Obalni ciklus OŠ turnirjev 2

Datum: 20.10.2017 - 20.10.2017

Organizator: ŠK Val - Koper in OŠ Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 2
                               Koper, 20.10.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Bartolič Alek                 1500 SLO OŠ Koper                    4  11.0  16.5   0.0  1.59
              (2005)         1B24 1W6  1B2  1W4  0B3 
  2. Majdak Starc Liam             1500 SLO OŠ Dante Alighieri          4   8.0  14.0   0.0  1.56
              (2003)         1B11 1W16 0W1  1B17 1W13
  3. Aksonov Danylo           1419 1568 SLO OŠ Koper                    4   8.0  12.5   0.0  1.05
              (2003)         1W26 =B14 1W9  =B13 1W1 
  4. Bratuž Jernej                 1500 SLO OŠV Ankaran                 4   7.5  13.5   0.0  1.50
              (2005)         1B21 1W15 1B7  0B1  1W8 
  5. Averyanov Nikita         1378 1500 SLO OŠV Ankaran                 4   6.5  11.0   0.0  1.50
              (2007)         0W7  1B22 1W15 1B19 1W6 
  6. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri          3  10.0  15.0   0.0  0.53
              (2009)         1W10 0B1  1W23 1B9  0B5 
  7. Pauković Mihajlo              1500 SLO OŠ Dante Alighieri          3   8.5  14.0   0.0  0.00
              (2005)         1B5  1W20 0W4  0B14 +*17
  8. Romih Klemen Ivan             1500 SLO OŠV Ankaran                 3   8.0  14.0   0.0  0.53
              (2005)         0B16 1W11 1B21 1W10 0B4 
  9. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper                    3   7.5  13.5   0.0  0.59
              (2005)         1B18 1W13 0B3  0W6  1B16
 10. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar              3   7.5  12.5   0.0  0.35
              (2007)         0B6  1W18 1W14 0B8  1W19
 11. Aksonov Jelisej               1500 SLO OŠ Koper                    3   7.0  11.5   0.0  0.50
              (2007)         0W2  0B8  1W26 1B20 1W14
 12. Veladžič Luka                 1525 SLO OŠ Anton Ukmar              3   6.5   9.5   0.0  0.35
              (2008)         0W14 1B26 0W13 1B18 1W15
 13. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                  2.5  10.0  16.5   0.0  0.18
              (2007)         1W17 0B9  1B12 =W3  0B2 
 14. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                  2.5   9.0  15.5   0.0  0.15
              (2009)         1B12 =W3  0B10 1W7  0B11
 15. Parovel Bor                   1500 SLO OŠ Koper                    2   8.5  13.5   0.0 -0.47
              (2005)         1W23 0B4  0B5  1W24 0B12
 16. Bartolič Erik                 1500 SLO OŠ Koper                    2   8.0  13.0   0.0 -0.50
              (2005)         1W8  0B2  0W19 1B23 0W9 
 17. Kadrioli Egzon                1543 SLO OŠ Koper                    2   7.5  13.5   0.0 -0.24
              (2002)         0B13 1W19 1B20 0W2  -*7 
 18. Braini Emiliano               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   7.5  11.5   0.0 -0.44
              (2004)         0W9  0B10 1W22 0W12 1B23
 19. Semenič Lejla                 1500 SLO OŠ Koper                    2   7.0  12.0   0.0 -0.41
              (2009)         1W25 0B17 1B16 0W5  0B10
 20. Glavina Timotej               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   6.0  10.0   0.0 -0.94
              (2003)         1W22 0B7  0W17 0W11 +*24
 21. Zafiroski Nikola              1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   5.5  10.0   0.0 -0.50
              (2004)         0W4  1B25 0W8  =B26 =B22
 22. Škvarč Patrik                 1500 SLO OŠ Hrvatini               1.5   5.5  10.5   0.0 -1.00
              (2007)         0B20 0W5  0B18 1B25 =W21
 23. Aver  Nik                     1500 SLO OŠV Ankaran                 1   6.0  10.0   0.0 -1.50
              (2005)         0B15 1W24 0B6  0W16 0W18
 24. Pečar Maj                     1500 SLO OŠ Hrvatini                 1   5.0  10.0   0.0 -1.00
              (2006)         0W1  0B23 1W25 0B15 -*20
 25. Bonin Aleks                   1500 SLO OŠ Koper                    1   4.5   7.0   0.0 -1.50
              (2010)         0B19 0W21 0B24 0W22 1W26
 26. Konec Ula                     1500 SLO OŠ Anton Ukmar            0.5   8.0  13.0   0.0 -1.88
              (2009)         0B3  0W12 0B11 =W21 0B25

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 20.10.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: C:\turnir\CO2\CO2