 = 1. 7 + 3. 8        - 4. 7 - 9. 8 = 8. 6 - 2. 6  2.5/8   0.53
    12. Leban Matej       1949 1921                             - 6.12        - 9. 9 - 8.14 - 2. 8  0.0/4  -1.36
    13. Uršič Mojca       1647 1760                                                                 0.0/0
    14. Winkler Silvo     1663 1842                                                                 0.0/0
    15. Kavčič Bor        1487 1847 - 7. 9 - 5. 6 - 1. 9                                            0.0/3  -0.43
    16. Zlatanovič Marcus 1341 1828 - 7.10 - 5. 7 = 1.10                                            0.5/3  -0.03



Arbiter: Poglajen Franc                          
Tempo: 90 min za 40 pot +30 min +30 sek/pot
WinEkipni  3.01.02, 
Lastnik: Franc Poglajen



I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2017
Komenda; 29. 9. 2017  –  29. 10. 2017

Končno stanje

Mesto	Ekipa	Meč točke	Točke
1	ŠK NOVA GORICA 	15	34,0
2	ŠK TREBNJE BMP	14	34,5
3	ŠK IG	10	29,0
4	ŠK RIMEX ILIRSKA BISTRICA	9	28,5
5	ŠD PIRAN	8	26,5
6	ŠK STARI MAYR KRANJ	8	24,0
7	ŠD DOMŽALE	7	25,5
8	ŠD KOČEVJE INOTHERM	7	23,0
9	ŠD GORENJKA LESCE	7	22,0
10	ŠD POSOČJE	5	22,0