Obalni osnovnošolski ciklus turnir 1

Datum: 29.09.2017 - 29.09.2017

Organizator: ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 1
                                Koper, 29.9.2017

Končno stanje
                            Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Aksonov Danylo             1419 1568 SLO OŠ Koper                  4.5  10.0  16.5   0.5  1.55
              (2003)         1W8  1B18 1W13 =B2  1W4 
  2. Kozlovič Jernej                 1500 SLO OŠ Koper                  4.5  10.0  16.5   0.5  2.17
              (2009)         1W11 1B20 1B3  =W1  1B10
  3. Averyanov Nikita           1378 1500 SLO OŠV Ankaran                 4   9.0  15.5   0.0  1.50
              (2007)         1W25 1B12 0W2  1B13 1W9 
  4. Romih Klemen Ivan               1500 SLO OŠV Ankaran                 4   9.0  14.5   0.0  1.59
              (2005)         1W32 1B19 1B5  1W10 0B1 
  5. Bratuž Jernej                   1500 SLO OŠV Ankaran                 4   9.0  13.5   0.0  1.58
              (2005)         1W29 1B7  0W4  1B20 1W11
  6. Aksonov Jelisej                 1500 SLO OŠ Koper                    4   8.0  11.5   0.0  1.50
              (2007)         1B33 0W9  1B18 1W12 1B8 
  7. Urban Timotej                   1500 SLO OŠ Koper                    4   6.0  11.0   0.0  1.55
              (2005)         1W30 0W5  1B26 1B19 1W20
  8. Kandus Martin                   1500 SLO OŠ Dante Alighieri          3  10.0  15.5   0.0  0.61
              (2003)         0B1  1W28 1B14 1B16 0W6 
  9. Oberstar Julija                 1500 SLO OŠ Prade                    3  10.0  15.0   0.0  0.52
              (2006)         1W16 1B6  0B10 1W28 0B3 
 10. Bartolič Erik                   1500 SLO OŠ Koper                    3   9.0  15.0   0.0  0.50
              (2005)         1W27 1B23 1W9  0B4  0W2 
 11. Konec Ažbe                      1521 SLO OŠ Anton Ukmar              3   9.0  14.5   0.0  0.35
              (2007)         0B2  1W31 1B17 1W21 0B5 
 12. Lazareva Yelizaveta             1500 SLO OŠ Dante Alighieri          3   9.0  14.0   0.0  0.55
              (2009)         1B28 0W3  1W15 0B6  1W19
 13. Glavina Timotej                 1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      3   7.5  13.5   0.0  0.59
              (2003)         1W24 1B22 0B1  0W3  1B23
 14. Šakovič Benjamin Tash           1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      3   7.0  11.0   0.0  0.53
              (2003)         1W21 0B15 0W8  1B25 1W32
 15. Veladžič Luka                   1525 SLO OŠ Anton Ukmar              3   6.5  10.0   0.0  0.35
              (2008)         0W18 1W14 0B12 1B29 1W22
 16. Bartolič Alek                   1500 SLO OŠ Koper                    3   6.5  10.0   0.0  0.50
              (2005)         0B9  1W33 1B24 0W8  1B18
 17. Pauković Mihajlo                1500 SLO OŠ Dante Alighieri          3   5.0   9.0   0.0  0.53
              (2005)         0W19 1B30 0W11 1W31 1B21
 18. Kozlovič Filip                  1500 SLO OŠ Koper                    2  10.0  16.5   0.0 -0.38
              (2007)         1B15 0W1  0W6  1B24 0W16
 19. Baylan Kemal                    1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2  10.0  16.0   0.0 -0.50
              (2004)         1B17 0W4  1B23 0W7  0B12
 20. Dmitrovski Daniil               1538 OBA OŠ Anton Ukmar              2  10.0  15.5   0.0 -0.75
              (2008)         1B31 0W2  1B25 0W5  0B7 
 21. Ivanov Maxim                    1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   8.0  11.5   0.0 -0.47
              (2005)         0B14 1W29 1W22 0B11 0W17
 22. Škvarč Patrik                   1500 SLO OŠ Hrvatini                 2   7.0  12.0   0.0 -0.97
              (2007)         +*34 0W13 0B21 1W26 0B15
 23. Semenič Lejla                   1500 SLO OŠ Koper                    2   7.0  11.0   0.0 -0.50
              (2009)         1B26 0W10 0W19 1B30 0W13
 24. Zafiroski Nikola                1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   6.5  10.5   0.0 -1.00
              (2004)         0B13 +*34 0W16 0W18 1B31
 25. Majdak Starc Liam               1500 SLO OŠ Dante Alighieri          2   6.0  11.0   0.0 -0.43
              (2003)         0B3  1B32 0W20 0W14 1B28
 26. Ferrari Bravo Marko             1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   6.0  10.5   0.0 -0.50
              (1970)         0W23 1B27 0W7  0B22 1B29
 27. Parovel Bor                     1500 SLO OŠ Koper                    2   4.0   7.5   0.0 -0.98
              (2005)         0B10 0W26 0B28 +*34 1W30
 28. Levašič Klemen                  1512 SLO OŠ Anton Ukmar              1   8.0  12.5   0.0 -1.60
              (2008)         0W12 0B8  1W27 0B9  0W25
 29. Pavlovič Nikolaj                1500 SLO OŠ Anton Ukmar              1   7.0  12.0   0.0 -1.97
              (2007)         0B5  0B21 +*34 0W15 0W26
 30. Furlanič Lukas                  1500 SLO OŠ Koper                    1   6.5  11.5   0.0 -1.50
              (2010)         0B7  0W17 1B33 0W23 0B27
 31. Konec Ula                       1500 SLO OŠ Anton Ukmar              1   6.5  10.5   0.0 -1.42
              (2009)         0W20 0B11 1W32 0B17 0W24
 32. Ferrari Bravo Arianna           1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      1   6.0  11.0   0.0 -1.50
              (2008)         0B4  0W25 0B31 1W33 0B14
 33. Lorenčič Samuel                 1500 SLO OŠ Hrvatini                 1   5.0   9.0   0.0 -2.00
              (2009)         0W6  0B16 0W30 0B32 +*34

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 29.9.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\CO1\CO1